» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
16 / 126
»»

krepki ::

andrej69 je izjavil:

krepki je izjavil:

Potem je najbolje,da nabavim PHILIPS 55POS9002/12 OLED TV in je to to,ni veliko denarja,za novejši model bom odštel 600 do 700€ več slika bo pa praktično enaka,če so specifikacije kar nekaj.


Če boš kupil Philips model 803, boš imel občutneje kvalitetnejšo sliko:) Kakor tudi na Sonyu A9. Med ostalimi OLED televizorji pa so razlike male. Je pa res kakor si napisal, da bo treba odšteti kar nekaj več denarja..

Tule trdijo drugače:
https://tehnozvezdje.si/kaj-prinasajo-t...
kajti po novem imajo televizorji OLED z napisom Philips tromestno oznako. Ostaja sicer še 9002 kot vstopni model v 55-palčni velikosti, toda pridružil se mu bo še 873, ki je enak, vendar večji, 65-palčni. Nad njima je potem 803, povsem na vrhu pa 973. Po vgrajenih panelih in kakovosti slike so pravzaprav vsi povsem enaki, v ničemer se ne razlikujejo. Vsi imajo tudi tristranski ambilight in dobivajo podporo za HDR10+

andrej69 ::

krepki je izjavil:

andrej69 je izjavil:

krepki je izjavil:

Potem je najbolje,da nabavim PHILIPS 55POS9002/12 OLED TV in je to to,ni veliko denarja,za novejši model bom odštel 600 do 700EUR več slika bo pa praktično enaka,če so specifikacije kar nekaj.


Če boš kupil Philips model 803, boš imel občutneje kvalitetnejšo sliko:) Kakor tudi na Sonyu A9. Med ostalimi OLED televizorji pa so razlike male. Je pa res kakor si napisal, da bo treba odšteti kar nekaj več denarja..

Tule trdijo drugače:
https://tehnozvezdje.si/kaj-prinasajo-t...
kajti po novem imajo televizorji OLED z napisom Philips tromestno oznako. Ostaja sicer še 9002 kot vstopni model v 55-palčni velikosti, toda pridružil se mu bo še 873, ki je enak, vendar večji, 65-palčni. Nad njima je potem 803, povsem na vrhu pa 973. Po vgrajenih panelih in kakovosti slike so pravzaprav vsi povsem enaki, v ničemer se ne razlikujejo. Vsi imajo tudi tristranski ambilight in dobivajo podporo za HDR10+


Pri Philipsu se na začetku leta, nikoli ne ve kateri modeli bodo točno na voljo in kakšne bodo povsem točne specifikacije..Tako, da se tu takrat še ni vedelo točno kateri model kaj ponuja:)Philips vedno razkrije svoje najkvalitetnejše televizorje, v poletju pred sejmom IFA.. Lahko pa si tukaj prebereš. Na voljo pa bo še model 903, ki je že na testiranju:) In pa najverjetneje še model 983..In še dva vrhunska LCD modela 9103 in 9603.

https://homecinemamagazine.net/philips-...

https://ifworlddesignguide.com/entry/22...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

DamjanB52 ::

Furbo je izjavil:

Jaz raje ne povem kako star TV imam, pa me boli kita za upgrejd. Še full hd niso vse vsebine, naj pa rinem na 4k? Le zakaj
Moj razlog je ta, da svoje SD/HD materijale vidim v optimalni luči (barve, resolucija (robovi), gibanje), da lahko sedim bližje zaslonu ne da bi videl piksle, in da kočno vidim črno kot črno!

DamjanB52 ::

DamjanB52 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Levo Sony A8, v sredini Philips 803 in desno Lg C8
To sta zdaj dva shootouta: eden je angleški HDTVtest (Vincent), drugi pa grški SoundVision (who?), ki ni glih zgledno dokumentiran ..
Who=Danny Tack (Philips):

garfi ::

DamjanB52 je izjavil:

DamjanB52 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Levo Sony A8, v sredini Philips 803 in desno Lg C8
To sta zdaj dva shootouta: eden je angleški HDTVtest (Vincent), drugi pa grški SoundVision (who?), ki ni glih zgledno dokumentiran ..
Who=Danny Tack (Philips):


Danny Tack, TP Vision's director of product strategy & planning. Danny Tack is the brain behind Philips’ picture processing. He has been spearheading development long before Philips TV became part of TP Vision, and is still deeply involved in the work.

https://be.linkedin.com/in/danny-tack-b...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: garfi ()

leiito ::

Če bi v farmacevtski industriji delali "shootoute" tako kot tip v tem videu, bi se nam cel svet smejal. Vsak proizvajalec bi prišel s posnetkom s tremi izbranimi testnimi subjekti in razlagal kako je njegova roba oh in sploh, konkurenčna pa šrot. To je amatersko, preseneča da se Filips spušča na raven prodaje od vrat do vrat, ali pa tudi ne, vsekakor ni naključje, da se njihovi televizorji ne pojavljajo v resnih analizah, ampak ma tak način, video posnet v sobici 2x2 metra Dovolj si je pogledati komentarje pod tem posnetkom na youtubu, kredibilnost turškega proizvajalca najbrž še nikoli ni bila nižja.

DamjanB52 ::

leiito je izjavil:

Dovolj si je pogledati komentarje pod tem posnetkom na youtubu, kredibilnost turškega proizvajalca najbrž še nikoli ni bila nižja.
Tja - komentarjev je 5, negativen je eden, pa še ta ni ravno argumentiran .. na posnetku se pa jasno vidi, da LG dvakrat požre žogo .. res pa je, da zgleda LG pri nekaterih scenah bolj prepričljivo. Tista z izhodom iz tunela pa: kdo bi vedel, kakšna mora ta slika dejansko bit - Sony broadcast monitorja, kot ga ima Vincent, ni zraven .. in seveda, gledamo samo komprimiran HD posnetek, na katerem se ne vidi domnevni šum na Sonyju

Furbo ::

V glavnem, če rabiš skoraj laboratorij, da vidiš razlike, je zaključek očiten.

Vzame se ugoden OLED, kot npr. že 100x omenjen Philips, pa je.

Edini minus je, da nekdo na tem forumu potem zgleda ne dobi marže.

Vsa druga navlaka na teh televizorjih je samo zato, da opraviči nekaj(krat) višjo ceno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fpbs ::

leiito je izjavil:

Če bi v farmacevtski industriji delali "shootoute" tako kot tip v tem videu, bi se nam cel svet smejal. Vsak proizvajalec bi prišel s posnetkom s tremi izbranimi testnimi subjekti in razlagal kako je njegova roba oh in sploh, konkurenčna pa šrot. To je amatersko, preseneča da se Filips spušča na raven prodaje od vrat do vrat, ali pa tudi ne, vsekakor ni naključje, da se njihovi televizorji ne pojavljajo v resnih analizah, ampak ma tak način, video posnet v sobici 2x2 metra Dovolj si je pogledati komentarje pod tem posnetkom na youtubu, kredibilnost turškega proizvajalca najbrž še nikoli ni bila nižja.
Se strinjam z napisanim, in če prav razumem, gre tukaj za primerjavo Philipsa model 2018 s Sonyjem in Lgejem model 2017.

profdoktor ::

leiito je izjavil:

Če bi v farmacevtski industriji delali "shootoute" tako kot tip v tem videu, bi se nam cel svet smejal. Vsak proizvajalec bi prišel s posnetkom s tremi izbranimi testnimi subjekti in razlagal kako je njegova roba oh in sploh, konkurenčna pa šrot. To je amatersko, preseneča da se Filips spušča na raven prodaje od vrat do vrat, ali pa tudi ne, vsekakor ni naključje, da se njihovi televizorji ne pojavljajo v resnih analizah, ampak ma tak način, video posnet v sobici 2x2 metra Dovolj si je pogledati komentarje pod tem posnetkom na youtubu, kredibilnost turškega proizvajalca najbrž še nikoli ni bila nižja.

+1

easyrider3 ::

Naj še jaz svoje dodam da NIKOLI ne bi šel televizorja nabavljat samo zaradi tega ko ima DOLBY VISION mater pišete,objavljate kot da televizor ko preklopite na dolby vision začne iz televizorja denar ven butat. Zanima me pa kako se čez leta android televizorji obnesejo ker sam sistem je zame za en drek vsaj na telefonih je tako ko čez par let že vse šteka k hudič,menda ni pri televizorjih tudi kaj podobnega.

garfi ::

easyrider3 je izjavil:

Naj še jaz svoje dodam da NIKOLI ne bi šel televizorja nabavljat samo zaradi tega ko ima DOLBY VISION mater pišete,objavljate kot da televizor ko preklopite na dolby vision začne iz televizorja denar ven butat. Zanima me pa kako se čez leta android televizorji obnesejo ker sam sistem je zame za en drek vsaj na telefonih je tako ko čez par let že vse šteka k hudič,menda ni pri televizorjih tudi kaj podobnega.


:))

Goody ::

Prev zabaven thread ;), uporaben pa prav nič. Andrej69 in vse njegove inkarnacije povsem nesramežljivo reklamira Philips, profdoktor in njegove nesramežljivo mečejo v kanto Philips, leiito se pa očitno povsem enači s stvarmi, ki jih kupi in je prototip modernega fanboya (v zabavo si preberite recimo njegove poste o Apple produktih) in je zato, ker si je kupil LG pač zaljubljen v LG.

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:

Zanima me pa kako se čez leta android televizorji obnesejo ker sam sistem je zame za en drek vsaj na telefonih je tako ko čez par let že vse šteka k hudič,menda ni pri televizorjih tudi kaj podobnega.
Za lažje resetiranje, da ti ni treba iskat utičnic za televizorjem, se priporoča ta podaljšek s stikalom.
http://shrani.najdi.si/?3D/kK/wIgInxb/q...

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Zanima me pa kako se čez leta android televizorji obnesejo ker sam sistem je zame za en drek vsaj na telefonih je tako ko čez par let že vse šteka k hudič,menda ni pri televizorjih tudi kaj podobnega.
Za lažje resetiranje, da ti ni treba iskat utičnic za televizorjem, se priporoča ta podaljšek s stikalom.
http://shrani.najdi.si/?3D/kK/wIgInxb/q...


Zopet laži:))

Furbo ::

easyrider3 je izjavil:

Naj še jaz svoje dodam da NIKOLI ne bi šel televizorja nabavljat samo zaradi tega ko ima DOLBY VISION mater pišete,objavljate kot da televizor ko preklopite na dolby vision začne iz televizorja denar ven butat. Zanima me pa kako se čez leta android televizorji obnesejo ker sam sistem je zame za en drek vsaj na telefonih je tako ko čez par let že vse šteka k hudič,menda ni pri televizorjih tudi kaj podobnega.

+1
Ne vem zakaj sploh tlačijo shitty android v televizorje, najraje bi imel en vrhunski 65 OLED, brez kakršnekoli 'pameti', OSa, appov in podobne navlake.
Zdaj pa berem, da neki 'vrhunski' sony tvji rabijo dve sekunde, da zamenjajo kanal in podobne oslarije.. ne se jebat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

andrej69 ::

Philipsov televizor OLED 873, je bil na neodvisnem testu Zveze potrošnikov Slovenije razglašen za zmagovalca testa med 65-palčnimi zasloni. Med enajstimi televizorji te velikosti, se je odrezal najbolje predvsem na področju kakovosti slike in zvoka, priključkov in sprejemnikov ter energijske učinkovitosti. Kar se tiče kakovosti slike, se je najbolje odrezal tudi na testu Monitor-ja.

GRT ::

Bravo Philips.
Definitivno moj naslednji 65 TV.

cekr ::

Moj pa ne. Kako sva si različna ;)
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

krepki ::

andrej69 je izjavil:

Philipsov televizor OLED 873, je bil na neodvisnem testu Zveze potrošnikov Slovenije razglašen za zmagovalca testa med 65-palčnimi zasloni. Med enajstimi televizorji te velikosti, se je odrezal najbolje predvsem na področju kakovosti slike in zvoka, priključkov in sprejemnikov ter energijske učinkovitosti. Kar se tiče kakovosti slike, se je najbolje odrezal tudi na testu Monitor-ja.


Saj to je samo novo ime modela Philips 9002 vsaj tako je omenjeno v tem članku od Telekoma z dnem 19.7.2018
http://tehnik.telekom.si/test-na-dlani/...

Zaključna beseda
Po dobrem sprejemu prvega Philipsovega televizorja OLED POS901F, so bila pričakovanja glede naslednika velika. Predvsem cene in 55POS9002 je kljub izboljšanju na različnih ravneh, bil že na začetku cenejši. Res pa je tudi, da za razliko od predhodnika nima vgrajenega zmogljivejšega zvočniškega sistema, pa tudi pri uporabi materialov so malce varčevali. Pred kratkim je prišlo še do spremembe imena. Po novem televizor nosi oznako 55OLED873, čeprav je ostal bolj kot ne nespremenjen. V vsakem primeru je kombinacija izpopolnjene slike, Ambilighta in cene močan adut, mehka očem prijazna, naravna slika ter možnost prikaza prave temne pa veljajo za zmogljivosti, ki bodo presodne za prihodnost televizorjev. OLED pa v tem trenutku prekaša tekmece in gotovo bomo tudi v bodoče priča padcem cen in porastu različnih modelov. 55POS9002 je zaradi tega po našem mnenju dobra nakupna odločitev.

andrej69 ::

krepki je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Philipsov televizor OLED 873, je bil na neodvisnem testu Zveze potrošnikov Slovenije razglašen za zmagovalca testa med 65-palčnimi zasloni. Med enajstimi televizorji te velikosti, se je odrezal najbolje predvsem na področju kakovosti slike in zvoka, priključkov in sprejemnikov ter energijske učinkovitosti. Kar se tiče kakovosti slike, se je najbolje odrezal tudi na testu Monitor-ja.


Saj to je samo novo ime modela Philips 9002 vsaj tako je omenjeno v tem članku od Telekoma z dnem 19.7.2018
http://tehnik.telekom.si/test-na-dlani/...

Zaključna beseda
Po dobrem sprejemu prvega Philipsovega televizorja OLED POS901F, so bila pričakovanja glede naslednika velika. Predvsem cene in 55POS9002 je kljub izboljšanju na različnih ravneh, bil že na začetku cenejši. Res pa je tudi, da za razliko od predhodnika nima vgrajenega zmogljivejšega zvočniškega sistema, pa tudi pri uporabi materialov so malce varčevali. Pred kratkim je prišlo še do spremembe imena. Po novem televizor nosi oznako 55OLED873, čeprav je ostal bolj kot ne nespremenjen. V vsakem primeru je kombinacija izpopolnjene slike, Ambilighta in cene močan adut, mehka očem prijazna, naravna slika ter možnost prikaza prave temne pa veljajo za zmogljivosti, ki bodo presodne za prihodnost televizorjev. OLED pa v tem trenutku prekaša tekmece in gotovo bomo tudi v bodoče priča padcem cen in porastu različnih modelov. 55POS9002 je zaradi tega po našem mnenju dobra nakupna odločitev.


Kar se tiče telekoma in drugih biserov, ki urejajo te članke nima pomena izgubljati besed:)Kako pa so potem Philips OLED televizorji, vsako leto kvalitetnejši, če pa je vsako leto enako po pisanju teh strani:));((

cekr ::

Zakaj je ta prikazovalnik tako poceni? V čem je kaveljc?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

andrej69 ::

cekr je izjavil:

Zakaj je ta prikazovalnik tako poceni? V čem je kaveljc?


Kateri prikazovalnik..?

cekr ::

andrej69 je izjavil:

cekr je izjavil:

Zakaj je ta prikazovalnik tako poceni? V čem je kaveljc?


Kateri prikazovalnik..?


Ta Philips pri Telekomu.
600EUR je zelo ugodno za oled. Neglede na to kaj je zadaj.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

andrej69 ::

cekr je izjavil:

andrej69 je izjavil:

cekr je izjavil:

Zakaj je ta prikazovalnik tako poceni? V čem je kaveljc?


Kateri prikazovalnik..?


Ta Philips pri Telekomu.
600EUR je zelo ugodno za oled. Neglede na to kaj je zadaj.


Kje pa ti vidiš ceno 600 evrov..?

krepki ::

Philips 55PUS7303 4K
OD 24 x25EUR
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

Furbo ::

Ker gledaš napačen model?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

cekr ::

Telekom ima to izredno fajn speljano. Pri testu oled-a ti vmes vsilijo nekega socijalca.
Se mi je čudno zdelo, zakaj bi bilo tako poceni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

edi45 ::

krepki je izjavil:

Philips 55PUS7303 4K
OD 24 x25EUR
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...


Ne znaš brati? to je PUS7303, OLED JE POS9002, ne vem kako se lahko to zmotiš..

cekr ::

Meni so Philipsove oznake neznane.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

krepki ::

edi45 je izjavil:

krepki je izjavil:

Philips 55PUS7303 4K
OD 24 x25EUR
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...


Ne znaš brati? to je PUS7303, OLED JE POS9002, ne vem kako se lahko to zmotiš..

Jaz vem za kaj se gre zato sem prilepil povezavo,da še cekr vidi,da je to drug model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

andrej69 ::

cekr je izjavil:

Meni so Philipsove oznake neznane.


Saj ni problema, vsakdo lahko spregleda..;)

leiito ::

Jp, €600 za Filipsov OLED, to se pa tudi jaz strinjam, da je dober nakup. To me je vedno motilo, da Filips ponuja kar pač ponuja in je provenience, kakršne pač je, cene so pa kot za premijski izdelek iz razvitih držav. Cena mora odraźati vrednost in s €600 grejo v pravo smer.

DamjanB52 ::

Sony AF8 55" - prva pocenitev v BB: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...

neo5468 ::

Lol, keri kekec bi dal 1000€ več za ta sony, namesto da vzame za 1400€ od lg.

profdoktor ::

2500 eur za malo 55 televizijo, pa saj niste normalni...

cekr ::

neo5468 je izjavil:

Lol, keri kekec bi dal 1000€ več za ta sony, namesto da vzame za 1400€ od lg.


SONY ti bo recimo zdržal brez problemov več kot 10 let. Goldstar ti bo pa začel kašljat že po dveh/treh letih.
Tu je računica. No, razen, če si odvisneš od menjavanja vsemogoče krame v stanovanju.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

edi45 ::

leiito je izjavil:

Jp, €600 za Filipsov OLED, to se pa tudi jaz strinjam, da je dober nakup. To me je vedno motilo, da Filips ponuja kar pač ponuja in je provenience, kakršne pač je, cene so pa kot za premijski izdelek iz razvitih držav. Cena mora odraźati vrednost in s €600 grejo v pravo smer.


Če pa ni 600€ lol, človek se je zmotil. Ko sem ga jaz kupil, je bil 1600€ in najcenejši v SLO. Pač nima Dolby Visiona, ostalo pa je itak boljše kot pri B/C7. Tak da ne vem, kaj skoz nekaj jočeš za Philipsa, ko pa imaš slabši TV :)

GRT ::

cekr je izjavil:

neo5468 je izjavil:

Lol, keri kekec bi dal 1000€ več za ta sony, namesto da vzame za 1400€ od lg.


SONY ti bo recimo zdržal brez problemov več kot 10 let. Goldstar ti bo pa začel kašljat že po dveh/treh letih.
Tu je računica. No, razen, če si odvisneš od menjavanja vsemogoče krame v stanovanju.

Ajd ne nabijaj spet kr neki!
Imam Goldstar že 7-8 let pa dela brez problemov, kar za filipa ne morem rečt. Ni bilo eno leto, ko je izdihnil.
Ko sem takrat kupoval, za Sony TVje sploh še nobeden ni vedel. Vsaj v mojem plačilnem razredu ne. Ja, so bili samo toliko, da se ga en z povprečno plačo ni mogel privoščit.

andrej69 ::

Kar se tiče okvar, se danes kvarijo vsi televizorji nekje enako:) Kot sem že napisal, ni toliko težav z napajalnimi in matičnimi ploščami, kot je težav z okvaro osvetljenja ozadja in samimi pixli.. Torej največ težav je z samimi paneli.

krepki ::

Moj Philips dela odlično že 7 let drugi 4 za tretjega pa še ne vem kaj bo,še se odločam.

GRT ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče okvar, se danes kvarijo vsi televizorji nekje enako:) Kot sem že napisal, ni toliko težav z napajalnimi in matičnimi ploščami, kot je težav z okvaro osvetljenja ozadja in samimi pixli.. Torej največ težav je z samimi paneli.

Govorim za tam pred cca 10leti. Samo ko imaš enkrat slabo izkušnjo se tega izogibaš. Na srečo je dovolj izbire, tako da bo vse prej kot Philips. TVja ne kupujem za leto ali dve tako, da še en ali dva TVja in to je to in to skoraj za sigurno ne bo Philips.

Furbo ::

Mi imamo 3 Philipse iz serije pfl5605h/12, iz leta 2010.. vsi še delajo brezhibno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

andrej69 ::

GRT je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče okvar, se danes kvarijo vsi televizorji nekje enako:) Kot sem že napisal, ni toliko težav z napajalnimi in matičnimi ploščami, kot je težav z okvaro osvetljenja ozadja in samimi pixli.. Torej največ težav je z samimi paneli.

Govorim za tam pred cca 10leti. Samo ko imaš enkrat slabo izkušnjo se tega izogibaš. Na srečo je dovolj izbire, tako da bo vse prej kot Philips. TVja ne kupujem za leto ali dve tako, da še en ali dva TVja in to je to in to skoraj za sigurno ne bo Philips.


Vsak ima slabe izkušnje z določenimi znamkami televizorjev:) Pa je to Sony, Panasonic itd..Danes lahko kupiš katerokoli znamko, pa ne boš imel garancije, da ti bo televizor delal 3,4 ali 5 let:) Dobivamo nazaj televizorje vseh priznanih znamk, ki imajo par sto delovnih ur delovanja..! Pa še to kakšen model najvišjega ranga:))Tako, da je danes vseeno kaj vzameš kar se tiče samega delovanja televizorja..Bolj važno je kakšna je kvaliteta slike, sama sestava televizorjev itd..Kar pa se tiče same elektronike, pa boš tako dobil podobno zadevo.. Razlika je še pri proizvajalcih edino sama tehnologija zatemnenja in slikovni procesori..Ker kar se ostalega tiče od samih kondenzatorjev, tranzistorjev, transformatorjev, panelov in druge elektronike je tako vse dokaj podobno:))Precej važno je, kakšna je kontrola pri sami izdelavi..!
Kajti tukaj je Samsung zagotovo najnižje..Danes je tako, da je kvantiteta pred kvaliteto;)Ti pa se boš seveda sam odločil, po svoje vesti katero znamko boš vzel..

GRT ::

andrej69 je izjavil:

GRT je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče okvar, se danes kvarijo vsi televizorji nekje enako:) Kot sem že napisal, ni toliko težav z napajalnimi in matičnimi ploščami, kot je težav z okvaro osvetljenja ozadja in samimi pixli.. Torej največ težav je z samimi paneli.

Govorim za tam pred cca 10leti. Samo ko imaš enkrat slabo izkušnjo se tega izogibaš. Na srečo je dovolj izbire, tako da bo vse prej kot Philips. TVja ne kupujem za leto ali dve tako, da še en ali dva TVja in to je to in to skoraj za sigurno ne bo Philips.


Vsak ima slabe izkušnje z določenimi znamkami televizorjev:) Pa je to Sony, Panasonic itd..Danes lahko kupiš katerokoli znamko, pa ne boš imel garancije, da ti bo televizor delal 3,4 ali 5 let:) Dobivamo nazaj televizorje vseh priznanih znamk, ki imajo par sto delovnih ur delovanja..! Pa še to kakšen model najvišjega ranga:))Tako, da je danes vseeno kaj vzameš kar se tiče samega delovanja televizorja..Bolj važno je kakšna je kvaliteta slike, sama sestava televizorjev itd..Kar pa se tiče same elektronike, pa boš tako dobil podobno zadevo.. Razlika je še pri proizvajalcih edino sama tehnologija zatemnenja in slikovni procesori..Ker kar se ostalega tiče od samih kondenzatorjev, tranzistorjev, transformatorjev, panelov in druge elektronike je tako vse dokaj podobno:))Precej važno je, kakšna je kontrola pri sami izdelavi..!
Kajti tukaj je Samsung zagotovo najnižje..
Danes je tako, da je kvantiteta pred kvaliteto;)Ti pa se boš seveda sam odločil, po svoje vesti katero znamko boš vzel..

Ja vidiš ti razmišljaš tako jaz drugače. Pa se lahko trudiš in me prepričuješ 100 na uro pa me ne boš prepričal.
Veliko stvari si napačno razlagaš.
Če misliš, da je to za tebe dobro ni rečeno, da je tudi za mene.

andrej69 ::

@GRT
Poglej v nič te jaz ne prepričujem:))Samo sem ti opisal realnost v tv tehnologiji..! Kajti mislim, da si vi narobe tolmačite nekatere stvari..Ker danes, če piše na televizorju Sony ali Panasonic, ne pomeni, da sta ta dva televizorja najkvalitetnejšta na tržišču:))Tukaj govorim o elektronskih sklopih..Kar pa se tiče kvalitete slike in ostalega pa je čisto različno..

GRT ::

Ti si v drugi realnosti;)

andrej69 ::

GRT je izjavil:

Ti si v drugi realnosti;)


Potem pa naj bo po tvoje:)

neo5468 ::

cekr je izjavil:

neo5468 je izjavil:

Lol, keri kekec bi dal 1000€ več za ta sony, namesto da vzame za 1400€ od lg.


SONY ti bo recimo zdržal brez problemov več kot 10 let. Goldstar ti bo pa začel kašljat že po dveh/treh letih.
Tu je računica. No, razen, če si odvisneš od menjavanja vsemogoče krame v stanovanju.

Sony da je računica in zdrži 10 let, LG pa ne? Upam si stavit da si star 40.

cekr ::

neo5468 je izjavil:

cekr je izjavil:

neo5468 je izjavil:

Lol, keri kekec bi dal 1000€ več za ta sony, namesto da vzame za 1400€ od lg.


SONY ti bo recimo zdržal brez problemov več kot 10 let. Goldstar ti bo pa začel kašljat že po dveh/treh letih.
Tu je računica. No, razen, če si odvisneš od menjavanja vsemogoče krame v stanovanju.

Sony da je računica in zdrži 10 let, LG pa ne? Upam si stavit da si star 40.


Sem, sem. Nič bat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
16 / 126
»»