» »

a je to scam/prevara? in kakšen?

a je to scam/prevara? in kakšen?

sift ::

slučajno gledam ta drugi mail in vidim ta email.





moj frend iz anglije je ugotovil da je to baje nek doktor (lol)

http://www.delhihomeo.com/pdf/list%20of...


Če ni scam, je lep email.. ampak preden mu odpišem da lahko naredi video, bi rad vedel če je to kakšn nateg/scam.. Mal čudno da me nekdo najde v Indiji tko in še piše pol. Ta skladba k jo omenja NAJ ne bi bla več nikjer dostopna, razen piratsko ker sem izdajo s to skladbo umaknil 2016 februarja, čeprav na par trgovinah se mi zdi da je ostala , ker je pač ta angleški distributer k sm ga uporabu za to izdajo (za glavne stvari mam ameriškega), retardiran malo.. tko da nevem kje jo je slišal sploh. mogoče njihov Saavn (indijski spotify), bi mogu pogledat če je izdaja še tam.

Kaj pravite? Scam al legit?
  • spremenilo: sift ()

šernk ::

če prav razume sprašuje če lahko tvojo avtorsko glasbo uporabi v enem od njegovih videov in to objavi na youtube?

ne vem kje vidiš kakšen scam? Mi redno sprašujemo za dovoljenje za uporabo določene fotografije.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

techfreak :) ::

Vsakdo lahko uporabi neko ime, tako da ni nujno da je ravno ta doktor. Lahko mu pa reces ce ti shara private URL do youtube videa, da potrdis, ce se strinjas z objavo.

St235 ::

Načeloma ne deluje kot scam. Ob enem te sprašuje zgolj za dovoljenje, da avtorsko delo uporabi na youtube. Če mu odgovoriš se težko zgodi kaj groznega.

sift ::

ok thx za mnenje

@techfreak, na tistem linku je poleg istega imena tudi ta isti email s katerega je pisal

pixelzgaming ::

to je samo toliko, da se lahko video na youtubu ovrednoti (torej da dobi od ogledov zaslužek). Če bi npr. našel video s tvojo glasbo, bi lahko video ali odstranil ali mu mutal glasbo ali pa denar pobral zase. Dokler ima on tvoje privoljenje v uporabo, lahko tisti mail potem uporabi v primeru, da bi hotel njegov video vrečt dol ali mutat.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Samael ::

Lahko ga tudi vprasas za ime njegovega yt kanala, si ogledaš zadevo in potem odločiš. Načeloma deluje njegovo vprašanje povsem neškodljivo. Precej ljudi samo uporabi tujo glasbo, ne da bi si vzeli čas vprašati, če smejo ...

sift ::

thanks za mnenje folk..

Men je blo bolj kot drugo čudno to da 1. Je iz Indije 2. Omenja komad k ga ni več nikjer (vsaj mislim da ga ni) in nasploh čudno da tako navdušeno piše o neki pesmi k jo js smatram za nič posebnega

Samael ::

ah, ogromno yt kanalov je indijskih. Unboxing, dismantle, review tega, onega, tretjega ... Indijci ... Indijci vsepovsod!
Navdušeno piše mogoče tudi zato ker je pač lepo vzgojen in če že vpraša za nekaj, če sme, v to vloži nekaj truda in komplimentov :)

sivistol ::

https://lorettiwatches.com/collections/...

videl na fb kot sponzonirano

kaj je fora ?

da sam poštnino plačaš ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

mtosev ::

sivistol je izjavil:

https://lorettiwatches.com/collections/...

videl na fb kot sponzonirano

kaj je fora ?

da sam poštnino plačaš ?
maybe too good to be true?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sivistol ::

mal prebral fb commente,
eni dobijo cca 140 za poštnino, eni baje z kitajske za 2$ dobijo isto watch,

tako da scam, sicer pa če se že uro kupi al je casio basic ona ura , ali pa kaki affordable rolex

Samael ::

sivistol je izjavil:

sicer pa če se že uro kupi al je casio basic ona ura , ali pa kaki affordable rolex


Ne vem kako bi si razložil brezvezno izjavo tega tipa. Mogoče, da sta tebi osebno to najljubši znamki ročnih ur?

RejZoR ::

mtosev je izjavil:

sivistol je izjavil:

https://lorettiwatches.com/collections/...

videl na fb kot sponzonirano

kaj je fora ?

da sam poštnino plačaš ?
maybe too good to be true?


Zastonj izdelek, kontakt je samo Hotmail naslov, ne dajejo podatkov firme. Stay the fuck away.

Kot prvo, nič ni NIKOLI zastonj. Drugo, vsaka resna firma uporablja dedicated mail in jasno navaja kje imajo sedež firme vključno z vsemi kontaktnimi podatki.

Drži se WatchShop UK, CreationWatches, SeiyaJapan, SeagullWatchShop itd, ki so preverjene. Nimajo pa nobenih "FREE" ur...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

koyotee ::

Zakaj bi kupoval neko čipšit uro, če maš ful keša?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vice ::

koyotee je izjavil:

Zakaj bi kupoval neko čipšit uro, če maš ful keša?

Kaj ti bo kolo, če imaš ruzak?

sivistol ::

Samael je izjavil:

sivistol je izjavil:

sicer pa če se že uro kupi al je casio basic ona ura , ali pa kaki affordable rolex


Ne vem kako bi si razložil brezvezno izjavo tega tipa. Mogoče, da sta tebi osebno to najljubši znamki ročnih ur?


kupuje se sam znamka, drugo ne pride v poštev,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Od kod ima ROLEX denar? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10520084 (15494) cryptozaver
»

Aliexpress ure kvaliteta?

Oddelek: Loža
143089 (2487) TheBlueOne
»

Antonio Watches - nateg?

Oddelek: Kaj kupiti
202402 (1510) DarwiN
»

katera diver ročna ura? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15937717 (33769) GrimReaper

Več podobnih tem