» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
8 / 132
»»

Vazelin ::

Ja, sploh una simetrična brez drivea :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kitl76 ::

Meni pa deluje precej plastično.

oo7 ::

PS5 Hardware Reveal Trailer

WallSreet ::

Sem gledal v živo. Igre so bedne mogoče so bile 4 res dobre (od dvajsetih) vse ostalo je bilo otročje in bedno. Je pa design PS-ja precej boljši kot tista škatla xbox-a.

kitl76 ::

Digital Edition je pa res lep.

Vazelin ::

Dark souls remake:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Iluvatar ::

Shut up and take my money! Aja, definitivno različico brez optičnega pogona.

mirancar ::

men se design zdi preveč wannabe futurističen in premal "timeless design". upam da bo pocen

meho7 ::

GTA V bo na PS5? A se hecajo? :))

Vazelin ::

Tko da izgleda GTA6 še ene dve leti ne bo:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Skyman ::

meho7 je izjavil:

GTA V bo na PS5? A se hecajo? :))


Da bo nastala trilogija ane...(ps3 ps4 ps5) leta 2020 je to sedaj trilogija novejse dobe

yayo ::

kdo bo prah brisal s take zadeve? raje mi dajte škatlo, ki lahko leži horizontalno. :))

scipascapa ::

Torej nič iger, ki me zanimajo.

gozdar1 ::

HZD 2 zgleda zanimiv.

puginho ::

Zadeva je ogromna v primerjavi s prejšnjimi PS. Res me zanima cena, pod 499 eur to nebo. Špili pa tak ko se spodobi za vsak začetek generacije, za vsakega nekaj.

Jerry000 ::

Igre me niso prepričale, je blo govora o dobri grafiki a pol vidim lasje in me mine. Vsaj jaz nisem dobil filinga o kakem hudem napredku v grafiki kokr so pumpal. Glede PS5, meni bela barva ni kul, upam da pride black edition ven z modro svetlobo :). Jaz bom počakal na slim varjanto ampak mislim da ne bo imel tokrat optičnega pogona :/

Vazelin ::

Torej igre se počasi poslavljajo iz maloprodajnih trgovin.

Bi rekel da bo glavnina ps5 tistih brez pogona. Ta bo sigurno malo cenejši, konec trejdanja z igrami.

Ps6 pa itak samo še online store imo.

Meni so zanimive: RE8, Demons Souls, Hzd2
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

rdecaluc ::

Meni osebno je grd. Z ničimer v dnevni se mi ne poklapa. Korala bi bit še črna verzija:)

Pride pa Horizon Zero Dawn na PC in upam da bo kmalu tudi Sony šel po poti Microsofta oz. bodo to storili njihovi ustvarjalci iger.
Est modus in rebus. ,typos

boldleaf ::

Vam se jaz eno zanimivo novico o ps5 prispevam:

Za ps4 ni bilo novega jailbreaka od 5.0.7 firmwara naprej... razlog? Exploite stockpilajo in jih nocejo dati ven (ker jih potem Sony popravi) ker cakajo na ps5, tako da se lahko kmalu po releasu pricakuje jailbreak ;) Dejansko ga bom mogoce kupil, za hcerko, se razume ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

scipascapa ::

Ko so rabljene igre za PS4 tako drage ane.

springfield ::

Res je, komu se se da zaj***vat s tem

scipascapa ::

Pa pustimo to za PS4 temo ;)

yayo ::

 hehehe

hehehe

boldleaf ::

scipascapa je izjavil:

Ko so rabljene igre za PS4 tako drage ane.


Nisi dojel, PS4 exploite hranijo za PS5. PS5 igre bojo pa zelo poceni, mar ne?

springfield je izjavil:

Res je, komu se se da zaj***vat s tem


Meni. Dejansko brez jailbreaka ne bi PS4 niti kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

springfield ::

In kdo garantira, da bodo ti exploiti delovali na PS5?

abyssus ::

Cene novih iger so se iz 60e dvignile na 70e za PS4. Mislite, da bo sedaj za PS5 šlo na 80?

boldleaf ::

springfield je izjavil:

In kdo garantira, da bodo ti exploiti delovali na PS5?


Garantira ti pa nihce nic, niti Sony niti izdelovalci iger... obstaja pa velika verjetnost (ker gre za neodkrite eksploite, 0day ce ze hoces), da bo Sony obdrzal enak OS (freebsd, ne bojo sli valda vsega kar ze imajo migrirat), verjetno upgradan na novejse verzije, in bojo enaki bugi ostali v kodi tudi tam. Bo pa verjetno nov nacin kako ga pognati, webkit fijaska si verjetno ne bojo se enkrat privoscili.

abyssus je izjavil:

Cene novih iger so se iz 60e dvignile na 70e za PS4. Mislite, da bo sedaj za PS5 šlo na 80?


Verjetno ja, ker bo zadeva nekaj novega, bojo ljudje pripravljeni dati po mojem tudi vec. Tako da vprasanje, ce bo slo samo do 80, imho bo drazje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

kitl76 ::

Igre iz ploščkov za ps4 pa potem ne boš mogel pognati na digital edition?

oo7 ::

Se pravi ena vezija Ps5 sploh nima reže za DVD ? Ta pri meni odpade.

scipascapa ::

baje boš lahko uporabil komot zunanji bluray pekač....

kitl76 logično, da ne.

Zgodovina sprememb…

YesMan ::

Digital Edition se mi zdi noro lep. Ampak brez Blu-Ray pogona je žal no-go zame :P

oo7 ::

In boste kupili takoj ob izidu ali boste počakali mesec 1 leto 2 leti ?

springfield ::

Cakam na prvi dober bundle :))

Bantani ::

Če bo podpora za ps4 takoj ob izidu nabavim D1 drugace kasneje ko bo.Drugace pa lepa konzola ampak digital edition definitivno odpade...konzola mora imeti bluray režo.

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

In boste kupili takoj ob izidu ali boste počakali mesec 1 leto 2 leti ?

Jaz bom gotovo počakal 2 leti (morda celo 3), da pride nekaj ekskluziv.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

svecka ::

Jaz bom kupil, ko pride second gen Ps5 (izboljšana verzija)

Ganon ::

Če ga primerjaš z xboxom, izgleda kot cenena, plastična igrača. Obupen dizajn in najslabša možna barva. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

ETI3n ::

Jaz bom oboje nabavil, se pravi PS5 digitalno edicijo ter Xbox, naj bo oboje v bajti, mi je pa dizajn všečen pri petki, futurističen.Vidim pa nekaterim deluje too much plastic...

oo7 ::

svecka je izjavil:

Jaz bom kupil, ko pride second gen Ps5 (izboljšana verzija)


To je čez 2-3 leta ?

kitl76 ::

ETI3n je izjavil:

Jaz bom oboje nabavil, se pravi PS5 digitalno edicijo ter Xbox, naj bo oboje v bajti, mi je pa dizajn všečen pri petki, futurističen.Vidim pa nekaterim deluje too much plastic...


Jaz sem imel oba hkrati pa mi je xbox BV, ker vse kar je na njem za igrat lahko igram na PC.

yayo ::

se mi ne mudi ampak, če bo kompatibilen z vsemi ps4 igrami verjetno prej kot če ne bo.

Ganon ::

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

In boste kupili takoj ob izidu ali boste počakali mesec 1 leto 2 leti ?

Čakam na kak slim edition

Skyman ::

še prej pa na ceno in izid ps5

kitl76 ::

Se pravi TLOU2 kupim na ploščku in decembra potem kupim Ps5 Digital si potem s tem onemogočim ponovno igranje TLOU2 razen, če ga kupim digitalno?

YesMan ::

oo7 je izjavil:

In boste kupili takoj ob izidu ali boste počakali mesec 1 leto 2 leti ?

Načeloma vedno počakam kake 2 leti, da pride kakšna revizija (ali dve), ki odpravi morebitne pomanjkljivosti/nadležnosti (katere skoraj vedno so v izvirnih konzolah) in da se nabere nekaj ekskluziv. Ampak glede na to, da bo ta PS kompatibilen s PS4 igrami, me mika, da bi ga kupil prej (mogoče celo tik po izidu).

kitl76 je izjavil:

Se pravi TLOU2 kupim na ploščku in decembra potem kupim Ps5 Digital si potem s tem onemogočim ponovno igranje TLOU2 razen, če ga kupim digitalno?

Tako je.

kitl76 ::

Aha potem bom kupil TLOU2 digitalno izdajo, saj me je ps5 digital edition enostavno prepričal s svojo lepoto.

oo7 ::

Zakaj saj boš lahko dal TLOU 2 Ps4 DVD v PS5 ali ne ?

oo7 ::



Se pravi PS5 lahko imaš v stoječem in ležečem položaju ?

Kvinta ::

Ps5 sploh pomojem ne bo tak zgledal enako je blo z Ps4 predn je ven prišo pol pa je bil zelo ličn in lep .
A.C.A.B
««
8 / 132
»»