» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
135 / 536
»»

andrej69 ::

Pa tudi, če pogledamo zadovoljstvo uporabnikov kar se tiče razmerja med ceno, zmogljivostjo in zanesljivostjo je Sony zadnji..Sicer pa so tukaj tako male razlike, da ni omembe vredno:)

fpbs ::

phixion je izjavil:

Ok super hvala. Pa bi bil ta LG tudi tvoja izbira v tem rangu, ali bi vzel kaj drugega (kar ni na spisku)?
Jaz bi vsekakor od teh izbral tega LGeja. Pozanimaj se še o boljšem modelu SJ850, če ti bo cena dosegljiva. Andrej, kot trgovec Philipsov, ti bo pa kot vedno do sedaj vsiljeval Philipsa.

DINAMIK ::

edi45 je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

edi45 je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

@edi45..,vem to,vendar potemtakem vgrajujejo 2leti stare panele.Ja seveda,najboljšo sliko ima GORENJE..:))


Bedak, 9002 je lanski model, torej 2017 in ima vgrajen 2016 panel, kot vsi ostali oledi iz 2017, razen LGja. Ceprav razlika je tako minimalna da je prakticno skoraj ni. 5 nitov svetilnosti, kar ni nic. Tak da si nehaj rajse sramoto delat.

Nisem nič slabega mislil,ker imaš ravno Philips OLED 9002 bi te vprašal ...,ker pač v Sloveniji nimamo vseh programov niti v Hdju ,me zanima kako se vidi tvoja slika na SD programih?...,če jo primerjaš proti klasičnem led tvju?Sprašujem resno,hvala za odgovor.


Malo lepša je sicer kot na navadnih LED tvjih, tudi barve so lepše, kljub slabemu viru. Vseeno pa ne gre pričakovat da bo na SD kanalu, slika tako lepa kot na HD kanalu, to pa definitivno ne. V Harvey Norman idi, za SK8500, imajo več razstavljenih TV-jev.
Sem bil v Harvey Normanu...,v Celju ga nimajo...,kaj to si mislil Ljubljano? Sem pa poprosil,če mi na Philipsu Oled 9002 ,da na Sd program,nevem kakšen signal imajo tam,slika porazna,tudi na hdju ni zadovoljiva...,kaj to je potem bolje ,ko si sliko nastaviš? Pravzaprav sem opazil,da Sd kanale bolje predvajajo slabši led tvji ,verjetno zato,ker ni take ostrine ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DINAMIK ()

Konlov ::

Za LG jaz up too 500€ nebi dal. Phlips tudi ni nek porok za user frendly in kvaliteto. Ostane Samsung vs Sony v nižjem razredu. Za kaj konkretnega pa Loewe...

phixion ::

Kje imajo veliko izbiro tv-jev v LJ, da se jih da pogledati? BB Citypark?

fpbs ::

Tudi jaz ti svetujem, da si vse televizorje ogledaš, in se boš lahko prepričal, da vse to, kar je napisal Andrej za LGeja ne drži.
Tu si še poglej, kako zgleda Nano Cell proti klasičnemu LEDu:
http://shrani.najdi.si/?3V/Qs/3E6dn7TH/...

fpbs ::

Konlov je izjavil:

Za LG jaz up too 500€ nebi dal. Phlips tudi ni nek porok za user frendly in kvaliteto. Ostane Samsung vs Sony v nižjem razredu. Za kaj konkretnega pa Loewe...

Konkretni Loewe, je že zdavnaj v kitajskih rokah. Kar se pa tiče user frendly, je pa daleč najboljši, najbolj zanesljiv, najhitrejši, in uporabniku najbolj prijazen LG z WebOsom, medtem ko Sonyja in Philipsa poganja, počasen, najbolj nezanesljiv Android.

Okapi ::

Še en, ki nima pojma, pa se vseeno dela pametnega.;(( Loewe ni bil nikoli kitajski. Po stečaju 2013 ga je kupila nemška investicijska družba Stargate Capital.
Die großen deutschen Fernsehhersteller sind längst ins Ausland verkauft - bis auf Loewe.

https://www.welt.de/wirtschaft/article1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

andrej69 ::

Okapi je izjavil:

Še en, ki nima pojma, pa se vseeno dela pametnega.;(( Loewe ni bil nikoli kitajski. Po stečaju 2013 ga je kupila nemška investicijska družba Stargate Capital.
Die großen deutschen Fernsehhersteller sind längst ins Ausland verkauft - bis auf Loewe.

https://www.welt.de/wirtschaft/article1...


Loewe in Hisense sta partnerja. V Evropi trži Loewe televizorje Loewe sam, na Kitajskem pa Hisense. Kar se tiče pa same sestave televizorja je nekaj elektronike Nemške, panele in nekaj ostale elektronike pa prispeva Hisense.

andrej69 ::

Okapi ::

andrej69 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Še en, ki nima pojma, pa se vseeno dela pametnega.;(( Loewe ni bil nikoli kitajski. Po stečaju 2013 ga je kupila nemška investicijska družba Stargate Capital.
Die großen deutschen Fernsehhersteller sind längst ins Ausland verkauft - bis auf Loewe.

https://www.welt.de/wirtschaft/article1...


Loewe in Hisense sta partnerja. V Evropi trži Loewe televizorje Loewe sam, na Kitajskem pa Hisense. Kar se tiče pa same sestave televizorja je nekaj elektronike Nemške, panele in nekaj ostale elektronike pa prispeva Hisense.

Zaslonov v Evropi že dolgo ne dela nihče več. Ampak to ne pomeni, da je firma kitajska, če kupuje določene kitajske sestavne dele. Loewe je v Nemčiji registrirana firma, lastnik je nemška firma, kje televizorje delajo, ali kje kupujejo sestavne dele, pa s tega stališča ni pomembno. A je Benetton indijska firma, če robo šivajo v Indiji, iz indijskega bombaža?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

andrej69 ::

Okapi je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Še en, ki nima pojma, pa se vseeno dela pametnega.;(( Loewe ni bil nikoli kitajski. Po stečaju 2013 ga je kupila nemška investicijska družba Stargate Capital.
Die großen deutschen Fernsehhersteller sind längst ins Ausland verkauft - bis auf Loewe.

https://www.welt.de/wirtschaft/article1...


Loewe in Hisense sta partnerja. V Evropi trži Loewe televizorje Loewe sam, na Kitajskem pa Hisense. Kar se tiče pa same sestave televizorja je nekaj elektronike Nemške, panele in nekaj ostale elektronike pa prispeva Hisense.

Zaslonov v Evropi že dolgo ne dela nihče več. Ampak to ne pomeni, da je firma kitajska, če kupuje določene kitajske sestavne dele. Loewe je v Nemčiji registrirana firma, lastnik je nemška firma, kje televizorje delajo, ali kje kupujejo sestavne dele, pa s tega stališča ni pomembno.


Izgleda, da nisi razumel. Napisal sem, da sta partnerja.. Kar pomeni, da vsak prispeva določen delež tehnologije:)Seveda pa je Loewe Nemška firma..

Okapi ::

Jaz sem že čisto dobro razumel. Odgovarjal sem fpbsju, ki je napisal, da je Loewe že dolgo v kitajskih rokah. Kar niti približno ne drži, ker je še vedno 100% v nemških rokah.

fpbs ::

Okapi je izjavil:

Jaz sem že čisto dobro razumel. Odgovarjal sem fpbsju, ki je napisal, da je Loewe že dolgo v kitajskih rokah. Kar niti približno ne drži, ker je še vedno 100% v nemških rokah.
30% lastniški delež od Loewe je imel že nekaj let Sharp. V letu 2012 je bil Loewe pred bankrotom. Iz težav ga je leta 2013 rešil Hisense. Nikjer pa ne raskrijejo, za kakšno ceno. Sem pa prepričan, da je v nemških rokah ostalo zelo malo, najbolj verjetno nič.
https://www.flatpanelshd.com/news.php?s...
https://uk.reuters.com/article/us-loewe...

Okapi ::

Lepiš pet let stare "novice". In ne ločiš med lastnikom in poslovnim partnerjem.
https://gcmagazine.co.uk/loewe-ownershi...

Jeder Loewe-Fernseher wird bei uns in Kronach gefertigt. Auch das Design und die Software kommen aus Deutschland.

https://www.welt.de/print/wams/wirtscha...

There's a misconception these days that Loewe TVs are rebadged Hisenses, but that's simply not the case.

http://ertonline.co.uk/indepth/profile-...

cekr ::

fpbs je izjavil:

cekr je izjavil:

Iz tega vidim, kako kar nekaj klobasaš. Ne poznaš kanalnika, ki je imel 10 tipk?Vsako tipko si lahko zavrtel, da si ji nastavil točen kanal. Zadeva je po parih premikih začela kazati svojo superiornost in pritsnjen gumb ni znal več ostati v poziciji. Od tu zobotrebci.Še vedno pa ne vem, kaj imaš od hvaljenja Goldstarja?
Cekr, tako, kot ti še vedno ni jasno, kakšna je razlika med prikazovalnikom in televizorjem, si pomešal kanalnik s tastaturo, s katero si lahko izbiral kanale. Kanalnik se je nahajal v notranjosti, običajno prilotan na tiskano vezje televizorja. Tastatura, ki je bila povezana z nekaj žicami s kanalnikom, pa je bila vgrajena spredaj na televizorju.


Jest že vem, kaj je drobovina kanalnika. Za običajnega osebka, so pa kanalnik tipke, s katerimi preklapljaš oz. vanj zatikaš zobotrebce, da ne pade ven. Včasih je bilo pač tako. Danes imaš daljinca v rokah in se s tem ne obremenjuješ. No, razen, ko ti daljinec pade v čaj. :-(

Besedo prikazovalnik bom uporabljal toliko časa, dokler ne bom videl bulletproof aparata oz. vsaj 90% tega.
Dokler pa že ob nakupu dobivam neke obljube o neki funkciji, ki bo nekoč, če bo. Da ne govorim o šparanju pri najdražjih škatlah. Mogoče sem še iz dunajske šole pa mi je pomembno, da zadeva deluje brez besed več kot 10 let. Če so to znali včasih, bi lahko tudi danes. Vse to me spominja na dogovarjanje proizvajalcev navadnih žarnic, katerim so umetno znižali življenjsko dobo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MrStein ::

fpbs je izjavil:

Tudi jaz ti svetujem, da si vse televizorje ogledaš, in se boš lahko prepričal, da vse to, kar je napisal Andrej za LGeja ne drži.
Tu si še poglej, kako zgleda Nano Cell proti klasičnemu LEDu:
http://shrani.najdi.si/?3V/Qs/3E6dn7TH/...

Heh, in potem taki obtožujejo druge propagande. Še dobro, da ne trdi, da navadni LCD zna prikazat samo črnobele slike.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

edi45 ::

MrStein je izjavil:

fpbs je izjavil:

Tudi jaz ti svetujem, da si vse televizorje ogledaš, in se boš lahko prepričal, da vse to, kar je napisal Andrej za LGeja ne drži.
Tu si še poglej, kako zgleda Nano Cell proti klasičnemu LEDu:
http://shrani.najdi.si/?3V/Qs/3E6dn7TH/...

Heh, in potem taki obtožujejo druge propagande. Še dobro, da ne trdi, da navadni LCD zna prikazat samo črnobele slike.



Saj ja, takšna razlika ni nikoli pri Nano Cell-u, če ga primerjamo z "navadnim" LED tv-jem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

edi45 ::

https://i.cdn.nrholding.net/41146917/

https://i.cdn.nrholding.net/41146919/

Po tem takem, bi moral Samsung imeti najboljšo sliko, če bi upoštevali te njihove "primerjave":))

leiito ::

Za NanoCell/Quantum Dot ne bom trdil, slika brez in s HDR pa je zgoraj dokaj realistično predstavljena, razlika je veliko bolj vidna kot HD vs 4K, sploh Dolby Vision.

AndrejO ::

leiito je izjavil:

Za NanoCell/Quantum Dot ne bom trdil, slika brez in s HDR pa je zgoraj dokaj realistično predstavljena, razlika je veliko bolj vidna kot HD vs 4K, sploh Dolby Vision.

"Realizem" vse takšnih simpatičnih slikic se začne in konča pri tem, da malokdo (če sploh kdo) to gleda na wide-gamut, kaj šele HDR zaslonu svojega računalnika.

Sploh pa ne bi o tem, v katerem barvnem profilu so te slike ...

Skratka ... sRGB slika bo sploh odlično pokazala razliko med HDR in ne-HDR zaslonom. Nekako tako, kot "prej in potem" reklame na Top shop.

MrStein ::

leiito je izjavil:

Za NanoCell/Quantum Dot ne bom trdil, slika brez in s HDR pa je zgoraj dokaj realistično predstavljena, razlika je veliko bolj vidna kot HD vs 4K, sploh Dolby Vision.

Res? Na ne-HDR je slika bolj meglena, medtem ko je na HDR ostra, čeprav HDR nima nobene veze z ostrino in resolucijo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fpbs ::

leiito je izjavil:

Za NanoCell/Quantum Dot ne bom trdil, slika brez in s HDR pa je zgoraj dokaj realistično predstavljena, razlika je veliko bolj vidna kot HD vs 4K, sploh Dolby Vision.
Na tem videu je zelo lepo prikazano, v čem je razlika med navadnim LCDejem in NanoCell/Quantum dot, ali Triluminos, kot to imenuje Sony:

damirj79 ::

PR?

kingsix ::

Gledam kateri 65 TV bi kupil... Po prebiranju te teme zdaj še bolj ne vem. =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

fpbs ::

edi45 je izjavil:

https://i.cdn.nrholding.net/41146917/
https://i.cdn.nrholding.net/41146919/
Po tem takem, bi moral Samsung imeti najboljšo sliko, če bi upoštevali te njihove "primerjave"
Ja saj Samsungovi QDeji, oziroma QLEDi, kot oni to imenujejo imajo odlično sliko. S QD so dosegli višjo svetilnost in boljši barvni spekter.

Wrop ::

Takoj, ko na navadnem LCD, na oko vidiš razlike med lastnostjo A in super novo lastnostjo B, potem lahko komot zaključiš, da gre za navaden PR materijal.

Tsunamii ::

kingsix je izjavil:

Gledam kateri 65 TV bi kupil... Po prebiranju te teme zdaj še bolj ne vem. =)


Vse odvisno koliko si max pripravljen dati za TV ! 8-)

fpbs ::

AndrejO je izjavil:

"Realizem" vse takšnih simpatičnih slikic se začne in konča pri tem, da malokdo (če sploh kdo) to gleda na wide-gamut, kaj šele HDR zaslonu svojega računalnika.
Andrej, realizem, je literarno obdobje izpred 200tih let. Realnost pa je, da navaden LCD, pa da je poleg tega še 50Hz, pa da ima še vgrajen kakršenkoli super procesor, ne more prikazat slike, kot jo omogoča QD panel, pa naj bo to Triluminos, Nano Cell, ali QLED.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

AndrejO je izjavil:

"Realizem" vse takšnih simpatičnih slikic se začne in konča pri tem, da malokdo (če sploh kdo) to gleda na wide-gamut, kaj šele HDR zaslonu svojega računalnika.
Andrej, realizem, je literarno obdobje izpred 200tih let. Realnost pa je, da navaden LCD, pa da je poleg tega še 50Hz, pa da ima še vgrajen kakršenkoli super procesor, ne more prikazat slike, kot jo omogoča QD panel, pa naj bo to Triluminos, Nano Cell, ali QLED.


Kar se tiče QD, Nano Cell panelov lahko prikažejo seveda kvalitetnejše barve napram ostalim panelom, to pa je tudi vse:)Vse ostalo kot je ostrina slike, kontrast, prikaz črne itd..pa lahko ostali paneli prikažejo bolje seveda pa ni nujno..Tako, da tukaj ne moremo splošno dejat, da sedaj pa imata ta dva panela skupno gledano najkvalitetnejšo sliko:) Vsak panel ima minuse in pluse, in vsak se bo na podlagi tega odločil kateri televizor z kakšnim panelom bo vzel..Kateremu je važen prikaz barv, se bo najverjetneje odločil vsekakor za katerega izmed teh dveh panelov, kateremu pa je važen kontrast, ostrina, samo procesiranje slike itd..pa bo lahko kupil kakšen drug televizor ki nima vgrajenega katerega od teh dveh tehnologij.

leiito ::

Teoh ocenjuje B8 in ob tem pojasni, da je burn-in non-issue, kot smo ugotovili tudi sami.

phixion ::

Odločil sem se za Samsung NU7402 za 720€. Imam pa tudi možnost vzeti Philips 55PUS7303 za ugodnih 600 preko telekoma. Je med njima velika razlika?

fpbs ::

leiito je izjavil:

Teoh ocenjuje B8 in ob tem pojasni, da je burn-in non-issue, kot smo ugotovili tudi sami.
Celo zgodbo o burn-inu je lansiral Samsung, da bi pospešil prodajo svojih premium modelov, a mu prodaja še vedno pada.
Bo pa zagotovo B8 Best buy OLED. 55" se bo samo malo čez mejo dalo koncem leta dobit za jurja.

edi45 ::

fpbs je izjavil:

edi45 je izjavil:

https://i.cdn.nrholding.net/41146917/
https://i.cdn.nrholding.net/41146919/
Po tem takem, bi moral Samsung imeti najboljšo sliko, če bi upoštevali te njihove "primerjave"
Ja saj Samsungovi QDeji, oziroma QLEDi, kot oni to imenujejo imajo odlično sliko. S QD so dosegli višjo svetilnost in boljši barvni spekter.


Sem imel Samsung QLED monitor, z Quantum Dot in lahko rečem, da je slika bolj svetla in lepše barve, kot na kakšnem spranem LGju, kar sem imel pred in potem ampak, še vedno daleč vstran od teh reklam.

leiito ::

fpbs je izjavil:

leiito je izjavil:

Teoh ocenjuje B8 in ob tem pojasni, da je burn-in non-issue, kot smo ugotovili tudi sami.
Celo zgodbo o burn-inu je lansiral Samsung, da bi pospešil prodajo svojih premium modelov, a mu prodaja še vedno pada.
Bo pa zagotovo B8 Best buy OLED. 55" se bo samo malo čez mejo dalo koncem leta dobit za jurja.


Če je to res, je treba Samsungu čestitat, ne najbolj etično, ampak fantastična kampanja psihološkega vojskovanja, sam sem več mesecev okleval preden sem burn in teoriji prišel do konca in ugotovil, da je v sredini votla, okrog je pa nič ni.

edi45 ::

leiito je izjavil:

fpbs je izjavil:

leiito je izjavil:

Teoh ocenjuje B8 in ob tem pojasni, da je burn-in non-issue, kot smo ugotovili tudi sami.
Celo zgodbo o burn-inu je lansiral Samsung, da bi pospešil prodajo svojih premium modelov, a mu prodaja še vedno pada.
Bo pa zagotovo B8 Best buy OLED. 55" se bo samo malo čez mejo dalo koncem leta dobit za jurja.


Če je to res, je treba Samsungu čestitat, ne najbolj etično, ampak fantastična kampanja psihološkega vojskovanja, sam sem več mesecev okleval preden sem burn in teoriji prišel do konca in ugotovil, da je v sredini votla, okrog je pa nič ni.


Tudi sam sem se pol leta izogibal OLEDu, zaradi tega razloga.

andrej69 ::

phixion je izjavil:

Odločil sem se za Samsung NU7402 za 720€. Imam pa tudi možnost vzeti Philips 55PUS7303 za ugodnih 600 preko telekoma. Je med njima velika razlika?


Philips model 7503 je nekaj kvalitetnejši.. Predvsem pri prikazu SD in HD vsebin, in pa pri samem gibanju slike..

Dimnik ::

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...

edi45 ::

Dimnik je izjavil:

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...


je mogoče pomislil, da bi nesel na servis?

andrej69 ::

Dimnik je izjavil:

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...


Saj lahko uveljavlja garancijo, če misli, da je kaj narobe z panelom..Sicer pa sem že nekaj na to temo napisal. Danes več ni toliko težav z matičnimi in napajalnimi ploščami kakor z samimi paneli:))Predvsem z okvarami osvetljenja in samimi diodami..Katerikoli televizor se danes kupi, kar se panelov tiče ni garancije kako dolgo bo delovalo..Saj večina proizvajalcev tako uporablja panele Samsunga in Lg-ja..Pa še nekaj od Innoluxa in BOE..

Dimnik ::

edi45 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...


je mogoče pomislil, da bi nesel na servis?

Verjetno takšnega kot bo nesel na servis, ga bo prinesel nazaj, ker bodo rekli da je to normalno...bom poročal

MrStein ::

Boljše karte bo imel, če bo uveljavljal stvarno napako (pri prodajalcu).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...
Saj lahko uveljavlja garancijo, če misli, da je kaj narobe z panelom..Sicer pa sem že nekaj na to temo napisal. Danes več ni toliko težav z matičnimi in napajalnimi ploščami kakor z samimi paneli:))Predvsem z okvarami osvetljenja in samimi diodami..Katerikoli televizor se danes kupi, kar se panelov tiče ni garancije kako dolgo bo delovalo..Saj večina proizvajalcev tako uporablja panele Samsunga in Lg-ja..Pa še nekaj od Innoluxa in BOE..
Zanimivo, ko se Philips pokvari, sta kriva LG in Samsung. Kolikor je meni poznano je TPV lastnik kitajske firme panelov BOE, in BOE je glavni dobavitej panelov za TPV. Samsung in LG TPVeju dobavljata samo panele za TVeje višjega razreda.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hah, brat ima 7502, 65", in se mu vidijo trije svetli vertikalni pasovi, ob strani in na sredini..opazno sploh pri nogometnih tekmah...tako da mu je že žal...
Saj lahko uveljavlja garancijo, če misli, da je kaj narobe z panelom..Sicer pa sem že nekaj na to temo napisal. Danes več ni toliko težav z matičnimi in napajalnimi ploščami kakor z samimi paneli:))Predvsem z okvarami osvetljenja in samimi diodami..Katerikoli televizor se danes kupi, kar se panelov tiče ni garancije kako dolgo bo delovalo..Saj večina proizvajalcev tako uporablja panele Samsunga in Lg-ja..Pa še nekaj od Innoluxa in BOE..
Zanimivo, ko se Philips pokvari, sta kriva LG in Samsung. Kolikor je meni poznano je TPV lastnik kitajske firme panelov BOE, in BOE je glavni dobavitej panelov za TPV. Samsung in LG TPVeju dobavljata samo panele za TVeje višjega razreda.


Kar se tiče okvar panelov vsekakor ni kriv Philips, če ne vstavlja svojih panelov;)V glavnem pa imajo srednji in višji razred panele Samsunga,Lg-ja in AUO. Samo najnižji rang ima v glavnem panele BOE.

leiito ::

Gre za to, da Filips kupuje najcenejšo robo, praktično na meji odmeta, ne gre za produkte z blagovno znamko uglednih korejskih proizvajalcev, za 3. svet je pa itak znano, da ima višji prag tolerance, glavno da ambilight dela, ostalo bomo že nekako.

Okapi ::

Zakaj lažeš?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče okvar panelov vsekakor ni kriv Philips, če ne vstavlja svojih panelov;)V glavnem pa imajo srednji in višji razred panele Samsunga,Lg-ja in AUO. Samo najnižji rang ima v glavnem panele BOE.
Saj ni res. Od letošnjih modelov imata samo modela 8303 in 8503 LGejeve panele.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče okvar panelov vsekakor ni kriv Philips, če ne vstavlja svojih panelov;)V glavnem pa imajo srednji in višji razred panele Samsunga,Lg-ja in AUO. Samo najnižji rang ima v glavnem panele BOE.
Saj ni res. Od letošnjih modelov imata samo modela 8303 in 8503 LGejeve panele.


Ne vem kaj ne razumeš..Saj sem napisal katere panele imajo Philips televizorji vgrajene:)Seveda ne morejo imet vrajene v vseh modelih Lg panele, če pa imajo letošnji Philips modeli večinoma VA-MVA panele..Recimo modeli serije 7 imajo vgrajene MVA-AUO in Samsung panele. Podobna zgodba je pri modelih serije 6. Kar se tiče pa modela 8303 in 8503 si pa tako že napisal. Kar pa se tiče FALD modela 9103 in 9603, pa se še sedaj ne ve katere panele bosta imela ta dva modela vgrajene.

cruz123 ::

Pozdravljeni
Mene pa zanima kaj si mislite o tem tv
Samsung QE55Q6FAMTXXH
Pri telemachu je 960eur.
Hvala.

1152 eur :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cruz123 ()

andrej69 ::

cruz123 je izjavil:

Pozdravljeni
Mene pa zanima kaj si mislite o tem tv
Samsung QE55Q6FAMTXXH
Pri telemachu je 960eur.
Hvala.

1152 eur :))


Tukaj si poglej test.
https://hdtvpolska.com/samsung-qled-q6f...
««
135 / 536
»»