» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
29 / 132
»»

oo7 ::

Amazon Customers Get Cat Food and Massage Devices Instead of PS5 :)):)):))

https://www.gamepressure.com/newsroom/a...

Nedasemiveč ::

patron je izjavil:

Vsakemu svoje... jaz sem naprimer vsa ta leta imel fiksno idejo, da igre se špila samo na računalniku s tipkovnico in miško in za konzolo nisem želel niti slišati. Ampak zadnje nekaj let se mi enostavno ni dalo sedeti za računalnikom in igrati igre. Poleg sedenja v službi res ni pasalo sedeti še doma za PC-jem. Za konzolo sem pa imel idejo da če bo pa pod 200€ jo pa kupim. Potem pa sem lansko leto za black friday kupil PS4 Slim za 199€ v BigBangu in od takrat se sprašujem kaj sem toliko časa čakal in sedaj bi dal tudi več. Tokrat mi je samo zaloga za PS5 preprečila, da nism nabavil še PS5 :D

Da se še malo teme držim. Se mi zdi, da nič ne zamujam, ker še nimam PS5. Imam še en kup iger za PS4, ki jih želim preigrati. Malo sem upal na boljšo grafiko ampak kolikor sem gledal na youtube neke strašne razlike v grafiki ni za PS4 igre. Bom malce lažje počakal na zalogo :)


Jaz pa včasih kar malce pogrešam streljačine na računalniku. Vseeno ne dovolj, da bi odštel tam okoli jurja za nov gejmerski komp, niti se ne želim pretirano vračati nazaj v tiste igričarske cajte.

Za družbene dogodke je pa plejka itak top shit. Všeč mi je tudi PS plus subscription, kjer imaš vsak mesec vsaj eno legit igro zastonj. To je tudi razlog, da igrc za PS sploh ne kupujem (razen FIFE)... pa seveda GTA enkrat na 50 let 8-)

jimyboy ::

Še vedno je pa najbolša investicija v Nintendo igre ! 156000 $ za SMB3 !

https://www.ha.com/heritage-auctions-pr...

mr_tech ::

https://www.bolha.com/playstation4/play...
Je kdo pri mimovrste dobil PS5 ali ta prodajalec laže?

xseki ::

mr_tech je izjavil:

https://www.bolha.com/playstation4/play...
Je kdo pri mimovrste dobil PS5 ali ta prodajalec laže?

Sem zasledil na Facebooku, da so nekateri dobili pri Mimovrste.

mr_tech ::

xseki je izjavil:

mr_tech je izjavil:

https://www.bolha.com/playstation4/play...
Je kdo pri mimovrste dobil PS5 ali ta prodajalec laže?

Sem zasledil na Facebooku, da so nekateri dobili pri Mimovrste.

Res nevem zakaj potem lažejo da zamuja dobava, naj potem povejo po resnici da so dobili premalo število konzol kot vsi drugi prodajalci.

Alfa Dog ::

Do sedaj sem zasledil da smo dobili konzole le tsti ki smo jih prednaročili pri Bigbang, če se omejimo na Slo prodajalce. Je kdo dobil še od kake druge trgovine?

xseki ::

Alfa Dog je izjavil:

Do sedaj sem zasledil da smo dobili konzole le tsti ki smo jih prednaročili pri Bigbang, če se omejimo na Slo prodajalce. Je kdo dobil še od kake druge trgovine?

Dobil od Anni. Verjetno eno izmed redkih konzol, ki so jih dobili

meho7 ::



2080 level gpu my ass :))

LeQuack ::

Spet paper launch, očitno vsi te 2nd rate proizvajalci kot so Sony in podobni, ne znajo dovolj zalog proizvest, čeprav jim vse dela kitajski child labor. Apple je edini ki izda produkt po neki ceni in potem lahko kupci dejansko po tej ceni dobijo.
Quack !

Kvinta ::

To je samo taktika in vedno je isto...ne bi reko da je ps5 neki tehnološki višek.
A.C.A.B

springfield ::

LeQuack je izjavil:

Spet paper launch, očitno vsi te 2nd rate proizvajalci kot so Sony in podobni, ne znajo dovolj zalog proizvest, čeprav jim vse dela kitajski child labor. Apple je edini ki izda produkt po neki ceni in potem lahko kupci dejansko po tej ceni dobijo.

A res? Zato je pri nas nov Macbook Air z M1 100€ drazji kot v Avstriji? Poleg tega ga je tudi nemogoce dobit pri nas.
Kolikor vem so vsi trgovci prodajali PS5 za 399/499€.

vimos ::

Noro povpraševanje je/bilo za ps5, jaz svojega nisem mislil prodati, ampak sem potem gledal da vsi hocejo kupit in sem za foro da na bolho in ceno po dogovoru in nisem pricakoval takega odziva, v parih urah dobil 40 in vec sporocil, da placajo "neumen" znesek za njega, no jaz pa nisem neumen da ga za tak denar nebi prodal :D

svecka ::

Si uspel iztržiti več kot 1000€?

springfield ::

Ljudje so res pripravljeni placat 2x ceno, da bodo dobili 2 mesca prej kot ostali? Sploh ce gledamo, da ni ravno iger, ki bi bile samo za PS5.

m0LN4r ::

Jaz sem tudi vceraj govoril z enim, ki je kupil PS5 na Ebayu za 900eur, svasta. Pol pa naj se nekdo rece, da je RTX 3070 draga graficna xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vres.ales ::

Ne razumem v čem jim je finta tega :D
Zato pa pravijo, da pametni služijo, ko imajo nori denar

vimos ::

Ne, jaz sem ga dal za 850€, imel pa sem tudi ponudbe za 900€ (vendar niso imeli prevoza itd.) sej pravim sporocil vec kot 70x v inboxu, vsem
nisem niti odpisal ?

m0LN4r ::

Malo poglejte nemski ebay, bolano.

Nekateri prodajajo celo svoje prednarocilo, ker se jim ne da cakat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

vres.ales je izjavil:

Ne razumem v čem jim je finta tega :D
Zato pa pravijo, da pametni služijo, ko imajo nori denar


Misliš si rect "ko imajo osli dnar, trgovci trgujejo"

filip007 ::

To ni še nič, tujina ima po 4x ceni, tukaj ker smo pač še balkan plačujemo manj, kar ugodno bi rekel.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Kvinta ::

Čisto enostavno takemu ko ma dnarja ,ko solate in ne ve kam z njim je par jurjev kaplja v ocean :))
A.C.A.B

kitl76 ::

PA ni vreden tudi, če imaš denarja kot solate nek mlinček ala ps5 ni vreden 1000 EUR.

The Wiber ::

kitl76 je izjavil:

Špila se takole samo je precej drago- Nabaviš gaming PC cca. 2500 EUR kišta in kupiš ps5 400 EUR. Potem igraš vse igre na PC "zastonj" kar pa je eksluziv pa igraš na ps5. Tako sem jaz prefural prejšno generacijo ps4. Te pa verjetno ne bom, ker gaming PC je predrag sem postal preškrt. Naročen imam ps5 pri t2, ki ga žal zdaj v prvem valu ni bilo in pri tem bom verjetno ostal PC pa ostane 4 leta star še naprej tak kot je bil brez dragega upgrade-a.

Nekateri se res ne zavedate cen, ko se gre za gaming PC-je... 2500 € je tako velik budget, da ga boš težko dosegel, četudi kupuješ najbolj overpriced komponente in dodatno nepotrebne "bonbončke."

LeQuack je izjavil:

Spet paper launch, očitno vsi te 2nd rate proizvajalci kot so Sony in podobni, ne znajo dovolj zalog proizvest, čeprav jim vse dela kitajski child labor. Apple je edini ki izda produkt po neki ceni in potem lahko kupci dejansko po tej ceni dobijo.

3rd party je predvsem AMD, ki pa je tudi zadolžen s proizvodnjo skoraj identičnih komponent za Xbox S in X ter povrh še za njihove nove Zen procesorje in RDNA grafične kartice, kjer jim tudi povzročajo težave zaloga, isto kot pri nvidii, ki pa ima težave le pri GPU-jih. Malce bo treba počakati ne glede na to ali kupuješ konzolo ali pc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: The Wiber ()

Argica ::

Za naročila, prejeta od 19.11.2020 dalje, pričakujemo dostavo januarja 2021 oz. kasneje.

ETI3n ::

vres.ales je izjavil:

Ne razumem v čem jim je finta tega :D
Zato pa pravijo, da pametni služijo, ko imajo nori denar

Jbg, pred praznična evforija, ali kako drugače.Še dobro da sem vsaj dobil Xbox Series X, se mi zdi da sem do njega lažje prišel, tak bo čas lažje teku :D

Skyman ::

Argica je izjavil:

Za naročila, prejeta od 19.11.2020 dalje, pričakujemo dostavo januarja 2021 oz. kasneje.


Katera trgovina?

meho7 ::

mirancar ::

springfield je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Spet paper launch, očitno vsi te 2nd rate proizvajalci kot so Sony in podobni, ne znajo dovolj zalog proizvest, čeprav jim vse dela kitajski child labor. Apple je edini ki izda produkt po neki ceni in potem lahko kupci dejansko po tej ceni dobijo.

A res? Zato je pri nas nov Macbook Air z M1 100€ drazji kot v Avstriji? Poleg tega ga je tudi nemogoce dobit pri nas.
Kolikor vem so vsi trgovci prodajali PS5 za 399/499€.

macbook air M1 je povsem dobavljiv pri nas, poleg tega je cena celo malo (~10€) ceneje kot na amazonu (tam je 1100 + štet moraš slovenski DDV)
kolegica ga je brez težav naročila četrti dan po releasu v sloveniji ... mislim da samo prvi dan ni bil dobavljiv, vse ostale dni pa je OK. In to mene tudi preseneča, ker tudi laptopi so iskana roba zaradi korone. grafične, ps5 in ryzen 5000 gredo v sekundi ko se pojavijo, za macbook se ne rabiš pretegovat popolnoma nič. Zdele ga greš lahko naklikat in bo pri tebi v 1 tednu. Mogoče se motim in bodo začel masovno nazaj vračat denar. Zaenkrat ne kaže nič na to

mr_tech ::

mirancar je izjavil:

springfield je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Spet paper launch, očitno vsi te 2nd rate proizvajalci kot so Sony in podobni, ne znajo dovolj zalog proizvest, čeprav jim vse dela kitajski child labor. Apple je edini ki izda produkt po neki ceni in potem lahko kupci dejansko po tej ceni dobijo.

A res? Zato je pri nas nov Macbook Air z M1 100€ drazji kot v Avstriji? Poleg tega ga je tudi nemogoce dobit pri nas.
Kolikor vem so vsi trgovci prodajali PS5 za 399/499€.

macbook air M1 je povsem dobavljiv pri nas, poleg tega je cena celo malo (~10€) ceneje kot na amazonu (tam je 1100 + štet moraš slovenski DDV)
kolegica ga je brez težav naročila četrti dan po releasu v sloveniji ... mislim da samo prvi dan ni bil dobavljiv, vse ostale dni pa je OK. In to mene tudi preseneča, ker tudi laptopi so iskana roba zaradi korone. grafične, ps5 in ryzen 5000 gredo v sekundi ko se pojavijo, za macbook se ne rabiš pretegovat popolnoma nič. Zdele ga greš lahko naklikat in bo pri tebi v 1 tednu. Mogoče se motim in bodo začel masovno nazaj vračat denar. Zaenkrat ne kaže nič na to

Tu imaš podatke prodaje: https://www.statista.com/statistics/263...
Od Q4 2019 do Q3 2020 so prodali 18.7 milijonov vseh Apple Mac produktov skupaj, Sony ima namen samo do konca marca 2021 proizvesti 15 milijonov PS5 kar je samo 4 1/2 mesece od začetka prodaje, kar je že velika razlika.

LeQuack ::

Da, paper launch pomeni ravno to, da nimaš pripravljeno to kar hočeš prodajati in da boš šele po izidu štepal.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

mr_tech ::

LeQuack je izjavil:

Da, paper launch pomeni ravno to, da nimaš pripravljeno to kar hočeš prodajati in da boš šele po izidu štepal.

Saj so z proizvodnjo začeli že junija in so že takrat rekli da so povečali proizvodnjo in ne zdaj po izidu. Kaj naj drugega naredijo ali bi prej prekinili razvoj konzole in bi bila slabša ali bi pa začeli naslednjo leto prodajat in bi pustili Microsoftu da proda več Xbox-ov.

springfield ::

mirancar je izjavil:


macbook air M1 je povsem dobavljiv pri nas, poleg tega je cena celo malo (~10€) ceneje kot na amazonu (tam je 1100 + štet moraš slovenski DDV)
kolegica ga je brez težav naročila četrti dan po releasu v sloveniji ... mislim da samo prvi dan ni bil dobavljiv, vse ostale dni pa je OK. In to mene tudi preseneča, ker tudi laptopi so iskana roba zaradi korone. grafične, ps5 in ryzen 5000 gredo v sekundi ko se pojavijo, za macbook se ne rabiš pretegovat popolnoma nič. Zdele ga greš lahko naklikat in bo pri tebi v 1 tednu. Mogoče se motim in bodo začel masovno nazaj vračat denar. Zaenkrat ne kaže nič na to

Pri nas je 1199, oz EPL ga ima za 1189. V Avstriji je 1099. Razlika v davku je pa 2%. Pa kljub temu, PS5 se prodaja po vseh drzava za isto ceno, ne glede na davek.
Aira pa nisem nikjer zasledil, da bi ga imeli na zalogi.

xseki ::

oo7 je izjavil:

Amazon Customers Get Cat Food and Massage Devices Instead of PS5 :)):)):))

https://www.gamepressure.com/newsroom/a...

Lahko potrdim, da nisem dobil mačje hrane :D naročil pri .co.uk

oo7 ::

In kaj igrate tisti, ki že imate ? :D

yayo ::

Tetris seveda :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

vres.ales ::

Pa minecraft na 4k :))

settler ::

xseki je izjavil:

Alfa Dog je izjavil:

Do sedaj sem zasledil da smo dobili konzole le tsti ki smo jih prednaročili pri Bigbang, če se omejimo na Slo prodajalce. Je kdo dobil še od kake druge trgovine?

Dobil od Anni. Verjetno eno izmed redkih konzol, ki so jih dobili


Prijatelj dobil pri Mimovrste, če prav vem ga ima že kak teden.

oo7 ::

Zalog še vedno ni v naši trgovinah ?

clio24v ::

Saj jih tudi ne bo.Lahko boš vesel če bo marca kaj na policah trgovin.
Lexus Style

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clio24v ()

Kvinta ::

Ne bi reko da bi PS5 bil neka revolucija tak kot je blo ,ko smo skočli iz Ps1 na Ps2 al pa iz Ps3 na Ps4 :)
A.C.A.B

m0LN4r ::

Kdaj pride prvi Raytracing naslov na PS5?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

z3ro ::

Je že..Spiderman ter COD CW.

skyform ::

Kvinta je izjavil:

Ne bi reko da bi PS5 bil neka revolucija tak kot je blo ,ko smo skočli iz Ps1 na Ps2 al pa iz Ps3 na Ps4 :)


Napredek iz PS3 na PS4 revolucionaren, eh ki te, ravno zato, ker ni bil nek napredek sem preskočil PS4 in Xbox. Ok zdaj zadnje igre so kar napredek proti PS3 ampak nič posebnega, pri launchu pa sploh ne. Sicer je to večinoma tako, da so pač launch igre slabše, ker še nimajo naštudirane konzole ampak vseeno. Največji napredek kar sem jih jaz videl je bil iz Sega Megadrive na Sega Saturn, kaj takšnega več najbrž ne bom doživel, to je bilo pa abnormalno. Tudi PS1 na PS2 in Sega Saturn na Sega dreamast je bil velik napredek. Vse ostalo pa me ni najbolj navdušilo pa sem imel na tone iger in vse konzole od Nintendo, Sega, Sony in Microsoft, razen zadnjo genracijo sem preskočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Alfa Dog ::

oo7 je izjavil:

In kaj igrate tisti, ki že imate ? :D

Ja Astrobot, kaj pa drugega :|:))
Čakamo Miklavža da prinese Spidermana...

yayo ::

IL_DIAVOLO ::

Najboljše sele prihaja, ko pridejo "nove zaloge" ta konec tedna.

Raja bo seveda navalila.

vres.ales ::

Torej dobro, da sem bil prelen in nisem iskal preorderjev

springfield ::

Pa saj vsaka stvar lahko crkne. Verjetno ni produkta na Amazonu, ki ne bi imel slabega reviewa, ker se je zadeva pokvarla. Zato pa so garancije, ni glih optimalno, ker bi raje uporabljal, ampak tak je.

Argica ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Najboljše sele prihaja, ko pridejo "nove zaloge" ta konec tedna.

Raja bo seveda navalila.


o čem ti?
««
29 / 132
»»