» »

TeamViewer težava

TeamViewer težava

forplan ::

TeamViewer mi ponavadi laufa v odzadju. Nakar kar na enkrat dobim napako:


https://www.dropbox.com/s/gtd47yogsf4lu...

Sem poizkusil odstranit (uninstall, brisanje datotek, registra) in potem na novo naložit in nič ne pomaga. Med nalaganje mi javi zgornjo napako, se pravi enako kot že prej med delovanjem...
Sem iskal na internetu ampak mi nobena rešitev ne pomaga (ponavadi svetujejo novo namestitev)

Je že kdo naletel na ta problem?
da se strinjam
  • spremenil: forplan ()

#000000 ::

A ti tole pkaže, ker link pelje na to stran ?

forplan ::

Sem dal novo povezavo
da se strinjam

#000000 ::

je ne vidimo ? ponovi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

forplan ::

Slika je v povezavi
da se strinjam

#000000 ::

nekaj te heca, ne vem kaj, mogoče te win 7 zeza ker ni posodobljem, in zato noče instalirat zadeve.

Lahko pa greš pobrisat vse od TW v registru, ker je mogoče to njhova nova taktika prodaje, pač od časa do časa onemogočijo neke funkcije v smislu prodaje, jest sem mel mir lep čas, dok se enkrat ni zgodilo to da so mi omejili sejo na mislm da dve minuti, čez kak mesec dva je spet delal po starem, mam pa na lokalni mreži to na vseh kompih ker se mi ne da letat od kompa do kompa pas em bi komot, oni so to videli kot komercijalno uporabo.

posodobi winse za začetek

forplan ::

Windowsi so 10 posodobljeni...

Ne verjamem da do oni omejili, ker dela na drugem računalniku s istim IP čisto v redu...

Imam na sumu nekakšne certifikate programov (kot sem bral v eni temi) vendar mi ni jasno kako bi to uredil. Zaenkrat z drugimi programi nimam problemov.

Nevem le ima povezavo ampak sem opazil recimo tam ko pokaže vse nameščene programe je nekaj sesulo in ne kaže več datumov instalacije + v posebnem programu za odstranjevanje programov je tudi zmešalo vse datume.
da se strinjam

GupeM ::

Poglej, če imaš pravilno nastavljena datum in uro. Največkrat je to problem pri takšnih vrstah napak. Mogoče imaš samo napačen timezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

forplan ::

Sem imel na auto čas in pas, sedaj probal ročno tudi ne deluje.

Ne dela mi niti teamviever portable niti če dam pri namestitvi run only... Ista napaka
da se strinjam

nightrage ::

Klicatelj mora imeti novejšo verzijo TV od računalnika na katerega se povezuješ.

forplan ::

Ni v tem težava, ker sploh ne morem zagnati teamviever, kaj šele da bi lahko vpisal id...
da se strinjam

AStrukelj ::

Živjo, jaz imam enako težavo. V ponedeljek je normalno delalo, zdaj pa dobim enako obvestilo. Normalno pa mi dela app iz Windows Store: Klik

forplan ::

Jaz sem dobil to napako prvič med delovanjem teamviewerja. Potem sem gledal pod evente da je šlo za napako service...
Ko sem poizkušal na novo zagnati spet ista napaka...
Na novo instalirat ista napaka...
run only ista napaka...

Sedaj ko instaliram vidim da tudi storitve ne ustvari.

Deluje mi kot da se delno izbrisal in obtičal (čeprav sem zbrisal vse kar omenja teamviewer, uporabil vse clenerje).

Ne vem nič ne pomaga pa sem zabil 5+ ur za to. Zgleda bo še samo format
da se strinjam

forplan ::

Težave še vedno nisem rešil :)

Sem pa malenkost bližje. Zgleda bo problem v Windows nekako ne spusti skozi.

Težavo imam tudi npr. z namestitvijo Skype. Namestitveni program dela v redu dokler se ne poizkuša povezati in prenesti potrebne datoteke.

Verjetno ima teamviewer isti problem ker se ne more povezati

Drugače dela internet v redu. Sem odstranil antivirus, požarni zid, windowsi updatani

Se komu sanka kaj bi lahko bilo? :)
da se strinjam

#000000 ::

nekaj delaš narobe al pa maš prastare windoze, al pa so te BAN-al ker si preveč uporablal ta SW.

dej sliko sistema nalimaj, kr proc winsi in ostalo.

forplan ::

Ah dost mam teh problemov :) jutr formatiram... Čeprav me žre kaj bi bilo :)

Ni problem s storitvami ker sem ta čas delal vse kar mi ni delalo na virtualnem brez problema
da se strinjam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ ne dela po formatiranju??

Oddelek: Strojna oprema
343055 (1314) djmeethra2
»

Remote Desktop - Windows 10

Oddelek: Omrežja in internet
285128 (2755) NoName
»

Silvester Fineus - eDavki pomoč

Oddelek: Programska oprema
81223 (833) tonis
»

Random restart računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7511608 (9653) Pero_SLO
»

RAM problem - Memtest86+

Oddelek: Strojna oprema
91787 (1573) Duhec

Več podobnih tem