» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
44 / 132
»»

jimyboy ::

Če boš hotel nadgraditi velikost diska, se bodo venti sukali hitreje po nadgradnji firmwara, slab dizajn ventilacije je torej razlog da tega do zdaj ni bilo možno.

https://www.bloomberg.com/news/articles...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

oo7 ::

Jaz ponavadi imam eno največ dve igri na PS tako, da problemov z diskom ne bo.

Skyman ::

dokler COD ne das na disk haha

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Jaz ponavadi imam eno največ dve igri na PS tako, da problemov z diskom ne bo.



Tudi jaz. Ne razumem, eni imajo cele shrambe gor. Več kot 2 igri na enkrat že igrat ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Badwolff ::

kitl76 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz ponavadi imam eno največ dve igri na PS tako, da problemov z diskom ne bo.



Tudi jaz. Ne razumem, eni imajo cele shrambe gor. Več kot 2 igri na enkrat že igrat ne moreš.


Pri nas smo trije userji, vsak s svojimi igrami, pa nba on MK, da med sabo igramo.

kitl76 ::

No to je pa drugo.

Jerry000 ::

To je drugo ja če je več userjev. Drugače tudi jaz ne razumem tiste ki majo en račun pa 10 iger gor. Mam tudi jaz 1-2 gor inštalirani in mi je 500gb vrh glave, oziroma še preveč :D

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Furbo je izjavil:

https://funky-power.com/product/igralna...


Ni na zalogi.

Zamudil si pač, je bilo, ko sem objavil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Sumski ::

Hej,

Zadnjih 10 let nisem bil PS vodah, pa sem malo ven. Kje je sedaj najbolj ugodno kupovati PS igre (govorim za BluRay verzije, ne za Digital)? 10 let nazaj vem, da smo nove igre kupovali preko spleta iz UK (točnega imena spletne štacune se ne spomnim), kjer je bilo z raznimi popusti praviloma skoraj vedno ceneje kot v SLO. Za rabljene pa je bil takrat precej živahen trg na Bolhi.

Če bi si kdo vzel 3 min za osnove (kako je s tem danes), bi bil zelo hvaležen.

Hvala!

kamiKaZaA ::

Nazadnje sem naročil pred več kot 3 leti (pozitivne izkušnje od obeh, hitra dostava -> 3-6 dni), tako da kako je sedaj in kakšne cene so, sam nisem šel sedaj preverjati.

Game
https://www.game.co.uk/

Rakuten
https://rakuten.co.uk/

Magic1 ::

Počasi se morate odvadit iskat po UK. Razen če vam je faj doplačat še za carinjenje in DDV.
Magic

kamiKaZaA ::

True

wired ::

Ja in ne (glede smiselnosti nakupa v UK).
Če ti UK trgovina ne obračuna svojeg davka (zakaj bi ga), potem je bistvena razlika glede na prej samo strošek carinjenja (OK, mogoče še kak procent DDV-ja več glede na UK).
Če pa trgovina (ala Amazon) opravi še carinjenje (in to ne stane preveč), pa še toliko boljše.

Drugače pa base.com.

scipascapa ::

nekatere UK imajo sedaj cene za nas brez ddv.

yayo ::

katere?

oo7 ::

SONY PLAYSTATION 5 HAS BEEN ADAPTED FOR MINING

https://www.gizchina.com/2021/03/01/son...

oo7 ::

Pomanjkanje grafičnih kartic in konzol se bo zavleklo v 2022.



https://hop.si/2021/03/01/pomanjkanje-g...

Alien123 ::

oo7 je izjavil:

Pomanjkanje grafičnih kartic in konzol se bo zavleklo v 2022.



https://hop.si/2021/03/01/pomanjkanje-g...


Ni problema, itak ni pametnih iger

Skyman ::

PS5 DualSense Controller Drift: Class Action Lawsuit Filed Against Sony

https://www.ign.com/articles/ps5-dualse...

Kvinta ::

oo7 je izjavil:

Pomanjkanje grafičnih kartic in konzol se bo zavleklo v 2022.



https://hop.si/2021/03/01/pomanjkanje-g...


Kolkor jaz ebay vsak dan gledam kozole so vedno tud grafične so samo cene so se malo spremenile pa tud vsak dan folk kupuje.....Kolega je mulcu kupo pred kratkim PS5 dali so 720€ s poštnino vred.
A.C.A.B

kitl76 ::

Bolano. Ne bi dal toliko denarja nikoli.

Magic1 ::

Bolano? A nisi ti kupil ene trikrat RDR2? Če nimaš nič, ali ti je crknilo imaš vsaj možnost dobit. Če se ti ne mudi pa počakaš. 200€ je daleč od nekega bolanega denarja.
Magic

kitl76 ::

Sem samo po tržni ceni. Ps5 sem tudi kupil za 499 eur. To kar si pa ti meni rekel je pa tako kot bi jaz RDR2 kupil namesto za 40 eur za 72 eur. "preplačilo" to je bolano.

oo7 ::

Če ne bo konzol potem bodo verjetno tudi razne PS5 ekskluzive imele zamudo.

Magic1 ::

kitl76 je izjavil:

Sem samo po tržni ceni. Ps5 sem tudi kupil za 499 eur. To kar si pa ti meni rekel je pa tako kot bi jaz RDR2 kupil namesto za 40 eur za 72 eur. "preplačilo" to je bolano.

Tebi ni jasno, kaj pomeni tržna cena.

Eksuzive ne zamujajo zaradi "nedobavlivosti" PS5. PS5 se štanca in prodaja nad pričakovanji. Le povpraševanje je ogromno zaradi razmer. Je pa res, da Sony trenutno ne rabi nekih vročih zadev. Bodo raje počakali in začeli s eksluzivami, ko bo proizvodnja dohitela povpraševanje.
Magic

kitl76 ::

Zagotovo za ps5 ni tržna cena 720€.:)) Je nateg zaslužkarja kateremu s samim nakupom omogočimo nadaljno nategovanje raje.

Badwolff ::

399 je glih prou :D

neocodexx ::

Kvinta je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pomanjkanje grafičnih kartic in konzol se bo zavleklo v 2022.



https://hop.si/2021/03/01/pomanjkanje-g...


Kolkor jaz ebay vsak dan gledam kozole so vedno tud grafične so samo cene so se malo spremenile pa tud vsak dan folk kupuje.....Kolega je mulcu kupo pred kratkim PS5 dali so 720€ s poštnino vred.


Za 700€ bi pa še jaz kupil, to še ni tk hudo, kje je to kupil?

Magic1 ::

kitl76 je izjavil:

Zagotovo za ps5 ni tržna cena 720EUR.:)) Je nateg zaslužkarja kateremu s samim nakupom omogočimo nadaljno nategovanje raje.

Jah to je tržna cena, če hočeš zadevo takoj. Lahko pa se postaviš v vrsto/loto in čakaš. Nekateri 200EUR zaslužijo v parih urah. To je veliko manj časa, kot pa bi ti trenutno porabil za dobit PS5 v nekem doglednem času.
Je pa lahko 200EUR vredno veliko časa, če za to vsoto delaš cel teden.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

GregiB ::

Bo zanimivo, če bodo igrice tipa FIFA ob naslednji iteraciji tudi na voljo za obe platforme, glede na to, da verjetno do septembra, oktobra, ko dotična izide, še zaloge ne bodo dovljšne...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Magic1 ::

Seveda, da bodo. Sej niso nori, da spustijo denar od PS4. Dokler ne bo preveč PS5 v trgovinah, ne bo eksuziv za samo petko.
Magic

GregiB ::

Magic1 je izjavil:

Seveda, da bodo. Sej niso nori, da spustijo denar od PS4. Dokler ne bo preveč PS5 v trgovinah, ne bo eksuziv za samo petko.
Nisem mislil ekskluziv, zna se pa zgoditi, da bodo verzije za 4ko in 5ko ločeni. Konkretno FIFA je ponavadi ob novi platformi še nekaj let na voljo za prejšnjo, a kot ločen izdelek
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Magic1 ::

Ahh to so spet glupe marketing fore, da malo omejiš second hand market in tudi, da ljudi porineš bolj v smer nabave digitalne verzije, kjer ni razlik(in Sony pobere večjo maržo pa še manj stroškov ima).
Magic

neocodexx ::

Jaz bi itak rad samo digitalno, če kdo najde digitalno pa je noče prodajte meni prosim :) dam takoj 500€ ali več za njo

oo7 ::

GregiB je izjavil:

Bo zanimivo, če bodo igrice tipa FIFA ob naslednji iteraciji tudi na voljo za obe platforme, glede na to, da verjetno do septembra, oktobra, ko dotična izide, še zaloge ne bodo dovljšne...


FIFA 19 je izšla tudi za Ps3.

GregiB ::

oo7 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Bo zanimivo, če bodo igrice tipa FIFA ob naslednji iteraciji tudi na voljo za obe platforme, glede na to, da verjetno do septembra, oktobra, ko dotična izide, še zaloge ne bodo dovljšne...


FIFA 19 je izšla tudi za Ps3.


Genau! S nakupom FIFA21 za PS4 pa si sočasno kupil pravico oz. licenco za PS5 (Dual entitlement).
Razmišljal sem namreč, da bi s nakupom PS5 počakal do takrat, ko bodo v štancunah po sistemu Cash&Carry, po možnosti bundli z 2 kontrolerjema. A če bo to npr. po izidu FIFA22, bo zanimivo, če tudi ta verzija tipa "Dual entitlement"...?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Skyman ::

Tega ne bo kar tako kmalu da bos dobil v ceno se kako igro oz kontroler.Big bang ima 2 kontrolerja+ps5 navadno verzijo.Cena je pac primerna temu enemu dodatnemu kontrolerju.Dvomim da bo to kmalu ce bi bila cena 650-700€ bi vse pograbil.

Kvinta ::

kitl76 je izjavil:

Zagotovo za ps5 ni tržna cena 720€.:)) Je nateg zaslužkarja kateremu s samim nakupom omogočimo nadaljno nategovanje raje.


Ja samo mulc ga ma pa igra pa ne rabi čakat na 2022 totalni idiotizem ne .
A.C.A.B

Magic1 ::

Sej zdaj bo pa prijavil, da bi mulc bil na boljšem brez PS5:D. Kar je tudi res, dokler se ne začne z kakšnimi sumljivci družit. Vse je relativno.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

springfield ::

GregiB je izjavil:

Genau! S nakupom FIFA21 za PS4 pa si sočasno kupil pravico oz. licenco za PS5 (Dual entitlement).
Razmišljal sem namreč, da bi s nakupom PS5 počakal do takrat, ko bodo v štancunah po sistemu Cash&Carry, po možnosti bundli z 2 kontrolerjema. A če bo to npr. po izidu FIFA22, bo zanimivo, če tudi ta verzija tipa "Dual entitlement"...?!

Tu je treba pazit, da dual entitlement za Fifo 21 velja samo do izida Fife 22, potem vec ne mores claimat na PS5.

Kvinta ::

Večini tukaj bo v nekem doglednem času canknilo ,da konzol v slo štacune NE BO in da bo treba dat kakih 800€ >:D
A.C.A.B

springfield ::

Ce si ti neucakan, ne pomeni, da smo vsi ostali. Ne dam centa vec kot €399,99 za digitalno verzijo. Se mi nikamor ne mudi.

Alien123 ::

Itak so prve serije pokupili beta testerji.. kot zgleda ima konzola probleme s hlajenjem, joypadom, 0 games.. 2022 bo pravo leto za nakup p5 pro

scipascapa ::

če sploh pride takrat.

kitl76 ::

Alien123 je izjavil:

Itak so prve serije pokupili beta testerji.. kot zgleda ima konzola probleme s hlajenjem, joypadom, 0 games.. 2022 bo pravo leto za nakup p5 pro


Moja nima nobenih težav.

svecka ::

Jaz toplo priporočam da vsi ki si lastite ps4, da rajši počakate na PS5 PRO ali Lite verzijo, ker ps4 bo imel podpore še najmanj 2 leti z novimi igrami.

Najbolj debilno pa je da moraš v ps5 izbirati med "performance in quality" načinom. Rajši počakam na ps5 pro varianto in ima proper izkušnjo na 4k televoziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Magic1 ::

svecka je izjavil:

Jaz toplo priporočam da vsi ki si lastite ps4, da rajši počakate na PS5 PRO ali Lite verzijo, ker ps4 bo imel podpore še najmanj 2 leti z novimi igrami.

Najbolj debilno pa je da moraš v ps5 izbirati med "performance in quality" načinom. Rajši počakam na ps5 pro varianto in ima proper izkušnjo na 4k televoziji.

V realnosti moraš vedno izbirat med qvaliteto in hitrostjo. Zdaj imaš vsaj opcijo izbire, ti bi pa verjetno raje videl, da ti zaklenejo na 30fps in čao. Ali pa našopajo 720p na 120.
Magic

oo7 ::

GregiB je izjavil:

oo7 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Bo zanimivo, če bodo igrice tipa FIFA ob naslednji iteraciji tudi na voljo za obe platforme, glede na to, da verjetno do septembra, oktobra, ko dotična izide, še zaloge ne bodo dovljšne...


FIFA 19 je izšla tudi za Ps3.


Genau! S nakupom FIFA21 za PS4 pa si sočasno kupil pravico oz. licenco za PS5 (Dual entitlement).
Razmišljal sem namreč, da bi s nakupom PS5 počakal do takrat, ko bodo v štancunah po sistemu Cash&Carry, po možnosti bundli z 2 kontrolerjema. A če bo to npr. po izidu FIFA22, bo zanimivo, če tudi ta verzija tipa "Dual entitlement"...?!


Saj zdaj na začetku bo še veliko iger prihajalo tudi za Ps4 npr Horizon Zero Dawn 2 mogoče tudi GOW 5...

svecka ::

Magic1 je izjavil:

svecka je izjavil:

Jaz toplo priporočam da vsi ki si lastite ps4, da rajši počakate na PS5 PRO ali Lite verzijo, ker ps4 bo imel podpore še najmanj 2 leti z novimi igrami.

Najbolj debilno pa je da moraš v ps5 izbirati med "performance in quality" načinom. Rajši počakam na ps5 pro varianto in ima proper izkušnjo na 4k televoziji.

V realnosti moraš vedno izbirat med qvaliteto in hitrostjo. Zdaj imaš vsaj opcijo izbire, ti bi pa verjetno raje videl, da ti zaklenejo na 30fps in čao. Ali pa našopajo 720p na 120.


A si ti debil, a si sploh prebral kaj sem napisal? Ps5 hardware je tako slab moraš že sedaj izbirat med 4k in 30fps ali 2k in 60fps. A to je hardware prihodnosti zate?

Edina rešitev za tak slab harware je "upscale" in presneto odlični algoritmi, da boš lahko normalno gejmal v 4k. Ravno čar konzol je da nisi nekaj omejen in se ne rabi zajebavat z grafičnimi nastavitvami. S tem da ti pa de facto disejblajo ray tracing ko izbereš performace mode na ps5 je ŽALITEV za hardware in gejmerja na konzoli. Fak nazadnjaški hardware. Isti drek kot bi kupil Pc in se tam zajebal z grafičnimi nastavitvami. s

Ne kupujte tega dreka od PS5, ker je sam metanje denarja stran. Itak je že v planu PS5 Pro, ker je tak zanič hardware, to Sony že sam ve.

kitl76 ::

Ne izbiraš med 4k in 2k. Ampak izbiraš 30 fps z RT-jem ali pa 60 fps brez. Pc moj z RTX 3070 i7 10700k tudi ne stera RTX on na 4k pa 60 fps.
««
44 / 132
»»