» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
70 / 189
»»

NikolormousB ::

Ker so počasni pri pošiljanju kartice bodo kar izgubili denar al kako? Btw, pri slovenski banki kamot traja 2 tedna, da dobiš kartico.

Jaz imam navado, da precej uničim kartice (nimam denarnice), pa sem enostavno na n26 naročil dodatno kartico, ki me čaka v predalu. Ko sem zlomil staro, sem vzel novo iz predala in moj downtime je bil 5 minut.

BladE_ ::

DePalmo je izjavil:

Evo razloge zakaj bom denar ki ga bom šparal za hišo, imel na SLO računu. Sej je fajn ko ni stroškov pri transakcijah, pa ker je kartica prozorna pa ker je mobilna aplikacija kjer lahko spremljaš vse, ampak jim pač ne zaupam večjih vsot denarja. Isto je bilo ko sem šparal za avto, denar je bil na SLO računu in ni šel preko njih. Tako da če bom zgubil tistih par 100 EUR bo bolelo, ampak precej manj kot če bi izgubil par 10.000 EUR


WTF? Kakšen je pa to razlog? Sploh ne vem kaj naj bi s tem povedal? Šparal si in ni šlo preko "njih". Kdo njih? A pri Slo banki zgubiš samo par 100EUR pri N26 bi pa par 10k? Kaj?

Jaz resnično ne razumem nekaterih! Za kakšno zaupanje gre? A NLB pa zaupaš? Če N26 odpre poslovalnico pri nas bo pa ok? Potem so pa legit, zdaj pač ne, mogoče se malo hecajo pa niso banka!? :D
Akcija - Reakcija

sandmat ::

DePalmo je izjavil:

Evo razloge zakaj bom denar ki ga bom šparal za hišo, imel na SLO računu. Sej je fajn ko ni stroškov pri transakcijah, pa ker je kartica prozorna pa ker je mobilna aplikacija kjer lahko spremljaš vse, ampak jim pač ne zaupam večjih vsot denarja. Isto je bilo ko sem šparal za avto, denar je bil na SLO računu in ni šel preko njih. Tako da če bom zgubil tistih par 100 EUR bo bolelo, ampak precej manj kot če bi izgubil par 10.000 EUR.

Imam pa to srečo da imam osebni račun zastonj, pač v paketu s poslovnim računom. In še dobro da ga nisem mogel nekaj časa nazaj zapret, še prav pride ;)

bravo! zdaj pa odpri drugo temo kjer boš natolceval kako fino je, da imaš SLO račun in pusti ostale, ki vemo, da je N26 pod istimi regulacijami kot slovenske banke, da diskutiramo o N26 in ne o tvojem genialnem podvigu :)

PARTyZAN ::

Bolj je problematično, ko gre kaj narobe. Slovenskim bankam lahko osebno težiš, bankam tipa N26 in Revolut pa ne.

NikolormousB ::

Osebno v kakšnem smislu?

Na N26 v parih minutah dobim človeka na support, ne glede na to kje sem in kdaj jih rabim. Po drugi strani lahko na lokalni banki osebno težim teti za šalterjem ali potencialno vodji poslovalnice. Obe imata na voljo enak odgovor "Bomo poslali na sedež, vas obvestimo čez kak teden".

looser ::

No, pa sem odprl tudi jaz N26 account, ker se pač rabi, oz. se bo v doglednem času.
Mi je bil zelo všeč remote identification process in nadzor kamere z lučjo in to :-)
Sem že mislil, da hočejo, da jim črkujem email v Nato abecedi...
Samo, nimamo pospravljeno, sem že skoraj bleknil, naj pridejo pospravit, če jih kaj moti.
Škoda edino, da ne moreš tako topupat kot Revolut preko CC.
A tale N26 ima tudi brezplačne direktne bremenitve možne?
Pa zadevo moram že kar teč prijavit na FURS?
Nekaj sem že bil klican letos.

kriko1 ::

Kebo je izjavil:

Gregex je izjavil:

Že 8 delovnih dni čakam na mastercard. Kaj če mi račun brez kartice. Tisti, ki ste v zadnjem času odpirali račun, koliko dolgo ste čakali na kartico? Kar malo predolgo že to traja.

Jaz sem jo izgubil in na novo čakal več kot en mesec.


Jaz sem jo izgubil decembra na zacetku, novo dobil v roku tedna.

flameir ::

Ubistvu se mi res ne zdi slabo, da maš eno na rezervi v predalu. Kok pa pride, če jo naročiš v rezervo?

DePalmo ::

PARTyZAN je izjavil:

Bolj je problematično, ko gre kaj narobe. Slovenskim bankam lahko osebno težiš, bankam tipa N26 in Revolut pa ne.

Točno tako. Občutek je le boljši.

Nebom pa sedaj N26 zaprl, hotel sem samo poudarit da glede na težave ki jih imate (sam jih nimam ... zaenkrat), jim pač ne zaupam večjih količin denarja. Sicer pa, vsakemu svoje.

St753 ::

A ima kdo izkusnje z DKB? Kako bi jo primerjali N26? Zanima me tudi, ce kdo ve, ce ima katera izmed teh bank (ali druga) tudi moznost imeti na racunu vec razlicnih valut (tako kot je to npr. mozno pri NLB).

dimko_rk ::

St753 je izjavil:

Zanima me tudi, ce kdo ve, ce ima katera izmed teh bank (ali druga) tudi moznost imeti na racunu vec razlicnih valut (tako kot je to npr. mozno pri NLB).
Revolut verjetno podpira vec valut. DKB pa se mi zdi ze nekaj casa vec ni mozno odpreti iz Slovenije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dimko_rk ()

Mare2 ::

looser je izjavil:


A tale N26 ima tudi brezplačne direktne bremenitve možne?
Pa zadevo moram že kar teč prijavit na FURS?


Tule dobiš vse odgovore v zvezi z N26

miko22 ::

DePalmo je izjavil:

Evo razloge zakaj bom denar ki ga bom šparal za hišo, imel na SLO računu. Sej je fajn ko ni stroškov pri transakcijah, pa ker je kartica prozorna pa ker je mobilna aplikacija kjer lahko spremljaš vse, ampak jim pač ne zaupam večjih vsot denarja. Isto je bilo ko sem šparal za avto, denar je bil na SLO računu in ni šel preko njih. Tako da če bom zgubil tistih par 100 EUR bo bolelo, ampak precej manj kot če bi izgubil par 10.000 EUR.

Imam pa to srečo da imam osebni račun zastonj, pač v paketu s poslovnim računom. In še dobro da ga nisem mogel nekaj časa nazaj zapret, še prav pride ;)


Zakaj pa bi zgubil denar, če imaš denar na nemški banki?
Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo. Spomnite se malih delničarjev NKBM, pa vprašajte hrvaške varčevalce glede NLB,....

St753 ::

dimko_rk je izjavil:

Revolut verjetno podpira vec valut. DKB pa se mi zdi ze nekaj casa vec ni mozno odpreti iz Slovenije.

Hvala za info. Za DKB me pa vseeno zanima, cetudi se ne da odpreti iz Slovenije.

Netrunner ::

miko22 je izjavil:

Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo.


Banka Slovenije povrne do 100.000 € / osebo v primeru da tvoja banka propade in izgubiš denar. Če imaš denar v tuji banki pa nimaš te garancije.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

perci ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

buneech ::

Netrunner je izjavil:

miko22 je izjavil:

Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo.


Banka Slovenije povrne do 100.000 € / osebo v primeru da tvoja banka propade in izgubiš denar. Če imaš denar v tuji banki pa nimaš te garancije.

To velja za celo EU, ne samo za Slovenijo. N26 je enako krit.

sandmat ::

Netrunner je izjavil:

miko22 je izjavil:

Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo.


Banka Slovenije povrne do 100.000 € / osebo v primeru da tvoja banka propade in izgubiš denar. Če imaš denar v tuji banki pa nimaš te garancije.

nekdo ni prebral splošnih pogojev pri N26 :D

darkolord ::

miko22 je izjavil:

Zakaj pa bi zgubil denar, če imaš denar na nemški banki?
Da bi ostal čisto brez denarja je malo verjetno.

Se je pa treba zavedati, da imaš denar "v cloudu" v banki, ki ne obstaja niti 3 leta. In da se je že precej dogajalo, da so račune na lastno pest (torej brez kakršnekoli uradne odredbe) blokirali brez opozorila in obrazložitve in brez možnosti dostopa do sredstev (tudi za minimalne življenjske potrebe); do denarja so uporabniki eventualno sicer prišli, ampak s precej več kolobocij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

DePalmo ::

Netrunner je izjavil:

miko22 je izjavil:

Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo.


Banka Slovenije povrne do 100.000 € / osebo v primeru da tvoja banka propade in izgubiš denar. Če imaš denar v tuji banki pa nimaš te garancije.

Kot so že drugi omenili, imaš isto garancijo kot pri naših bankah, torej do 100.000 EUR na osebo. Ampak če pride do tega, sklepam da bo denar iz SLO lažje dobiti kot pa iz DE. Tudi če bi moral naprimer najeti odvetnika, bo precej lažji postopek v lastni državi, kot pa mednarodno.

In ravno zaradi težav s preprostimi zadevami kot je mobilna aplikacija, se je za vprašat koliko je ostalo poštimano. Pa še nekdo je navedel da so račune že zapirali neutemeljeno oz. po lastni volji, brez obrazložitve in brez možnosti za vsaj osnovno preživetje. Iz istega razloga tudi nimam večjih količin denarja na PayPalu, sem že prebral marsikatero zgodbo.

In kot pravim, N26 je super banka in jo z veseljem uporabljam ter sem jo tudi že priporočil naprej in ne mislim zapirat računa, ampak vsakemu tudi povdarim da ji pač osebno ne zaupam večjih količin denarja. Je le občutek ali v primeu težav nekomu osebno težiš, ali pa samo preko live chata.

flameir ::

Jaz mam lepo pola/pola N26/Revolut, pa bom mel za kruh in kavo, če bo kaka krizna situacija pri eni ali drugi. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

looser ::

sem v edavkih kar vložil kar nf/ld kot tekst file s strukturo ime/trr/bic/država... bo to ok ali moram tisti D08-F (ali kaj že) pripravit in uploadat?

Mare2 ::

looser je izjavil:

sem v edavkih kar vložil kar nf/ld kot tekst file s strukturo ime/trr/bic/država... bo to ok ali moram tisti D08-F (ali kaj že) pripravit in uploadat?


Prijava računa na FURS.

Ena izmed možnosti prijave tujega računa je tudi preko sistema e-davki. https://edavki.durs.si/
Greš na dokumenti
Ostale vloge
DR-Račun Prijava tujih računov
Dodaj račun:

Opomba: Obrazcu morate priložiti kopije dokumentov, iz katerih so razvidni podatki o računih, odprtih v tujini (bančna kartica, pogodba o odprtju bančnega računa, bančna knjižica, ipd.).

esel ::

Mare2 je izjavil:

looser je izjavil:

sem v edavkih kar vložil kar nf/ld kot tekst file s strukturo ime/trr/bic/država... bo to ok ali moram tisti D08-F (ali kaj že) pripravit in uploadat?


Prijava računa na FURS.

Ena izmed možnosti prijave tujega računa je tudi preko sistema e-davki. https://edavki.durs.si/
Greš na dokumenti
Ostale vloge
DR-Račun Prijava tujih računov
Dodaj račun:

Opomba: Obrazcu morate priložiti kopije dokumentov, iz katerih so razvidni podatki o računih, odprtih v tujini (bančna kartica, pogodba o odprtju bančnega računa, bančna knjižica, ipd.).

To je najbolj preprost način za prijavo, jaz sem priložil kar print screen (v jpg formatu) za revolut in n26 in v roku enega tedna je bil račun prijavljen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

looser ::

Mare2 je izjavil:

...

Ja, vem, da moraš prijavit, ampak ne vem, če moraš strogo uporabljat tisto DR02-F strukturo ali lahko poljubno, če je dovolj nazorna.
Za Revolut sem dal DR02 ali nekaj, printano in skenirano in to.
Ko sem nedavno imel opravit na davkariji še za en drug račun, ker so pač klicali na zagovor, smo res dali tole formalno reč...
Zakaj sprašujem - pri oddaji dokumenta imaš veliko tipov na voljo, tudi .txt, ki pa je od vseh najbolj ekonomičen.
Ne vem, v čem je dejansko prednost formalnega tipa.
Za N26 pa se dal smo preprost .txt, bom pa pa dal, če bom moral, seveda, spet print/scan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

perci ::

Kako se ti lahko zdi NFLD z uporabo obrazca DR02 bolj preprost od uporabe obrazca DR-Racun, me pa res zanima.

looser ::

Pa res, glej ti to, ta DR-Račun je novo, izgleda.
Do sedaj sem vse fizično (par tednov nazaj) in digitalno tisti NF-LD+DR02
Se opravičujem, da nisem dobro pogledal, ko je napisal Mare2 oz. esel.
Očitno sem delal še po precej starem načinu.
No, bom še dal po DR-Račun.

Ne gre brez scana:
Dokumentu morate priložiti ustrezna dokazila o odprtju računa. Scan bančne kartice, pogodbe o odprtju bančnega računa, bančne knjižice, ipd.

Pri DR02 ni bilo potrebno skenirati bančne kartice ali pogodbe ali podobnega.
Samo napisal si in je bilo.
N26 kartice še nimam, mimogrede, verjetno je mišljen scan prve strani?
Pa ni to problematično, ok, še vedno obstaja CCV ali kaj že, pa vseeno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Groot ::

looser je izjavil:

Pa res, glej ti to, ta DR-Račun je novo, izgleda.
Do sedaj sem vse fizično (par tednov nazaj) in digitalno tisti NF-LD+DR02
Se opravičujem, da nisem dobro pogledal, ko je napisal Mare2 oz. esel.
Očitno sem delal še po precej starem načinu.
No, bom še dal po DR-Račun.

Ne gre brez scana:
Dokumentu morate priložiti ustrezna dokazila o odprtju računa. Scan bančne kartice, pogodbe o odprtju bančnega računa, bančne knjižice, ipd.

Pri DR02 ni bilo potrebno skenirati bančne kartice ali pogodbe ali podobnega.
Samo napisal si in je bilo.
N26 kartice še nimam, mimogrede, verjetno je mišljen scan prve strani?
Pa ni to problematično, ok, še vedno obstaja CCV ali kaj že, pa vseeno...


Odpri svoj račun preko spletnega brskalnika in nekje pod Account imaš možnost izpisa potrdila o številki računa. Več kot zadosten dokaz za priložit prijavi.

looser ::

Groot je izjavil:

Odpri svoj račun preko spletnega brskalnika in nekje pod Account imaš možnost izpisa potrdila o številki računa. Več kot zadosten dokaz za priložit prijavi.

Razumem, izraz Scan bi moral nadomestiti s Posnetek. Tako bom tudi naredil. Ampak z DR02 je bilo lažje, resnično. Edino, kar mi ni jasno, zakaj v edavkih ZA NF/LD/DR02 ne spremenijo statusa iz "V obdelavi" v "Obdelano", za Revolut je namreč še vedno "V obdelavi", čeprav jo zdaj edavki prepoznavajo (in nisem bil za to klican). Fizično pa sem samo tja prišel, napisal in je bilo, nobenih kopij, dokazil, pogodb, kartic...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

bbbbbb2015 ::

buneech je izjavil:

Netrunner je izjavil:

miko22 je izjavil:

Mene ravno naše banke skrbijo, kako ravnajo.


Banka Slovenije povrne do 100.000 € / osebo v primeru da tvoja banka propade in izgubiš denar. Če imaš denar v tuji banki pa nimaš te garancije.

To velja za celo EU, ne samo za Slovenijo. N26 je enako krit.


"Velja" že, "velja". Samo koliko je pa to vredno?
Za banko stoji narodna banka, v našem primeru Banka Slovenije. Če gre banka po gobe, potem Deutsche Bundesbank proda tono zlata ali primakne iz tone evrskih depozitov. Eno par bančnih managerjev gre v zapor,ampak za eno 10 do 15 let in to je to. Banka, ki se ji je pomagalo, mora denar VRNITI nazaj, vsaj belgijske banke so ga morale ob krizi.

V Sloveniji se Vrtušica ali pač določen političar dere "Zu grunt bo šlo, alles." Pa primakne 5 miljard EVROV - ki -si jih izposodi in obremeni vse državljane. Nihče ne gre v zapor. Nikomur ni treba dati denarja nazaj. In da si ne boste mislili, da boste "imeli" 100.000 evrčkov injih nakazovali širom po Evropi. Nope. To bo bolj po ciprsko. 20 € na dan, na osebo, če denar v bankomatu je. Ostalo pa stani in gledaj (svoje evre kot abstraktne številke).

dimko_rk ::

DePalmo je izjavil:

.. Ampak če pride do tega, sklepam da bo denar iz SLO lažje dobiti kot pa iz DE. Tudi če bi moral naprimer najeti odvetnika, bo precej lažji postopek v lastni državi, kot pa mednarodno.... nekdo je navedel da so račune že zapirali neutemeljeno oz. po lastni volji, brez obrazložitve in brez možnosti za vsaj osnovno preživetje. Iz istega razloga tudi nimam večjih količin denarja na PayPalu, sem že prebral marsikatero zgodbo.


Na nemskih forumih se dejansko najde kake zgodba z blokiranim ali nedostopnim racunom. Tako bi rekel: verjetno je nekoliko vecja verjetnost, da ob sumu, da s kako transakcijo kaj ni v redu, neka online banka racun zablokira za namen raznih preverjanj prej, kot lokalna banka, ki nekoga fizicno pozna in ga lahko poklice v poslovalnico. Ce je s kakim uporabnikom nasploh prevec dela ali preverjanj, je online banki racun verjetno se najlazje preprosto zapreti (kar ne pomeni, da denarja z racuna na neki tocki ne dobis nazaj). Glede chat supporta sem imel do sedaj tri izkusnje: pri prvih dveh sem na vrsto prisel v roku nekaj minut, konec novembra 2018 sem cakal pa skorajda uro. Nadalje: mislim, da se je pred nekaj leti zgodila Islandija, ki je varcevalcem pred krizo ponujala relativno visoke obresti; ko se je sistem zrusil in so banke propadle, so prebivalcem Islandije denar vrnili; anglezem in ostalim se mi zdi ne. Sicer resda Islandija ni del Evropske Unije in morda ima nekoliko svoja pravila; vendar, lahko kdo zagotovi, da v primeru res velikih sistemkih tezav v evpropodrocju ali morebitnem razpadu evropske unije sistem kot je zastavljen s trenutnim jamstvom za vloge bo zagotovo deloval za na primer slovenske drzavljane v neki nemski banki? Kaj se je zgodilo ob razpadu Jugoslavije varcevalcem tujih republik v nasih bankah? Seveda se v hudi krizi lahko zgodi tudi obratno: EU razpade, drzave ces noc uvedejo nove nacionalne valute, banke naredijo konverzije. Na slovenskem racunu tako imate nov SIT, ki v prvem tednu izgubi 30% vrednosti, na nemskem racunu novo DEM, ki v prvem tednu po uvedbi pridobi 30% vrednosti. Nastel sem nekaj primerov iz zgodovine in nekaj sicer hipoteticnih a moznih bodocih primerov. Vsi bancni sistemi temeljijo v veliki meri na zaupanju. In v casu vecjih kriz je mozno vse. Ce bo N26 kdaj ponudil varcevanja tudi v Sloveniji, se prav tako velja zavedati, da se vezava v tem primeru lahko (sicer po lastni izbiri) naredi pri Italijanski ali Bolgarski banki - glej https://www.weltsparen.de. Obresti tam so trenutno visje. So tako bolj varne nase ali tuje banke? Verjetno enoznacnega odgovora ni moc podati in gre bolj kot ne za osebna prepricanja in misljenja, kaj bo, ce bo. V resnici je mozno vse v eno ali drugo stran. Sam veselo uporabljam N26 za veliko stvari, imam pa tudi se slovensko banko.

dimko_rk ::

Bistvo prejsnjega sporocila: morda je tveganja dobro porazdeliti na vec bank in drzav, morda tudi ne. Vsak pac dela kakor se mu zdi najbolje po lastni presoji. Dodajam se kratek citat iz Wikipedije glede Islandskih bank - izgleda, se je za prebivalce tujih drzave to nekako resevalo v okviru raznih dvostranskih dogovorov med drzavami, ki so teoreticno lahko bolj ali manj uspesni. Kumulativno je slo za dokaj visoke vsote in maticne drzave (danska, zdruzeno kraljestvo) svojih varcevalcev potem niso pustile samih na cedilu.

2008%E2%80%932011 Icelandic financial crisis @ Wikipedia
"On 11 October, an agreement was reached between the Icelandic and Dutch governments on the savings of about 120,000 Dutch citizens. The Icelandic government will cover the first EUR20,887 on savings accounts of Dutch citizens held by Landsbanki subsidiary Icesave, using money lent by the Dutch government. The total value of Icesave deposits in the Netherlands is EUR1.7 billion.[156] At the same time, Iceland and Britain reached an agreement on the general contours of a solution: Icesave deposits in the UK total ?4 billion (EUR5 billion) in 300,000 accounts.[157] The figure of EUR20,887 is the amount covered by the Icelandic Depositors' and Investors' Guarantee Fund (DIGF; Tryggingarsjó?ur in Icelandic):[158] however, the DIGF had equity of only 8.3 billion krónur at the end of 2007,[159] EUR90 million at the exchange rates of the time and far from sufficient to cover the Dutch and British claims. .. "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dimko_rk ()

predi ::

dimko_rk je izjavil:

predi je izjavil:

No, ravnokar sem šel gledat transakcije za nazaj in nobena nima več fotke zraven..
PS: Ravnokar preveril. Tudi meni so izginile prav vse slike prejsnih mesecev iz aplikacije. Upam, da popravijo. :/
Videti je, da so ta problem zdaj odpravili. Upload je tudi delal.

dimko_rk ::

predi je izjavil:

dimko_rk je izjavil:

predi je izjavil:

No, ravnokar sem šel gledat transakcije za nazaj in nobena nima več fotke zraven..
PS: Ravnokar preveril. Tudi meni so izginile prav vse slike prejsnih mesecev iz aplikacije. Upam, da popravijo. :/
Videti je, da so ta problem zdaj odpravili. Upload je tudi delal.
Jp, hvala. Meni sedaj tudi deluje - to je vse slike so nazaj. Sem upal, da bodo popravili. :)

Gregex ::

10 delovni dan je prišla MC. Dela normalno s paypalom ali so kake težave?

jakan123 ::

Dela normalno

Mare2 ::

Gregex je izjavil:

10 delovni dan je prišla MC. Dela normalno s paypalom ali so kake težave?


Dela normalno seveda. Tudi tečaj, če boš kaj plačeval v USD je pri Mastercard ugodnejši, zato izberi menjavo Mastercarda in ne Paypal. :)

------------
Vsekakor si nastavi, da ti konverzijo valut opravlja banka.
Klikni na lastnosti (kolesce zgoraj desno):

Payments / Manage automatic payments / (povezava spodaj levo) = "...manage automatic payments..." / Set available funding sources / Conversion options / Bill me in the currency listed on the seller's invoice / na koncu stisni "Submit". Za vsak slučaj se odlogiraj, in ponovno preveri, če je sedaj opcija izbrana.

sasodoma ::

Mene pa zanima ali je kdo že poskusil dodati N26 kartico v Google Pay. Načeloma GPay ni na voljo v Sloveniji vendar imam telefon rootan z Magiskom in sem si GPay "odmrznil". Če dodam mojo NKBM kartico mi napiše, da ni na voljo za uporabo v trgovinah. Glede na to da N26 sodeluje v GPay programu, pa bi morda delalo.

JN ::

sasodoma je izjavil:

Mene pa zanima ali je kdo že poskusil dodati N26 kartico v Google Pay.

Za N26 ne vem, preverjeno pa dela Revolut MC.

imam telefon rootan z Magiskom in sem si GPay "odmrznil".

Kako pa to narediš? Jaz sem GPay potegnil iz APK mirorja in se mi ne posodablja.
Imam Magisk.

SumTingWong ::

Če potegneš preko APK Mirror, potem se ne samodejno pososdablja. Moraš vsake toliko preveriti na APK MIrror in prenesti posodobljeno verzijo.

V Magisk Manager pa greš pod Magisk Hide in označiš GPay. Jaz tako uporabljam Abadenarnica od Abanke in je res priročno. Končno!

Ales ::

SumTingWong je izjavil:

V Magisk Manager pa greš pod Magisk Hide in označiš GPay. Jaz tako uporabljam Abadenarnica od Abanke in je res priročno. Končno!

S tem si samo skril obstoj root dostopa pred GPay aplikacijo.

Večina podobnih aplikacij preverja, ali je naprava rootana in potem prepreči zagon ali delovanje aplikacije, skrivanje roota pa to zaščito zaobide.

SumTingWong ::

Vem vse to. Uporabljam Abamobi in Abadenarnica, obe me opozarjata na Root, pa vendar obe delujeta.
Morda za GPay to ne deluje, zal nisem testiral.

Vendar pa, ni to JN vprasal?

sasodoma ::

JN je izjavil:


Za N26 ne vem, preverjeno pa dela Revolut MC.


Torej praviš, da je možno v Sloveniji uporabljati kartice Revoult MC z Google Pay? Verjetno to pomeni, da bi delal tudi N26. Moram malo prebrati to celotno temo, da vidim kaj vse je treba prijaviti, ko si odprem račun.

JN je izjavil:


Kako pa to narediš? Jaz sem GPay potegnil iz APK mirorja in se mi ne posodablja.
Imam Magisk.


Tudi meni se ne posodablja. Z odmrzovanjem sem mislim samo, da sem aplikacijo omogočil, ker je bila že naložena na mojem telefonu (Nexus 5X) ampak je bila skrita. Omogočil sem jo s Titanium Backupom kjer imaš opcijo unfreeze. Posodabljam pa jo, kot je že bilo omenjeno, preko APK mirror.

modelno1 ::

n26 s slovenskim naslovom ne dela z Google Pay.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

sasodoma ::

modelno1 je izjavil:

n26 s slovenskim naslovom ne dela z Google Pay.

Ah škoda, sem upal, da je odvisno samo od banke in ne od naslova. Hvala za odgovor.

luftar ::

Ima mogoče kdo promo code ? :)

Mare2 ::

luftar je izjavil:

Ima mogoče kdo promo code ? :)


Seveda:

1. Tukaj se vpišeš: Klikni Sprejmi piškotke - cookies in se ravnaj po navodilih.
2. Tu imaš podrobna navodila tako o prijavi kot o nadaljnjem poslovanju z računom in Mastercard kartico.

eniLS ::

Tisi ki uporabljate N26 Business, kako je z "bančnimi izpiski", ki jih je potrebno dati v računovodstvo? Imajo kakšno možnost .pdf, .xml?

lolipop2 ::

The N26 Business bank account makes it easy to do personal spending on the same account if you have both the Mastercard and Maestro cards that are easily available from the app.


A tole je v Slo že možno?

modelno1 ::

Business account (za freelancerje in self-employed) ja, Maestro pa ne.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.
««
70 / 189
»»