» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
128 / 133
»»

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

oo7 si kaj kupil na tej razprodaji. jaz celo sem za ps4, psychonautsev 2 nisem kle našel v slo rabljene pol sm pa mal na PS appu scrolal sm pa vidu da je za 10 funtov pa sm kupu. glede paysafecard plačevanja sm že gor pisu in je glupo. pol mi je ostal pa še neki drobiža pa sm uzel murder soul suspect pa the vanishing of ethan carter.


Nisem. Sem pa na Steam razprodaji kupil igro Trepang2
Ethan Carterja sem igral ob izidu ena najlepših grafik in mapa je čudovita.

tale trepang2 pa zgleda da se je zelo zgledoval po FEARu. zgleda jebeno hudo lol


Ja FEAR na steroidih kar se tiče samega igranja :)

DejchSLO ::

ja zgleda tko stari

watida ::

Sony je TheFloWu, preko hackerone, izplačal $10.000 nagrade za najdeno ranljivost v PS5 in mu poslal prijazno sporočilo:

Thank you very much for the report!

We have reproduced your findings, we have decided to rate the severity of this report as high and award you a $10'000 bounty


Špekulira se, da je verjetno luknja uporabna tudi na PS4.

Skratka, luknja v PS5 je potrjena, razen tega TheFloW dosledno razkriva (čez nekaj časa, se razume) detajle o luknji, kar je botrovalo zadnjemu jailbreaku na PS4.

Če sestavimo to, še z njegovim teaserjem na twitterju izpred 2 mesecev: "Spoiler alert: don't update" dobimo lepo potrdilo, da prihaja bogata žetev.

Da se nekaj kuha je bilo objavljeno malo po izzidu fw 8.00, tako, da bojo nižje verzije zelo verjetno jailbreakane, seveda pa to velja samo za tiste uporabnike konzol, ki so bili dovolj inteligentni in so se malo zadržali glede updatanja.

Če imate starejši firmware se splača počakati na jailbreak, če ne drugega bo sama konzola več vredna pri prodaji, so pa še drugi bombončki, od browserja na PS5 (ki so ga razvili za jailbreakane sisteme), do možnosti cheatanja, popravljanja savefilov in seveda, igranju travniških iger.

Skratka ne updatajte konzol, če se niste že vnaprej zajebali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: watida ()

Presky ::

A to glede no-update, velja isto tudi za novejši PS5 Slim?
BIOHAZARD 4

watida ::

Presky je izjavil:

A to glede no-update, velja isto tudi za novejši PS5 Slim?


Če so firmwari enaki, potem da.

oo7 ::

Upcoming Games in 2024 | PS5 Games

oo7 ::

PlayStation 5 Slim Is Selling Well, but Not Well Enough; 100 Million Units Won't Be Enough to Recover Development Costs Next Generation

https://wccftech.com/playstation-5-slim...

filip007 ::

Sem se odločil za nasprotni tabor, PS nima nič novega in sem že vse odigral na PS4.

Starfield, HellBlade 2, mi ne uide. Pa tudi, če dam čez kako leto in pol in naprej.

Oksidacije tekoče kovine, grdota v ležem položaju, tako da ja, Xbox se pa lepo postavi bočno in je to to.

Gamers.si ima, kar ugodne cene, še vedno.

Lahko odprete temo, ki jo skrivate za Xbox, ker imam vprašanje katero lokacijo izberem, trenutno je UK in kaže Funte v trgovini, rabil bi Euro za Paysafecard, sem že prej kupoval z Xbox One S, samo se ne spomnim, kaj je bilo nastavljeno.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

chucki ::

Izdajalec :|
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

D3m ::

:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

filipa na giljo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

oo7 ::

filip007 je izjavil:

Sem se odločil za nasprotni tabor, PS nima nič novega in sem že vse odigral na PS4.

Starfield, HellBlade 2, mi ne uide. Pa tudi, če dam čez kako leto in pol in naprej.

Oksidacije tekoče kovine, grdota v ležem položaju, tako da ja, Xbox se pa lepo postavi bočno in je to to.

Gamers.si ima, kar ugodne cene, še vedno.

Lahko odprete temo, ki jo skrivate za Xbox, ker imam vprašanje katero lokacijo izberem, trenutno je UK in kaže Funte v trgovini, rabil bi Euro za Paysafecard, sem že prej kupoval z Xbox One S, samo se ne spomnim, kaj je bilo nastavljeno.



Saj obstaja tema Xbox Series X če si mislil na to temo ampak ni tako aktivna kot za PS5.

gansta ::

A nove xbox se da jailbreak-at?

Gregor P ::

Za to maš itak PC:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

filip007 ::

Je bila cenejša za 120€, tako da, pardon, ker tukaj objavljam. Sem imel skoraj vse konzole, PS3 SS, PS4 Uncharted verzijo, Xbox One S, PS4 Slim in zdaj zadnji Xbox.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

gansta ::

Samo JB je na PS dokaj neuporabna zadeva, sploh pri cisto novih konzolah: novih špilov ne mores igrati ker so vezani posodobitev, online itak odpade, starih je pa toliko na voljo kot je starost konzole in izzidov iger.

Tidule ::

Psst. Ne to na glas govorit. Bos spet priklical dezurnega fuk fehtarja.

fakof1 ::

PS5 je za v smeti. Za to se tudi več ne prodaja. PS5 Pro bo precej boljši. Do 250% boost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bzp ()

wahaxi ::

Medtem Sony plača največji bounty vseh časov, $50.000, Aapu Oksmanu, za čisti razfuk varne komunikacije med PS5 in Sonyevimi strežniki, uspelo mu je izvesti man-in-the-middle napad na komunikacijo in jo dekriptirati, kar ima za sabo lahko zanimive posledice, od online cheatov dalje. Verjetno ne bo vplivalo na jailbreak, kjer je TheFl0w naredil ze čez glavo dovolj, je pa zanimiv detajl.



gansta je izjavil:

Samo JB je na PS dokaj neuporabna zadeva, sploh pri cisto novih konzolah: novih špilov ne mores igrati ker so vezani posodobitev, online itak odpade, starih je pa toliko na voljo kot je starost konzole in izzidov iger.


Bi si človek mislil na prvo žogo mar ne? Kar pa se na PS4 dogaja že od firmwara 9.0 je, da se igre backporta. Sony si ne more privoščiti narediti velikih sprememb med verzijami firmwara, sploh "game breaking" ne, zato je v večini primerov dovolj, da se "ponaredi" verzijo firmwara, ki jo njihov API vrača. Moram reči, da kar lepo deluje. Na neimenovani strani je za ps4 130 backportanih iger (od vseh 2800), večinoma "blockbusterji". In ni za pričakovati, da bo na PS5 kaj drugače, sploh glede na to, da je razvoj raznih orodij za šarit po njem precej večji, kot je bil za ps4 kadarkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

wahaxi ::

Tidule je izjavil:

Psst. Ne to na glas govorit. Bos spet priklical dezurnega fuk fehtarja.

Misliš sebe? Pojdi ti raje igrice prodajati, jaz se tukaj pogovarjam o stvareh, ki jim nisi dorasel. Kot bi se s prodajalko iz Merkatorja pogovarjal o kvantni fiziki, pač samo sfrustriral jo bom in se lepo odraža tudi pri tebi, se počutiš neumnega, ko nič ne razumeš, a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

wahaxi ::

fakof1 je izjavil:

PS5 je za v smeti. Za to se tudi več ne prodaja. PS5 Pro bo precej boljši. Do 250% boost.

Bomo pa kupili še tega in ga imeli v omari naslednjih nekaj mesecev do jailbreaka. Vmes pa PS5 igrali, koncept odlično deluje, iger za PS4 ne zmanjka in ne zmanjka.

49106 ::

A je možno JB PS5 uporabljati kot PC?

Magic1 ::

Jaz pa plačujem in dobrih iger za PS5 in PS4 kar ne zmanjka. Pa govorimo o drobižu, ne vem če rabim 1h na mesec delat v službi za to. Jailbreak je za hobby, ali za tiste s preveč časa.
To da bi lahko windows/linux naložil gor, bi pa že mogoče bilo uporabno.
Magic

wahaxi ::

Magic1 je izjavil:

Jaz pa plačujem in dobrih iger za PS5 in PS4 kar ne zmanjka. Pa govorimo o drobižu, ne vem če rabim 1h na mesec delat v službi za to. Jailbreak je za hobby, ali za tiste s preveč časa.
To da bi lahko windows/linux naložil gor, bi pa že mogoče bilo uporabno.


Niti ne. Jailbreak je za tiste, ki jim je dovolj biti ofca in so se odlocili obrniti vse skupaj v svojo korist, po tem, ko jih Sony leta nateguje. Brez vazelina. Ti placujes in iger ne zmanjka, ostali malo bolj inteligentni pa ne placujemo in iger, ki si jih zelimo, ne zmanjka, ne glede kaj Sony ponudi. Seveda pa izvoli po svoje oblizovati zvezdico sonyu in Tidule. Dober tek.

Pribljizno enako kot kinematografi, leta so te nategovali s crappy filmi, cisto normalno je, da jih zacnes piratizirat, ker niso vredni zaupanja. So te ze preveckrat nategnili.

In ja, lahko nalozis linux.

49106 je izjavil:

A je možno JB PS5 uporabljati kot PC?


Ja, z linuxom, glede windows pozabi. Seveda pa razumi, da Sony prodaja Playstatione pod realno ceno hardwara, tako, da bojo naredili vse, da bojo z igrami "prinesli noter".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

Tidule ::

Pribljizno enako kot kinematografi, leta so te nategovali s crappy filmi, cisto normalno je, da jih zacnes piratizirat, ker niso vredni zaupanja. So te ze preveckrat nategnili.


Crappy filme gledate samo dusevno moteni invalidi s prevec casa, pa je vseeno od kje so. Nekako tako kot tvoja zbirka 20k iger za ps4. Pac brezbezna floskula za revcke v mamini kleti, ki drugega kot to niso bili sposobni dosec v zivljenju.


In ja, lahko nalozis linux

Pozabil si povedat, da bo to leta 2035.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Magic1 ::

Televizijo sem praktično nehal gledat. Proti zanič zadevam se ne bojuješ, da piratiziraš, temveč jih ne gledaš. Podobno z igrami. Za nekaj, kjer bom pustil par 10h, se pač prej pozanimam da je ok. In če je tolk ok, potem si verjetno nekdo zasluži nekaj $$ od mene.
Magic

wahaxi ::

Magic1 je izjavil:

Televizijo sem praktično nehal gledat. Proti zanič zadevam se ne bojuješ, da piratiziraš, temveč jih ne gledaš. Podobno z igrami. Za nekaj, kjer bom pustil par 10h, se pač prej pozanimam da je ok. In če je tolk ok, potem si verjetno nekdo zasluži nekaj $$ od mene.


Ja Magic1, to je obnašanje ofc, ki so sprejele igro kapitala. Naj ti ponudim alternativo, ki se jo grem jaz. Igram/gledam/berem, ko se mi zdi zadeva vredna svojega denarja, jo kupim. Dejansko sem celo kupil (Portal, Fallout) po začetni ceni, sicer pa, ko se mi je cena zdela primerna. In kadar igra/film/knjiga, ni bila vredna denarja (po tem, ko sem jo "preizkusil", ki so ga zanjo zahtevali, niti na razprodajah, pač materiala nisem kupil. Ker je bil za en drek.

Ko sprejmeš to miselnost, ki bi morala biti default, pa žal ni, nagrajuješ dobre izdelke in hkrati ti gladko visi dol za slabe. Če bi se ofce začele obnašati na tak način, bi se tudi industrija začela obnašati drugače, ker pa se ne, "moraš nehati gledat". Kar je pač neumnost, tako za industrijo kot tudi zate, skratka jebeš v glavo sebe in industrijo. Jaz sem vsaj konsistenten in nagradim kar je vredno in ne jebem 5 posto kar ni.

Bistvo vsega skupaj pa je, da dobiš material zastonj, ga lahko uporabljaš in nagradiš na koncu. Ne po principu "mačka v žaklju" na koncu. Recimo primer bi bil Baldurs Gate 3. Niti pod razno, ga ne mislim kupiti, ker ga tudi ne mislim igrati. Sem ga pa probal in me ne pritegne dovolj, da za njega zabijem količino časa kot jo zahteva. Igral nekaj ur in prenehal. In po tvoji logiki, bi moral to igro kupiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

wahaxi ::

Ti dam še en lep primer, The Curse of Oak Island (ja vem bullshit, beri naprej). S11. Imam plačan History channel, izšla je mesec nazaj, še vedno je za slovenski trg ni. Downloadal piratsko, pogledal samo zadnji del, ugotovil, da spet niso nič našli v ~11. delih in sem prispral pribljižno 9 ur gledanja. Ti si tako neumen, da bi za to plačal? In gledal epizodo po epizodo nasledja dva do tri mesece, zato, da bi spet ugotovil, da je zadeva bullshit? Beeeeeeeee...

Ne vem, kje imaš težavo, da ne plačaš izdelka, ki ni vreden uporabe. Mogoče, ker si v to prisiljen s strani industrije? No jaz pa skrbim, da te prisile zame ni. Čeprav je "kao" ilegalno, ni pa ilegalno ponujati drek skoz neke zlagane reviewe in ga zaračunavati po bistveno previsoki ceni, kot je veden, zato ker imaš kontrolo nad distribucijo.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Kaj misliš, s kom je tukaj nekaj narobe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

Magic1 ::

8-O
Magic

filip007 ::

Jaz občasno pogledam kakšno zastavljalnico in to je to, ponovitev zadosti, ne spremljam kdaj so novi deli, ostalo mi preseda. So mi ponujali TV box, samo ne hvala, ne gledam toliko, pa še neka stalna neomejena naročnina.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

wahaxi ::

Magic1 je izjavil:

8-O

Ja, sem in tja ljudje dojamejo, upam, da si eden od njih.

Tidule ::

Ti si tako neumen, da bi za to plačal?


Nope, edini ki je bil tako neumen, da je to placal si ti. In sicer s casom. Ja vem, tvoj je prakticno nic vreden pa gre, ampak vecina ne zivi v mamini kleti in se cele dneve coha po jajcih.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Nekateri ste pac na nivoju petletnega otroka in vsak kupcek dreka morate vtaknit v usta. Pac pomilovanja vredno.

wahaxi ::

Tidule je izjavil:

Ti si tako neumen, da bi za to plačal?


Nope, edini ki je bil tako neumen, da je to placal si ti. In sicer s casom. Ja vem, tvoj je prakticno nic vreden pa gre, ampak vecina ne zivi v mamini kleti in se cele dneve coha po jajcih.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Nekateri ste pac na nivoju petletnega otroka in vsak kupcek dreka morate vtaknit v usta. Pac pomilovanja vredno.


Tako ja, pomilovanja vreden preprodajalec igrer. Le razloži, kako ješ drek. Ker nekateri smo na slo-techu dejansko tehnični in prav zanimivo izpade, ko nas potrošnik obsoja, da tratimo čas. Mogoče si pa samo forum zgrešil in bi se bolje počutil na med.over.net?

z3ro ::

wahaxi je izjavil:

Tidule je izjavil:

Ti si tako neumen, da bi za to plačal?


Nope, edini ki je bil tako neumen, da je to placal si ti. In sicer s casom. Ja vem, tvoj je prakticno nic vreden pa gre, ampak vecina ne zivi v mamini kleti in se cele dneve coha po jajcih.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Nekateri ste pac na nivoju petletnega otroka in vsak kupcek dreka morate vtaknit v usta. Pac pomilovanja vredno.


Tako ja, pomilovanja vreden preprodajalec igrer. Le razloži, kako ješ drek. Ker nekateri smo na slo-techu dejansko tehnični in prav zanimivo izpade, ko nas potrošnik obsoja, da tratimo čas. Mogoče si pa samo forum zgrešil in bi se bolje počutil na med.over.net?

Ne, še vedno si ti tisti ki ješ drek sam mogoče ne dojameš…nobenega tukaj ne zanima jailbreak bi ti lahko bilo že jasno. Vsi bi se mogli strinjat z tabo ampak se noben ne..ti pa pizdiš.

Tidule ::

wahaxi je izjavil:

Tidule je izjavil:

Ti si tako neumen, da bi za to plačal?


Nope, edini ki je bil tako neumen, da je to placal si ti. In sicer s casom. Ja vem, tvoj je prakticno nic vreden pa gre, ampak vecina ne zivi v mamini kleti in se cele dneve coha po jajcih.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Nekateri ste pac na nivoju petletnega otroka in vsak kupcek dreka morate vtaknit v usta. Pac pomilovanja vredno.


Tako ja, pomilovanja vreden preprodajalec igrer. Le razloži, kako ješ drek. Ker nekateri smo na slo-techu dejansko tehnični in prav zanimivo izpade, ko nas potrošnik obsoja, da tratimo čas. Mogoče si pa samo forum zgrešil in bi se bolje počutil na med.over.net?

Za gledat brezvezene dokumetarce in hoardat brezvezne igre moras bit res tehnicen tip, al pa dusevno moten bedak.

Verjamem, da ti je tezko v zivljenju, ko pri 40 cele dneve gnijes v mamini kleti in pac nikoli ne bos razunel, da je vecini ljudi cas vrednota in ga niso pripravljeni stran metat.

JB je vsekakor lahko zanimiv hobi in podrocje kjer se ogromno naucis. Zal si ti ostal na nivoju opice, ki caka 10 let da ostali naredijo delo, potem pa slepo sledi random YouTube guidu. Ce bi imel zametek sposobnosti potem ne bi slaboumno copiral dela drugih in bi pokazal kako dalec si z JB na svojem ps5. Aja, je se vedno v omari, ker ni youtube guida za idiote?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

wahaxi ::

Tidule je izjavil:

wahaxi je izjavil:

Tidule je izjavil:

Ti si tako neumen, da bi za to plačal?


Nope, edini ki je bil tako neumen, da je to placal si ti. In sicer s casom. Ja vem, tvoj je prakticno nic vreden pa gre, ampak vecina ne zivi v mamini kleti in se cele dneve coha po jajcih.

Hecno, mar ne, kako ste se nekateri pustili zmanipulirati, da jeste drek in celo obsojate tiste, ki pač nimajo okusa za drek. Nekateri ste pac na nivoju petletnega otroka in vsak kupcek dreka morate vtaknit v usta. Pac pomilovanja vredno.


Tako ja, pomilovanja vreden preprodajalec igrer. Le razloži, kako ješ drek. Ker nekateri smo na slo-techu dejansko tehnični in prav zanimivo izpade, ko nas potrošnik obsoja, da tratimo čas. Mogoče si pa samo forum zgrešil in bi se bolje počutil na med.over.net?

Za gledat brezvezene dokumetarce in hoardat brezvezne igre moras bit res tehnicen tip, al pa dusevno moten bedak.

Verjamem, da ti je tezko v zivljenju, ko pri 40 cele dneve gnijes v mamini kleti in pac nikoli ne bos razunel, da je vecini ljudi cas vrednota in ga niso pripravljeni stran metat.

JB je vsekakor lahko zanimiv hobi in podrocje kjer se ogromno naucis. Zal si ti ostal na nivoju opice, ki caka 10 let da ostali naredijo delo, potem pa slepo sledi random YouTube guidu. Ce bi imel zametek sposobnosti potem ne bi slaboumno copiral dela drugih in bi pokazal kako dalec si z JB na svojem ps5. Aja, je se vedno v omari, ker ni youtube guida za idiote?


In oglasil se je samoglorificirani preprodajalec iger, ki se počuti pametnega, ko zna sešteti račun. :)) Saj sem ti že povedal, da si kot bi se pogovarjal z prodajalko v Merkatorju o kvantni mehaniki. Pač ne dojameš, pa nič hudega ("ker ni youtube guida za idiote", ta je sploh dobra, samo še dodatno dokazuješ, da ti čisto nič ni jasno :)), če nekdo tako hudo znižuje povprečje forumu, se lahko vsaj ostali počutijo pametnejše, češ "vsaj tako zabit kot Tidule nisem".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

wahaxi ::

z3ro je izjavil:

Ne, še vedno si ti tisti ki ješ drek sam mogoče ne dojameš…nobenega tukaj ne zanima jailbreak bi ti lahko bilo že jasno. Vsi bi se mogli strinjat z tabo ampak se noben ne..ti pa pizdiš.


Jaz pizdim? :)) :)) :)) Česa ne poveš... a to si iz kavne usedline prebral?

Pišem v PS5 temi o jailbreaku za tiste, ki jih zanima. Hecno, kako se ves čas oglašajo tisti, ki jih ne zanima ;)

bciciban ::

Mene ne moti pisanje o JB, zakaj bi me?

Trenutno po tem nimam nobene potrebe ampak mi je vseeno zanimivo, mogoče pa tudi kdaj prav pride. Konec koncev za PS2 in PS3 poganjam emulator na PC-ju in obena skupnostima doniram nekaj EUR vsak mesec za ohranjanje digitalne dediščine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

bciciban ::

A je res treba zlivat gnojnico po temi, če nekdo objavi novico o JB ? Pač te ne zanima in preskočiš.
Tudi mene ne zanima novica o novi fifi ali X-tem delu večine franšiz pa pač preskočim. Tema bo veliko lepše berljiva brez nepotrebnega prepiranja.

wahaxi ::

bciciban je izjavil:

Konec koncev za PS2 in PS3 poganjam emulator na PC-ju in obena skupnostima doniram nekaj EUR vsak mesec za ohranjanje digitalne dediščine.


Če te bo zanimala digitalna dediščina na PS4, so ugotovili, kako se mu flasha poljuben firmware. Je sicer malo lotanja ampak nič posebnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahaxi ()

z3ro ::

wahaxi je izjavil:

z3ro je izjavil:

Ne, še vedno si ti tisti ki ješ drek sam mogoče ne dojameš…nobenega tukaj ne zanima jailbreak bi ti lahko bilo že jasno. Vsi bi se mogli strinjat z tabo ampak se noben ne..ti pa pizdiš.


Jaz pizdim? :)) :)) :)) Česa ne poveš... a to si iz kavne usedline prebral?

Pišem v PS5 temi o jailbreaku za tiste, ki jih zanima. Hecno, kako se ves čas oglašajo tisti, ki jih ne zanima ;)

Nič ni narobe če pišeš o JB. Ampak zate smo kar bebci tisti, ki updatamo konzolo in plačujemo igre - oziroma če povemo da 99% uporabnikov ps5 ne zanima jailbreak. Če se kdo ne strinja s tabo takoj nastopiš agresivno. Pa to počneš že nekaj čaka, pod različnimi imeni. Ajde zdaj pa udari po meni :)) Drugače pa seveda ni nič narobe, če pišeš o tem sam ne nam vsiljevat.

neverjetni99 ::

Mene tudi ne motijo novice o JB, čeprav me ne zanima. Teh 100EUR kar me je prišel največji paket premium, se mi ne zdi drago, glede na par 100 iger, ki jih imaš na voljo za igranje/stream (kateri deluje presenetljivo dobro) kot da imam igro inštalirano na ps5. Prav tako rad igram online ali pa co-op z kolegi. Če pa je kakšen špil, kateri me zanima in ga ni gor na PS plus, pa kupim rabljeno, preigram in naprej prodam (včasih še s profitom):D

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

SONY CEO SAYS PLAYSTATION'S GAMING FUTURE WILL BE ON PC, MOBILE, AND CLOUD

https://insider-gaming.com/sony-ceo-say...

Magic1 ::

Ali si sploh prebral članek? Ki je dost nikakav, s udarnim, dvoumnim naslovom. Vse kar omenja, da bi radi konkurirali MSju tudi na pc, mobile. V glavnem šli bi se streaming service, kot X ostalih. Seveda na čim več platformah.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

defip ::

Kot sem večkrat omenil, se igre backporta na starejše jailbreakable firmware na PS4 že dolgo.

Od včeraj imamo prvi backport igre tudi na PS5, igra Asterix & Obelix XXXL, ki ima zahtevo po firmwaru 5.0 in je bila uspešno backportana na fw 4.03.

Še vedno pa čakamo na TheFl0wov disclosure vulnerabilityev, za katere je dobil 10000 dolarjev od Sonya.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

nooby ::

Sam vglavne gejmam bolj na PCju, občasno na starem PS2.

Neki me ma da bi kupu PS5, ker bo tudi GTA6 najprej na konzolah + kaki GrandTurismo7 mi je všeč.

O PS5 nimam neki pojma, kje pri nas naj kupim(kje so najbolj ugodni), a rabim disk al katero drugo verzijo.
kaj so te C in D šasije?

lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

yayo ::

cena je povsod približno enaka, ker jo Sony postavlja. Sedaj sta izšli slim varianti, 1terabajt z bluray enoto je okoli 550 evrov, brez bluraja okoli 450. Disk verzijo kupiš, če boš kupoval fizične igre (rabljene...), z digital only konzolo si vezan na Playstation store in lahko le pri njih kupuješ igre v digitalni obliki (download). Šasije so več ali manj isti šmorn, vse enako delujejo, razlikujejo se po malenkostih. Najbolj poceni prideš skozi, če kupiš rabljeno konzolo, prejšnji, non slim model. Če hočeš neko garancijo jo kupiš pri firmah kot Goblin ali Konzolko (EDIT, če jih sploh prodajajo. vidim, da jih odkupujejo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

nooby ::

Ok tnx.

Kokr vidim oglase za rabljen PS5, so v glavnem brez garancije a cena hohoho.
(Ps5 digital 350EUR, PS5 Disk 450EUR.

Raje dodam 100EUR pa kupim novo konzolo.

Me pq nekaj zanima glede Digital verzije.

Je edin način da kupuješ igre samo na njihovem PS Store, ali je kaka cenejša opcija kakor imaš za PC recimo G2A in Kinguin, kjer dobiš klkuče za -50% in kasneje aktiviraš na Steamu in podobnih..

Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nooby ()

yayo ::

So druge finte pri PlayStationu. Ti bo kdo drug povedal, ker sam v glavnem kupujem bluraye. Mislim, da se lahko prijaviš kot, da si npr, iz Turčije kjer so cene nižje, ker je kupna moč nižja in potem v njihovem lokalnem PS storu kupuješ. Drugače digitalne igre prodaja tudi Amazon. In ja, poglej na allkeyshop, če se še kje drugje dobijo ključi. Ampak, če te dobijo, da nekaj mučkaš ti lahko verjetno Sony bana konzolo in ne boš mogel igrati online iger. Govorim sicer na pamet, bo kdo drug več vedel.

Tidule ::

Ce dejansko kupis kljuc ni problem. Ampak vecimoma se ne prodaja kljucev ampak na teh straneh dobis account share in pol si odvisen od dobre volje prodajalca, sonyja in konstalacije zvezd do kdaj dela.
««
128 / 133
»»