» »

Na 38 telefonih odkrili prednameščene viruse

1
2
»

Vlayke ::

thramos je izjavil:

Takšen dokaz (če napaka seveda ni posledica roota ;)) bi bilo zanimivo prebrat. Pa seveda ga mora podati nevtralna tretja oseba (izvedenec), ne kar prodajalec.


Sedaj pa mene zanima vir :)
Kje se da prebrat, da mora bit dokaz podan s strani nevtralne tretje osebe?

thramos ::

ZPS. Če imajo prav, pa pravzaprav ne vem.

Vlayke ::

Uporabno, hvala.

tomaz- ::

Prodajalec ne potrebuje mnenja sodnega izvedenca, nikakor.. Za te zadeve obstoji pooblaščen servis za dotično znamko, ki ugotavlja, ali na blagu dejansko obstoji napaka, ali ne.. v primeru, da prodajalec potrošniku zavrne obstoj stvarne napake in le-ta pokliče na pomoč inšpektorja, bo inšpektor preveril dokumentacijo, ugotovil, da obstaja spor med potrošnikom in prodajalcem in potrošnika napotil v reševanje spora na pristojnem sodišču. Šele, ko ( če ) pride do tega in sodišču ugotovitve pooblaščenega servisa niso "všeč", bo zahteval ustrezno izvedeniško mnenje od prodajalca - prej zagotovo ne. Da bi pa prodajalec moral takoj imeti mnenje od sodnega izvedenca, je pa popolnoma bosa.. To se ugotavlja ŠELE v sodnem postopku, nič prej..
Been there, sadly...

vse sem naredil by the book..prijavil sum na obstoj stvarne napake. zavrnjeno s strabni prodajalca.. Prišel inšpektor in vse preveril. Ugotovil, da med mano in prodajalcem obstaja spor in me napotil na sodno pot.. K sreči smo potem nekako vse skupaj zrihtali v obojestransko zadovoljstvo, z izjemo slabe volje.. Prodajalec je razpolagal s pisnimi ugotovitvami, podanimi s strani pooblaščenega servisa in za inšpektorja je bilo to dovolj oziroma na podlagi tega ni smel zahtevati dodatnih ugotavljanj, ker za to ni pristojen! me je pa seveda napotil na sodišče..

thramos ::

Zanimivo. To se je zgodilo v 6 mesecih od nakupa?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hekerji uspešno zlorabili sistem spletnega oglaševanja

Oddelek: Novice / Varnost
114782 (3044) blackbfm
»

Locky Virus (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8825851 (22867) Manna
»

Nemški parlament vendarle ukrotil okužbo s trojancem

Oddelek: Novice / Varnost
197518 (5638) Dr_M
»

Rekordni popravni torek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7525358 (22794) xyxyxyxy
»

Odkrili velik krog kradljivcev identitet

Oddelek: Novice / Zasebnost
354557 (3218) _Sajmon_

Več podobnih tem