» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
82 / 190
»»

Vazelin ::

1. kako poteka verifikacija. Se slikaš z pasušom in to je to ali moraš video povezavo?
2. kolko je limita na mastercard? ali je vse prepaid?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mare2 ::

Vazelin je izjavil:

1. kako poteka verifikacija. Se slikaš z pasušom in to je to ali moraš video povezavo?
2. kolko je limita na mastercard? ali je vse prepaid?


Vazelin, v dokumentu
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo imaš na prvi strani razdelek: Identifikacija: Kako poteka? Svetujem, da prebereš cel dokument, 4 strani. Tam klikneš in si lako ogledaš tudi video o poteku identifikacije. Če se identificiraš z osebno izkaznico, jo slikaš pod kotom, da se vidi številka. :)

N26 ne omogoča limita, niti kreditov. (glej stran 4).

Bye ::

@Budi & JN: malce sta zabluzila...

Kaboom ::

Očitno lahko vsi bluzimo. Tako kot je zabluzlo 300 komentatorjev, ki na strani 200 sprašujejo vprašanja, ki so bila odgovorjena že do tretje strani. In osebki, ki jamrajo nad ustanovo, ker se drži lastnih pravil.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Bye ::

Kaboom je izjavil:

Očitno lahko vsi bluzimo. Tako kot je zabluzlo 300 komentatorjev, ki na strani 200 sprašujejo vprašanja, ki so bila odgovorjena že do tretje strani. In osebki, ki jamrajo nad ustanovo, ker se drži lastnih pravil.

Aha, misliš, da bom pregledoval 300 strani zato, ker je bilo verjetno že nekje odgovorjeno? Za kritiko zastarele zasnove portala se obrni na avtorja, ne name.

delfinus ::

Te stvari so z razlogom. Kot si omenil zivis v 21. stoletju in v 21. stoletju se dogajajo tudi zlorabe, kraje identite ipd. Ce ne mores potrditi svoje identite s prebivaliscem, ali ce ne zivis v eligible drzavi, kamor pac N26 posilja pac ne bos tega dobil. Moras koristit druge kanale, jih je vec. Pa ni to edina banka. Poskusi isto z NLB, ce ti bodo poslali kreditno kartico npr. na Filipine.

lp, d.

urosz ::

Je kdo tak ki na navadni n26 personal account kdaj sprejme kakšno plačilo za s.p.?

Ne redno ampak npr. izjemoma kakšen račun (1 na leto). Je to narobe?

JN ::

urosz je izjavil:

Je kdo tak ki na navadni n26 personal account kdaj sprejme kakšno plačilo za s.p.?
Ne redno ampak npr. izjemoma kakšen račun (1 na leto). Je to narobe?

Ne tega delat, ker boš imel problem s FURSom.
Plačila morajo biti na tvoj uraden poslovni račun (tisti, ki je kot tak prijavljen pri AJPESu).
Lahko pa ti plačuješ za svoj s.p. z N26. Jaz recimo plačujem prispevke za s.p. s "trajnim nalogom" na N26, že dve leti, brez težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JN ()

St235 ::

urosz je izjavil:

Je kdo tak ki na navadni n26 personal account kdaj sprejme kakšno plačilo za s.p.?

Ne redno ampak npr. izjemoma kakšen račun (1 na leto). Je to narobe?

Ce imas prijavljenega pri furs kot poslovni potem ni tezav.

urosz ::

JN je izjavil:

urosz je izjavil:

Je kdo tak ki na navadni n26 personal account kdaj sprejme kakšno plačilo za s.p.?
Ne redno ampak npr. izjemoma kakšen račun (1 na leto). Je to narobe?

Ne tega delat, ker boš imel problem s FURSom.
Plačila morajo biti na tvoj uraden poslovni račun (tisti, ki je kot tak prijavljen pri AJPESu).
Lahko pa ti plačuješ za svoj s.p. z N26. Jaz recimo plačujem prispevke za s.p. s "trajnim nalogom" na N26, že dve leti, brez težav.


Kul, vse jasno, torej N26 odpade če ni prijavljen kot poslovni račun.

Kaj pa navadni osebni račun v SLO? Tudi ni prijavljen.

jakan123 ::

Jaz imam N26 personal za s.p. in ni nobenega problema. Pri odpiranju s.p. sem izpolnil še nek obrazec, da ta račun uporabljam za potrebe s.p. in tudi v Ajpesu je ta trr objavljen.

perci ::

Tudi navadni osebni račun slovenske banke moraš prijaviti.

s1ck ::

Po enomesecnem trudu z verifikacijo, da mi uspe, mi se sedaj ni uspelo. Vsakokrat mi javi vedno isti popup "Connection lost. It looks like we lost ...", veckrat pisal na live chat podporo, vedno brez resitve, pomagal ni data reset, sedaj mi je svetovalka rekla, da zal ni druge kot da ne ustvarim racuna pri njih, ker ne vidi resitve kako bi mi pomagala. Se je se komu pojavil ta problem? Internet ni problem, testiral na vecih wifijih, mobilni podatki, ... testiral tudi na drugi mobilni napravi in je problem enak, cudno. Izgleda bom moral h konkurenci, ceprav sem upal na N26 zaradi Apple Pay :(

Mare2 ::

s1ck je izjavil:

Se je se komu pojavil ta problem? Internet ni problem, testiral na vecih wifijih, mobilni podatki, ... testiral tudi na drugi mobilni napravi in je problem enak, cudno. Izgleda bom moral h konkurenci, ceprav sem upal na N26 zaradi Apple Pay :(


N26 registracija dela, vsem. Očitno imaš smolo. Morda jim napiši, naj izbrišejo vse tvoje podatke iz N26 in poskusi znova. Uporabi link oz. kodo enega izmed ambasadorjev. Kateri mobilnik imaš? :)

s1ck ::

So ze izbrisali vse podatke z data reset pa je situacija enaka. Probal tudi brez ambasadorja (privzeto sem ga vpisal) ... uporabljam iPhone X, iOS 12.1.2

matobeli ::

Mogoče pa tvoji osebni podatki "zjebejo sistem" zaradi kakšnega hrošča.

barakus ::

N26 kartico sem zlomil, ali je mozno dobiti novo zastonj ali je v vseh primerih potrebno placati?

Mare2 ::

barakus je izjavil:

N26 kartico sem zlomil, ali je mozno dobiti novo zastonj ali je v vseh primerih potrebno placati?


Če si jo ti zlomil, imaš tu navodila
https://support.n26.com/en-eu/getting-s...

Če se je pa sama... nisem še imel takega primera. :(

BuDi79 ::

barakus je izjavil:

N26 kartico sem zlomil, ali je mozno dobiti novo zastonj ali je v vseh primerih potrebno placati?
Ni potrebno plačati če je stara več kot 3 leta (moja je bila nekaj tednov manj)

delfinus ::

Alternativa je tudi, da vzames zastonjsko kartico Curve in N26 kartico povezes s Curve in tako uporabljas dokler pac ne dobis nove N26 kartice. Poleg tega pa pri Curve se 5 funtov dobis ob registraciji v mobilni aplikaciji s kodo: VEY4BLYN . https://www.imaginecurve.com

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Flymyass ::

Lp, na slo banki imam kar nekaj izvrsb, zanima me kako je ce odprem racun pri N26 in dobivam placo potem tja, ali mi lahko slovenska banka oz furs jemlje sredstva na tej banki ? In če ja ali so iste omejitve koliko ti lahko vzamejo kakor v sloveniji ali je drugace glede na to da je to nemska banka ?

fikus_ ::

N26 račun moraš v 8 dneh prijaviti FURSu, tako da se ne boš izognil izvržbam.

St235 ::

Flymyass je izjavil:

Lp, na slo banki imam kar nekaj izvrsb, zanima me kako je ce odprem racun pri N26 in dobivam placo potem tja, ali mi lahko slovenska banka oz furs jemlje sredstva na tej banki ? In če ja ali so iste omejitve koliko ti lahko vzamejo kakor v sloveniji ali je drugace glede na to da je to nemska banka ?


Vse bo povsem enako. Ce racuna ne bos prijavil furs, bos pac fasal se kazen.

c0ck4m0u53 ::

A je dark mode podprt zgolj preko web vmesnika? Iščem, da bi si tudi v mobile appu nastavil, pa nisem našel možnosti.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

barakus ::

Veliko tezje ti bodo naredili izvrzbo na n26, ni pa nemogoce.

Mare2 ::

barakus je izjavil:

Veliko tezje ti bodo naredili izvrzbo na n26, ni pa nemogoce.


Tu ne vidim nič težkega - težjega. :)
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

zee ::

s1ck je izjavil:

po enomesecnem trudu z verifikacijo, da mi uspe, mi se sedaj ni uspelo. vsakokrat mi javi vedno isti popup "connection lost. it looks like we lost... ", veckrat pisal na live chat podporo, vedno brez resitve, pomagal ni data reset, sedaj mi je svetovalka rekla, da zal ni druge kot da ne ustvarim racuna pri njih, ker ne vidi resitve kako bi mi pomagala. se je se komu pojavil ta problem? internet ni problem, testiral na vecih wifijih, mobilni podatki,... testiral tudi na drugi mobilni napravi in je problem enak, cudno. izgleda bom moral h konkurenci, ceprav sem upal na n26 zaradi apple pay :(


izvedel verifikacijo na iphone 8+ iz singapurja na domačem wi-fi omrežju brez vpnja. Še aplikacija je iz singapurskega app store-a.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: zee ()

perci ::

Flymyass je izjavil:

Lp, na slo banki imam kar nekaj izvrsb, zanima me kako je ce odprem racun pri N26 in dobivam placo potem tja, ali mi lahko slovenska banka oz furs jemlje sredstva na tej banki ? In če ja ali so iste omejitve koliko ti lahko vzamejo kakor v sloveniji ali je drugace glede na to da je to nemska banka ?

FURS ti itak naredi najprej izvršbo na plačo, čim dobi podatek, da si zaposlen. In to mora potem odtegnit delodajalec se preden pride na račun.

nejc311 ::

c0ck4m0u53 je izjavil:

A je dark mode podprt zgolj preko web vmesnika? Iščem, da bi si tudi v mobile appu nastavil, pa nisem našel možnosti.

Na žalost samo na web. Pa še tam meni zadnje dni dark mode ne deluje dobro. Vedno, ko se vpišem ga moram sklopiti in nazaj priklopiti, da je stran dark. Ali se to tudi drugim dogaja?

nejc311 ::

c0ck4m0u53 je izjavil:

A je dark mode podprt zgolj preko web vmesnika? Iščem, da bi si tudi v mobile appu nastavil, pa nisem našel možnosti.

Žal samo na web pa še tam meni zadnje čase ne deluje dobro. Vedno, ko se prijavim moram dark mode izklopiti in nazaj priklopiti, da deluje. Se to dogaja tudi ostalim?

boolsheat ::

Se slo-tech tu sesuva?

FireSnake ::

Flymyass je izjavil:

Lp, na slo banki imam kar nekaj izvrsb, zanima me kako je ce odprem racun pri N26 in dobivam placo potem tja, ali mi lahko slovenska banka oz furs jemlje sredstva na tej banki ? In če ja ali so iste omejitve koliko ti lahko vzamejo kakor v sloveniji ali je drugace glede na to da je to nemska banka ?


Iz ene težave v drugo (ti pa pričakuješ, da ti bomo še pomagali).

Kartice v tujini moraš v sedmih dneh prijaviti FURSu. Zakaj bi potem bila kakršna koli razlika, kam ti nakazujejo plačo?

Ti imaš pa težave z izvršbo, a za kazen pa imaš denar (če karice ne prijaviš ti namreč grozi kazen)?

Plačaj svoje pufe, saj so tvoji! Pa se ne boš rabil več "skrivat".

barakus je izjavil:

Veliko tezje ti bodo naredili izvrzbo na n26, ni pa nemogoce.


Zakaj težje?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

martincic7 ::

Mare2 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

1. kako poteka verifikacija. Se slikaš z pasušom in to je to ali moraš video povezavo?
2. kolko je limita na mastercard? ali je vse prepaid?


Vazelin, v dokumentu
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo imaš na prvi strani razdelek: Identifikacija: Kako poteka? Svetujem, da prebereš cel dokument, 4 strani. Tam klikneš in si lako ogledaš tudi video o poteku identifikacije. Če se identificiraš z osebno izkaznico, jo slikaš pod kotom, da se vidi številka. :)

N26 ne omogoča limita, niti kreditov. (glej stran 4).


Živjo Mare, ali lahko uporabimo spisano v tvojem word dokumentu v naši novici na strani hop.si - https://hop.si/2019/04/16/spletna-banka... ? :)

Hvala lp

Mare2 ::

martincic7 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

1. kako poteka verifikacija. Se slikaš z pasušom in to je to ali moraš video povezavo?
2. kolko je limita na mastercard? ali je vse prepaid?


Vazelin, v dokumentu
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo imaš na prvi strani razdelek: Identifikacija: Kako poteka? Svetujem, da prebereš cel dokument, 4 strani. Tam klikneš in si lako ogledaš tudi video o poteku identifikacije. Če se identificiraš z osebno izkaznico, jo slikaš pod kotom, da se vidi številka. :)

N26 ne omogoča limita, niti kreditov. (glej stran 4).


Živjo Mare, ali lahko uporabimo spisano v tvojem word dokumentu v naši novici na strani hop.si - https://hop.si/2019/04/16/spletna-banka... ? :)

Hvala lp

Saj piše tam spodaj, da ne. :) Lahko daš link.

poweroff ::

Mare, tam imaš navedeno, da naj ljudje pošljejo mail na invest1a@gmail.com, ampak link je pa narejen na incest1a@gmail.com. V čem je trik?

Mimogrede, pravila za ambasadorje N26 so objavljena tule:
https://docs.n26.com/legal/01+DE/01+Acc...

Pa dobro je vedeti, da ambasadorji s svojo promocijo lahko tudi nekaj malega zaslužijo:
https://support.n26.com/en-eu/getting-s...
sudo poweroff

Mare2 ::

p6310164 V čem je trik? [/st.citat naj bi izjavil:

Matthai, hvala za opozorilo, sem p
Matthai, hvala za opozorilo, sem popravil. :)

martincic7 ::

Mare2 je izjavil:

martincic7 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

1. kako poteka verifikacija. Se slikaš z pasušom in to je to ali moraš video povezavo?
2. kolko je limita na mastercard? ali je vse prepaid?


Vazelin, v dokumentu
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo imaš na prvi strani razdelek: Identifikacija: Kako poteka? Svetujem, da prebereš cel dokument, 4 strani. Tam klikneš in si lako ogledaš tudi video o poteku identifikacije. Če se identificiraš z osebno izkaznico, jo slikaš pod kotom, da se vidi številka. :)

N26 ne omogoča limita, niti kreditov. (glej stran 4).


Živjo Mare, ali lahko uporabimo spisano v tvojem word dokumentu v naši novici na strani hop.si - https://hop.si/2019/04/16/spletna-banka... ? :)

Hvala lp

Saj piše tam spodaj, da ne. :) Lahko daš link.


Bomo spisali svoje hvala :)

poweroff ::

Pa ne pozabit na svoj referral code. >:D
sudo poweroff

Recordman ::

> Bomo spisali svoje hvala :)
Seveda bi bilo posteno, da navedete v clanku "povzeto po", s povezavo in referralom pravega avtorja.

poweroff ::

Zakaj, saj je zavrnil. ;)
sudo poweroff

omcpero ::

Tule so navodila za prijavo N26 ali Revolut računa na FURS (eDavki)
https://www.reddit.com/r/N26Slovenija/c...

LP

Krrokarr ::

U, hvala za tole!

barakus ::

Odlična navodila, pohvalno!

b4d ::

Recordman je izjavil:

> Bomo spisali svoje hvala :)
Seveda bi bilo posteno, da navedete v clanku "povzeto po", s povezavo in referralom pravega avtorja.


Potemtakem je Mare vse nas povzel in nas bo referiral v svojem prispevku? :D
b4d.sablun.org

predi ::

omcpero je izjavil:

Tule so navodila za prijavo N26 ali Revolut računa na FURS (eDavki)
https://www.reddit.com/r/N26Slovenija/c...
Nitpick:
  • prav lahko se zgodi, da sveži komitenti pri N26 še nimajo kartice, ki bi jo lahko slikali in dali med dokazila, še posebej če upoštevaš osemdnevni rok za prijavo FURS-u po odprtju računa in čas dobave kartice (lahko tudi dva tedna).

zee ::

So pa verjetno tudi na FURS-u verjetno en toliko normalni, da te ne bodo gnjavili glede tega roka, če ga iz objektivnih razlogov ne moreš izpolniti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

matobeli ::

Če se prav spomnim jaz sploh nisem slikal kartice. Sem izpolnil un obrazec ter dodal tisti neuradni izpisek iz n26 da sem account holder.

Ales ::

Pa ja, tudi posnetek ekrana bi moral biti čisto dovolj za začetek, ali karkoli podobnega.

MTm2H37rqt7B ::

Screenshot od portala je bil pri meni dovolj, kjer se vidi IBAN.

Prenesel trajnike od Vzajemna, zavarovalnica sava, vrtec, ZZZS

Otroški dodatek CSD vič b.p., vsi prijazni in ustrežljivi ;)

St235 ::

matobeli je izjavil:

Če se prav spomnim jaz sploh nisem slikal kartice. Sem izpolnil un obrazec ter dodal tisti neuradni izpisek iz n26 da sem account holder.


Jaz sem jim poslal samo dopis preko e davkov brez vsakih dokazil in so vnesli.
««
82 / 190
»»