» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
113 / 131
»»

yayo ::

jijetelu je izjavil:

sicer Alan Wake Remastered še ni, verjetno bo mesec pred izidom 2. :D

drugače pa, a je kej znižanj sploh za kao days of play, kot vsako leto ?


remastered je izšel 2021, kvečjemu re-remastered.

oo7 ::

Marvel's Spider-Man 2 | Gameplay Reveal

filip007 ::

Kateri NFS je najboljiši, ali imajo Heat, Rivals ali Payback.

Tisti prvi NFS sem igral in tudi Heat.

Gledam rabljene na FB.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

jijetelu ::

maš tud še zadnjega unbound al kaj je že

jijetelu ::

končno najavili znižanja

https://blog.playstation.com/2023/05/29...

yayo ::

dajte mi nekaj pojasnit, v začetku meseca mi je pošla Playstation Plus naročnina. Imel sem še tisto staro, preden so jo upgrejdali v tri kategorije. Neka prilika je bila kjer sem letno dobil za 25 evrov pa sem kar za dve leti podaljšal. V glavnem, zdaj so tri "tiers" ampak, ko gledam v online trgovinah (ne v Sonyevi Playstation trgovini) vidim sam eno varianto brez Premium, Extra ali Essential pridevnikov. A to še stare naročnine prodajajo ali kaj?

Skyman ::

jijetelu je izjavil:

končno najavili znižanja

https://blog.playstation.com/2023/05/29...


Sej tako je vsako leto zmeraj junija ali black friday.Če zamudis placas polne cene narocnin itd.

yayo je izjavil:

dajte mi nekaj pojasnit, v začetku meseca mi je pošla Playstation Plus naročnina. Imel sem še tisto staro, preden so jo upgrejdali v tri kategorije. Neka prilika je bila kjer sem letno dobil za 25 evrov pa sem kar za dve leti podaljšal. V glavnem, zdaj so tri "tiers" ampak, ko gledam v online trgovinah (ne v Sonyevi Playstation trgovini) vidim sam eno varianto brez Premium, Extra ali Essential pridevnikov. A to še stare naročnine prodajajo ali kaj?


Sedaj mislim da tega ni vec,imas tako kot paysafecard si nalozis na svoj acc dobroimetje in potem si vzames narocnino.Kot neki GIFT cardi so.Jaz sem si na BF vzel preko playstajsna narocnino in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

yayo ::

Kaj pa je BF?

scipascapa ::

black friday

jijetelu ::

Skyman je izjavil:

jijetelu je izjavil:

končno najavili znižanja

https://blog.playstation.com/2023/05/29...


Sej tako je vsako leto zmeraj junija ali black friday.Če zamudis placas polne cene narocnin itd.


ja, se mi zdi da letos mal zamujajo, lansko leto so bile že cel teden prej, pa ponavadi so najavljene takoj po predstavitvi iger (showcase)

jijetelu ::

bolj žalost tole ta mesec

https://blog.playstation.com/2023/05/31...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Skyman ::

A kdaj ni? za kej bolse igre moras se stegnit do extra oz premium je bilo sedaj cca 15+ iger vsak mesec dodatnih.Ta NBA bo šel vsaj v libary,pa za kaksno rundo ga ze doooolgo nisem igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

ales85 ::

Dostikrat je kaj zanimivega.

oo7 ::

Je že kdo probal Trek To Yomi ?

oo7 ::

Final Fantasy 16: Boss Battle Gameplay (Liquid Flame)




Igra za PS5 izide 22 junija.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Final Fantasy 16: Boss Battle Gameplay (Liquid Flame)




Igra za PS5 izide 22 junija.


bolj meh, oz. daleč od tega, da bi bil impresioniran

Skyman je izjavil:

A kdaj ni? za kej bolse igre moras se stegnit do extra oz premium je bilo sedaj cca 15+ iger vsak mesec dodatnih.Ta NBA bo šel vsaj v libary,pa za kaksno rundo ga ze doooolgo nisem igral.


ROFl, menda je NBA 172 GB vsega skup :D:D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

garrv ::

Imam zelo n00b vprašanje: če imam PS5 bluray verzijo, ali lahko na njem igram "stare" igre za PS4? Po domače povedano, če dam v PS5 rabljen plošček na katerem je GTA 5 verzija za ps4, ali bo delalo?

Magic1 ::

Na PS5 delajo vse PS4 igre.
Magic

garrv ::

Hvala za odgovor. Kolega kupuje konzolo za otroke, pa nismo bili prepričani če je res backwards compatible

49106 ::

Skoraj vse

PS4 only

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One

Just Deal With It!

Robinson: The Journey

We Sing

Hitman Go: Definitive Edition

Shadwen

Slopek ::

A kdo od vas iz prve roke ve, kako dela sharing psn accounta?
Kolegu bi namreč rad omogočil dostop do mojih digitalnih iger, vseeno pa ne bi rad dajal gesel, zaradi dostopa v store, oziroma zaradi kartice, ki je tam vpisana.
Kako lahko to izvedem? Vpišem/dodam jaz na svoji konzoli še njegov account, ali obratno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

ales85 ::

Ti se vpises na drugi konzoli in tekom vpisa obkljukaa zahtevo po vpisu gesla ali PINa ob nakupih.

Je pa tako... Ce ne zaupas, ne das dostopa. Jaz delim z enim prijateljem in imam polno zaupanje.

Slopek ::

Aha torej moram nekako dati njemu vse podatke. Boljše bi bilo, če bi jaz vpisal njega, ampak ok.
Glede zaupanja...zaupam, ampak vseeno nerad delim gesla in vse to kar je potrebno, samo zaradi deljenja parih iger.
No, bom kot kaže moral to urediti tako, da grem jaz do njega in vse to nastavim, pa bom bolj brez skrbi.

ales85 ::

Tako, gres do njega in nastavis. Samo pazi, da preberes vsa opozorila in vse "kljukice", da bos pravilno nastavil.

Magic1 ::

Itak si vedno nastaviš, da za nakupe rabiš vpisat password. Potem greš k kolegu in se prijaviš, niti ne rabiš mu dat password. Ti ga vpišeš enkrat in edinkrat pri njemu. Se je pa treba zavedat, da lahko istočasno uporabljaš account na enemu PS5 in enemu PS4. Na dveh istih ne moreš istočasno, se bi morala zmenit kdaj kdo uporablja.
Magic

celje ::

gre na obeh hkrati.

na kolegovem se logiraj in nastavi za tvojo home konzolo. on bo igral gor kot gost (logira se z njegovim acc)
vse igre, ki so nalozene na tej konzoli.

ti pa se logiras na svoji konzoli z njegovim geslom, nastavis da je to njegova home konzola. ko bos igral doma se logiras preko svojega acc-ja.

oba lahko igrata hkrati skupaj (ali vsak zase) igro/igre, katere imas ti kupljene preko svojega account-a.

lp

Slopek ::

Ja, baje lahko oba hkrati igrava eno igro. On jo downloada preko mojega računa, se odjavi in igra potem prijavljen na svoj račun. Sicer pa ima on ps4, jaz ps5.

filip007 ::

Obrnil Ghost of Tsushima, čudovita igra. Pri meni se ponavlja vzorec, nekatere igre mi lepo grejo nekatere pa ne, GOW Ragnarok sem ga sit nekih trapastih "boss" bitk, pa še preveč linearna je. GTA5 mi tudi ni šel od rok, pobiranje droge s motorjem pri vsem prometu na cesti s časovno omejitvijo, popravca skoraj nemogoča. Podobno Watchdogs 1, razen Legija tisto sem naredil. The Callisto Protocol, zanimiva kakor toliko, ampak, TLOU P2 je bila 100 boljša.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

Badwolff ::

Remnant je igral kdo?
Sam sem čist nebogljen že pri prvem bossu. Kokr berem komentarje, bi znal bit, da sem preveč nabildal.

Slopek ::

filip007 je izjavil:

Obrnil Ghost of Tsushima, čudovita igra. Pri meni se ponavlja vzorec, nekatere igre mi lepo grejo nekatere pa ne, GOW Ragnarok sem ga sit nekih trapastih "boss" bitk, pa še preveč linearna je. GTA5 mi tudi ni šel od rok, pobiranje droge s motorjem pri vsem prometu na cesti s časovno omejitvijo, popravca skoraj nemogoča. Podobno Watchdogs 1, razen Legija tisto sem naredil. The Callisto Protocol, zanimiva kakor toliko, ampak, TLOU P2 je bila 100 boljša.
.
Tudi sam sem preigral GoT in mi je bila top igra. Po tem sem se spravil na GoW Ragnarok in po uri igranja obupal. Sploh mi ni dogajalo. Marsikaj mi ni bilo všeč, ampak o tem raje ne bom, da me ne popljuvate, hehe. Dogajal mi je pa recimo zadnji tombrider. Sprobal sem tudi watchdogs, pa je igra nekako obetala, ampak se mi niti ni dalo. Zgleda sem prestar ;)
Ja, Ghost of Tsushima je zares pravi biser.

filip007 ::

Ja pri Tomb Raider se v prvem delu nisem znašel nekako, skoraj obrnil drugi del (helikopter in ciljanje nekašne lave) ni mi šlo, 3 del pa zmaga končno.

Misliš, da je starost kriva, ne mečem kontrolerja v tla, za nobeno ceno.

Najbolj so mi všeč logične stvari igrah.

The Witcher 3 mi tudi ni potegnil.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

Badwolff ::

Men je bil GoT všeč, ampak mi je postalo vse skupaj zelo repetitvno, tako da (še) nisem končal.

filip007 ::

Napadaš baze, da napreduješ, nadgrajuješ stvari in to je to.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Slopek ::

filip007 je izjavil:

Ja pri Tomb Raider se v prvem delu nisem znašel nekako, skoraj obrnil drugi del (helikopter in ciljanje nekašne lave) ni mi šlo, 3 del pa zmaga končno.

Misliš, da je starost kriva, ne mečem kontrolerja v tla, za nobeno ceno.

Najbolj so mi všeč logične stvari igrah.

The Witcher 3 mi tudi ni potegnil.

Tudi Witcher je bil igran samo kake pol ure, hehe.
Jaz sem definitivno prestar za tovrstne igre, sem ugotovil. Logični deli so mi ok, neskončno izmikanje šefom, pa je mučno. Pri tombriderju, mi je bil zadnji dvoboj še najbolj tečna stvar v celi igri.
Zdaj na "stara leta" mi še najbolj leži vozit, za kar sem nabavil volan. Imajo pa na moji lestvici zdaj večjo prioriteto tudi športne igre. Fifa, NHL. Vse, kar nima zgodbe in se lahko samo na hitro priklopim in malo igram, brez kinematičnih prekinitev, katere so mi vse po vrsti, blazno moteče.

Magic1 ::

Folk je različen. Nekateri imajo radi story mode, drugi challenge mode. Seveda drugo ne gre brez tega, da ponavljaš bosse po večkrat.
Magic

jijetelu ::

Za ljudi, ki naravnost obožujejo povsem linarne heavy story based igre, kjer so t.i. igralni vložki zgolj neko sledenje navodil kater gumb v katerem času pristinit in napaka praktično nima posledic, močno svetujem, da grejo gledat filme oz. tv serije, ki jih je naravnost ogromno zadnje čase.

t.i. igre oz. igračkarstvo je že v sami svojih zasnovi vsebovalo določene ključne elemente, kot je game over, brez muje se še čevelj ne obuje, in pa RPG igre, možnost izbire, kar na žalost danes skoraj vsi eminentni založniki t.i. iger (ker to danes skoraj da več niso) pozabljajo.

Slopek ::

Ja, seveda, ampak z leti se mi ne da več. Moja naj igra vseh časov je recimo Deus Ex. Prvi seveda. J.C.Denton. Danes se mi ga ne bi dalo igrati.
Smo si različni, ampak prav tako, pa se tudi spreminjamo.

Magic1 ::

Sej zato ima večino iger izbiro težavnostih stopenj, s katerim lahko ugodijo vsem v neki meri. Edino Japonci imajo radi le die hard v prvo.
Magic

jijetelu ::

Magic1 je izjavil:

Sej zato ima večino iger izbiro težavnostih stopenj, s katerim lahko ugodijo vsem v neki meri. Edino Japonci imajo radi le die hard v prvo.


sej je kr za pričakovat :D :D :D, da je itak narobe, težavnostne stopnje dejansko uničijo smisel igre

Slopek je izjavil:

Ja, seveda, ampak z leti se mi ne da več. Moja naj igra vseh časov je recimo Deus Ex. Prvi seveda. J.C.Denton. Danes se mi ga ne bi dalo igrati.
Smo si različni, ampak prav tako, pa se tudi spreminjamo.


tko kot napisano, za ljudi, ki hočejo zgolj zgodbo, pač gledaš TV serije pa filme, pa če ti je filing met neki v rokah, vzam kontroler pa stiskaj gumbe, če se boljš počutiš :D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

mirancar ::

Badwolff je izjavil:

Remnant je igral kdo?
Sam sem čist nebogljen že pri prvem bossu. Kokr berem komentarje, bi znal bit, da sem preveč nabildal.

če misliš na remnant: from the ashes, sem igral ampak na PC-ju
poanta te igre je da jo igraš v co-op (3 igralci) in na HARD, res je fun in zelo challenging!

ales85 ::

Badwolff je izjavil:

Remnant je igral kdo?
Sam sem čist nebogljen že pri prvem bossu. Kokr berem komentarje, bi znal bit, da sem preveč nabildal.

Meni je prevec lesena... Po nekaj urah sem odnehal.

Witcher 3 sem igral, ko je prisel ven, pa mi je bila fantasticna.

Zdaj pa Diablo IV.

bzp ::

Slopek je izjavil:

Ja, baje lahko oba hkrati igrava eno igro. On jo downloada preko mojega računa, se odjavi in igra potem prijavljen na svoj račun. Sicer pa ima on ps4, jaz ps5.


Če ima on ps4 ti pa ps5, je stvar precej enostavna. Obe konzoli imaš prijavljeni kot primarni (ena je primarni ps4, druga primarni ps5). Ja, za download se mora on prijavit v tvoj profil*, potem pa igra na svojem. Ti pa pač uporabljaš svojega na ps5, nobenih komplikacij z njegovim profilom in oba hkrati lahko igrata iste igre, tudi online. To je en tak lep feature ki ful dvigne ceno rabljenim ps4 konzolam med kolegi :)

*če si ekstra previden/nezaupljiv, na svojem profilu pri njemu nastaviš geslo. In ko hoče downloadat kakšno igro, se preko remote play povežeš na njegovo konzolo (svojo primarno ps4) in mu jo namestiš. Ne rabi sploh dostopa do tvojega accounta.

oo7 ::

Letos poleti izide Remnant 2

Remnant 2 - Official Challenger Archetype Reveal Trailer

ales85 ::

bzp je izjavil:

Ja, za download se mora on prijavit v tvoj profil*, potem pa igra na svojem.

Jaz sem lahko prenesel na svojem profilu, nisem rabil v prijateljevega.

Badwolff ::

Days of play, kar lepi popusti.
Nabavil Sekiro, sem imel mazohističen trenutek. 50% off.

oo7 ::

Spider-Man 2 - Release Date Teaser Trailer | Summer Game Fest 2023



Spider-Man 2 will be available on PlayStation 5 on October 20, 2023.

oo7 ::

Playstation odpovedal sodelovanje na letošnjem Gamescomu v Nemčiji. Kot kaže bo šel tudi Gamescon kmalu po poti E3 ?

oo7 ::

Sony Expects 90% on Metacritic; Company's Studios Face Big Challenge

https://www.gamepressure.com/newsroom/s...


Zaradi tega niso naredili Days Gone 2 ;((

jijetelu ::

sej to je zelo pohvalno od Sonya in sploh zadnja leta imelo ključen vpliv pri razvoju predvsem single player iger ... mislim, da je danes čist preveč plevela, preveč nekih povprečnih iger, ki tudi, če jih ne igramo, in to od nekdaj eminentnih developerjev, ki so pač enostavno padli na kapitalističnem vplivu, in zdej propadajo ali se prodajajo za drobiž. Nažalost gre Sony, glede na leto 2022 in 2023, po isti poti. Je pa tudi res, da praktično vse tovrtsne internet strani, kjer se beleži neko točkovanje, bodisi iger, bodisi filmov TV serij, ne odraža več dejanskega stanja in so več kot očitno kompromitirani. To kar se zadnje leto dogaja recimo z IMDB in pa prejšnja leta z Rotten Tomatoes je že čist farsa.

Dwupo ::

Imam vprašanje glede PS5 iger.

Razmišljam, da bi kupil PS5 ampak, ko sem si pogledal, kaj se na youtubu priporoča kot najboljše igre 2023, so to razne (verjetno prebarvane) uspešnice iz PS4. Večino sem jih že preigral in mi je čisto noro, da bi zdaj kupoval že igrano igro, zaradi boljše grafike.

Obstaja kakšna NOVA igra, ki se jo splača igrati?

jijetelu je izjavil:

To kar se zadnje leto dogaja recimo z IMDB in pa prejšnja leta z Rotten Tomatoes je že čist farsa.

IMDB je kompromitiran ze skoraj od zacetka, dejansko so ocene tako fucked up, da totalno sranje od filmov dobiva visok score.

RottenTomatoes je vsaj za silo se relevanten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dwupo ()
««
113 / 131
»»