» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
58 / 191
»»

b4d ::

Mislim da je na vsaki strani teme odgovor...
b4d.sablun.org

neooo ::

glede tega n26 cash26 da bi lahko naložil v dm-u v avstriji, je en problem, in to je da v moji app ne najdem cash26 opcije. :)

xmetallic ::

lejko0 je izjavil:

Še kdo ni dobil 15 eur na podlagi referrala? Njihov odgovor:

 Slika

Slika


Če se prav spomnim FURS ne dovoli izplačila referrala.

perci ::

Furs nima nic proti izplacilu referallov. Je pa vprasanje, ce zeli n26 upostevati lokalno davcno zakonodajo.

miko22 ::

Mi lahko kdo pove ali lahko kako dobim denar iz Revolut na N26 brez sepa?
Nekje sem zasledil neko možnost, samo sem pozabil.

techfreak :) ::

Obratno (N26 -> Revolut) gre brez problema ker lahko top-upas Revolut iz katere koli kreditne kartice.

Iz Revoluta na N26 pa dvomim da je kaksna opcija.

Mare2 ::

techfreak :) je izjavil:

Obratno (N26 -> Revolut) gre brez problema ker lahko top-upas Revolut iz katere koli kreditne kartice.


Jaz imam Diners, in ne gre. Morda kaj narobe odtipkam? :)

techfreak :) ::

Mastercard in Visa preverjeno delujeta, za ostale sem pa domneval da podpirajo.

alkoo ::

Razmišljam, da bi si odprl račun. Je MC še vedno zastonj? Kako je sedaj s šumniki? Se je bolje prijaviti brez?

Mare2 ::

Raje brez šumnikov, seveda. :)

Mikrohard ::

Jaz imam šumnike v priimku in ni nobenih težav.

Bonticer ::

Ko menjavate telefon in boste šli skozi unpairing process, potem ne pozabite unlockati kartico. Drugače boste pri 10-mestnem tokenu dobiti napako "The card token you entered is invalid".

Veron ::

Mikrohard je izjavil:

Jaz imam šumnike v priimku in ni nobenih težav.

Na kartici, katero si dobil, imaš šumnike?

BuDi79 ::

Veron je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Jaz imam šumnike v priimku in ni nobenih težav.

Na kartici, katero si dobil, imaš šumnike?
Pomoje ne obstajajo kartice s šumniki.

Bonticer je izjavil:

Ko menjavate telefon in boste šli skozi unpairing process, potem ne pozabite unlockati kartico. Drugače boste pri 10-mestnem tokenu dobiti napako "The card token you entered is invalid".
Pri meni ni bilo problema. Mogoče ker nisem nič zalockal? Samo se pa tudi ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Bonticer ::

Jaz si vedno lockam celotno kartico. Potem mi je teta na supportu rekla, da je za to operacijo potrebno unlockat kartico. In je šlo BP.

simplem ::

Zdravo. Rad bi si odprl račun in če ima kdo refferal (ta, ki deluje), prosim na ZS. Hvala, LP!

šernk ::

jst ne vem več al sem zgubljen sam al kaj...kje se potegne dol potrdilo o plačilu?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

6151 ::

Klikneš na nakazilo, levo spodaj imaš details, desno spodaj imaš:

Mikrohard ::

Veron je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Jaz imam šumnike v priimku in ni nobenih težav.

Na kartici, katero si dobil, imaš šumnike?

Ne.

jabe ::

Imam standardni N26 račun in seveda ni variante, da dobim biznis račun, vendar pa sem par strani nazaj tu prebrala, da N26 ni narejena na vse ali nič in da ne bo komplicirala, če uporabljam tudi tega navadnega v namen SP?

KAr me pa konkretno zanima in sem se malo izgubila v tistih postih prej, je pa naslednje. TRR od N26 sem seveda prijavila FURSu kot privat račun (torej najbrž DR-02 obrazec, ne spomnim se več točno). Lahko to kako spremenim - recimo pošljem še DR-03 obrazec in je to to? Ali ni tako simpl?

amacar ::

Po novem lahko preko edavkov za obstojec racun oznacis, ce se bo uporabljal kot poslovni racun.

perci ::

Ja, pa tut poseben obrazec je gor za prijavo racunov. Ne prijavlja se vec preko DR obrazcev.

jype ::

O, hvala. Cenim in sem hvaležen!

jabe ::

ooo, fantje!!! super za ta info. Sem nasla in zrihtala! DR-racun pa kljukica pri tem, da se bo uporabljal v poslovne namene. ce bo se kdo iskal. Saj je simpl najti in se lazje urediti, ampak moras vedeti, da je tam, ker je toliko stvari.

se enkrat hvala!

perci ::

jype je izjavil:

O, hvala. Cenim in sem hvaležen!

Je bil ze cajt.

barakus ::

Ko bi bilo tudi za slovenske račune tako, da se nekam prijaviš, pa označiš da s TRRjem posluješ, ampak bančni lobiji so zaenkrat premočni :).

miko22 ::

Kaj ga pol lahko za klub/drustvo tudi uporabiš?

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Kaj ga pol lahko za klub/drustvo tudi uporabiš?

Ime kluba ni identično imeni lastnika TRR-ja. :)

Racunalnik ::

nevede kater android imam sem odpru account in sedaj dobim da aplikacija ne podpira moj 4.4android. Kako dokoncam registracijo oz odprtje accounta? imam htc desire 620

Bonticer ::

Poskusi inštalirat Lineage OS za svoj telefon (če ta obstaja). To sem jaz naredil za svoj star telefon in je stvar delovala brez zapletov.

matobeli ::

Ali pa nek virtual android na PC

BuDi79 ::

Racunalnik je izjavil:

nevede kater android imam sem odpru account in sedaj dobim da aplikacija ne podpira moj 4.4android. Kako dokoncam registracijo oz odprtje accounta? imam htc desire 620
Hm, do en teden nazaj sem imel aplikacijo brez težava na 4.4. - tudi glede obvezne nadgradnje ni javljalo (je pa javljal Revolut), mogoče bi potreboval samo kakšno starejšo verzijo?

Racunalnik ::

mislm to mam 2 leti star telefon pa mi pravi da ne gre, malo prehuda je to. Razn ce bi staro verzijo n26 dobil ce so sli tolk naprej

Ales ::

Dve leti star telefon z Androidom 4.4? Si zih? Razen če je bila kaka res stara zaloga od kod. Od oka bi prej rekel, da je telefon star vsaj kaka 4 leta ali več.

Uporabljati stare verzije bančne aplikacije ni ravno priporočljivo ker ne veš, ali niso medtem zakrpali kake kritične varnostne luknje. No, sicer pa tudi Android 4.4. ni več ravno varen. Kdaj si nazadnje dobil posodobitev za telefon?

Bonticer ::

Zgleda, da ni več updatov za njegov telefon. In kot zgleda njegov telf niti ni hudo popularen, saj nisem našel stabilnih ROMov zanj.

Našel sem nek android 5.0 update za tvoj telefon, ampak ne vem kolko je stabilen.
Tak da res poskusi staro verzijo appa in čimprej kupi nov telefon.

flameir ::

Berem sproti to temo že od lani in vidim da vas ima vedno več svoj N26 račun ubistvu tudi kot poslovni račun. Zanima me, ali ima kdo dejansko to že več kot leto dni in lahko zagotovi, da s tem ni nobenega problema in zaradi tega ni imel nobenih težav z dohodnino oz. fursom? Vodenje poslovnega računa me namreč pride 3€ na mesec, da bi zdaj zaradi teh 36€ letno račun prestavil na N26, na koncu pa dobil porcijo od davčne, me ne mika ravno. Hvala za deljene izkušnje. :)

gr2707 ::

Uporabljam 3 mesece za popoldanski s.p.
Vse ok, lepo knjiženo na FURS, kar sem izstavljal glede računov tudi vse ok.

GupeM ::

Težav z dohodnino in FURS-om verjetno res ne bo, znajo pa biti težave z N26, saj (če se ne motim) navadnega računa naj ne bi uporabljal za poslovne zadeve.

barakus ::

Vprašanje - kolega se je registriral na edavki in naredil neko verifikacijo, nima digitalnega potrdila.

V aplikacijih edavki ima določene dokumente posivele - ne more odpreti obrazca za prijavo računa v tujini - zakaj? Ali je to zato, ker nima digitalnega potrdila od sigence?

perci ::

Nek genij se je spomnil, da bo ta obrazec na voljo samo s certifikatom. Po mojih info je v fazi spremembe. Kdaj si to probal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

barakus ::

Poskusili smo vceraj...

perci ::

Včeraj je bilo vklopljeno (verjetno malo po tvojem poskusu) - poskusi še enkrat.

~Panter~ ::

Danes zjutraj je še nekaj hecalo, sem poizkušal pa ni šlo.
Zdajle pa je šlo b.p.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Racunalnik ::

Ce naredim account na drugem gsmju ki ima novejsi android od 4 verzije za dokoncanje aktivacijskega postopka, je kaksna komplikacija z unpaired gsm in n26, torej da se da normalno zamenjat n26 account na nov gsm?

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

komot ja. sam sem račun odprl na ženinem telefonu ker je moja kamera štekala.

Veron ::

Da se lahko kdo izogne situaciji.

Hrvaške avtoceste požirajo prozorne kartice pri plačilu cestnine, kot so N26.
Da se izognete "klicu na pomoč", ne uporabljajte N26 kartice pri plačilu cestnine.

martys ::

Zivjo!
Je tu morda kdo, ki je uspel urediti N26 racun za prejem socialnih transferjev, kot je otroski dodatek
in ali mi lahko posredujete povezavo do EU zakona, kjer doloca, da je vsak racun v EU enakovreden oz. nekaj takega, kar zavezuje
institucije, da uporabnikov dovoljujejo njihovo uporabo kjerkoli!

Vnaprej hvala za odgovor! Marty :)

Racunalnik ::

Sm kr na svojem gsmju probal ustvarit drug account, prepare id card ,ok potem pa zacne tezit da bo naredu video call in bla bla.fak me je kr minil tle napol v postli. Jest sem naredu 2 tedna nazaj account rabil samo id kartico in slikat sebe zdej pa tecne komplikacije

Mare2 ::

Racunalnik je izjavil:

fak me je kr minil tle napol v postli. Jest sem naredu 2 tedna nazaj account rabil samo id kartico in slikat sebe zdej pa tecne komplikacije


A ti to v postli delaš? :)

_Sajmon_ ::

Kake so konkretne izkušnje pri odpiranju Sepa direktnih obremenitev? Par firm sem kontaktiral, kjer imam trajnike, pa ni bilo težav glede odpiranja pri tujem TRR-ju, rabim samo poslat neke papirje. Kako poteka postopek? Firmi torej dostavim moj N26 račun, a potem moram kaj potrditi na N26? A samo na nek x dan v mesecu opazim, da je bil odtegljal na računu?
««
58 / 191
»»