» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
460 / 536
»»

Fizikalko ::

Živjo, je Sony x90h še vedno dober nakup?

Magic1 ::

Sam top 65" oled ne bo dobil bistveno ceneje od 1600€, četudi bo lanski model. LCD pa se dobi za okoli jurja. Ali bo 600€ razlike v ceni tudi videno tudi v praksi, je pa stvar posameznika.
Magic

j4nm4n ::

Kdaj bo opevan PHILIPS 55PML9507 v BigBang? Nekaj se je govorilo o tem če se prav spomnim.
Nekako bolj zaupam njihovem kasku in še bolj dostopne poslovalnice so mi ker hočem osebni prevzem.

Še kako mnenje kupca iz prve roke? Kakšna je izkušnja gledanja svetovnega prvenstva?

Magic1 ::

V čem je fora osebnega prevzema? Keš na roke?
Magic

darck ::

Best TVs of 2022 - Editor's Choice Awards

---Best Value Gaming TV - TCL C735
---Best Gaming TV - LG OLED42C2
---Best Advanced Gaming TV - LG G2 OLED evo
---Best TV Sound - Sony A95K Acoustic Surface Audio Pro+
---Best Luxury TV Sound - Philips OLED+937 by Bowers & Wilkins
---Best Smart TV System - LG WebOS 22
---Best TV Picture Processing - Philips P5 AI+ Picture Processor
---Best HDR TV - Sony A95K
---Best TV Design - Philips OLED+937
---Best Bedroom/Kitchen TV - Philips 48OLED807
---Best Living Room TV - LG G2 OLED evo
---Best Home Cinema TV - Panasonic LZ2000
---Best Luxury TV - Philips OLED+937
---Best TV of 2022 - Sony A95K
---Best TV Manufacturer of 2022 - Philips

NIKJER pa ni omenjen Samsung S95B


https://www.avforums.com/news/best-tvs-...

Fizikalko ::

Ojla, ponavljam vprašanje, ali je SOny XH9005 še vedno dober nakup (2 leti star model)?

Glede na reviewe je še kar konkurenčen. Vesel bom mnenja. Hvala.

katimm ::

Fizikalko je izjavil:

Ojla, ponavljam vprašanje, ali je SOny XH9005 še vedno dober nakup (2 leti star model)?

Glede na reviewe je še kar konkurenčen. Vesel bom mnenja. Hvala.


Je za Hd vsebine in tudi sd iz komunikatorja ima soliden scaling za moje pojme. Pri VRR pa pogrne ker je slika pretemna tako da sem tudi jaz v iskanju za menjavo tega tvja.. me pa zanima koliko je 55inch sedaj rabljen vreden v prodaji cisto informativno...

qwertyy ::

A se še kje da za normalno ceno dobit LG C2 65 inch?

Na Maks pro je 1600€ ampak ne bo na zalogi še dober mesec, jaz bi ga pa rad vsaj do finala sp8-O

petron ::

Je kakšna razlika med LG OLED65C21LA in OLED65C24? (In OLED55C26LD na mediaworld.it :) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petron ()

qwertyy ::

Kaj je pa torej naslednji best buy za LG-jem C2 v rangu do 1600€, ker 1 mesec ne morem čakat...

scipascapa ::

Fizikalko je izjavil:

Živjo, je Sony x90h še vedno dober nakup?


tega imam jaz, odvisno od modela in cene...napiši ne.

AudioVideo ::

Za 1900 EUR ti prodam 3 mesece strar LG OLED G1 65 palcev..

041958679

darck ::

Mislim,da boš moral še kakšen EUR dol spustiti ceno za tisti LG G1 OLED TV saj v Harvey Norman dobiš novega G2 za 2.199 EUR in nekako model C2 je skoraj že tako dober kakor G1 in dobi se ga ceneje kakor ti prodajaš lanski 3-mesece star G1 TV.

flameir ::

Kaj priporočate za 75 inch TV?
Preferiram Samsung, odločam pa se med q60 in q70...

Fizikalko ::

scipascapa je izjavil:

Fizikalko je izjavil:

Živjo, je Sony x90h še vedno dober nakup?


tega imam jaz, odvisno od modela in cene...napiši ne.


75" za 1300 EUR. Meni se zdi OK.

LordMat ::

Zdravo,

je za kej tale TV: Philips 65PUS8507/12

Hvala!

andrej69 ::

LordMat je izjavil:

Zdravo,

je za kej tale TV: Philips 65PUS8507/12

Hvala!


Zelo dober televizor, vendar nekoliko manj primeren za gledanje v "temnejšem" prostoru. Če boš gledal veliko tudi v temnejšem prostoru, je potem nekoliko boljša izbira tale manjši model.

https://www.bigbang.si/philips-58pus850...

Ali pa tale še nekoliko kvalitetnejši model.

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

FireSnack ::

Preprodajalec NFT umetnin

andrej69 ::

FireSnack je izjavil:

Kvalitetnejši praviš?
https://www.whathifi.com/reviews/philip...


A to je edini test..?

fpbs ::

LordMat je izjavil:

je za kej tale TV: Philips 65PUS8507/12

Za ta denar dobiš kar nekaj boljših TVejev:
Samsung QLED: https://www.bigbang.si/samsung-qled-q67...
Hisense ULED: https://esvet.com/izdelek/hisense-65u8g...
TCL QLED, mini LED: https://www.ceneje.si/Izdelek/33904790/...
LG NanoCell: https://www.ceneje.si/Izdelek/32705442/...

qwertyy ::

Prosim pomagajte se mi odločit, ker že 2 dni kolebam med 55 in 65 inch LG C2.

Razdalja od ekrana do oči je cca 3.20 metrov, soba ima cca 15 kvadratov.

55 ima zame še sprejemljivo ceno, za 65 bi se moral pa kar konkretno izprsit (500€ več) in 1750€ za tv se mi sliši že ogromno. Vseeno pa je to lahko nakup za naslednjih 7 let in v tem primeru 500€ ni več tako pomembnih.

Strah me je tudi, da bo 65 nekako dominiral sobo, ker je razlika med 55 in 65 vizualno res velika..

Odločite se namesto mene, jaz spreminjam mišljenje vsakih 10 minut:'(

Horas ::

ko si si izbiral žensko (če si si jo) si tudi šel na medover net in prosil forumaše da se odločijo namesto tebe? :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

freesty ::

qwertyy je izjavil:

Prosim pomagajte se mi odločit, ker že 2 dni kolebam med 55 in 65 inch LG C2.

Razdalja od ekrana do oči je cca 3.20 metrov, soba ima cca 15 kvadratov.

55 ima zame še sprejemljivo ceno, za 65 bi se moral pa kar konkretno izprsit (500€ več) in 1750€ za tv se mi sliši že ogromno. Vseeno pa je to lahko nakup za naslednjih 7 let in v tem primeru 500€ ni več tako pomembnih.

Strah me je tudi, da bo 65 nekako dominiral sobo, ker je razlika med 55 in 65 vizualno res velika..

Odločite se namesto mene, jaz spreminjam mišljenje vsakih 10 minut:'(


Kaksna lahka dilema. Vedno vzames vecjega. pika.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

scipascapa ::

Size matters :)

Ganon ::

qwertyy je izjavil:

Prosim pomagajte se mi odločit, ker že 2 dni kolebam med 55 in 65 inch LG C2.

Razdalja od ekrana do oči je cca 3.20 metrov, soba ima cca 15 kvadratov.

55 ima zame še sprejemljivo ceno, za 65 bi se moral pa kar konkretno izprsit (500€ več) in 1750€ za tv se mi sliši že ogromno. Vseeno pa je to lahko nakup za naslednjih 7 let in v tem primeru 500€ ni več tako pomembnih.

Strah me je tudi, da bo 65 nekako dominiral sobo, ker je razlika med 55 in 65 vizualno res velika..

Odločite se namesto mene, jaz spreminjam mišljenje vsakih 10 minut:'(


Ni dileme. Večjega.

fpbs ::

qwertyy je izjavil:

Prosim pomagajte se mi odločit, ker že 2 dni kolebam med 55 in 65 inch LG C2.Razdalja od ekrana do oči je cca 3.20 metrov, soba ima cca 15 kvadratov.55 ima zame še sprejemljivo ceno, za 65 bi se moral pa kar konkretno izprsit (500€ več) in 1750€ za tv se mi sliši že ogromno. Vseeno pa je to lahko nakup za naslednjih 7 let in v tem primeru 500€ ni več tako pomembnih.Strah me je tudi, da bo 65 nekako dominiral sobo, ker je razlika med 55 in 65 vizualno res velika.

Za to razdaljo vsekakor 65".

OldSkul ::

Če boš vzel 55 ti bo kmalu žal.

Magic1 ::

Tudi moja ni nikoli več potarnala po prvem negodovanju, ko sem vzel 65" namesto 55".
Magic

jopar ::

Tudi 65" je za tako razdaljo bolj žalost. Jaz sem ravnokar mojega 65" menjal za 85" in sedaj šele lahko rečem, da je to to.

Bojan7 ::

Pozdravljeni iscem najraje 85 inc tv, možno tudi 75. Najvec se gledajo tv programi... Nezahtevni gledalci. Pa vendarle, da se iz aviona ne vidi da je slika zanic... Tam nekje do 1500e kaj je najboljsi nakup? Hvala

darck ::

Saj se,da tudi normalno gledati z 55"pri tej razdalji vendar 65" je pa sigurno veliko boljša varianta. Jaz gledam iz 3.9 metra 55" pa saj je za gledat ampak,ko bi imel pa 65" pa verjamem da bi bilo še veliko boljše in tudi 75" bi bilo vrhunsko samo, če bi gledal kake filme na Netflix in podobno,ker za gledanje te naše programe pri operaterjih ni prav super slika.

Tako,da tudi jaz priporočam sigurno večjega 65".

andrej69 ::

Bojan7 je izjavil:

Pozdravljeni iscem najraje 85 inc tv, možno tudi 75. Najvec se gledajo tv programi... Nezahtevni gledalci. Pa vendarle, da se iz aviona ne vidi da je slika zanic... Tam nekje do 1500e kaj je najboljsi nakup? Hvala



Jaz ti za tvoje potrebe priporočam katerega od teh modelov.

https://www.bigbang.si/philips-75pus880...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...
https://www.bigbang.si/sony-bravia-seri...
https://www.bigbang.si/samsung-qe75q60b...

Magic1 ::

Bojan7 je izjavil:

Pozdravljeni iscem najraje 85 inc tv, možno tudi 75. Najvec se gledajo tv programi... Nezahtevni gledalci. Pa vendarle, da se iz aviona ne vidi da je slika zanic... Tam nekje do 1500e kaj je najboljsi nakup? Hvala

Tv programi na 85" bo na vseh televizaijah eno velko sranje. Že prehod iz 55 na 65" se konkretno pozna.
Magic

fpbs ::

Bojan7 je izjavil:

Pozdravljeni iscem najraje 85 inc tv, možno tudi 75. Najvec se gledajo tv programi... Nezahtevni gledalci. Pa vendarle, da se iz aviona ne vidi da je slika zanic... Tam nekje do 1500e kaj je najboljsi nakup? Hvala

Predlagam sledeče modele:
Samsung QLED:https://www.ceneje.si/Izdelek/23881756/...
Samsung QLED: https://www.shoppster.si/p/2260790?utm_...
LG NanoCell: https://www.emundia.si/lg-tv-sprejemnik...
TCL QLED: https://www.ceneje.si/Izdelek/33904789/...
TCL QLED 85": https://www.ceneje.si/Izdelek/39074999

andrej69 ::

@fpbs

Slabo bereš za kaj bo televizor večinoma uporabljal.. Tako, da si mu priporočal najslabše možne modele za njegove potrebe;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Slabo bereš za kaj bo televizor večinoma uporabljal.. Tako, da si mu priporočal najslabše možne modele za njegove potrebe;-)

Ja, Andrej, vsi so slabi, najslabši je pa Philips s še klasičnim panelom, ki si mu ga predlagal. Me zanima, s kakšne razdalje bo gledal? Za ta denar že dobi dosti boljšega OLEDa 65"

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Slabo bereš za kaj bo televizor večinoma uporabljal.. Tako, da si mu priporočal najslabše možne modele za njegove potrebe;-)

Ja, Andrej, vsi so slabi, najslabši je pa Philips s še klasičnim panelom, ki si mu ga predlagal. Me zanima, s kakšne razdalje bo gledal? Za ta denar že dobi dosti boljšega OLEDa 65"


Tukaj se vidi, da nimaš pojma o čem govoriš.. Za tv programe in podobno je največ odvisno od slikovnega procesorja, in ne toliko od samega panela.. Sicer pa sem te že nekajkrat vprašal kakšne panele imajo določeni televizorji, pa še danes nisem dobil odgovora..;(( Pa me ne zanima marketing ( QD in NANO CELL) temveč vrsta in oznaka samega panela..!

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Ja, Andrej, vsi so slabi, najslabši je pa Philips s še klasičnim panelom, ki si mu ga predlagal. Me zanima, s kakšne razdalje bo gledal? Za ta denar že dobi dosti boljšega OLEDa 65"
Tukaj se vidi, da nimaš pojma o čem govoriš.. Za tv programe in podobno je največ odvisno od slikovnega procesorja, in ne toliko od samega panela.. Sicer pa sem te že nekajkrat vprašal kakšne panele imajo določeni televizorji, pa še danes nisem dobil odgovora. Pa me ne zanima marketing ( QD in NANO CELL) temveč vrsta in oznaka samega panela..!

Ne delaj si sramote, in ne piši neumnosti, in daleč od tega, da je QD in NanoCell marketing, ampak je napredek LCD tehnologije. Ali se še spomniš, kako si hvalil Philipsove LCDeje, ki so imeli vgrajene LGejeve NanoCell panele?

bauci ::

Tole temo berem že od samega začetka. Zgleda da imamo cel kup ljudi, ki vidijo vsako piko in vsako nianso črne barve. Imam 3 Sony televizorje 49" 9005 letnik 2018, 55" 9505 letnik 2019 in 65" 9505 ali 9005 (se ne spomnim) letnik 2021 . Nisem nič nastavljal - kot je prišlo iz škatle. Gledam samo programe preko Telemacha in včasih Youtube. Ne vidim nobene razlike med modeli, pri nogometu je žoga okrogla in trava zelena.
Tisti, ki večino gledate programe preko interneta, kupite TV, ki najbolje procesira sliko in po mojem mnenju je tukaj Sony kar dobra izbira. Seveda modeli 9xxxx.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Ja, Andrej, vsi so slabi, najslabši je pa Philips s še klasičnim panelom, ki si mu ga predlagal. Me zanima, s kakšne razdalje bo gledal? Za ta denar že dobi dosti boljšega OLEDa 65"
Tukaj se vidi, da nimaš pojma o čem govoriš.. Za tv programe in podobno je največ odvisno od slikovnega procesorja, in ne toliko od samega panela.. Sicer pa sem te že nekajkrat vprašal kakšne panele imajo določeni televizorji, pa še danes nisem dobil odgovora. Pa me ne zanima marketing ( QD in NANO CELL) temveč vrsta in oznaka samega panela..!

Ne delaj si sramote, in ne piši neumnosti, in daleč od tega, da je QD in NanoCell marketing, ampak je napredek LCD tehnologije. Ali se še spomniš, kako si hvalil Philipsove LCDeje, ki so imeli vgrajene LGejeve NanoCell panele?


A veš kaj je napredek LCD televizorjev. FALD in posebej MINI LED tehnologija, ne pa QD in Nano Cell barvni filter:P Zakaj pa misliš, da Philips več ne uporablja QD panelov, ker so dojeli, da to ni nobena dodana vrednost.. Prav tako se tudi pri Panasonici zavedajo tega. Ker, če bi to bilo za vsako ceno potrebno bi Philips še naprej uporabljal QD, enako bi se odločil tudi Panasonic..! In nisi mi odgovoril na moje vprašanje kakšne panele uporabljajo določeni televizorji, o katerih je danes bilo govora. In pa zakaj ima Panasonic najnatačnejši prikaz barv, pa ne uporablja nikakršnih QD panelov..?? Tako, da dokler mi ne znaš odgovorit na ta dva vprašanja, se več ne oglašaj;-)

Dimnik ::

In ti si kdo? Da boš govoril, kdo se lahko oglaša

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

A veš kaj je napredek LCD televizorjev. FALD in posebej MINI LED tehnologija, ne pa QD in Nano Cell barvni filter:P Zakaj pa misliš, da Philips več ne uporablja QD panelov, ker so dojeli, da to ni nobena dodana vrednost.. Prav tako se tudi pri Panasonici zavedajo tega. Ker, če bi to bilo za vsako ceno potrebno bi Philips še naprej uporabljal QD, enako bi se odločil tudi Panasonic..! In nisi mi odgovoril na moje vprašanje kakšne panele uporabljajo določeni televizorji, o katerih je danes bilo govora. In pa zakaj ima Panasonic najnatačnejši prikaz barv, pa ne uporablja nikakršnih QD panelov..?? Tako, da dokler mi ne znaš odgovorit na ta dva vprašanja, se več ne oglašaj;-)

Ja zopet pišeš neumnost. Zakaj pa imajo danes vsi FALDi in miniLEDi QD nanos?

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

A veš kaj je napredek LCD televizorjev. FALD in posebej MINI LED tehnologija, ne pa QD in Nano Cell barvni filter:P Zakaj pa misliš, da Philips več ne uporablja QD panelov, ker so dojeli, da to ni nobena dodana vrednost.. Prav tako se tudi pri Panasonici zavedajo tega. Ker, če bi to bilo za vsako ceno potrebno bi Philips še naprej uporabljal QD, enako bi se odločil tudi Panasonic..! In nisi mi odgovoril na moje vprašanje kakšne panele uporabljajo določeni televizorji, o katerih je danes bilo govora. In pa zakaj ima Panasonic najnatačnejši prikaz barv, pa ne uporablja nikakršnih QD panelov..?? Tako, da dokler mi ne znaš odgovorit na ta dva vprašanja, se več ne oglašaj;-)

Ja zopet pišeš neumnost. Zakaj pa imajo danes vsi FALDi in miniLEDi QD nanos?


Philips nima QD nobenega modela tudi kar se tiče MINI LED modelov. Kar pa se tiče ostalih proizvajalcev, ki imajo MINI LED modele, pa imajo zato QD, ker jim TCL to omogoča.. Še vedno pa čakam na odgovore.. Pa še eno dodatno vprašanje, ki pa na njega tako ne bom dobil odgovor pa vendar. Kakšno DELTA E odstopanje pa imajo ti QD televizorji določenih proizvajalcev in pa samo gamo..? In pa kakšne vrednosti DELTA E odstopanja zazna čoveško oko..? Najverjetneje sem ti zadal sedaj preteško nalogo, pa vendar za takšnega strokovnjaka kot si ti mora biti to mala malica..;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Ja zopet pišeš neumnost. Zakaj pa imajo danes vsi FALDi in miniLEDi QD nanos?

Philips nima QD nobenega modela tudi kar se tiče MINI LED modelov. Kar pa se tiče ostalih proizvajalcev, ki imajo MINI LED modele, pa imajo zato QD, ker jim TCL to omogoča.. Še vedno pa čakam na odgovore.. Pa še eno dodatno vprašanje, ki pa na njega tako ne bom dobil odgovor pa vendar. Kakšno DELTA E odstopanje pa imajo ti QD televizorji določenih proizvajalcev in pa samo gamo..? In pa kakšne vrednosti DELTA E odstopanja zazna čoveško oko..? Najverjetneje sem ti zadal sedaj preteško nalogo, pa vendar za takšnega strokovnjaka kot si ti mora biti to mala malica

Andrej, točno ta odgovor sem hotel dobiti od tebe, ki si nedavno v postu na mojo izjavo, da Philipsovi miniLEDi nimajo QD nanosov, nekje zgoraj zapisal, da imajo tudi Philips miniLEDi QD nanos. Ja, malo si že pozabljiv, oziroma če ti paše, imajo, če pa ne, pa nimajo. Kar se pa tiče delte, pa game, pa bete, pa ne pametuj preveč, ker vem, da nimaš pojma. Pa do sedaj se je še vedno izkazalo, ko si hotel biti kao neki profesor, veleznalec tehnologije, da je šlo za Google translate.

andrej69 ::

@fpbs

To kar si napisal niso odgovori na moja vprašanja.;(( Sicer pa sem tako vedel, da ne bo šlo, ker so te zadeve prevelik zalogaj za tebe..

SL4FKO ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

A veš kaj je napredek LCD televizorjev. FALD in posebej MINI LED tehnologija, ne pa QD in Nano Cell barvni filter:P Zakaj pa misliš, da Philips več ne uporablja QD panelov, ker so dojeli, da to ni nobena dodana vrednost.. Prav tako se tudi pri Panasonici zavedajo tega. Ker, če bi to bilo za vsako ceno potrebno bi Philips še naprej uporabljal QD, enako bi se odločil tudi Panasonic..! In nisi mi odgovoril na moje vprašanje kakšne panele uporabljajo določeni televizorji, o katerih je danes bilo govora. In pa zakaj ima Panasonic najnatačnejši prikaz barv, pa ne uporablja nikakršnih QD panelov..?? Tako, da dokler mi ne znaš odgovorit na ta dva vprašanja, se več ne oglašaj;-)

Ja zopet pišeš neumnost. Zakaj pa imajo danes vsi FALDi in miniLEDi QD nanos?


Philips nima QD nobenega modela tudi kar se tiče MINI LED modelov. Kar pa se tiče ostalih proizvajalcev, ki imajo MINI LED modele, pa imajo zato QD, ker jim TCL to omogoča.. Še vedno pa čakam na odgovore.. Pa še eno dodatno vprašanje, ki pa na njega tako ne bom dobil odgovor pa vendar. Kakšno DELTA E odstopanje pa imajo ti QD televizorji določenih proizvajalcev in pa samo gamo..? In pa kakšne vrednosti DELTA E odstopanja zazna čoveško oko..? Najverjetneje sem ti zadal sedaj preteško nalogo, pa vendar za takšnega strokovnjaka kot si ti mora biti to mala malica..;)


"Preteška" je bila tebi slovenščina v šoli očitno. Kdo te bo pa resno jemal, če nisi sposoben pred oddajo posta na forumu le tega vsaj malo pregledati in popraviti slovnične napake... Groza...

fpbs ::

SL4FKO je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

A veš kaj je napredek LCD televizorjev. FALD in posebej MINI LED tehnologija, ne pa QD in Nano Cell barvni filter:P Zakaj pa misliš, da Philips več ne uporablja QD panelov, ker so dojeli, da to ni nobena dodana vrednost.. Prav tako se tudi pri Panasonici zavedajo tega. Ker, če bi to bilo za vsako ceno potrebno bi Philips še naprej uporabljal QD, enako bi se odločil tudi Panasonic..! In nisi mi odgovoril na moje vprašanje kakšne panele uporabljajo določeni televizorji, o katerih je danes bilo govora. In pa zakaj ima Panasonic najnatačnejši prikaz barv, pa ne uporablja nikakršnih QD panelov..?? Tako, da dokler mi ne znaš odgovorit na ta dva vprašanja, se več ne oglašaj;-)
Ja zopet pišeš neumnost. Zakaj pa imajo danes vsi FALDi in miniLEDi QD nanos?

Philips nima QD nobenega modela tudi kar se tiče MINI LED modelov. Kar pa se tiče ostalih proizvajalcev, ki imajo MINI LED modele, pa imajo zato QD, ker jim TCL to omogoča.. Še vedno pa čakam na odgovore.. Pa še eno dodatno vprašanje, ki pa na njega tako ne bom dobil odgovor pa vendar. Kakšno DELTA E odstopanje pa imajo ti QD televizorji določenih proizvajalcev in pa samo gamo..? In pa kakšne vrednosti DELTA E odstopanja zazna čoveško oko..? Najverjetneje sem ti zadal sedaj preteško nalogo, pa vendar za takšnega strokovnjaka kot si ti mora biti to mala malica..;)

"Preteška" je bila tebi slovenščina v šoli očitno. Kdo te bo pa resno jemal, če nisi sposoben pred oddajo posta na forumu le tega vsaj malo pregledati in popraviti slovnične napake... Groza...

Ja, saj je pregledal. Največja groza je v tem, da vse, kar je napisal, ne drži.

andrej69 ::

@fpbs

Še vedno čakam na tvoje odgovore:-(

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@fpbs Še vedno čakam na tvoje odgovore:-(

Preteško, preteško, daj kaj lažjega.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@fpbs Še vedno čakam na tvoje odgovore:-(

Preteško, preteško, daj kaj lažjega.


Pa za takšnega strokovnjaka kot si ti, to ne sme biti preteško..8-O
««
460 / 536
»»