» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
102 / 132
»»

chrush ::

Cena novega je bila 630€, dam ga pa za 650€. Da imam za gajbo pira :)
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

oo7 ::

Prodaja PS5 konzol 6-12 novembra

Americas (US, Canada, Latin America) hardware estimates:
PlayStation 5 - 224,643

Europe hardware estimates:
PlayStation 5 - 139,413

Asia (Japan, mainland Asia, Middle East) hardware estimates:
PlayStation 5 - 68,398

Oceania (Australia and New Zealand) hardware estimates:
PlayStation 5 - 18,685


Skoraj 140k PS5 v 1 tednu prodanih v Evropi. Le koliko jih je bilo pri nas ? Pa v aziji se mi zdi nekam nizka prodaja PS5 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alfa Dog ::

A se da kje pri nas prednaročit VR2?

Ransom ::

Pri vseh...

Bigbang, jazbina, anni, igabiba, harvey....

Pri jazbini ta teden 20€ off, ce prednarocis.

oo7 je izjavil:

Prodaja PS5 konzol 6-12 novembra

Americas (US, Canada, Latin America) hardware estimates:
PlayStation 5 - 224,643

Europe hardware estimates:
PlayStation 5 - 139,413

Asia (Japan, mainland Asia, Middle East) hardware estimates:
PlayStation 5 - 68,398

Oceania (Australia and New Zealand) hardware estimates:
PlayStation 5 - 18,685


Skoraj 140k PS5 v 1 tednu prodanih v Evropi. Le koliko jih je bilo pri nas ? Pa v aziji se mi zdi nekam nizka prodaja PS5 ?


Pomoje kar dosti, se jih se dobi v trgovinah ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ransom ()

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Skoraj 140k PS5 v 1 tednu prodanih v Evropi. Le koliko jih je bilo pri nas ? Pa v aziji se mi zdi nekam nizka prodaja PS5 ?


Ce bi jih lezal v trgovin ga ti nebi kupu :)) Itak 3/4 folka še vedno joka po FB oz forumih da ga ne morejo dobiti.V 99.9% folk caka 550EUR kar so mokre sanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ransom ::

Se ga dobi tudi za 550€ (bluray-a) jutri, če nisi ravno "noob"..

darck ::

Točno tako ne vem zakaj nekateri tako jokcajo za PS5 pa,da je sedaj predrag itd..... kdor ga je hotel ga že dolgo časa ima

oo7 ::

Glede na sledilnik zalog https://hop.si/sz/ ima samo Konzolko zalogo ampak hočejo v račun vzeti PS4. Za Ps4 ti dajo drobiž oni pa naprej prodajajo potem za 250-300 eur. Ne hvala.

Ransom ::

oo7 je izjavil:

Glede na sledilnik zalog https://hop.si/sz/ ima samo Konzolko zalogo ampak hočejo v račun vzeti PS4. Za Ps4 ti dajo drobiž oni pa naprej prodajajo potem za 250-300 eur. Ne hvala.


Gres v bigbanga, mtehniko vzames s police gres na blagajno in placas ;)

chucki ::

Dej ne laz, ker ps5 na policih ni nikjer
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ransom ::

Mtehnika Črnuče so včeraj imeli še enega na polici bundle buray s fifo23 za 620€ ;)

Mogoče ga imajo še.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Glede na sledilnik zalog https://hop.si/sz/ ima samo Konzolko zalogo ampak hočejo v račun vzeti PS4. Za Ps4 ti dajo drobiž oni pa naprej prodajajo potem za 250-300 eur. Ne hvala.

Koliko pa mislis, da je ps4 realno vreden.150€ max, če imaš zraven še zalogo iger.

ales85 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glede na sledilnik zalog https://hop.si/sz/ ima samo Konzolko zalogo ampak hočejo v račun vzeti PS4. Za Ps4 ti dajo drobiž oni pa naprej prodajajo potem za 250-300 eur. Ne hvala.

Koliko pa mislis, da je ps4 realno vreden.150€ max, če imaš zraven še zalogo iger.

Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več. Absolutno pa drži, da morajo oni od teh 230+ plačati še DDV ter morda še očistiti zadevo.

Itak je bilo vedno najbolj ugodno, če sam najdeš kupca.

mirancar ::

na rabljeno robo mislm da ne plačajo DDV, vsaj tako je v SWEDATA v btc-ju
ampak ja, verjetno mal spucajo, preverjo če je brezhibno in nudijo neko kratko garancijo

ales85 ::

mirancar je izjavil:

na rabljeno robo mislm da ne plačajo DDV, vsaj tako je v SWEDATA v btc-ju

Sem šel preveriti, DDV gre na razliko v ceni, če prav razumem, ne pa na celoten znesek.
Vir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

mirancar ::

ja, vprašanje je razliko česa. piše med prodajno ceno in nabavno ceno. a je to nabavna cena originalnega produkta (k je v primeru ps4 bila recimo 400€), al je to nabavna cena k je kupu od fizične osebe (recimo 50€).
kakor kol če se prav spomnem sem kupil nek laptop in je blo na računu naveden DDV: 0€ in zraven pojasnilo da je že bilo plačano ob nakupu izdelka

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glede na sledilnik zalog https://hop.si/sz/ ima samo Konzolko zalogo ampak hočejo v račun vzeti PS4. Za Ps4 ti dajo drobiž oni pa naprej prodajajo potem za 250-300 eur. Ne hvala.

Koliko pa mislis, da je ps4 realno vreden.150€ max, če imaš zraven še zalogo iger.



Rabljeni PS4

Osnoven PS4 - 230-290 eur

PS4 SLIM - 260-320 eur

PS4 PRO 310-390 eur

https://www.konzolko.si/sony-playstatio...

bambam20 ::

ales85 je izjavil:


Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več.


Kaj se prodaja v trgovini ni realna cena. Poizkusi prodajat sam ps4 preko spleta pa povej kdaj boš prodal. Gledam oglase na marketplaceu pa nobeden nič ne proda.

Slopek ::

bambam20 je izjavil:

ales85 je izjavil:


Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več.


Kaj se prodaja v trgovini ni realna cena. Poizkusi prodajat sam ps4 preko spleta pa povej kdaj boš prodal. Gledam oglase na marketplaceu pa nobeden nič ne proda.

Sam ga prodaš v enem dnevu. Za koliko? Toliko, kot je folk pripravljen plačat. Povsem enostavno.

twom ::

Slopek je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ales85 je izjavil:


Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več.


Kaj se prodaja v trgovini ni realna cena. Poizkusi prodajat sam ps4 preko spleta pa povej kdaj boš prodal. Gledam oglase na marketplaceu pa nobeden nič ne proda.

Sam ga prodaš v enem dnevu. Za koliko? Toliko, kot je folk pripravljen plačat. Povsem enostavno.

Izgleda da nekdo ni funkcionalno pismen. Bambam je napisal da so cene nerealne, ker se po takih cenah ne proda (tako kot še marsikaj drugega tudi ne - da ne omenjam cen rabljenih telefonov in pametnih ur (po dveh letih je baterija itak fuč), računalnikov, itd)

Slopek ::

Funkcionalno pismen ali ne...produkt se vedno proda za toliko, kot je trg zanj pripravljen plačat. To je vse kar sem hotel povedat. Ne vidim problema, če jim rabljena roba leži v trgovini in ji cena dodatno pada. Na čigavi strani je čas, je jasno. ;)

bambam20 ::

Slopek je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ales85 je izjavil:


Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več.


Kaj se prodaja v trgovini ni realna cena. Poizkusi prodajat sam ps4 preko spleta pa povej kdaj boš prodal. Gledam oglase na marketplaceu pa nobeden nič ne proda.

Sam ga prodaš v enem dnevu. Za koliko? Toliko, kot je folk pripravljen plačat. Povsem enostavno.


No. Folk od fizicne osebe ni pripravljen kupit za 250€. V trgovini dajo pa na obroke ali pa placas z obrocno kartico.

Ransom ::

Dejstvo je, da PS4 ne moreš nikjer kupiti, čeprav je še vedno super konzola.

In ja, za 250€ boš prodal takoj, jaz sem letos februarja dal oglas za bivšega 3 leta starega 4 pro-ja z dvema kontrolerjema prodal za 250€ v momentu.

Plačal pa sem zanj takrat 299€ v mtehniki, torej sem v treh letih izgubil zgolj 100€, oz. niti nebi, če bi dal ceno takrat 300€ bi tudi sigurno šel.

bambam20 ::

Ransom je izjavil:

Dejstvo je, da PS4 ne moreš nikjer kupiti, .

Marketplace je poln oglasov.

Ransom ::

bambam20 je izjavil:

Ransom je izjavil:

Dejstvo je, da PS4 ne moreš nikjer kupiti, .

Marketplace je poln oglasov.


Novega v trgovini sem mislil ;)

Slopek ::

bambam20 je izjavil:

Slopek je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ales85 je izjavil:


Saj ti je lepo napisal, da se naprej prodaja po 250+ (trenutno na konzolko min 230). Torej je vreden več.


Kaj se prodaja v trgovini ni realna cena. Poizkusi prodajat sam ps4 preko spleta pa povej kdaj boš prodal. Gledam oglase na marketplaceu pa nobeden nič ne proda.

Sam ga prodaš v enem dnevu. Za koliko? Toliko, kot je folk pripravljen plačat. Povsem enostavno.


No. Folk od fizicne osebe ni pripravljen kupit za 250€. V trgovini dajo pa na obroke ali pa placas z obrocno kartico.

Jaz sem prodal proja z dvema kontrolerjema, polnilcem za oba, pa tri igre sem dodal, za 300€. Pa še servisiran oz. očiščen je bil ravno.
Dodal sem 200€ in kupil petko.
Folk, ki pa raje kupuje že v osnovi dražje, samo, da je na obroke, je pa bolje, da varčuje za kruh.
Vedno in za vsako stvar se najde kupec. ;)

darck ::

Sploh nima veze kako kdo kupuje ali na obroke ali z gotovino vendar blesavo je to,da nekateri bi radi za svoje PS4 ne vem koliko denarja in potem se pizdijo koliko so sedaj dragi PS5.. Menjali ne bi stari PS4 za PS5 in še doplačali saj pravijo,da je to kraja,da ga raje obdržijo za spomin ja no saj ga lahko obdržijo samo ne potem piskati in javkati na vse strani kako so sedaj PS5 dragi ja kje ste pa bili takrat,ko so se prodajali po normalni ceni? Kdor je mislil imeti PS5 ga že lep čas ima in je preigral že ure in ure na njem kdor ga pa sedaj misli kupiti bo pa kakor zgleda moral malo več odšteti. Jaz vem,če bi ga hotel ga bi kupil tudi za 700-800 eur in nimaš se kaj pizditi tako pač je.

twom ::

Slopek je izjavil:

Funkcionalno pismen ali ne...produkt se vedno proda za toliko, kot je trg zanj pripravljen plačat. To je vse kar sem hotel povedat. Ne vidim problema, če jim rabljena roba leži v trgovini in ji cena dodatno pada. Na čigavi strani je čas, je jasno. ;)

Nepismen je pač... nepismen. Če je vprašanje koliko stane kropir, potem odgovor koliko stane ananas nima smisla.

Slopek ::

twom je izjavil:

Slopek je izjavil:

Funkcionalno pismen ali ne...produkt se vedno proda za toliko, kot je trg zanj pripravljen plačat. To je vse kar sem hotel povedat. Ne vidim problema, če jim rabljena roba leži v trgovini in ji cena dodatno pada. Na čigavi strani je čas, je jasno. ;)

Nepismen je pač... nepismen. Če je vprašanje koliko stane kropir, potem odgovor koliko stane ananas nima smisla.

Hmmmm. PogovarjAmo se o krompirju, a debata je predvsem o njegovi ceni in o prodajalcu. Je pa res, da bi tako kot si ti, ki natepavate samo krompir, radi tudi ananas.
Logika ti ni blizu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

twom ::

Slopek je izjavil:

...
Nedonošenček, ki mu ego ne dopušča priznat napake. Uživaj v svojem pregovarjanju. Jaz ne bom več odgovarjal. Moja prva izjava na tvoje sporočilo je bila na mestu. Ti se pa jajcej naprej. Lp

wcpapir ::

Mojstri, povejte mi a na PS5 delajo vsake BT slušalke z mikrofonom ali moram biti na kaj pozoren ? JBL Extreme zvočnika mi naprimer ne poveže, in ta glupost od PS nima audio izhoda.

Reaper ::

Audio izhod imaš na gamepadu. Mislim, da BT slušalke z mikrofonom ne bodo delale s PS5, lahko da se motim. Vem da je opcija PS5 dedicated slušalke z ločenim donglom (ne BT) ali pa direkt priklop slušalk z mikrofonom na gamepad.

Update: Še vedno je enako kot je bilo, na PS5 direktno BT slušalk ne boš povezal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

oo7 ::

Walmart: plačaj 10 evrov za možnost nakupa PlayStation 5
No, PlayStation 5 ne boste dobili za in le zgolj 10 evrov, temveč to je znesek, katerega bo potrebno poravnati, da boste sploh pristali v čakalni vrsti.+

https://racunalniske-novice.com/walmart...

Ransom ::

oo7 je izjavil:

Walmart: plačaj 10 evrov za možnost nakupa PlayStation 5
No, PlayStation 5 ne boste dobili za in le zgolj 10 evrov, temveč to je znesek, katerega bo potrebno poravnati, da boste sploh pristali v čakalni vrsti.+

https://racunalniske-novice.com/walmart...


Članek izpred enega leta...

oo7 ::

Ransom je izjavil:

oo7 je izjavil:

Walmart: plačaj 10 evrov za možnost nakupa PlayStation 5
No, PlayStation 5 ne boste dobili za in le zgolj 10 evrov, temveč to je znesek, katerega bo potrebno poravnati, da boste sploh pristali v čakalni vrsti.+

https://racunalniske-novice.com/walmart...


Članek izpred enega leta...


Uf pa res ;(( sem samo na hitro pogledal in videl 24.11.
Zdaj jih bom pa spet slišal saj ne rabim pisati od koga >:D

ales85 ::

wcpapir je izjavil:

Mojstri, povejte mi a na PS5 delajo vsake BT slušalke z mikrofonom ali moram biti na kaj pozoren ? JBL Extreme zvočnika mi naprimer ne poveže, in ta glupost od PS nima audio izhoda.

Ne, samo originalne od Sony PS5 slušalke delajo preko Bluetooth. Vse ostalo le preko kontrolerjevega audio izhoda, ampak se nekateri tudi pritožujejo nad kakovostjo zvoka. Menda je vsaj stereo.

yayo ::

kake Sennheiser HD 559, 599 ali 598 LE (te imam jaz). Dobiš dva kabla, krajši ima vgrajen mikrofon (baje, nikoli sprobal) in je dovolj kratek da ga vtakneš v plošček pa ne bo pometal po tleh. Poleti so pa vroče, kot verjetno vse ostale polzaprte slušalke.

oo7 ::

PlayStation Tournaments on PS5 officially launches today

https://blog.playstation.com/2022/11/29...

wcpapir ::

yayo je izjavil:

kake Sennheiser HD 559, 599 ali 598 LE (te imam jaz). Dobiš dva kabla, krajši ima vgrajen mikrofon (baje, nikoli sprobal) in je dovolj kratek da ga vtakneš v plošček pa ne bo pometal po tleh. Poleti so pa vroče, kot verjetno vse ostale polzaprte slušalke.

In kam naj vtaknem kar dva izhoda?

mirancar ::

kaka dva izhoda? jaz razumem da na krajšem kablu je "TRRS" jack ki ma mic(integriran v kabel)+sound, na dolgem kablu pa samo TRS audio. če imaš slušalke k greta v 2 izhoda, al pa ločen mic, potem lahko dokupiš nekaj takega:
https://www.amazon.de/-/en/DuKabel-Micr...
in isto imaš obratno varjanto če hočeš da gre v 2 jacka, recimo na zvočni kartici brez combo jackov:
https://www.amazon.de/-/en/DuKabel-Spli...

ps5 controller ima "combo jack".

yayo ::

Kabel na Sennheiser slušalkah se enostavno zamenja, ima jack tudi na koncu, ki gre v slušalke. Krajši je npr, če poslušaš muziko iz telefona ali za v plošček, daljši je za v klasični stereo. Sem verjetno bil nejasen glede tega.

bzp ::

Rešitev za BT slušalke je tudi da jih priklopiš na TV in ne na PS5. PS5 pošlje zvok v TV, ta pa preko BT v slušalke. Če nočeš kabla do gamepada.

taddeo ::

Jaz sem pravkar konektal airpods pro z ps5..oziroma Sony bravia tv-jem.Odpreš polnilno škatlico in vstaviš slušalke v ušesa se automatsko konekta/diskonekta, ko jih pospraviš in preklopi na zvok tvja..prej sem uporabljal Sennheiser hd660s priklopljene na dualshock ali pa sem jih priklopil na DAC..pač nadležni kabli ali pa sem preblizu tv-ja ko jih priklopim na DAC..77inch oled tv pa odaljen slab meter in pol..mi je blo nekako preblizu :-)

Magic1 ::

Kakšen je kaj zamik v tem primeru? Pri meni je očiten. Uporabljam kar klasik slušalke na jacka prek kontrolerja.
Magic

taddeo ::

Trenutno še nisem opazil dobenega zamika.Verjetno je odvisno od tv modela do bt slušalk proizvajalca itd..

oo7 ::

Metal Gear Solid Remake Exclusively in Development for PS5 - Rumor

https://www.playstationlifestyle.net/20...

Hispartija ::

Je kje trenutno sploh mozno dobiti PS5. V slovenskih trgovinah po netu ni zaloge, razen konzolko.si (800€ za PS5 digital :)). Kje torej kupiti?

xseki ::

darck ::

Jaz ne bi nikoli hotel digitalni PS5 raje 200 eur več s tistim blu ray predvajalnikom.

kamiKaZaA ::

xseki je izjavil:

https://www.igabiba.si/products/komplet...

če ti ni problem bundle.

Pri tem digital bundelu dobiš zraven Blu-Ray igrico. Kam vtakneš ta plošček, če je verzija digital? :D
««
102 / 132
»»