» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
15 / 132
»»

Kvinta ::

Jaz bom kupo navadno verzijo ,ker rad gledam igre v ovitkih lepo zložene na polici sploh ,ko jih je ene 30 skupaj plus tega ko ti nekaj crkne traja celo večnost ,da ti 30gb in več spet nazaj potegne vsaj pri meni je tak .... ja vem gre to vse porihtat samo se mi ne ljubi.
A.C.A.B

WallSreet ::

rdecaluc je izjavil:

Ker boš 80€ drago igrco želel prodat ko si z njo fertik in dobil mal €€ nazaj.


Hvala imaš prav nato nisem pomislil.

alexslo93 ::

Ali kdo ve kdaj bodo imeli prednaročila za ps5 v bigbang?

acookook ::

oo7 je izjavil:


PS5 Will Be Backwards Compatible with '99 Percent' of the 'Thousands' of PS4 Games Sony Has Tested

https://www.ign.com/articles/ps5-will-b...

Sam škoda, da ne bo backwards compatibilen s plejkami od prve do tretje https://reboot.hr/sony-potvrdio-playsta... no že, da bodo izšli remaki nekaterih iger, bi pa vseeno za določene špile rad videl, da bi bilo mogoče bilo igrat izvirnike.

vres.ales ::

Glavno, da bo za vse ps4, da ga lahko kar nabavim.
Zdaj pa koliko je realno, da ga decembra kupim brez, da ga prednaročim? Bo naval? Glede na to, da je 500€ pa še kakšen kontroller pa se še hitro nabere.
PS4 kontroller bo delal na 5ki?

WallSreet ::

@007

Sem trenutno na telefonu tako da ne morem citirali tvojega komentarja glede 99% delujočih igric PS4. Ravnokar sem prebral ta isti članek na neti, ki si ga ti objavil glede delujočih igric in sem želel vprašati eno stvar glede tega še predno sem videl tvoj komentar.

Vprašanje: Ali bo igra Star Wars racer, ki je bila namenjena za PS4 kot nova različica delovala na PS5. Gre za igrico iz otroštva pa bi jo kupil zraven petke vendar nisem prepričan če bo delovalo vse skupaj???

Tule še link igre:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

UganiKdo ::

Dokler ne pride ven ps5, ali vsaj bistveno več informacij glede kompatibilnosti za nazaj, je za taka vprašanja najboljše poklicat vedeževalko.

WallSreet ::

UganiKdo je izjavil:

Dokler ne pride ven ps5, ali vsaj bistveno več informacij glede kompatibilnosti za nazaj, je za taka vprašanja najboljše poklicat vedeževalko.


Maš mogoče cifro?

Drugače pa močno upam da bo to omogočeno upam da kmalu dobimo kaj več informacij.

Kvinta ::

Jaz bom kupo tak kot vedno 2 leti po izzidu za pol cene ... se mi nikamor ne mudi 8-)
A.C.A.B

WallSreet ::

Kvinta je izjavil:

Jaz bom kupo tak kot vedno 2 leti po izzidu za pol cene ... se mi nikamor ne mudi 8-)


No jaz bom pa verjetno kupil kar takoj. PS-ja še nikoli nisem imel in bo petka sploh moj prvi PS. 500€ se mi res ne zdi veliko če upoštevaš koliko stanejo razni računalniki in telefoni. Če bi imel štirico bi verjetno tudi sam počakal vendar ker ga nimam se mi čakati zdi brez veze.

gozdar1 ::

xseki ::

Pri links.eu so vsa (pred)naročila razprodana. Naslednja pošiljka baje prihaja v začetku 2021.

neverjetni99 ::

xseki je izjavil:

Pri links.eu so vsa (pred)naročila razprodana. Naslednja pošiljka baje prihaja v začetku 2021.


Prav tako Harvey norman, Goblin, Konzolko.si, Big Bang sploh nima opcije prednaročiti..:8)

Argica ::

za SLO je konec veselja :)

xseki ::

Upam, da se bo v avstriji kaj našlo :D

svecka ::

Kdor bo dobil PS5, ga bo z lahkoto prodal za 3x ali celo 4x ceno na tržišču. Dober biznis. Že vidim dilerje na ebayu in ostale, kjer je PS5 "padel s tovornjaka".

Gregex ::

Očitno bo treba amazone refreshat in mogoče se nam nasmehne sreča. Brez problema bi ga kupil day 1, a ga ne bo za dobit. Upam vsaj na pomlad 2021, takrat se bo hype polegel, o konzoli bodo znane vse morebitne težave, nabralo se bo nekaj iger in takrat bodo že kaka znižanja iger. Win win.

kitl76 ::

Čemu bi nekdo dal 3x ali 4x več? Ps5 ne bo na štartu nudil praktično nič spektakularnega tako, da bodo ljudje z lahkoto počakali kake 3 mesece, da bodo zaloge dovolj velike.

Bantani ::

Jaz definitivno pocakam,da pride v bigbang kar mislim,da bo konec januarja začetek februarja.
Drugače pa ta štacuna še sprejema prednaročila vsaj tako kaže,če koga slučajno zanima:)


https://www.gamecenter.si/ps5-hardware/

bzp ::

Big Bang ima odprta prednaročila

Gregex ::

bzp je izjavil:

Big Bang ima odprta prednaročila


Ni plačila po povzetju? Za nekaj, kar ne veš kdaj boš sploh dobil, pa ne mislim plačevati vnaprej.

UganiKdo ::

Glede na zanimanje verjetno razmišljajo popolnoma enako. Zakaj bi rezervirali enote za nekoga za katerega sploh ne vemo če bo na okncu res prevzel, če imamo dovolj kandidatov, ki so pripravljeni plačati v naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Jerry000 ::

Gregex je izjavil:

bzp je izjavil:

Big Bang ima odprta prednaročila


Ni plačila po povzetju? Za nekaj, kar ne veš kdaj boš sploh dobil, pa ne mislim plačevati vnaprej.

To se da pa hitro rešiti, ne prednaročit in čakaj da bo v trgovini, simple :)

Alfa Dog ::

bzp je izjavil:

Big Bang ima odprta prednaročila

Hvala za tole obvestilo, sem kar narocil.

Nisem se imel konzole (pa tudi ta ni zame), zato me zanima ce v kompletu dobim vse ali moram se dokupit kak kabel ali kontroler. Konzola bo namrec za darilo in ko pride mora vse delat takoj :D

avtek ::

Kontroler dobiš eden zraven. Če se ne motim tudi HDMI.

Bo pa treba imeti narejen PS account (ali ga narediš) + polno VISO/MASTERCARD za nakupe (:D) ali pa PS4 igre oz. če že bodo takrat (morda so že - ne spremljam toliko) PS5 igro.

Alfa Dog ::

OK, hvala. Bom vsaj kako PS4 igro prej nabavil.

Gregex ::

Ne kupovat ps4 iger za ps5, dokler se ne zjasnijo ali bodo kompatibilne.

svecka ::

so večkrat povedali na več kanalih na youtube, da če kupiš digitalni ps4 igro, da dobiš free upgrade ko imaš ps5 in tudi da bo deloval ps4 plošček v ps5 in boš dobil free update. Kateri bodo imeli vse free upgrade pa je vprašanje (zelo verjetno je mišljeno za ps5 "ekskluzive).

Itak so veliko PS5 "ekskluziv" prišlo ven tudi za ps4 (spiderman morales recimo).

Skratka Sony očitno cilja na mehak prehod iz Ps4 na Ps5.

Alfa Dog ::

Tole sem pravkar izbrskal
If you're wondering what you'll play on day one, here's a quick look at the key launch games coming by November 12:
Astro's Playroom (pre-installed on all PS5s)
Spider-Man: Miles Morales
Demon's Souls
Destruction All-Stars
Devil May Cry 5 Special Edition
Sackboy A Big Adventure
Fortnite
Call of Duty: Black Ops Cold War
Assassin's Creed Valhalla

WallSreet ::

Gregex je izjavil:

Ne kupovat ps4 iger za ps5, dokler se ne zjasnijo ali bodo kompatibilne.


Pa saj so rekli da bo do 99% iger za PS4 delalo na PS5, vse pomembnejše igre bodo delale o tem sploh ni dvoma.

Alfa Dog je izjavil:

Tole sem pravkar izbrskal
If you're wondering what you'll play on day one, here's a quick look at the key launch games coming by November 12:
Astro's Playroom (pre-installed on all PS5s)
Spider-Man: Miles Morales
Demon's Souls
Destruction All-Stars
Devil May Cry 5 Special Edition
Sackboy A Big Adventure
Fortnite
Call of Duty: Black Ops Cold War
Assassin's Creed Valhalla


Kupil bom Spidermana in pa COD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

The Wiber ::

Bantani ::

Mene bolj zanima zakaj v bigbangu ne morem zraven ps5 kaska dokupit.Očitno pri prednaročilih ne moreš dokler dejansko ni konzola na zalogi v trgovini.

Kvinta ::

Zakaj bi sploh v BigBangu kupo če so med najdražjimi.
A.C.A.B

Bantani ::

Kako je bigbang med najdražjimi,če so konzole povsod 500eur?

Iluvatar ::

Razmišljam o nakupu PS5 brez br pogona.
Trenutno imam ps4 pro in kar nekaj iger na ploščkih, ki bi jih rad igral tudi na ps5. (AC Odyssey, Origins, Ghost of Tsushima).

V specifikacijah sem videl tole:

Expandable storage: NVMe SSD slot
External storage: USB HDD support (PS4 games only)

Velikost vgrajenega pogona se mi ne zdi problem, ker lahko dokupim npr. 1TB NVMe SSD.
Tole z USB HDD pa razumem tako, da si lahko igro za katero imam plošček posnamem in prenesem na zunanji usb disk in tega priklopim v PS5.
Drži to?
Če to drži, potem glede na moje potrebe res nebi potreboval PS5 z br.

Predvsem me zanima ali bom lahko igral igre iz ps4 za katere imam sedaj plošček tudi na ps5 brez br?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Iluvatar ()

svecka ::

Ne moreš po moje. To da bi kar priklopil exernal disk z igrami ne bo šlo, ker jih moraš najprej naložit v PS sistem. Digitalne lahko, ne pa bluray.

HDD external storage je mišljen le za nalaganje iger ps4, ker ps5 igre so grajene na SSD disk hitrosti.

Iluvatar ::

Se bojim, da je res tako. Tudi kar sem sam raziskoval na netu, sem našel razlago, da igre iz stora lahko preneseš na ps5, za tiste s ploščkom, pa boš še zmeraj potreboval plošček za zagon.

Škoda. Bo potrebno razmislit ali se mi splača obdržati ps4, da bi 2x na leto preigral spet kak star naslov, ali pa dam 100 eur več za izdajo z br.

oo7 ::

Fans Ask Sony to Buy Konami After Microsoft Acquired Bethesda :))

https://www.gamepressure.com/newsroom/f...

WallSreet ::

Kvinta je izjavil:

Zakaj bi sploh v BigBangu kupo če so med najdražjimi.


A ni cena 499$ tako kot povsod?

Skyman ::

Mene predvsem zanima ta njihov "kasko" kajti konzolko in goblin imata na 5 let garancije oba po 100€.Big bang mislim da ima cenejse vsaj kolikor sem gledal ps4 1TB(509.99€) ima za 74.99€ 5 let "kaskota" kar je cenejse kot ostale trgovine.Tudi sam gledam kje bi ga vzel,bi pa vzel nekaj z vec "garancije" vsaj 3 leta.Kaj krije vse kasko vrjetno je tud ce ti crkne oz pade iz mize.

WallSreet ::

Razmišljam da bi kupil naslednje igrice: GTA 5, Spider Man, Star Wars Racer, Red Dead Redemption, COD Cold War, COD Modern Warfare, Uncharted 4. Nisem prepričan glede COD-a predvsem MW-ja ker nevem kakšna je kvaliteta in zgodba. Kako se je ostalim zdel MW? Sicer sem gledal Gameplay in je bil začetek precej zanimiv ko so bombardirali tisto vojaško bazo.

Kvinta ::

WallSreet je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Zakaj bi sploh v BigBangu kupo če so med najdražjimi.


A ni cena 499$ tako kot povsod?


Boš videl ko se bo začelo prodajat bojo razlike takoj malo bolj vidne tak je stalno. Kakorkoli jaz z Big Bangom nimam dobrih izkušnj pred leti kupil avtoradio je crknil so me nategovali 2 mesca... + tega net je poln podobnih primerov.

Kasko se fajn sliši druga nič kak pa je to v praksi pa ne vem točno .... solatkota vprašaj :))

Meni na ps1 do ps3 ni crknilo nikoli nič pa sem heavy user ,na Ps4 mi je crknil disk katerega so mi v garanciji zamenjali tud če ne bi blo pod garancijo ne bi blo ne vem kaj
A.C.A.B

puginho ::

Kvinta je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Zakaj bi sploh v BigBangu kupo če so med najdražjimi.


A ni cena 499$ tako kot povsod?


Boš videl ko se bo začelo prodajat bojo razlike takoj malo bolj vidne tak je stalno. Kakorkoli jaz z Big Bangom nimam dobrih izkušnj pred leti kupil avtoradio je crknil so me nategovali 2 mesca... + tega net je poln podobnih primerov.

Kasko se fajn sliši druga nič kak pa je to v praksi pa ne vem točno .... solatkota vprašaj :))

Meni na ps1 do ps3 ni crknilo nikoli nič pa sem heavy user ,na Ps4 mi je crknil disk katerega so mi v garanciji zamenjali tud če ne bi blo pod garancijo ne bi blo ne vem kaj


Kaj ti treba narisat da bo cena konzol povsod ista?

UganiKdo ::

Nič ni treba risat. Ceno lahko prodajalec seveda prilagaja kar pomeni, da vsekakor bodo možna odstopanja tako v plus kot minus. Velika verjetnost je da takoj na začetku ne, ampak že za božične nakupe je pričakovat razlike. Če k temu dodaš še različne ugodnosti (točke, pomusti, cashback...) potem je seveda jasno, da ne bo enoznačne cene.

Bantani ::

Evo danes klical v bigbang zakaj ni kaska,ko prednaročiš ps5 in se mi je gospod zahvaljeval,da sem sporočil glede tega tako,da je zdaj to urejeno:) Kasko za 5let pa pride 57eur daleč najceneje.Je pa na voljo samo še ta z režo kar meni sede:)

Skyman ::

Potem je to kar top pick up izbira ostali imajo za 60 mesecev(5Let garancije) 100€

xseki ::

Klical v GameCenter, prva pošiljka je bila razpdrodana v prvih dneh. https://www.gamecenter.si/ps5-hardware/

Govoril z Anni svetovalcem in mi je potrdil, da pri njih še ni rapzrodano, tako, da sem konzolo naročil tukaj: https://anni.si/igralne-konzole/igralna...

puginho ::

UganiKdo je izjavil:

Nič ni treba risat. Ceno lahko prodajalec seveda prilagaja kar pomeni, da vsekakor bodo možna odstopanja tako v plus kot minus. Velika verjetnost je da takoj na začetku ne, ampak že za božične nakupe je pričakovat razlike. Če k temu dodaš še različne ugodnosti (točke, pomusti, cashback...) potem je seveda jasno, da ne bo enoznačne cene.


V prvih dveh letih se še nikoli v zgodovini, govorim za playstation, ni zgodilo da bi bila cena kaj nižja pri nobenem od ponudnikov, tudi akcij ni bilo nobenih. Glede na noro povpraševanje po ps5 bodi brez skrbi da bo tako tudi tokrat.

Kvinta ::

Kaj ti treba narisat da bo cena konzol povsod ista?


Spet en pametnjakovič iz fotelja.

DA nariši mi.

Vmes pa mi lahko greš po kavo pa cigarete.
A.C.A.B

rdecaluc ::

Kvinta, če si oz. boš kupil za več od MRSP je to tvoj problem. Cene so bile do sedaj še vedno enake.
Est modus in rebus. ,typos
««
15 / 132
»»