» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
84 / 132
»»

chrush ::

Če koga zanima nakup PS5, je trenutno na zalogi v mobi arena.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Alfa Dog ::

A je kdo že vtaknil noter dodatni SSD? Kateri model je best buy?

lulko ::

chrush je izjavil:

Če koga zanima nakup PS5, je trenutno na zalogi v mobi arena.


Ja za 750€ lmao. Kar naj ga imajo scalperji

oo7 ::

lulko je izjavil:

chrush je izjavil:

Če koga zanima nakup PS5, je trenutno na zalogi v mobi arena.


Ja za 750€ lmao. Kar naj ga imajo scalperji


799,98 eur - https://www.bolha.com/playstation4/sony...

katimm ::

Prizadeto kaksne cene.. za to ceno bi mogel dobit 5 spilov pa mas za celo leto mir.. pol je pa folku tezko dat 60-80€ za novo igro :) doom eternal je na ps storu za 17€. Si ga kdo lasti je vredno preigrat? Sicer ni za ps5 optimizirano pa vseeno..

springfield ::

neocodexx je izjavil:

In kar je najhuje je še to, da pretvorijo direktno iz $ v EUR kot ponavadi, tak da 80$ špil pride pri nas 100$, lepo res ja..

Dajmo malo pogledat to tvojo teorijo. Cene v US so vedno brez davka. Ce vzamemo $80 in dodamo nas 22% davek, smo na $97,6. Pri nas igro prodajajo za 80€, kar po trenutnem tecaju pride $90,72. Bi clovek rekel, da so pri nas igre celo cenejse.

chrush ::

lulko je izjavil:



Ja za 750€ lmao. Kar naj ga imajo scalperji


Če ga kdo nujno želi, bo dal toliko zanj, glede na to da ni zalog. Kar si pa ti misliš, pa nikogar ne zanima.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

skyform ::

neocodexx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki že imate Ps5 ali so igre kaj dražje ali pa so šle cene kaj navzgor ?

Square Enix je za svojo novo igro Forspokn na PC-ju postavil ceno 80 EUR. Mene igra sicer ne zanima ampak upam, da ne bodo vsi po vrsti začeli dražiti igre :|


Cene so bolane. In tako bo tudi ostalo za AAA PS5 naslove. In kar je najhuje je še to, da pretvorijo direktno iz $ v EUR kot ponavadi, tak da 80$ špil pride pri nas 100$, lepo res ja..

Itak pa ob izidu kupit največja bedarija, daš 2x toliko za zbugan špil nedokončan. Počakaš pol leta ali leto in kupiš za 40$ spoliran izdelek, žal drugače nima smisla... Jaz sem tudi navdušen nad Forespoken, prav tako HFW ki ima isto nategunsko ceno, ampak kupovati ob izidu za 100$ res nima smisla.

oo7 je izjavil:



Horizon Forbidden West - Download Size : 96.350 GB* (Without Day One Patch)


Po mojem bo PS5 verzija za polovico manjša, z optimizacijo se da marsikaj narediti, tudi AC Valhallo so ravnokar krepko shujšali na cca 40gb in to z vsemi DLCji 1 leto po izidu.


O glej ga tebe pa že dolgo nisem tu videl, res je cene so bolane sploh ekskluzivne igre so noro drage npr R&C še kar ni padla cena najceneje do sedaj je menda bil nekje 55EUR. Btw kak se kaj drži tvoj OLED Philips, že kaj burn ina ali kakšna izguba kvalitete v sliki?

EDIT Vidim, da si bil ta mesec bolj aktivn in v TV temi omenil, da ti Philips še dela kot treba brez burn ina, lepo, lepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Reaper ::

Alfa Dog je izjavil:

A je kdo že vtaknil noter dodatni SSD? Kateri model je best buy?


Jaz sem dodal Adata XPG S70 Blade. Hitrejši od vgrajenega SSD-ja in Samsung 980 Pro. Vzel sem 1TB model in prestavil vse igre nanj, zaenkar vse dela BP. Cena pa okoli 130 €, poleg dobiš tudi dodatno hladilno telo.

Alfa Dog ::

Hvala za odgovor, nisem še nikoli slišal za adata. Review na pcmag je kar pozitiven.
Najcenejšega najdem na amazon.de (134€), kje si pa ti vzel?

Reaper ::

Na amazon DE sem vzel, mislim da je bil okoli 133 € s kuponom, potem so pa ceno brez kupona spustili na okoli 130 €.

Jaz imam v treh PCjih ADATA XPG NVMe SSD diske in z nobenim ni bilo težav v zadnjih dveh letih.

bambam20 ::

chrush je izjavil:

lulko je izjavil:



Ja za 750€ lmao. Kar naj ga imajo scalperji


Če ga kdo nujno želi, bo dal toliko zanj, glede na to da ni zalog. Kar si pa ti misliš, pa nikogar ne zanima.


Redke zanima, da bi preplačali. ZDaj je že tko daleč, da kdor misli, da bo PS5 prodal in dobr zaslužil se je zmotil.

scipascapa ::

Reaper: hladilno telo ti hladi dovolj?

Reaper ::

Ja, zaenkrat brez težav. Sem tudi bral, da naj bi omenjeni "hladilnik" bil dovolj in tudi na testih niso zaznali težav.

neocodexx ::

skyform je izjavil:

neocodexx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki že imate Ps5 ali so igre kaj dražje ali pa so šle cene kaj navzgor ?

Square Enix je za svojo novo igro Forspokn na PC-ju postavil ceno 80 EUR. Mene igra sicer ne zanima ampak upam, da ne bodo vsi po vrsti začeli dražiti igre :|


Cene so bolane. In tako bo tudi ostalo za AAA PS5 naslove. In kar je najhuje je še to, da pretvorijo direktno iz $ v EUR kot ponavadi, tak da 80$ špil pride pri nas 100$, lepo res ja..

Itak pa ob izidu kupit največja bedarija, daš 2x toliko za zbugan špil nedokončan. Počakaš pol leta ali leto in kupiš za 40$ spoliran izdelek, žal drugače nima smisla... Jaz sem tudi navdušen nad Forespoken, prav tako HFW ki ima isto nategunsko ceno, ampak kupovati ob izidu za 100$ res nima smisla.

oo7 je izjavil:



Horizon Forbidden West - Download Size : 96.350 GB* (Without Day One Patch)


Po mojem bo PS5 verzija za polovico manjša, z optimizacijo se da marsikaj narediti, tudi AC Valhallo so ravnokar krepko shujšali na cca 40gb in to z vsemi DLCji 1 leto po izidu.


O glej ga tebe pa že dolgo nisem tu videl, res je cene so bolane sploh ekskluzivne igre so noro drage npr R&C še kar ni padla cena najceneje do sedaj je menda bil nekje 55EUR. Btw kak se kaj drži tvoj OLED Philips, že kaj burn ina ali kakšna izguba kvalitete v sliki?

EDIT Vidim, da si bil ta mesec bolj aktivn in v TV temi omenil, da ti Philips še dela kot treba brez burn ina, lepo, lepo.


Ja oled je super, nikakšen burnin pa sem kar veliko preigral s statičnimi elementi na zaslonu, panel čist kot nov po 1 letu uporabe. Sploh nimam več nobenih pomislikov da bi še kdaj karkoli drugega za gaming kot oled, še posebej ne FALDa kjer je Vincent lepo pokazal v enem videu kako FALD sploh ne dela v gaming načinu, koliko višja je odzivnost pikslov (in s tem čista slika brez blura) na oledu itd. Za filme je še mogoče opcija kakšen fald če bi rad ekran z višjo svetilnostjo, za gaming pa oled zmaga brez konkurence.

Pardon če je izven teme, ampak tudi velja priporočilo za vse gamerje, sploh za next gen PS5 in novejšimi špili ki dobro uporabijo HDR in 60/120 fps, če še nimate ali razmišljate o novem TV, jaz dam oba palca gor 1000% podpiram OLED (katerakoli znamka vsi so ok, jaz mam philipsa zaradi ambilight) kot najboljši gaming zaslon.

neocodexx ::

Alfa Dog je izjavil:

A je kdo že vtaknil noter dodatni SSD? Kateri model je best buy?


V bistvu katerikoli ssd bo delal, tudi tisti ki so počasnejši od predvidene hitrosti. So delali teste z 2 gb/s ssdji in vse je še vedno delalo kot mora.

In če pogledamo v prihodnost kot je UE5, ima nove tehnologije kjer še dodatno znižajo zahteve za streaming in kolikor so merili tiste UE5 tech demote (poglejte DigitalFoundry na youtube) skoraj nikjer ni bilo streaminga več kot med 20-100 mb/s, kar je 5% od tega kar zmorejo te PS5 ssdji...

Jaz sem kljub temu nabavil Samsung 960 Pro ker je bil na amazonu black friday konkretno znižan in ugoden.

Je pa malo bolj pomembno glede hladilnika. Jaz sem se odločil za Sabrent, ki je tipsko dizajniran za PS5; nadomesti alu pokrov za disk, in ga s tem "ne duši", hkrati pa ne ovira pretoka zraka za konzolo. Sem pa ga moral naročiti iz Amazon US, ker ga v EU ni bilo za dobiti.

Je pa tu dobra recenzija različnih opcij:

Obstaja še ena malo boljša (in dražja) opcija z heatpipi, ampak cenovno je imho Sabrent še najboljša izbira glede na to kaj ponuja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

oo7 ::

HOPsi sledilnik zaloge za konzole - https://hop.si/sz/


Zaloge NI.

Skyman ::

Ti je tko al tko nebi vzel tudi ce bi zaloga bila :))

Heroman ::

LG bx 55 oled tv,se odlicno obnese s Ps5:) poceni dober oled tv za dobrga jurja?

Ransom ::

Heroman je izjavil:

LG bx 55 oled tv,se odlicno obnese s Ps5:) poceni dober oled tv za dobrga jurja?


Jaz sem pred dvema mesecema dobil cx-a 55” za 980€, se pravi boljsi model od bx pod jurja ;)

Heroman ::

Ransom je izjavil:

Heroman je izjavil:

LG bx 55 oled tv,se odlicno obnese s Ps5:) poceni dober oled tv za dobrga jurja?


Jaz sem pred dvema mesecema dobil cx-a 55” za 980€, se pravi boljsi model od bx pod jurja ;)

Ja,zdej so se celo se pocenil.Lani,ko sem kupil bx-a sem dal 1040€,cx je bil pa 1350€. Vzel sem bx,ker ni take ralike v kvaliteti kot je bila v ceni.

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Ti je tko al tko nebi vzel tudi ce bi zaloga bila :))


Verjetno enkrat drugo leto ;)

endelin ::

Prej bo slim odzunaj kot zaloge:))

oo7 ::

endelin je izjavil:

Prej bo slim odzunaj kot zaloge:))


Pa PRO verzija :)

taddeo ::

neocodexx je izjavil:

skyform je izjavil:

neocodexx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki že imate Ps5 ali so igre kaj dražje ali pa so šle cene kaj navzgor ?

Square Enix je za svojo novo igro Forspokn na PC-ju postavil ceno 80 EUR. Mene igra sicer ne zanima ampak upam, da ne bodo vsi po vrsti začeli dražiti igre :|


Cene so bolane. In tako bo tudi ostalo za AAA PS5 naslove. In kar je najhuje je še to, da pretvorijo direktno iz $ v EUR kot ponavadi, tak da 80$ špil pride pri nas 100$, lepo res ja..

Itak pa ob izidu kupit največja bedarija, daš 2x toliko za zbugan špil nedokončan. Počakaš pol leta ali leto in kupiš za 40$ spoliran izdelek, žal drugače nima smisla... Jaz sem tudi navdušen nad Forespoken, prav tako HFW ki ima isto nategunsko ceno, ampak kupovati ob izidu za 100$ res nima smisla.

oo7 je izjavil:



Horizon Forbidden West - Download Size : 96.350 GB* (Without Day One Patch)


Po mojem bo PS5 verzija za polovico manjša, z optimizacijo se da marsikaj narediti, tudi AC Valhallo so ravnokar krepko shujšali na cca 40gb in to z vsemi DLCji 1 leto po izidu.


O glej ga tebe pa že dolgo nisem tu videl, res je cene so bolane sploh ekskluzivne igre so noro drage npr R&C še kar ni padla cena najceneje do sedaj je menda bil nekje 55EUR. Btw kak se kaj drži tvoj OLED Philips, že kaj burn ina ali kakšna izguba kvalitete v sliki?

EDIT Vidim, da si bil ta mesec bolj aktivn in v TV temi omenil, da ti Philips še dela kot treba brez burn ina, lepo, lepo.


Ja oled je super, nikakšen burnin pa sem kar veliko preigral s statičnimi elementi na zaslonu, panel čist kot nov po 1 letu uporabe. Sploh nimam več nobenih pomislikov da bi še kdaj karkoli drugega za gaming kot oled, še posebej ne FALDa kjer je Vincent lepo pokazal v enem videu kako FALD sploh ne dela v gaming načinu, koliko višja je odzivnost pikslov (in s tem čista slika brez blura) na oledu itd. Za filme je še mogoče opcija kakšen fald če bi rad ekran z višjo svetilnostjo, za gaming pa oled zmaga brez konkurence.

Pardon če je izven teme, ampak tudi velja priporočilo za vse gamerje, sploh za next gen PS5 in novejšimi špili ki dobro uporabijo HDR in 60/120 fps, če še nimate ali razmišljate o novem TV, jaz dam oba palca gor 1000% podpiram OLED (katerakoli znamka vsi so ok, jaz mam philipsa zaradi ambilight) kot najboljši gaming zaslon.


Jaz sem nabavil OLED Sony Bravia xr 77’ a80j…izključno za ps5 pa rečimo kak bluray film…ko vidiš kvaliteto oleda v živo in povrh tega še na tem modelu sam zvok deluje odbito.Črna je črna med prizorom v popolni temi sem misli, da mi zmanjkalo elektrike.

Matjaž_ ::

Hej,

se že igrane PS5 igre iz CD-ja lahko igra na drugem PS5?
Jaz sem v kompletu moral kupiti Death Stranding Director's Cut, pa mi igra ne odgovarja in bi jo zamenjal za Ratchet and Clank Rift Apart.
Če se to da in je kak interesent naj mi prosim sporoči :)

Lp MAtjaž

Ganon ::

lulko je izjavil:

Zdravči,
A kdo ve kje bi lahko še dobil PS5 dandanes..po možnosti digital verzijo?

V Bigbangu so jih imel danes ampak zahtevajo (lol?) da kupiš 3 ostale dodatke za PS5 drgač ti ga ne prodajo. Wtf je to sploh legalno?!


Ne podpirajte umazanih trgovskih praks. Konzole so težje dobavljive, zato ciljajo na obupane kupce in zraven dodajajo nepotreben, a nujen balast, da poberejo še več denarja. Naj jim gnijejo na policah.

oo7 ::

Matjaž_ je izjavil:

Hej,

se že igrane PS5 igre iz CD-ja lahko igra na drugem PS5?
Jaz sem v kompletu moral kupiti Death Stranding Director's Cut, pa mi igra ne odgovarja in bi jo zamenjal za Ratchet and Clank Rift Apart.
Če se to da in je kak interesent naj mi prosim sporoči :)

Lp MAtjaž



Lahko se igra. Saj imaš na bolhi polno rabljenih iger za PS5.

oo7 ::

20 awesome PlayStation 5 secrets!

celje ::

Matjaž_ je izjavil:

Hej,

se že igrane PS5 igre iz CD-ja lahko igra na drugem PS5?
Jaz sem v kompletu moral kupiti Death Stranding Director's Cut, pa mi igra ne odgovarja in bi jo zamenjal za Ratchet and Clank Rift Apart.
Če se to da in je kak interesent naj mi prosim sporoči :)

Lp MAtjaž



jaz imam to r@c igro. tvoja igra je cela na cd-ju? ali si imel v ovitku cd-ja se kaksen listek z kodo?

filip007 ::

Playgame ima zalogo, samo kaj ko je cena kot na Bolhi.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

filip007 je izjavil:

Playgame ima zalogo, samo kaj ko je cena kot na Bolhi.


Kolikor se spomnim so imeli v tej trgovini normalno ceno. Kdaj pa so tako dvignili ?

ETI3n ::

oo7 je izjavil:

filip007 je izjavil:

Playgame ima zalogo, samo kaj ko je cena kot na Bolhi.


Kolikor se spomnim so imeli v tej trgovini normalno ceno. Kdaj pa so tako dvignili ?

Da zasluži kakšen drobiž več na ljudeh, pa še znano je, da je nategun, spreminja dogovore, ti piše da nima zaloge, v zadnjem trenutku ti spremeni ceno.

oo7 ::

ETI3n je izjavil:

oo7 je izjavil:

filip007 je izjavil:

Playgame ima zalogo, samo kaj ko je cena kot na Bolhi.


Kolikor se spomnim so imeli v tej trgovini normalno ceno. Kdaj pa so tako dvignili ?

Da zasluži kakšen drobiž več na ljudeh, pa še znano je, da je nategun, spreminja dogovore, ti piše da nima zaloge, v zadnjem trenutku ti spremeni ceno.


Tako navite ocene niso več drobiž. PS3 sem kupil pri njemu pa ni šlo vse gladko. Sem kar dolgo čakal.

Skyman ::

Navaliteeee 5kom...P.s klik na lastno odgovornost.:|
Playstation 5 + DualSense Midnight + PULSE 3D + DEMONS SOULS + SPIDERMAN + PS PLUS komplet
https://www.igabiba.si/products/playsta...

Gregor P ::

++++ >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

PlayStation 5 to Get VRR Support Imminently via Firmware Update - Rumor

https://wccftech.com/playstation-5-vrr-...

lulko ::

Skyman je izjavil:

Navaliteeee 5kom...P.s klik na lastno odgovornost.:|
Playstation 5 + DualSense Midnight + PULSE 3D + DEMONS SOULS + SPIDERMAN + PS PLUS komplet
https://www.igabiba.si/products/playsta...


čudno da te ne prisiljo kupt še praška za prat, motornega olja in dodaten par podloženih gat
Kdo pusti trgovcem da delajo to sranje? To je dobesedno prisilna prodaja izdelkov

Oh in glede Playgamea...rajše na bolhi kupujem kot pa tam. Upam da to dovolj pove

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lulko ()

Alesio72 ::

A-DATA SSD 1TB kupljen na Amazaon.de mi je odpovedal v roku enega meseca. Na Amazonu so mi takoj vrnili denar, menjave sploh niso ponujali...
Ko je odpovedal SSD PS5 sploh nisi mogel prižgati, niti spraviti v safe mode... Ko sem SSD odstranil je PS5 normalno štartal, vendar sem moral zaradi poškodovanih podatkov narediti factory reset in vse na novo nastavljat...
Kupil sem nato PNY CS3140 1TB in deluje brezhibno (zaenkrat tudi brez hladilnika)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alesio72 ()

scipascapa ::

ojoj, ptt pa to oni plačajo?

Alesio72 ::

Ja, vse stroške pošiljanja krijejo oni. Poslali so mi na mail poštno nalepko, ki sem jo dal na paket in ga oddal na pošti... Čez dva dni je bil denar nazaj na računu!

xseki ::

Skyman je izjavil:

Navaliteeee 5kom...P.s klik na lastno odgovornost.:|
Playstation 5 + DualSense Midnight + PULSE 3D + DEMONS SOULS + SPIDERMAN + PS PLUS komplet
https://www.igabiba.si/products/playsta...

Samo še en kos na voljo:))

Skyman ::

A tebe to preseneca? Mene ne sej folk ma keš

Samo sreco sem imel da sem kupil pred lanskim poletjem ta PS5,(499.99EUR in niti EUR več)ker poleti so ze zacel nategovati ampak nezno z lubrikantom.(ponujal samo dodatni kontroler oz ps plus) Sedaj pa na hard nategujejo brez lubrikanta z 900EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

xseki ::

Me ne preseneča ampak je pa smešno za kakšne denarje trgovine prodajajo konzole folku. Naslednjič bodo verjetno dodali še PS5 daljinec ali pa kamero:D

Gregor P ::

... pa pralni prašek, pa uro, ni da ni :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

Kaj mislite bi uspel prodati 10 mesecev star ps5 za ceno novega?

Skyman ::

xseki je izjavil:

Me ne preseneča ampak je pa smešno za kakšne denarje trgovine prodajajo konzole folku. Naslednjič bodo verjetno dodali še PS5 daljinec ali pa kamero:D

Sej vem tako je v SLO.Sem imel 2 PS5 rezerviranega enega sem zase vzel,enega sem mislil al prodati ali ce bo kaki kolega vzel pa so mi ponujali volane+Ps5 igro za okoli 950 v drugem ps5 pa sem samo rekel hvala lepa.Naredil sem pa rezervacijo za obicajni ps5 499.99€

oo7 ::

yayo je izjavil:

Kaj mislite bi uspel prodati 10 mesecev star ps5 za ceno novega?


V teh časih je vse mogoče. Kaj si se že naveličal PS5 ?

dvihtelic ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Kaj mislite bi uspel prodati 10 mesecev star ps5 za ceno novega?


V teh časih je vse mogoče. Kaj si se že naveličal PS5 ?


Tudi jaz razmišljam da bi ga prodal, saj ne vem če se je igral vse skupaj 5x pa še to po 1 uro maks. Sinu je bolj zanimiv comp.

mirancar ::

yayo je izjavil:

Kaj mislite bi uspel prodati 10 mesecev star ps5 za ceno novega?

z lahkoto
««
84 / 132
»»