» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
529 / 540
»»

darck ::

youPlonker je izjavil:

darck je izjavil:

Excavator je izjavil:

Hja, kolikor gledam je za moj budget še vedno best buy (gledano na kvaliteto slike) TCL ali pa Hisense. Bi brez težav vzel, samo pri Hisense-u me skrbi OS - ne mislim nabavljat nekih android boxov če že kupujem nov TV. TCL C805 pa ne najdem nikjer v SLO/AT na zalogi v velikosti 65".



Imaš ga na Petrolu https://www.petrol.si/eshop/avdio--vide...

 TCL 65 C805

TCL 65 C805




Imaša ga pa tudi v trgovini Esvet https://esvet.com/izdelek/tcl-65c805-4k...


To je dober tv in probably best buy 65" tv do 1000 za potrebe vecine folka. Naj se tak post ne izgubi v ostalem sumu tle...


Recimo moj ta TCL C805 je najbrž kaj pokvarjen saj ne dosega pozitivne ocene in nekako bi poprej rekel,da je Hisense U7KQ boljša izbira kot ta TCL. Pri predvajanju slike je ta C805 slabši kot bilo kateri TV pri hiši tudi tisti najcenejši je boljši pa potem komentiraj kako in zakaj.

polde66 ::

@darck, 310 eur?
polde

darck ::

polde66 je izjavil:

@darck, 310 eur?


Kaj 310 Eur????

polde66 ::

Ti dam za tvoj pokvarjeni tcl805. P.S. mal je šla penzija gor
polde

darck ::

polde66 je izjavil:

Ti dam za tvoj pokvarjeni tcl805. P.S. mal je šla penzija gor


Premal je 310 Eur bo za gledanje iz 4.metrov kr za silo edino tisto gibanje slike bo pa vseeno ostalo slabo ampak jebat ga tak pač je in vem za drugič,da TCL ne kupim več in raje kupim Philipsa 8-)

katimm ::

Morda koga zanima zadnjic sem iskal 65 inch tv do 700€.

Odlocili smo se na koncu za philipsa pus8818 ki je bil najcenejsi v merkurju, ceprav sm mislil da so tam med drazjimi cene pa sem se zmotil. Drugje ta model prodajajo za 800€. Na prvo zogo je slika cisto solidna je pa res da so od prej bli navajeni na ambilight in je to botrovalo idejo. Gledali smo se Tcl 645 in pa lg 7800 serijo za zelo podobno ceno... je pa merkur kar ugoden za podalsanje garancije smo se odlocili in je prislo 45€. Vse skupaj 645 za nov tv... hvala vsem tudi za predloge :)

andrej69 ::

katimm je izjavil:

Morda koga zanima zadnjic sem iskal 65 inch tv do 700€.

Odlocili smo se na koncu za philipsa pus8818 ki je bil najcenejsi v merkurju, ceprav sm mislil da so tam med drazjimi cene pa sem se zmotil. Drugje ta model prodajajo za 800€. Na prvo zogo je slika cisto solidna je pa res da so od prej bli navajeni na ambilight in je to botrovalo idejo. Gledali smo se Tcl 645 in pa lg 7800 serijo za zelo podobno ceno... je pa merkur kar ugoden za podalsanje garancije smo se odlocili in je prislo 45€. Vse skupaj 645 za nov tv... hvala vsem tudi za predloge :)


Najverjetneje si narobe napisal, ker si kupil model 8118 ne pa model 8818..

katimm ::

andrej69 je izjavil:

katimm je izjavil:

Morda koga zanima zadnjic sem iskal 65 inch tv do 700€.

Odlocili smo se na koncu za philipsa pus8818 ki je bil najcenejsi v merkurju, ceprav sm mislil da so tam med drazjimi cene pa sem se zmotil. Drugje ta model prodajajo za 800€. Na prvo zogo je slika cisto solidna je pa res da so od prej bli navajeni na ambilight in je to botrovalo idejo. Gledali smo se Tcl 645 in pa lg 7800 serijo za zelo podobno ceno... je pa merkur kar ugoden za podalsanje garancije smo se odlocili in je prislo 45€. Vse skupaj 645 za nov tv... hvala vsem tudi za predloge :)


Najverjetneje si narobe napisal, ker si kupil model 8118 ne pa model 8818..


https://www.merkur.si/televizor-philips...

Res je tega :)

andrej69 ::

katimm je izjavil:

andrej69 je izjavil:

katimm je izjavil:

Morda koga zanima zadnjic sem iskal 65 inch tv do 700€.

Odlocili smo se na koncu za philipsa pus8818 ki je bil najcenejsi v merkurju, ceprav sm mislil da so tam med drazjimi cene pa sem se zmotil. Drugje ta model prodajajo za 800€. Na prvo zogo je slika cisto solidna je pa res da so od prej bli navajeni na ambilight in je to botrovalo idejo. Gledali smo se Tcl 645 in pa lg 7800 serijo za zelo podobno ceno... je pa merkur kar ugoden za podalsanje garancije smo se odlocili in je prislo 45€. Vse skupaj 645 za nov tv... hvala vsem tudi za predloge :)


Najverjetneje si narobe napisal, ker si kupil model 8118 ne pa model 8818..


https://www.merkur.si/televizor-philips...

Res je tega :)


Kot si napisal povsem solidna slika. Sem pa takoj vedel , da si zamešal ta dva modela, ker si napisal, da ima kupljen model povsem solidno sliko.

Ker model 8818 pa ima kar konkretno boljšo sliko, kot solidno. Pa tudi cena je seveda kar nekaj večja.

b_bobika ::

Sem pri nakupu tvja in me zanima kaj kupit. Kaj priporočate. Odločam se za nakup Samsung med QLED ali NEO QLED.
Širina dnevne je 3metre. Če sedim je do stene 2,6m
Kaj vzet 50 ali 55 . gledam modela
QE50Q80C IN QE90QN90C
https://www.makspro.si/qled-tv-samsung-...
In https://www.makspro.si/qled-tv-samsung-...

scipascapa ::

2.6m bi jaz raje 65''

50'' niti pod razno ne, 55'' zelo pogojno.

b_bobika ::

b_bobika je izjavil:

Sem pri nakupu tvja in me zanima kaj kupit. Kaj priporočate. Odločam se za nakup Samsung med QLED ali NEO QLED.
Širina dnevne je 3metre. Če sedim je do stene 2,6m
Kaj vzet 50 ali 55 . gledam modela
QE50Q80C IN QE90QN90C
https://www.makspro.si/qled-tv-samsung-...
In https://www.makspro.si/qled-tv-samsung-...

Gledalo bi se predvsem tv programe (telemach ponudnika eon) voyo youtube, filmi na usb ali preko xiaomi android box tv. A je 50 col

polde66 ::

za 2.5 m je 65 absolutno prevelik.
polde

b_bobika ::

Vid da se dostu pise za LG C3.
SAMSUNG bi kupil ke imam samsung sound bar HW-H7500 A bi bil kompaktibilen z drugimi.Pa se to da samsung podpira dolby vision in DTS. katere gledam tuf filme in bi potreboval predvajalnik box posebej

polde66 ::

Z LG C3 nimaš kaj falit, podpira vse, daš soundbar v e-arc in xiaomijev box v cec pa si zmagal.
polde

mgermo ::

polde66 je izjavil:

za 2.5 m je 65 absolutno prevelik.

65" je minimum na tej razdalji. Raje 77".

p.s.: Za tv programe je res 55" dovolj. Zgornjo priporočilo je za 4k vsebino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

Magic1 ::

polde66 je izjavil:

za 2.5 m je 65 absolutno prevelik.

To je tako, kot da bi rekel da je platno v kinu iz zadnje vrste preveliko...
Optimalno gledanje je nekje med 30° (mix) - 40° (cinema) vidnega kota. Na 2.5m je to 60-80inch.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

polde66 ::

Magic1 je izjavil:

polde66 je izjavil:

za 2.5 m je 65 absolutno prevelik.

To je tako, kot da bi rekel da je platno v kinu iz zadnje vrste preveliko...

Dobra:)) Kje pa potem sedijo v prvi vrsti? na pol metra? Če izhajate iz teorije potem je vse mogoče v praksi je pa to malce drugače. Imam 55 na razdalji 2.3m pa če bi še enkrat kupoval bi vzel raje 50 za tako razdaljo. Se pa ne gleda tv programov ampak samo filmi in serije v višji kvaliteti.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Magic1 ::

V prvih vrstah je ziher preveliko. Tam je pol slike v perifernem vidu. Pač slika ne sme bit izven področja ostre slike. Za mešano uporaba je dober kot 30°, za kino 40°, za igre pa verjetno še čez.
Seveda je pa za večji kot potrebna tudi višja resolucija. Za kot 40° na 2.5m je že fajn imeti 4K vir. Govorimo o optimalni izkušnji. Ne bo pa katastrofa, če greš na malo manj.
Jaz imam 65°na 3m in za PS5 je to res minimum.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

alešhojs ::

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.

Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?

Ganon ::

polde66 je izjavil:

za 2.5 m je 65 absolutno prevelik.


:)) 75" je idealen za to razdaljo, lahko bi bil še malenkost večji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

b_bobika ::

daj povejte kateri model lg c3 je. to točno 50 col ni je pa 48 col oled48c32la. A je ta primerljiv z qe50qn90c.

andrej69 ::

alešhojs je izjavil:

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.

Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?


Za potrebe tvoje očeta, je najboljša izbira kakšen Sony ali Philips televizor, ker imata najboljši upscaling. Pa tudi ni potrebe za OLED tehnologijo, ker ta tehnologija je namenjena predvsem gledanju vsebin najvišjih ločljivosti in nekoliko manj TV programa.. Pa tudi nisi napisal, za kakšen denar se kupuje televizor..?

alešhojs ::

andrej69 je izjavil:

alešhojs je izjavil:

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.

Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?


Za potrebe tvoje očeta, je najboljša izbira kakšen Sony ali Philips televizor, ker imata najboljši upscaling. Pa tudi ni potrebe za OLED tehnologijo, ker ta tehnologija je namenjena predvsem gledanju vsebin najvišjih ločljivosti in nekoliko manj TV programa.. Pa tudi nisi napisal, za kakšen denar se kupuje televizor..?

V rangu 1600€, lahko tudi kakšnega stotaka več.

Pa je dejansko kvaliteta slike ne-OLED tvja lahko opazno boljša od OLED tvja pri gledanju kabelske?

Ker mene moj OLED impresionira tudi pri tem..

andrej69 ::

alešhojs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

alešhojs je izjavil:

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.

Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?


Za potrebe tvoje očeta, je najboljša izbira kakšen Sony ali Philips televizor, ker imata najboljši upscaling. Pa tudi ni potrebe za OLED tehnologijo, ker ta tehnologija je namenjena predvsem gledanju vsebin najvišjih ločljivosti in nekoliko manj TV programa.. Pa tudi nisi napisal, za kakšen denar se kupuje televizor..?

V rangu 1600€, lahko tudi kakšnega stotaka več.

Pa je dejansko kvaliteta slike ne-OLED tvja lahko opazno boljša od OLED tvja pri gledanju kabelske?

Ker mene moj OLED impresionira tudi pri tem..


Vse je odvisno od slikovnega procesorja.. Seveda OLED izgleda odlično tudi za TV program, ker ima pač najkvalitetnejši panel in pa ponavadi so v OLED televizorjih vgrajeni tudi najbolj zmogljivi slikovni perocesorji.

Vendar lahko izleda TV program odlično, tudi na kakšnih kvalitetnejših LED ali MINI LED televizorjih. Posebej, če ima vgrajen res kvaliteten slikovni procesor, pa tudi, če je panel dovolj kvaliteten.

Mislim, da za potrebe tvojega očeta povsem zadostuje kakšen kvaliteten LED ali MINI LED model. Edino vprašaj je sedaj velikost , ker je kar širok razpon gledanja. Ker bo gledal večinoma tv program in pa na samo

razdaljo gledanja, bi ti jaz priporočil velikost 65˝. Tukaj imaš nekaj kvalitetnih modelov.

https://www.bigbang.si/philips-65pml900...

https://www.bigbang.si/philips-the-one-...

https://www.aliansa.si/sony-led-tv-spre...

https://www.mimovrste.com/televizorji-i...

Drugače pa v tem cenovnem rangu, dobiš ta odličen OLED, če misliš, da je boljša izbira od LED modelov.

https://www.bigbang.si/philips-oled-4k-...

fpbs ::

alešhojs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

alešhojs je izjavil:

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?

Za potrebe tvoje očeta, je najboljša izbira kakšen Sony ali Philips televizor, ker imata najboljši upscaling. Pa tudi ni potrebe za OLED tehnologijo, ker ta tehnologija je namenjena predvsem gledanju vsebin najvišjih ločljivosti in nekoliko manj TV programa.. Pa tudi nisi napisal, za kakšen denar se kupuje televizor..?

V rangu 1600€, lahko tudi kakšnega stotaka več.Pa je dejansko kvaliteta slike ne-OLED tvja lahko opazno boljša od OLED tvja pri gledanju kabelske? Ker mene moj OLED impresionira tudi pri tem..

Izbral si praktično najboljši možni TV, Andrej ti pa vsiljuje dobesedno šrot, samo da bi prodal svojo robo. Zagotovo je za tvojega očeta najboljša izbira OLED, ne glede na to, kaj bo gledal.Tvoj oče je že starejša oseba, in se mu oči hitreje utrudijo. OLED pa je za oči veliko manj utrujajoć, ker v primerjavi z LCDejem slika na OLEDu ne migeta, in se ne blešči, poleg tega izžareva veliko manj očem škodljivega modrega spektra.
Predlagam ta model: https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
OLED 718 , ki ti ga je predlagal Andrej je budget model in ima poleg drugih slabših lastnosti, vgrajen tudi slabši panel, in ti ga odsvetujem.

Magic1 ::

A resno tak tv za 720p do 1080p kabelske?!? Pa OLED za sobo s 3 ogromnimi okni, za človeka v penziji...
Magic

fpbs ::

b_bobika je izjavil:

daj povejte kateri model lg c3 je. to točno 50 col ni je pa 48 col oled48c32la. A je ta primerljiv z qe50qn90c.

Vsekakor je OLED boljša izbira: https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

alešhojs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

alešhojs je izjavil:

Kaj priporočate za mojga fotra. Gleda večinoma kabelske tv programe in včasih kakšen film na Voyo. Razdalja do kavča je tam od 2,5 do 5 metrov, odvisno kje ležiš. Soba je sicer precej svetla, ker ima 3 ogromna okna, ampak glede na to, da je pol leta tema ravno v večernem času, ko je tv najbolj v uporabi, nevem ali ima to veze.Bi bil LG C3 dobra izbira, ali raje kaj drugega, sploh glede na to, da gleda največ kabelsko?

Za potrebe tvoje očeta, je najboljša izbira kakšen Sony ali Philips televizor, ker imata najboljši upscaling. Pa tudi ni potrebe za OLED tehnologijo, ker ta tehnologija je namenjena predvsem gledanju vsebin najvišjih ločljivosti in nekoliko manj TV programa.. Pa tudi nisi napisal, za kakšen denar se kupuje televizor..?

V rangu 1600€, lahko tudi kakšnega stotaka več.Pa je dejansko kvaliteta slike ne-OLED tvja lahko opazno boljša od OLED tvja pri gledanju kabelske? Ker mene moj OLED impresionira tudi pri tem..

Izbral si praktično najboljši možni TV, Andrej ti pa vsiljuje dobesedno šrot, samo da bi prodal svojo robo. Zagotovo je za tvojega očeta najboljša izbira OLED, ne glede na to, kaj bo gledal.Tvoj oče je že starejša oseba, in se mu oči hitreje utrudijo. OLED pa je za oči veliko manj utrujajoć, ker v primerjavi z LCDejem slika na OLEDu ne migeta, in se ne blešči, poleg tega izžareva veliko manj očem škodljivega modrega spektra.
Predlagam ta model: https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
OLED 718 , ki ti ga je predlagal Andrej je budget model in ima poleg drugih slabših lastnosti, vgrajen tudi slabši panel, in ti ga odsvetujem.



Kakšne pa so te druge slabše lastnosti, in kakšen panel ima vgrajen model 718..?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kakšne pa so te druge slabše lastnosti, in kakšen panel ima vgrajen model 718..?

Eno, ali dve strani nazaj sem ti objasnil, plus še ene dvajset do tridesetkrat.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kakšne pa so te druge slabše lastnosti, in kakšen panel ima vgrajen model 718..?

Eno, ali dve strani nazaj sem ti objasnil, plus še ene dvajset do tridesetkrat.


Nič mi nisi pojasnil, temveč sem jaz tebi pojasnil kakšne panele ima Lg. Nisi pa mi nič napisal, kakšen ti panela ima model 718..? Pišeš neke zadeve, ki jim sam ne verjameš..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

darck ::

Philips OLED 718 ima isti panel kakor recimo LG B3 in potem Philips 818 ima pa istega kakor LG C3 in tukaj je razlika v nekakšnih 100 nitov višje svetilnosti. Zanimivo tudi to,da tiste manjše velikosti 42" in 48" Philips 808 nima OLED-EX panel ampak istega kakor Philips 708.

https://www.reddit.com/r/Philips/commen...

 Philips Oled 718

Philips Oled 718




Potem pa tudi potrditev iz strani PHILIPSa,ko so tipu odpisali sporočilo kjer piše,da samo OLED 808 ima EX panel seveda,treba je še vedeti da tudi 42" in 48" OLED 818 nima EX panel ampak istega kakor Oled 718.

 POTRDITEV iz strani PHILIPS,da samo 808 ima EX panel.

POTRDITEV iz strani PHILIPS,da samo 808 ima EX panel.



https://www.avforums.com/threads/philip...

andrej69 ::

Philips OLED 718 ima EX panel (verzija PRESTIGE V23), vendar ima nekje 100 nitov manjšo svetilnost panela od modela 818. Kar pa se v praksi skoraj ne opazi..

Saj tudi zadnje serije OLED modela 707 so že imele vgrajene EX panele. Tudi letošnji model 759 bo imel EX panel, vendar pa bo napram modelu 809 še nekoliko večja razlika v svetilnosti nekje 200 nitov.

Sicer pa ni vse v sami svetilnosti, temveč je zelo važno kako televizor obravnava bele tone:) Lg počasi opušča ali je že povsem opustil proizvodnjo navadnih OLED panelov, tako, da bodo na voljo samo še EX/ MLA paneli.

darck ::

Saj baje obstajajo že lep čas samo EX paneli saj prejšni modeli so že pošli pa tudi drugi to omenjajo in potem je razlika samo še v svetilnosti in morda še kakšna majčkena razlika. Ampak nekako govora o pravem OLED EX panelu je tistemu kateri ima višjo svetilnost.

andrej69 ::

Kar se tiče serije 7 se tukaj vidi, da gre za EX panel, kar potrjuje spektralna porazdelitev s povečano emisijo v rdečem barvnem območju.

andrej69 ::

darck je izjavil:

Saj baje obstajajo že lep čas samo EX paneli saj prejšni modeli so že pošli pa tudi drugi to omenjajo in potem je razlika samo še v svetilnosti in morda še kakšna majčkena razlika. Ampak nekako govora o pravem OLED EX panelu je tistemu kateri ima višjo svetilnost.



Da morda to nekateri to tako podrazumevajo. Sicer pa kaj hočem že lep čas povedat, da ni skoraj nobene razlike med navadnim OLED in EX panelom. Razen majhna razlika v svetilnosti,ki pa se v praksi skoraj ne opazi..

Odstopajo edino MLA paneli in pa Samsungovi QD OLED paneli. Tudi tukaj je lepo opisano.

https://allhomecinema.com/philips-launc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

o0o0o0o0o0 ::

Magic1 je izjavil:

A resno tak tv za 720p do 1080p kabelske?!? Pa OLED za sobo s 3 ogromnimi okni, za človeka v penziji...


To je res komedija. Kot da bi kupil avto za 50k, da se lahko zapelješ do mercatorja in nazaj.

Pa če imaš navaden LED TV doma ti tudi očitno po novem oči skuri

katimm ::

Kot opomnik ima merkur danes kodo za 10% off ali pa zrebanje za izbor popusta...

bigbada ::

Philips 75PUS8818 nikoli več :)
Ali pa res nisem imel sreče...

Za v prihodnje def Samsung, LG ali Sony.

darck ::

bigbada je izjavil:

Philips 75PUS8818 nikoli več :)
Ali pa res nisem imel sreče...

Za v prihodnje def Samsung, LG ali Sony.



Kaj pa je narobe,da je prisotno razočaranje za ta TV?

fpbs ::

bigbada je izjavil:

Philips 75PUS8818 nikoli več :) Ali pa res nisem imel sreče...
Za v prihodnje def Samsung, LG ali Sony.

Ne, da nisi imel sreče, mojih nasvetov nisi upošteval, in raje nasedal Andrejevim sladkim besedam. In to je rezultat.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

bigbada je izjavil:

Philips 75PUS8818 nikoli več :) Ali pa res nisem imel sreče...
Za v prihodnje def Samsung, LG ali Sony.

Ne, da nisi imel sreče, mojih nasvetov nisi upošteval, in raje nasedal Andrejevim sladkim besedam. In to je rezultat.


Ti si prava slika.. A Lg in ostali proizvajalci pa nimajo težav..?? Moral bi biti na mojem delovnem mestu, da bi videl koliko je tažav predvsem z Lg-ji in Samsungi..

Tukaj si malo pogledaj koliko ljudi je zadovolnjih koliko pa ne..

https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev...
https://www.enaa.com/televizorji/philip...
https://www.amazon.de/-/en/Philips-65PU...
https://www.coolblue.nl/en/product/9260...
https://www.hellotv.nl/product/philips-...
https://www.mediamarkt.de/de/product/_p...
https://www.philips.co.uk/c-p/75PUS8808...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

edi45 ::

Kdaj vam bo jasno, da Philips za druga kot sesalce in zobne ščetke ni!:)

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Kdaj vam bo jasno, da Philips za druga kot sesalce in zobne ščetke ni!:)


Torej sesalci in ščetke se ne kvarijo..?

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kdaj vam bo jasno, da Philips za druga kot sesalce in zobne ščetke ni!:)


Torej sesalci in ščetke se ne kvarijo..?


Tisto znajo dobro naredit, TV-jev pa žal ne. Isto Intel. Zelo dobri procesorji, najslabše grafične.

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kdaj vam bo jasno, da Philips za druga kot sesalce in zobne ščetke ni!:)


Torej sesalci in ščetke se ne kvarijo..?


Tisto znajo dobro naredit, TV-jev pa žal ne. Isto Intel. Zelo dobri procesorji, najslabše grafične.


Seveda znajo narediti televizorje, vendar treba vedno gledat globalno ne pa posamezne primere..

Okvare pri Philipsu so znotraj 2 letne garancije nekje 2,4%, kar ni nič.. In pa nekje 4,9% znotraj 5 letne garancije, kar je zopet zelo dober rezultat.

In pa, če gledamo, da je tržni delež Philipsa v Sloveniji nekje 39% recimo Lg-ja, Samsunga Sonya pa nekje 12% potem je jasno, da bo nekaj več nezadovolnjih uporabnikov Philipsa:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kdaj vam bo jasno, da Philips za druga kot sesalce in zobne ščetke ni!:)


Torej sesalci in ščetke se ne kvarijo..?


Tisto znajo dobro naredit, TV-jev pa žal ne. Isto Intel. Zelo dobri procesorji, najslabše grafične.


Seveda znajo narediti televizorje, vendar treba vedno gledat globalno ne pa posamezne primere..

Okvare pri Philipsu so znotraj 2 letne garancije nekje 2,4%, kar ni nič.. In pa nekje 4,9% znotraj 5 letne garancije, kar je zopet zelo dober rezultat.

In pa, če gledamo, da je tržni delež Philipsa v Sloveniji nekje 39% recimo Lg-ja, Samsunga Sonya pa nekje 12% potem je jasno, da bo nekaj več nezadovolnjih uporabnikov Philipsa:)


Ja, vendar Philips prevladuje v budget segmentu, v katerem ni nekih zahtevnih uporabnikov. V high-end segmentu predvsem OLED, pa Philips nima kaj početi. Imaš dosti boljše TVje drugih proizvajalcev.

andrej69 ::

Ne ravno v srednjem in višjem rangu Philips prevladuje:) Posebej kar se tiče modelov THE ONE in pa vstopnih in srednjih OLED modelov. Nekoliko manj pa v najvišjem rangu, ker je cena previsoka.

Sicer pa si lahko vsak pogleda teste Philipsovih OLED televizorjev, pa bo videl, če dobi za določen denar kaj boljšega.. Lahko pa si tukaj malo prebereš.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

mgermo ::

Če so okvare cca 5% znotraj 5 letne garancije, zakaj si že večkrat rekel, da je življenjska doba prav teh 5 let?

andrej69 ::

mgermo je izjavil:

Če so okvare cca 5% znotraj 5 letne garancije, zakaj si že večkrat rekel, da je življenjska doba prav teh 5 let?


Kolikor vem jaz tega nise napisal, temveč uporabnik @fpbs.. Sicer pa je res, da je to nekje povprečje večine današnjih televizorjev.

Nekateri pa še to ne dosežejo. Sicer pa sem že napisal, da se pri televizorjih ne gledajo leta , temveč delovne ure..
««
529 / 540
»»