» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
90 / 190
»»

dimko_rk ::

predi je izjavil:

Očitno je zdaj tista funkcionalnost za upload slik h transakcijam samo še fake implementacija, ki uporabniku da vedeti, da nekaj dela, v bistvu pa se nič ne zgodi, ko jo uporabiš. Niti ene slikane položnice ne morem več videt.
Tole nekaj časa več ne dela, se mi zdi, da približno dva meseca :/ Jaz sedaj uporabim Evernote, da shranim kak račun po potrebi. Ali Revolut, ki ima podobno opcijo; le da Revolut sliko shrani na telefonu; N26 jo je pa v oblak, dokler je delovalo. Tudi ne vem, če ima pošiljanje bug reportov pri N26 pomen; mislim, da niso popravili ničesar, kar sem v preteklosti javil. N26 je zgleda predvsem fokusiran na širitev na nove trge, da bi z večjo maso uporabnikov postal rentabilen (majhni zaslužki ob vsakem plačilu z Mastercard ipd * nekaj milijonov uporabnikov). Opcije za drug N26 račun (še za sp) sem se dolgo veselil, pa jo medtem malo opustil; dvomim, da jo bodo dodali letos. Če bi račune odpiral sedaj, bi morda za osebne potrebe vzel Revolut, za sp pa N26.

ideep ::

Grega255 je izjavil:

"Ambassador" sistem pri nas deluje, vsaj v mojem primeru je blo tako v vedno ko sem koga invajtal.



update sem si zmislila, ker nimam kej počet v lajfu, kot pejstat odgovore direktno od PR ekipe n26.. meni so vsi invajtani izginili iz aplikacije..

Mare2 ::

ideep je izjavil:

Grega255 je izjavil:

"Ambassador" sistem pri nas deluje, vsaj v mojem primeru je blo tako v vedno ko sem koga invajtal.



update sem si zmislila, ker nimam kej počet v lajfu, kot pejstat odgovore direktno od PR ekipe n26.. meni so vsi invajtani izginili iz aplikacije..


Tudi niso dobili pričakovane nagrade. Na žalost. Korektno bi bilo, da se jim vsaj opravičiš. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Grega255 ::

Nevem kako je danes, ampak jst sem pristopil oktobra lani, takrat glede Slovenije z njihove strani ni blo nobenih zadržkov.
Od takrat so trije odprli račun preko moje kode in vsi so dobili 10€, seveda potem ko so plačali račun za vsaj 25€ s kartico.

Mare2 ::

Grega255 je izjavil:

takrat glede Slovenije z njihove strani ni blo nobenih zadržkov.

ideep ni uporabljala Ambasador kode (ker ni Ambasador) temveč Friend referral, ki v Sloveniji ne deluje že več kot eno leto. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

ideep ::

Pa če ti pravim, da je ambassador program zaprt in ne dostopen za slovence.. (ni bil copy paste N26 dovolj?) na kakšen način ste vi v njem mi ni jasno..

mihec87 ::

Lahko da so še od prej v programu, potem ga je pa n26 zaprl za SI in ne sprejemajo več..?

Mare2 ::

ideep je izjavil:

Pa če ti pravim, da je ambassador program zaprt in ne dostopen za slovence.. (ni bil copy paste N26 dovolj?) na kakšen način ste vi v njem mi ni jasno..


Očitno ne sprejemajo več novih. So končno ugotovili, da jih je dovolj, sploh takih ki ne spremljajo situacijo. Kaj ti ni jasno?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

ideep ::

Kakšno situacijo?

Mare2 ::

ideep je izjavil:

Kakšno situacijo?


Tudi to, o čemer se sedaj pogovarjamo. Npr. ne sprejemajo več novincev...

Jaz sem pa še vedno Ambasador, po novem se reče Campus Ambassador. :)

Ne morem pomagat, če so te zavrnili. Oprosti. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

perci ::

Mare, ti si res car. Campus Ambasador. Boš dal to v CV?

sandmat ::

ideep je izjavil:

Pa če ti pravim, da je ambassador program zaprt in ne dostopen za slovence.. (ni bil copy paste N26 dovolj?) na kakšen način ste vi v njem mi ni jasno..


Meni še vedno deluje ...

delavec44 ::

Jaz sem prejel malce drugačen, a še vedno negativni odgovor na prijavo za ambasadorja.


Thanks for your application to our ambassador program.

Unfortunately for now our program is only open to students and therefore you won't be able to join the team just yet.

However, we will soon open the program to everyone, and you're right at the top of our waiting list!

You'll be receiving an email from us as soon as we launch it.

Best,

Your N26 Ambassadors Team

Vazelin ::

Ambasadorji? A to je kakšna sekta?

ideep ::

delavec44 je izjavil:

Jaz sem prejel malce drugačen, a še vedno negativni odgovor na prijavo za ambasadorja.


pa ja vam pravim fishy fishy.. ampak gremo dalje..:))

Mare2 ::

Vazelin, nekateri ambasadorji skrbimo za korektno obveščanje javnosti o možnosti pridobitve Mastercard debit kartice in odpiranju računa pri N26.

Za druge ne vem, jaz sem sestavil odličen priročnik za poslovanje s kartico, prilagojeno za Slovenijo. Marsikdo s pridom uporablja nasvete. Morda boš tudi ti lahko kakšnega uporabil. :)
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Nejc848 ::

Zdravo, mene zanima če je za potrditev identitete dovolj le osebna izkaznica. V navodilih sem zasledil, da lahko uporabimo osebno izkaznico, vendar na https://docs.n26.com/cs/Support+Center/... piše, da je za Slovenijo dovoljen samo potni list.

harvey ::

Nejc848 je izjavil:

Zdravo, mene zanima če je za potrditev identitete dovolj le osebna izkaznica. V navodilih sem zasledil, da lahko uporabimo osebno izkaznico, vendar na https://docs.n26.com/cs/Support+Center/... piše, da je za Slovenijo dovoljen samo potni list.

Dovolj, zadošča.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

BoLhCa ::

Ne morem opraviti video identifikacije... sploh ne poveže z njihovim osebjem~ kakšna ideja?

Mare2 ::

BoLhCa je izjavil:

Ne morem opraviti video identifikacije... sploh ne poveže z njihovim osebjem~ kakšna ideja?

Preveri povezavo. Če je na tvoji strani vse v redu, poskusi znova. Kasneje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BoLhCa ::

hmn izgleda je AdGuard blokiral, sem za vsak slučaj izklopil, no pa se je celo ena dečva narisala.. opravljeno ;)

Mare2 ::

BoLhCa je izjavil:

hmn izgleda je AdGuard blokiral, sem za vsak slučaj izklopil, no pa se je celo ena dečva narisala.. opravljeno ;)


Imaš pa kar dobro zaščito. Tudi proti tebi deluje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BoLhCa ::

Sej verjetno kje piše pa vseeno, a ima kdo od vas zgolj in samo N26 banko?

PARTyZAN ::

Jaz imam samo N26 in Revolut.

matobeli ::

Jaz mam še DH, ampak sem jo nazadnje uporabil za vračilo cestnega prispevka ob prodaji avta, ker se mi ni dalo pisat naj mi vrnejo na N26 (da pa se). Vse ostalo laufa N26 (in revolut kot "disposable" kartica za tujino)

freezby ::

Koliko lahko z N26 največ dvigneš na bankomatu ob enem dvigu (v Ljubljani oz. v Sloveniji)?
Ali je sploh razlika med kakšno banko oz. posameznim bankomatom?

Danes - da, kot zakleto je praznik - rabim dvignit čim več € na bankomatu. Imam pa še en free dvig. Vsi, od katerih bi si lahko sposodil pa na morju, hribih, piknikih, sam pa delam cel dan v LJ.

matobeli ::

Razlika je od bankomata do bankomata

SmeskoSnezak ::

A ni odvisno tudi od limita, ki si ga naredis v aplikaciji/banki?
Normalne banke imajo limit 500eur, po spominu.
@ Pusti soncu v srce... @

freezby ::

Saj pri N26 je spreminjanje limita trivialno. Na N26 biznis mi gre do 2,500€ dnevnega limita za dvig in 20 tisoč mesečnega (ne rabim ne prvega ne drugega).

Enkrat v tujini, mi več kot jurja evrov ni pustilo dvigniti v enem dnevu, sem pa lahko v enem dvigu dobil 700 ali 800.

No, če ima kdo konkretnejše izkušnje, kateri bankomat/banka je bolj radodaren, kar na plano. Drugače bom šel pa malo na giro po bankomatih v centru.

jype ::

freezby je izjavil:

Koliko lahko z N26 največ dvigneš na bankomatu ob enem dvigu (v Ljubljani oz. v Sloveniji)?
Meni noben bankomat v Sloveniji ni dal več kot 2000 evrov (toliko sem z N26 kartico lahko dvignil pri NLB in SKB bankomatih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mare2 ::

matobeli je izjavil:

za vračilo cestnega prispevka ob prodaji avta,


Problem je, ker tudi na upravnih in registracijskih enotah ne preberejo navodil, ki jih dobijo od Direkcije RS za infrastrukturo. Ni panike, tako kot nekateri naši vrli ambasadorji ne preberejo navodil od vodstva ambasadorjev.

Dečva (uslužbenka) pritiska in pritiska po tipkovnici, in ne gre. (imajo zacementiran SI56). Ona ve, da mora it, ampak ne gre.

Sem pred dvemi meseci urgiral na Direkciji RS za infrastrukturo in so še 1x poslali navodilo vsem registracijskim enotam.

Posebej za moj dokument Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo je gospa S.G. iz Službe za finance in planiranje sestavila navodilo - v skrajšani obliki. Sestavljen je tako, da bo registracijski uslužbenki takoj kapnilo, kako se to uredi. Glej stran 3. Uporabite to. Imejte s sabo link do mojega dokumenta. Pokažite ji. Ne potrebujete več računa v Sloveniji.
-------------------
Čisto spodaj v dokumentu je še link do navodil za
Curve, več kreditnih in debetnih kartic na eni, brezplačno

in na novo sem spisal tudi navodila

Podpora za uporabo Revolut računa za Slovenijo z brezplačno kartico

PS. Vsa ta moja navodila so zelo uporabna tudi v praksi. So ažurirana, sproti jih dopolnjujem, uporabna tako za obstoječe in bodoče uporabnike kartic, kot tudi za ambasadorje. Zato vsem, ki me imate namen skritizirati, ker sem jih spisal (po forumsko, saj vemo, kako to laufa), prosim, da jih prej preberete. Mora boste spremenili mišljenje. Hvala.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matobeli ::

Sej vem, sem dobil že novembra navodila, ampak ker sem imel itak še DH odprt se mi potem ni dalo ukvarjat, ker itak niso hotli nič preko telefona.

freezby ::

Bankomat poročilo - tudi UniCredit izvrgel jurja.
Skratka, limit in bankomat naveza delovala kot mora. Enkrat pozimi sem tudi več potreboval, pa ni šlo v enem dvigu čez 500€.

šernk ::

odvisno je od tega koliko denarja ima bankomat na zalogi.

pri nas se večkrat zgodi, da bankomat omeji dvige najprej na 200eur, potem na 100eur in na koncu preden ostane popolnoma brez denarja omeji celo na 20eur.

mi je pa tud meni zadnjič šlo 2000eur z N26 skozi, pol sm pa še 1000eur dvignu prek delavske hranilnice na istem bankomatu (gužva bila na banki pa sem rekel: jebeš, probajmo kako gre to na bankomatih )
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

masevc ::

Ksz
Od danes uradno apple pay v Sloveniji. N26 deluje z njim.

zee ::

masevc je izjavil:

Ksz
Od danes uradno apple pay v Sloveniji. N26 deluje z njim.


Ne vem ce res...

Iz njihove spletne strani:
Apple Pay is only available in Austria, Germany, Finland, France, Ireland, Italy, Spain, and United Kingdom.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mare2 ::

zee je izjavil:

masevc je izjavil:

Ksz
Od danes uradno apple pay v Sloveniji. N26 deluje z njim.


Ne vem ce res...

Iz njihove spletne strani:
Apple Pay is only available in Austria, Germany, Finland, France, Ireland, Italy, Spain, and United Kingdom.


Važno je, kaj je v resnici. Naj nekdo preveri, če dela. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

b4d ::

Dela. (no, da se dodati kartico, nisem probal se placat)

Slovenska regija, slovenski BIN. Verifikacija preko N26 aplikacije.
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()

zzz_side ::

Dela.

N26, SLO regija, SLO BIN.

Nisem še poskusil plačati.

Od danes zjutraj so v slovenskem app storu na prvi strani reklame za aPay in Wallet.

s1ck ::

Dela tudi na Revolutu, preizkuseno v trgovini.

zee ::

Mare2 je izjavil:

zee je izjavil:

masevc je izjavil:

Ksz
Od danes uradno apple pay v Sloveniji. N26 deluje z njim.


Ne vem ce res...

Iz njihove spletne strani:
Apple Pay is only available in Austria, Germany, Finland, France, Ireland, Italy, Spain, and United Kingdom.


Važno je, kaj je v resnici. Naj nekdo preveri, če dela. :)


Mega! Zdaj moram samo se potovati v Evropo. :))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

popoza0 ::

kakšna Ironija ravno danes se lahko doda N26 v apple pay meni pa točno danes 26.6.2019 prekinejo sodelovanje N26 in še par ostalim, ki jih poznam.

kixs ::

Sami teroristi :lol:

popoza0 ::

nima to veze kaj ti govoriš recimo kolegici. ki je imela 80eur na N26 so tudi poslali obvestilo da ji danes ukinjajo.

zih random zbirajo

kixs ::

Se pravi, ni bilo nobenega drugega obvestila oz. opozorila, le mail, da je s tem datumom konec?

perci ::

popoza0 je izjavil:

kakšna Ironija ravno danes se lahko doda N26 v apple pay meni pa točno danes 26.6.2019 prekinejo sodelovanje N26 in še par ostalim, ki jih poznam.

Razlog, da ti preneha?

BigWhale ::

Tole so lihkar objavil ...

https://twitter.com/n26/status/11437801...

MrStein ::

Dela baje tudi s karticami od Revolut in Monese (prvič slišim...).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

luky ::

Pa še res je.
luky!

mihec87 ::

popoza0 je izjavil:

kakšna Ironija ravno danes se lahko doda N26 v apple pay meni pa točno danes 26.6.2019 prekinejo sodelovanje N26 in še par ostalim, ki jih poznam.


Je bil to vaš primarni račun ali je bil bolj dodaten brez rednih prilivov?

««
90 / 190
»»