» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
40 / 132
»»

kitl76 ::

Moj ne letnik 2019

filip007 ::

Sem ti poslal sporočilo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Skyman ::

kitl76 je izjavil:

Reaper je izjavil:

Telekom Slovenije?


Konzolko.is v bistvu so po nekem nakučju kolegau poslali mail, da so dobili manjšo količino in da mu omogočijo nakup. On je pred kratkim kupil PRO-ja in se odpovedal nakupu in stem omogočil meni nakup. ČE koga zanima imam ps4 PRO star točno 2 leti odlično ohranjen za 200 EUR.


Tudi jaz cakam pri konzolkotu kmalu potem,ko so prenehal narocevat sem narocil.Upam da kmalu pridem na vrsto.

clio24v ::

Kitl76 naj ti dobro služi.
Lexus Style

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clio24v ()

oo7 ::

Dbrand starts selling matte black PS5 plates and dares Sony to sue




https://www.theverge.com/2021/2/12/2227...

kitl76 ::

clio24v je izjavil:

Kitl76 naj ti dobro služi.



Klanjam se :)

Gregex ::

https://www.techshop.si/index.php?route...

Kaj je pa to za ena nategunska trgovina? Važno, da je The last of as priložena. Bahaha. Lol.

Skyman ::

še vedno boljse ko nekdo prodaja za 1.234€ odprto na netu:))

kitl76 ::

Kumbaja ::

pač nametali so kup iger da kvazi opravičijo nategunsko ceno. Če označiš teksti ti celo pokaže kako jih vrednotijo

NBA 2K21 (PS5) 79,99EUR

FIFA 21 69,99EUR

The Last Of As II 69,99EUR

Nioh 2 69,99EUR

Star Wars Battlefront II 19,99EUR

Red Dead Redemption II 69,99

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint 29,99EUR

Cyberpunk 2077 69,99EUR

MXGP 2020 (PS5) 69,99EUR

WRC 9 (PS5) 59,99EUR

GTA V 24,99EUR

Slušalke Pulse 3D 99,99EUR

Plošček PS5 Dual Sense 5 69,9

Konzola po 499,99 EUR

In si na 1299,98...

vonmimek ::

zgleda da mi je uspelo dobit ps5 pri telekomu, so poslali sms da so danes predali v dostavo :D :D :D

pa da vidimo kaj pride :D

filip007 ::

Pa res skrivni tekst, še dobro da niso dali kak kipec zraven od Cyberpunk za Über ceno.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

xseki ::

https://eigre.si/catalog/product/view/i...

Hitro. pravkar na zalogi

edit: cena 589,00 € ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Reaper ::

Razprodano :)

xseki ::

Zgleda, da so šli v nekaj minutah.

Priporočam, da se naročite na mail listo od e-igre, dobil mail, da imajo PS5 in so ga imeli. Sicer ga sam že imam ampak sem nalimal link če še ga kdo rabi.

Magic1 ::

A cene za sam PS5 so prosto postavljene? Ali nima Sony pravilo, da ne smejo trgovci sami postavljat cen?
Magic

yayo ::

sivi trg, baš jih briga. Tudi ona trgovina, ki ima v naslovu Sony, Sony ACS, jih prodaja dražje. Sem mislil, da gre za uradnega zastopnika pa zgleda, da samo zlorabijo ime, sodeč po praksi.

oo7 ::

Trupl0 ::

Magic1 je izjavil:

A cene za sam PS5 so prosto postavljene? Ali nima Sony pravilo, da ne smejo trgovci sami postavljat cen?


MPC cene so za digitalno verzijo 399.99 € in za disk verzijo 499.99 €
Cen na trgu se ne sme diktirati. Nezakonito.
Po prešernu si lahko vsak nastavi ceno katero želi...



Lep primer: RTX3070 je MPC 500e ... https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k... ----- 1100 €
If you are going through Hell, keep going !

oo7 ::

Trupl0 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

A cene za sam PS5 so prosto postavljene? Ali nima Sony pravilo, da ne smejo trgovci sami postavljat cen?


MPC cene so za digitalno verzijo 399.99 € in za disk verzijo 499.99 €
Cen na trgu se ne sme diktirati. Nezakonito.
Po prešernu si lahko vsak nastavi ceno katero želi...



Lep primer: RTX3070 je MPC 500e ... https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k... ----- 1100 €


A niso na začetku oglaševali 3070 za 499 $ ali koliko je že bilo ?

kitl76 ::

In your dreams jaz sem dal 890 eur za RGB različico.

scipascapa ::

ker si vzel kasneje.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

In your dreams jaz sem dal 890 eur za RGB različico.


GeForce RTX 3070 Out Now, Starting At $499

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne...

Kumbaja ::

Mislim, da razen zelo omejene zaloge direktno od nividie se nikol niso prodajale za ta denar.

springfield ::

FE ima MSRP $499. Ostale firme vsaka malo tweeka in prodaja po visji ceni. Ampak trenutne cene so absurd.

Magic1 ::

Nehajte bluzit z grafičnimi v tej temi.
Sony lahko prodaja preko kogar hoče (uradni zastopnik, ki tudi zrihta garancijska popravila), če prodajalec ne upošteva njihovih priporočil, so verjetno lahko posledice. Dobava, dobavna cena, garancija,...
Magic

Jerry000 ::

Tudi mene je zbegalo zdaj al je tema o PS al PC pismo :D. Dejte se PS teme držat, za PC so druge teme

filip007 ::

Ja, cena dobre grafične je enakovredna ceni PS5, ko je oboje napihnjeno, to jih je zbegalo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

yayo ::

:)) spet provociraš drkomane. Raje o temu: PlayStation 5 compatible games
EDIT
drugače, 60$ plus poštnina za plate plus verjetno davek je ornk pretirano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Kje imajo kakšno zalogo PS5

https://www.stockinformer.co.uk/checker...


Nikjer razen Ebay :))

Kvinta ::

Pa vsaki dan ,dan za dnem se jih ene par deset proda tu pa folk čaka na julij iz katerega itak ne bo nič :D
A.C.A.B

scipascapa ::

Kvinta: res me zanima, kako lahko en Slovencel pride do njega, veš UK je UK, DE ipd, to je čisto drugi svet.....tam se svet šele odpre.

vonmimek ::

srečo moreš imet, meni je uspelo pri telekomu slučajno dobit, videl objavo na fb in hitro kupil, čez 10 min je že bilo razprodano

Vetrolov ::

Dobil ps5 iz italije za 500e. Naročil v torek in prejel v petek. Vse se da, če nisi omejen na balkanske trgovine :D

vonmimek ::

potem pa povej iz katere trgovine v italiji si naročil ps5 ?

yayo ::

kdor si je res želel je prednaročil v treh štirih trgovinah nankrat, da bo ziher in jih več tudi kupil, ko je videl kako scalping napreduje. Ostali smo si jih zahoteli zaradi koronadolgčasa in jih lovimo kjer se da. Bi pa komot lahko vsaj še pol leta živeli brez PS5. A' propo', a kdo sploh igra PS5 igre? Jaz sem nabavil Spidermana in DMC5, ampak trenutno igram še 13 Sentinels Aegis Rim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gogyto ::

Ko že govorimo o štacunah..
Je kdo naročil pri Igabibi? Jaz v petek oddal naročilo in plačal, ko je bilo stanje še ''v kratkem pričakujemo dobavo nekaj kosov''. Kasneje so spremenili in zdaj imajo na strani ''dostava v aprilu''.. Sam menim, da je očitno nekaj kosov prišlo v SLO, so imeli na mimovrste, telekom, anni in še kakšna štacuna verjetno; tako da upam, da je tudi Igabiba vmes in dobimo vsaj do konca meseca kaj tudi od njih.

kmxkmx ::

Sem naročil pri igabiba, in potem po spremembi zaloge pisal mail kako je zdaj z zalogo in če bo res komaj aprila da naj prekličejo naročilo in dobil naslednji ogovor:

Pozdravljeni,
predvidena dobava je v mesecu aprilu, obstaja pa tudi realna možnost, da bo to že prej.

Predlagamo, da s preklicom naročila počakate do konca februarja, ko bodo znane bolj konkretne informacije glede dobave.

V kolikor pa vseeno želite takojšen preklic, nam sporočite in ga bomo opravili.

Gogyto ::

Mater jim. Tole je rahlo zavajanje potrošnika. Ajde, ko bi vsaj imel opcijo plačila po povzetju. Ne pa da ti frajerji izpulijo plačilo in zdaj naj se čaka, čaka, čaka. Potem pa naj še naredijo kot marsikatera druga štacuna - dvignejo ceno, pa bo sod poln.

Hvala za info, zna bit da naredim enako.

scipascapa ::

Vetrolov je izjavil:

Dobil ps5 iz italije za 500e. Naročil v torek in prejel v petek. Vse se da, če nisi omejen na balkanske trgovine :D


do tell, nismo iz Primorske.

Jerry000 ::

Pismo ni mi jasno, a pri PS4 so bili tudi takšni problemi al zakaj je tolk problem naročit PS5?

filip007 ::

Saj ni, samo kaj ko Indijanci pokupijo vse in cene letijo samo gor.

Ker je virus povsod je povpraševanje še večje in težja dobava posledično.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Gogyto ::

Tako je. največji problem pri splavitvi PS5 so karantene zaradi epidemije. Posledično celotna linija proizvodnje trpi in cifre izdelanih enot so tako še manjše kot bi bile sicer.

Vovkr ::

Zivjo, je kdo narocil ps5 prek game center in ima kaksne info o zalogi...sam sem narocil zacetek novembra in zaenkrat se nic...ko sem jim poslal mail pa nobenega odgovora

Skyman ::

Sem drugje narocil ze malce prej ko ti... Pa še vedno vedno cakam odgovor. Povsod pa je isti odg da nic ne vedo oz da bo prisla konzola

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

zlabra ::

Gogyto je izjavil:

Ko že govorimo o štacunah..
Je kdo naročil pri Igabibi? Jaz v petek oddal naročilo in plačal, ko je bilo stanje še ''v kratkem pričakujemo dobavo nekaj kosov''. Kasneje so spremenili in zdaj imajo na strani ''dostava v aprilu''.. Sam menim, da je očitno nekaj kosov prišlo v SLO, so imeli na mimovrste, telekom, anni in še kakšna štacuna verjetno; tako da upam, da je tudi Igabiba vmes in dobimo vsaj do konca meseca kaj tudi od njih.



jaz sem kupil od človeka ki je novembra prednaročil pri igabibi pa so mu par dni nazaj dostavili, potem je enoto isti dan meni prodal, imam račun in dokumente ;)

Tako da nekaterim so očitno odposlali

springfield ::

Gogyto je izjavil:

Tako je. največji problem pri splavitvi PS5 so karantene zaradi epidemije. Posledično celotna linija proizvodnje trpi in cifre izdelanih enot so tako še manjše kot bi bile sicer.

Ni ravno tak, problem je v bistveno vecjem povprasevanju. Za Sony je PS5 najbolsi console launch vseh casov, torej tezko govorimo o nizji proizvodnji. Vsekakor pa epidemija ne pomaga pri dvigovanju proizvodnje. Tudi ne, da je AMD splavil 4 produkte skoraj istocasno in so njihove kapacitete na limitu.

Gogyto ::

zlabra je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Ko že govorimo o štacunah..
Je kdo naročil pri Igabibi? Jaz v petek oddal naročilo in plačal, ko je bilo stanje še ''v kratkem pričakujemo dobavo nekaj kosov''. Kasneje so spremenili in zdaj imajo na strani ''dostava v aprilu''.. Sam menim, da je očitno nekaj kosov prišlo v SLO, so imeli na mimovrste, telekom, anni in še kakšna štacuna verjetno; tako da upam, da je tudi Igabiba vmes in dobimo vsaj do konca meseca kaj tudi od njih.



jaz sem kupil od človeka ki je novembra prednaročil pri igabibi pa so mu par dni nazaj dostavili, potem je enoto isti dan meni prodal, imam račun in dokumente ;)

Tako da nekaterim so očitno odposlali


No, iskreno upam, da so jih vsaj par odposlali ta teden.

Skyman ::

je kdo ze dobival oktoberska/novemberska narocila konzolko oz goblin?

oo7 ::

Me zanima koliko PS5 konzol naredijo na dan.
««
40 / 132
»»