» »

Kateri 40-50" LCD televizor?

Kateri 40-50" LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
65 / 66
»»

KTr1sk ::

Zanimivo, da bo naslednjik GoogleTV, čeprav je bil AndroidTV novejši, tako vsaj piše na tej strani:
https://www.educba.com/android-tv-vs-go...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

polde66 ::


Mogoče boš lahko potegnil s tega prispevka zgoraj zakaj je google tv naslednik. Ali zakaj se forsira.
polde

polde66 ::

Google TV (service) @ Wikipedia
Storitev oz video na zahtevo se je 2011 imenovala google play, sedaj se imenuje google TV. Nima pa nič z operacijskim sistemom google TV. Zakaj pa so poimenovali iz google play v googe tv je pa čudno, ker se s tem malce mešajo pojmi in begajo uporabnike.
polde

Backup22 ::

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming?

Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)
//

andrej69 ::

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming?

Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)


Kar se tiče velikosti 55˝ vsekakor ta Philips OLED.

https://www.bigbang.si/philips-oled-4k-...

Kar se tiče pa velikosti 65˝ pa katerega od teh modelov.

https://www.bigbang.si/philips-65pml900...

https://www.aliansa.si/sony-led-tv-spre...

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

https://ehome-shop.si/sl/proizvod/tv-tc...

https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming? Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)

Malo si zgrešil temo. S kakšne razdalje se bo gledalo? Na osnovi tega se odloči za diagonalo.

Backup22 ::

andrej69 hvala!

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming? Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)

Malo si zgrešil temo. S kakšne razdalje se bo gledalo? Na osnovi tega se odloči za diagonalo.


Sedaj imam star 50" TV in bi lahko bil večji. Razdalja je med 4m in 5m.

Kaj pa recimo ta OLED? LG OLED 55 C27LA OLED 4K/UHD
//

fpbs ::

Backup22 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming? Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)

Malo si zgrešil temo. S kakšne razdalje se bo gledalo? Na osnovi tega se odloči za diagonalo.

Sedaj imam star 50" TV in bi lahko bil večji. Razdalja je med 4m in 5m.
Kaj pa recimo ta OLED? LG OLED 55 C27LA OLED 4K/UHD

Ta OLED, ki si ga ti izbral, je dosti boljša izbira od Philipsa 718.
Za to razdaljo gledanja predlagam diagonalo 65".

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming? Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)

Malo si zgrešil temo. S kakšne razdalje se bo gledalo? Na osnovi tega se odloči za diagonalo.

Sedaj imam star 50" TV in bi lahko bil večji. Razdalja je med 4m in 5m.
Kaj pa recimo ta OLED? LG OLED 55 C27LA OLED 4K/UHD

Ta OLED, ki si ga ti izbral, je dosti boljša izbira od Philipsa 718.
Za to razdaljo gledanja predlagam diagonalo 65".



Kot zmeraj pišeš neumnosti, sicer pa tako lažeš uporabnikom ne meni..;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

andrej69 ::

@Backup22

Za tvojo razdaljo gledanja bi potreboval televizor velikosti 75˝ .. V skrajnem primeru velikost 65˝ , manj od tega pa definitivno ne..!

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Backup22 je izjavil:

Kateri 55" - 65" LCD bi poznavalci predlagali za splošno gledanje TV-ja (Netflix, Šport) in XBox? Na katere parametre je potrebno najbolj paziti za relativno normalen gaming? Budget recimo okoli 1000 € (+- 200 €). Vsak hint več kot dobrodošel ;)
Malo si zgrešil temo. S kakšne razdalje se bo gledalo? Na osnovi tega se odloči za diagonalo.

Sedaj imam star 50" TV in bi lahko bil večji. Razdalja je med 4m in 5m.Kaj pa recimo ta OLED? LG OLED 55 C27LA OLED 4K/UHD

Ta OLED, ki si ga ti izbral, je dosti boljša izbira od Philipsa 718.
Za to razdaljo gledanja predlagam diagonalo 65".

Kot zmeraj pišeš neumnosti, sicer pa tako lažeš uporabnikom ne meni..;((

Ne popolnoma nič mu ne lažem, samo ti ga zavajaš. Predlagaš mu tega Philuipsa 718, ki ima vgrajen panel najslabše kvalitete, a dobro veš, da se za isto ceno dobi dosti boljši LG C3:
https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...

andrej69 ::

Saj sem ti že napisal, če nimaš osebnih izkušenj z televizorji, je bolje, da ne pišeš nič..! In kakšen panel ima vgrajen Philips, pod kakšno oznako ga trži Lg..? Da enkrat že prekinemo to agonijo..

Conclusion

Philips OLED708 or OLED 718 can be considered one of the best options for OLED TV 2023. It is very similar to OLED706, and the 707 will remain last year's dark horse. The new series has no direct competitors in terms of price and quality. The only competitor is LG B3 , but depending on the country it is more expensive than the 708 model or costs the same, but is clearly weaker. On the other hand, the 708 can easily compete with the C3 .

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Saj sem ti že napisal, če nimaš osebnih izkušenj z televizorji, je bolje, da ne pišeš nič..! In kakšen panel ima vgrajen Philips, pod kakšno oznako ga trži Lg..? Da enkrat že prekinemo to agonijo..
Conclusion
Philips OLED708 or OLED 718 can be considered one of the best options for OLED TV 2023. It is very similar to OLED706, and the 707 will remain last year's dark horse. The new series has no direct competitors in terms of price and quality. The only competitor is LG B3 , but depending on the country it is more expensive than the 708 model or costs the same, but is clearly weaker. On the other hand, the 708 can easily compete with the C3 .

Andrej, ne sramoti se. Zopet si prilepil del članka nekoga, ki zadeve ne pozna in piše kar nekaj: https://www.techweekmag.com/reviews/tv/...
Podoben članek bi lahko napisal nekdo,naprimer v Tehnozvezdju, ali Kaj kupiti....
Že nekajkrat sem ti objasnil, da pri proizvodnji OLED panelov prihaja do različne kvalitete. Zato jih LG razporeja v 3 skupine, najslabše, srednje in najboljše. Razlika v ceni je pa zelo velika, tako , da je največje zanimanje za te slabše, najcenejše. Iz tega razloga je tudi lani propadel dogovor LGeja in Samsunga, ki je želel nabaviti večjo količino teh najslabših panelov, pa jih LG ni mogel dobaviti, in je zaradi tega propadel ves posel. Dogaje se, da nekateri nabavljajo te panele najslabše kvalitete, in jih potem skušajo vturati v TVeje skupine višjega razreda. Tako, da vsem svetujem OLED TVeji se kupujejo od LG, Sonyja, Panasonica.

andrej69 ::

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

polde66 ::

andrej69 je izjavil:

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

Ko bo od tebe prišla kakšna točna informacija katero lahko kje preveriš potem bo to napredek. Samo druge obtožuješ za vire, za točne specifikacije in ne vem kaj še vse. Nič ni prav karkoli drug prilepi sem gor. Ti pa uporabljaš svojo beležko za prvo pomoč in kopiraš sem iz nje neke čudne vire. Mogoče si ga celo ti napisal, prevedel pa prilepil.
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

Ko bo od tebe prišla kakšna točna informacija katero lahko kje preveriš potem bo to napredek. Samo druge obtožuješ za vire, za točne specifikacije in ne vem kaj še vse. Nič ni prav karkoli drug prilepi sem gor. Ti pa uporabljaš svojo beležko za prvo pomoč in kopiraš sem iz nje neke čudne vire. Mogoče si ga celo ti napisal, prevedel pa prilepil.


Pa daj prenehaj že s tvojimi opazkami..! Kaj ti si njegov odvetnik ali kaj, da ne more sam napisat;) Ker že pišeš v njegovem imenu, potem mogoče ti poznaš odgovor na moje zastavljeno vprašanje..!? Skupaj strnita glave mogoče bosta kaj pogruntala..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

polde66 ::

Resno misliš da rabim pomoč? Nadležen si ko pasja bolha. To niso opazke ampak zapažanja, ki trajajo že dolgo časa. Vedno isti odgovori. Pomoje imaš te odgovore nekje shranjene in jih prilepiš ko jih potrebuješ zato pa pravim beležka za prvo pomoč. Tvoj koncept se vedno ponavlja in sem ziher da včasih tudi sam ne razumeš kaj prilepiš. Še vedno ne razumeš, da je to javni forum in ne tvoja lastnina. Lej če ti poveš odgovor boš pa čebelico dobu. A bo ok?
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Resno misliš da rabim pomoč? Nadležen si ko pasja bolha. To niso opazke ampak zapažanja, ki trajajo že dolgo časa. Vedno isti odgovori. Pomoje imaš te odgovore nekje shranjene in jih prilepiš ko jih potrebuješ zato pa pravim beležka za prvo pomoč. Tvoj koncept se vedno ponavlja in sem ziher da včasih tudi sam ne razumeš kaj prilepiš. Še vedno ne razumeš, da je to javni forum in ne tvoja lastnina. Lej če ti poveš odgovor boš pa čebelico dobu. A bo ok?


He..he jaz sem nadležen ti se verjetno res šališ.. Kdo zmeraj napada mene, in demantira moje komentarje..?? Saj sem ti že napisal, da se drži teme Android boxi, te teme pa bolje, da se izogibaš, ker tako ne napišeš nič pametnega..;(( Enako velja za tvojega varovanca..;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

polde66 ::

Res ne razumeš pomena javnega foruma. @fpbs je čisto verodostojen na svojem področju, čeprav mu jo ti kako s svojo samozvano strokovnostjo hočeš spodbijat, pa ni on edini tudi @skyformu. Vsi so neumni samo ti blestiš. Naj ti nasede kdor hoče, ampak bo prej opozorjen s kakšnim tipom ima opravek, potem pa naj vsak dela po svoji vesti pa občutku. Kakšno mnenje imam o tebi pa veš že z druge teme. Si pa mal premlad da bi me kam pošiljal pa govoril česa naj se držim pa kaj naj delam, tudi kompetence nimaš za tako početje.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Res ne razumeš pomena javnega foruma. @fpbs je čisto verodostojen na svojem področju, čeprav mu jo ti kako s svojo samozvano strokovnostjo hočeš spodbijat, pa ni on edini tudi @skyformu. Vsi so neumni samo ti blestiš. Naj ti nasede kdor hoče, ampak bo prej opozorjen s kakšnim tipom ima opravek, potem pa naj vsak dela po svoji vesti pa občutku. Kakšno mnenje imam o tebi pa veš že z druge teme. Si pa mal premlad da bi me kam pošiljal pa govorila česa naj se držim pa kaj naj delam, tudi kompetence nimaš za tako početje.


Raje se posveti družini, če jo imaš, ne pa, da iščeš pozornost na tem forumu..;) Sicer pa tako veš, da ne boš kaj dosti dosegel s takšnim početjem. Lahko še kakšenega člana pridobite v vaši skupini, da boste lahko še bolj udrihali po meni..:D Ena skupina dopoldan , druga pa popoldan.:)) Ponoči pa tako nisem aktiven na forumu.. Sicer pa delate takšno antipropagando za Philips, a vse več ljudi se odloča za Philips..! Nekaj delate narobe.?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

polde66 ::

Bravo za filips. Iskanje pozornosti ne paše pod psevdonim. Kaj naj počnem s svojo pozornostjo, če me folk ne pozna kdo sem. Razumeš bistvo. Ta zadeva bi bila aktualna, če bi temeljil na človeku dotično ne pa pod psevdonimom. Ime lahko zamenjam tukej gor kadar hočem, sicer pa veš o čem govorim saj imaš izkušnje s tem ane majstor. Kar bom dosegel bo čisto ok, pa tudi če je minimum.>:D
Pa še vedno ne razumeš bistva javnega foruma ane.
polde

andrej69 ::

Saj nema veze, če te ne poznamo vedno se skriva zadaj človek pod določenim nickom.. Saj določeni, ki se ukvarjajo s testi televizorjev tudi v javnosti niso prepoznani, pa njihovo mnenje ljudem veliko pomeni in jih ljudje poslušajo.. Torej na nek način ičejo pozornost na spletu, čeprav uporabniki teh strani v resnici ne vedo kateri ljudje stojijo zadaj iza teh testov..

@Dimnik

A se nisi že naveličal s temi izbrisi..??:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Dimnik ::

Hej, opravka imamo s samoklicanim profijem......komedija,ahaha

andrej69 ::

Dimnik je izjavil:

Hej, opravka imamo s samoklicanim profijem......komedija,ahaha


In pa kar se tebe tiče, imamo opravka z ne najbolj inteligentnim uporabnikom..;) Pa to ni žalitev. Ker sedaj bi lahko že dojel, da tvoji predlogi izbrisa ravno ne obrodijo sadov..

polde66 ::

Ljudje, ki stojijo za testi ne testirajo filipsiv zaradi svoje koristi. Testirajo tv-je in povedo mnenje. Korist od filipsa imaš pa samo ti, zato tvoja verodostojnost na splošnem področju pogrne. Si pristranski in delaš samo v svojo korist. Tu je bistvena razlika. Lej mene tole loparčkanje nič ne moti še celo godi mi. Na tak način se iztisne iz tebe tisto, kar nebi nikoli povedal. Ena od teh je tvoja zadnja cvetka, da filips dela tv-je za 5 let. Lej če se folk strinja z filipsovo politiko potem kar. Zame to ravno ni.
polde

Dimnik ::

andrej69 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hej, opravka imamo s samoklicanim profijem......komedija,ahaha


In pa kar se tebe tiče, imamo opravka z ne najbolj inteligentnim uporabnikom..;) Pa to ni žalitev. Ker sedaj bi lahko že dojel, da tvoji predlogi izbrisa ravno ne obrodijo sadov..



Haha, ti boš o inteligenci..ma nemoj

Glede izbrisov, upam da jih čim več klikne, da te tvoje nebuloze izbrišemo

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Ljudje, ki stojijo za testi ne testirajo filipsiv zaradi svoje koristi. Testirajo tv-je in povedo mnenje. Korist od filipsa imaš pa samo ti, zato tvoja verodostojnost na splošnem področju pogrne. Si pristranski in delaš samo v svojo korist. Tu je bistvena razlika. Lej mene tole loparčkanje nič ne moti še celo godi mi. Na tak način se iztisne iz tebe tisto, kar nebi nikoli povedal. Ena od teh je tvoja zadnja cvetka, da filips dela tv-je za 5 let. Lej če se folk strinja z filipsovo politiko potem kar. Zame to ravno ni.


Kako pa to, da se večina v prodajalnah odloči za Philips televizorje..?? Pa jih nihče ne sili v nakup;) Torej jaz vseeno pišem resnico, in ne zavajam ljudi kot piše tukaj določen uporabnik.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

polde66 ::

Pomoje bo tvoja trditev, da se jih največ odloči za filips kmalu zgodovina. V merkurju kjer sem kupoval, je prodajalka rekla, da se jih sedaj največ odloči za hisense. Verjetno bo to ker prvič ni slab drugič se pa zdi kot neka domača firma z podporo za uporabnika, tretjič je pa zelo dostopna cena. Zakj pa ljudje izberejo filips? Pomoje zaradi ambilighta. Bolj, ko se vse sveti boljše je. Sploh v tem času okoli novega leta.:))
polde

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

Andrej daj ti meni povej na kakšen način je možno, da je bil v OLED TV, srednjega razreda, model 807, vgrajen tak panel najnižje kvalitete. Verjetno so se zmotili v oznaki?

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

Andrej daj ti meni povej na kakšen način je možno, da je bil v OLED TV, srednjega razreda, model 807, vgrajen tak panel najnižje kvalitete. Verjetno so se zmotili v oznaki?



Link od te slike..

Izgleda, da tudi na drugih televizorjih ni nič boljše. Te težave so pri PS5 v HDR modu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

axi145 ::

Iščem 43" TV, ki se bo uporabljal skoraj izključno kot PC monitor. Kaj se priporoča do cca 500 EUR max (rajši manj)?

Hisense A6/A7/E7 - nikjer ne najdem razlik med temi modeli?
Samsung AU7000/AU8000/CU7000/CU8000/Q60A
TCL 43P735
Sony?

A je sploh kakšna bistvena razlika v kvaliteti med temi cenejšimi TVji?

andrej69 ::

axi145 je izjavil:

Iščem 43" TV, ki se bo uporabljal skoraj izključno kot PC monitor. Kaj se priporoča do cca 500 EUR max (rajši manj)?

Hisense A6/A7/E7 - nikjer ne najdem razlik med temi modeli?
Samsung AU7000/AU8000/CU7000/CU8000/Q60A
TCL 43P735
Sony?

A je sploh kakšna bistvena razlika v kvaliteti med temi cenejšimi TVji?



Tukaj imaš odličen model Phlipsa..

https://www.bigbang.si/philips-the-one-...

polde66 ::

axi145 je izjavil:

Iščem 43" TV, ki se bo uporabljal skoraj izključno kot PC monitor. Kaj se priporoča do cca 500 EUR max (rajši manj)?

Hisense A6/A7/E7 - nikjer ne najdem razlik med temi modeli?
Samsung AU7000/AU8000/CU7000/CU8000/Q60A
TCL 43P735
Sony?

A je sploh kakšna bistvena razlika v kvaliteti med temi cenejšimi TVji?

Preden se odločiš za filipsa si preberi par postov malce višje
polde

andrej69 ::

@axi145

Prosim, ne nasedaj antipropagandi s strani določenih uporabnikov..;)

polde66 ::

Ali propagandi s strani samo enega uporabnika
polde

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Nisi pa mi napisal pod katero oznako Lg trži OLED panele..? In pa katero oznako ima Philips OLED..? Saj vidiš, da nimaš pojma, potem pa se hočeš z menoj raspravljat..8-O Če že nekaj pišeš, saj napiši točne informacije..!

Andrej daj ti meni povej na kakšen način je možno, da je bil v OLED TV, srednjega razreda, model 807, vgrajen tak panel najnižje kvalitete. Verjetno so se zmotili v oznaki?


Link od te slike..

Izgleda, da tudi na drugih televizorjih ni nič boljše. Te težave so pri PS5 v HDR modu.

Na katerih drugih televizorjih se to dogaja? A na drugih Philipsovih TVejih, ali tudi na LGejih in Sonyjih?

fpbs ::

axi145 je izjavil:

Iščem 43" TV, ki se bo uporabljal skoraj izključno kot PC monitor. Kaj se priporoča do cca 500 EUR max (rajši manj)?
Hisense A6/A7/E7 - nikjer ne najdem razlik med temi modeli?
Samsung AU7000/AU8000/CU7000/CU8000/Q60A
TCL 43P735
Sony?
A je sploh kakšna bistvena razlika v kvaliteti med temi cenejšimi TVji?

Seveda je razlika, A7,E7,Q60A, so QLEDi, kar predvsem omogoča širši barvni spekter, to je lepše barve.
Ostali imajo vgrajen še klasičen panel, tudi tisti, ki ga je predlagal Andrej.

darck ::

Nekako najboljši 43" ali 42" je OLED TV potem po vrsti navzdol pa gre tako:Samsung QN90C,Sony X85K,Samsung Q60C.

1. -42" LG OLED42C26LB 839 Eur Mimovrste
2. -43" SAMSUNG QE43QN90C 799,90 Eur Maks-pro
3. -43" Sony 43X95K
4. -43" SAMSUNG QE43Q60C 419,90 Eur Maks-Pro


Evo to so nekako najboljši TV v tej velikosti in kakor si opisal ,da imaš budget do 500 Eur potem bi ti priporočal SAMSUNG QE43Q60C za ceno 420 Eur saj to je sigurno najboljši TV v tem cenovnem rangu.

Tukaj spodaj imaš spletni naslov do trgovine in televizorja:
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

zavajon ::

polde66 je izjavil:

Zakj pa ljudje izberejo filips? Pomoje zaradi ambilighta.

Jaz sem ga izbral zaradi najnižjega stojala (da mi ni bilo treba ene police odstranjevat), predvsem pa zaradi Androida. Ambilight pa sem takoj izklopil.

o0o0o0o0o0 ::

Ko sem jaz kupoval nov TV, mi je prodajalec v big bangu na vsak način hotel prodati philipsa, pa čeprav sem mu 10x povedal, da me philips ne zanima.
Me zanima koliko ljudi nategnejo na tak način.

scipascapa ::

LG OLED42C26LB 799€

lubej1 ::

Kje se dobi najceneje LG C3 - 48"?

Je tukaj najceneje:

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Hvala

LP

darck ::

https://priporocam.si/izdelek/lg-oled-c...


Na tem naslovu v trgovini PRIPOROČAM je LG 48C3 za ceno 500 EUR. Zakaj tako piše ne bi vedel in ali je mogoče kaj narobe z TV tudi nič ne piše.

Ali je to mogoče samo kakšen polog avans

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

lubej1 ::

ta cena vsekakor ne drži, razen če je kaj zelo narobe z TV
morda jutri vprašam, ampak nov 48 C3 za to ceno je sigurno misija nemogoče

kaj pravi zakonodaja, če ima trgovec "napako", jo morda dobaviti po tej ceni? :))

scipascapa ::

napaka 100%, niso dolžni.

axi145 ::

V ozji izbor sem uvrstil Samsung 43q60c in Sony kd43x75wl.

Kateri od teh dveh bi bil boljsa izbira? Za Sonyja ne najdem nobenih pametnih testov ali pa primerjav med zgoraj nastetima...

rogerg ::

V spalnici mi je crknila 16 let stara 42' plazma Panasonic Viera. Sedaj iscem nadomestek....nekje 50'', 4K QLED in do cca. 600-700€! Pa da bi "prezvecile" aplikacije NEO, EON,.......!

TIA

andrej69 ::

rogerg je izjavil:

V spalnici mi je crknila 16 let stara 42' plazma Panasonic Viera. Sedaj iscem nadomestek....nekje 50'', 4K QLED in do cca. 600-700€! Pa da bi "prezvecile" aplikacije NEO, EON,.......!

TIA


Tukaj imaš odličen Philips model.

https://www.bigbang.si/philips-the-one-...

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

fpbs ::

rogerg je izjavil:

V spalnici mi je crknila 16 let stara 42' plazma Panasonic Viera. Sedaj iscem nadomestek....nekje 50'', 4K QLED in do cca. 600-700€! Pa da bi "prezvecile" aplikacije NEO, EON,.......!

Predlagam ti sledeče 50" QLED modele:
https://www.ceneje.si/Izdelek/40411663/...
https://www.ceneje.si/Izdelek/44760325/...
Od 55" ti pa predlagam tega QLED, mini LEDa, kar bi bil daleč najboljši nakup: https://www.ceneje.si/Izdelek/32144054/...

rogerg ::

andrej69 je izjavil:

rogerg je izjavil:

V spalnici mi je crknila 16 let stara 42' plazma Panasonic Viera. Sedaj iscem nadomestek....nekje 50'', 4K QLED in do cca. 600-700€! Pa da bi "prezvecile" aplikacije NEO, EON,.......!

TIA


Tukaj imaš odličen Philips model.

https://www.bigbang.si/philips-the-one-...

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...


Hvala za odgovor in predloga. Preverim, zagotovo......

lp

fpbs je izjavil:

rogerg je izjavil:

V spalnici mi je crknila 16 let stara 42' plazma Panasonic Viera. Sedaj iscem nadomestek....nekje 50'', 4K QLED in do cca. 600-700€! Pa da bi "prezvecile" aplikacije NEO, EON,.......!

Predlagam ti sledeče 50" QLED modele:
https://www.ceneje.si/Izdelek/40411663/...
https://www.ceneje.si/Izdelek/44760325/...
Od 55" ti pa predlagam tega QLED, mini LEDa, kar bi bil daleč najboljši nakup: https://www.ceneje.si/Izdelek/32144054/...


Hvala za odgovor. Tista 55'' je zanimiva, vendar se bojim, da bi bila prevelika (razdalja gledanja nekje 315cm).....! Ostalo preverim.


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rogerg ()
««
65 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 65-70'' televizor?

Oddelek: Zvok in slika
165292 (3957) neocodexx
»

Kateri televizor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5117725 (7458) Mirkokovačec
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127611 (17698) Mirkokovačec

Več podobnih tem