» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
28 / 132
»»

chucki ::

Meni isto ze 2x....in stock potem pa zgine
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

xseki ::

Zaenkrat vse čisto... Upam, da ga imam...

yayo ::

a na Amazon DE je bila?

oo7 ::

xseki je izjavil:

Zaenkrat vse čisto... Upam, da ga imam...



Koliko časa pa bo hodil po pošti ?

yayo ::

update, je bila ravno zdaj na DE. Potem pa sorry itd..

xseki ::

IL_DIAVOLO ::

Chill...saj se vas bo kap.

chucki ::

Kazal je in stock 1..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

svecka ::

puginho je izjavil:

svecka je izjavil:

Vsi ki ste dobili ps5 priporočam da ga ne odpirate in ga prodate za x2 na bolhi. Trenutno ni vredno svoje cene ob vseh porodnih težavah ki jih ima.


Fajn da govoriš o porodnih težavah nisi pa ga od blizu videl, kaj a igre ne deluje, ne moreš igrat, daj se malo informiraj prej preden trosiš oslarije.


YouTube posnetki tistih ki imajo že ps5 konzole govorijo zase...pozanimaj najprej sebe.

BTW: v bigbangku so dobili samo 20 konzol. Čestitam srečneži, jaz ga nisem uspel dobit (itak bi ga preprodal naprej).

Kvinta ::

Zdaj ga komot za jurja prodaš vrjetno bi dal tud kdo 2 jurja :))
A.C.A.B

yayo ::

xseki je izjavil:

amazon.de je LIVE!

Hitro https://www.amazon.de/-/en/dp/B08H93ZRK...

mene je fuknilo ven prav na zadnji stopnji, ko je bila dodana potnina in sem kliknik "kupi" :))

yayo je izjavil:

xseki je izjavil:

amazon.de je LIVE!

Hitro https://www.amazon.de/-/en/dp/B08H93ZRK...

mene je fuknilo ven prav na zadnji stopnji, ko je bila dodana poštnina in sem kliknik "kupi" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

mr_tech ::

mene tud 4x

yayo ::

Amazon It dice pure che la console non e' disponibile, ma porca la vacca zozza!!!

scipascapa ::

dio mio.

mr_tech ::

electronic4you se pa tud že 4 ure stran ruši

oo7 ::

Ko je izšel PS4 so tudi tam takoj pošle zaloge ?

UganiKdo ::

Rokk88 ::

Nisem prepričan, da ga bomo tisti, katerim se je usr* danes na Amazon.de, res dobili kaj kmalu.
Ker meni 1.niso trgali iz kreditne, 2.datum dobave v potrditvenem mailu ni naveden
 Slika

Slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokk88 ()

bgrabnar ::

Evo prvi otisi 3 ure igranja rdr2 dela vse super, tudi sama namestitev in update vse slo bp.

xseki ::

Pravkar dobil klic iz Anni.si, sem pri njih dobil PS5, in gre jutri na pošto.

celje ::

Rokk88 je izjavil:

Nisem prepričan, da ga bomo tisti, katerim se je usr* danes na Amazon.de, res dobili kaj kmalu.
Ker meni 1.niso trgali iz kreditne, 2.datum dobave v potrditvenem mailu ni naveden
 Slika

Slika




amazon “trga” tisti dan ko poslje. nic prej.

rawlit ::

bgrabnar je izjavil:

Evo prvi otisi 3 ure igranja rdr2 dela vse super, tudi sama namestitev in update vse slo bp.


Pa je izkušnja kaj boljša kot na PS4 Pro? Boljša kakovost? Višji framerate?

Reaper ::

Jaz sem za hec pogledal na vse amazone pa ni bilo nikjer nič. Na uk sem ga ene 2x dobil v košarico ampak nisem prišel vanjo. Sem pa probal bolj iz firbca, ker ga poleg Gaming PCja in PS4, ki oba stojita skoraj idle, še ne potrebujem.

puginho ::

svecka je izjavil:

puginho je izjavil:

svecka je izjavil:

Vsi ki ste dobili ps5 priporočam da ga ne odpirate in ga prodate za x2 na bolhi. Trenutno ni vredno svoje cene ob vseh porodnih težavah ki jih ima.


Fajn da govoriš o porodnih težavah nisi pa ga od blizu videl, kaj a igre ne deluje, ne moreš igrat, daj se malo informiraj prej preden trosiš oslarije.


YouTube posnetki tistih ki imajo že ps5 konzole govorijo zase...pozanimaj najprej sebe.

BTW: v bigbangku so dobili samo 20 konzol. Čestitam srečneži, jaz ga nisem uspel dobit (itak bi ga preprodal naprej).


10 do 20 jih ima manjše težave, pa še to z zunanjimi diski in občasnimi freezi, ostali miljon pa lepo igra in je tiho.

Skyman ::

Je kdo dobil se od kaksnega konzolkota,goblina oz playgame? Tko kot sem zasledil na njihovih fb je bilo bolj "bogo" vse skupaj.Sicer pomoje je blo glih za celo slovenijo cca 50 ps5

bgrabnar ::

rawlit je izjavil:

bgrabnar je izjavil:

Evo prvi otisi 3 ure igranja rdr2 dela vse super, tudi sama namestitev in update vse slo bp.


Pa je izkušnja kaj boljša kot na PS4 Pro? Boljša kakovost? Višji framerate?



Predusen Hitrejše loudanje..

yayo ::

sedaj sem malce gledal komentarje na Amazon.it pa zgleda, da so prišli skozi proces nakupa tisti, ki so imeli naštimano na "buy now", brez vmesnega vozička. Kdor je najprej dal v voziček, ga je vrglo ven pred zaključkom nakupa.

scipascapa ::

Out of stock: Worldwide Edition

Skyman ::

PS5 HDMI 2.1 Bandwidth Is Limited to 32GB/s, Unlike Xbox Series X's 40GB/s

https://wccftech.com/ps5-hdmi-2-1-bandw...

UganiKdo ::

4k pri 60 FPS in dolbi vision jih porabi kolk? 20, 24?

120FPS pri trenutni generaciji konzol so pa mokre sanje (pustimo stare porte, kjer je popolnoma vseeno ali delajo 4:2:2 ali 4:4:4) ne glede na to ali govorimo o ps5 ali xboxu. Pa če smo pošteni 120 fps verjetno nikoli ne bo prioriteta na konzolah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

IL_DIAVOLO ::

Higher is better 8-)

UganiKdo ::

potem tako ali tako je edina stvar, ki kaj šteje 5k in več vreden PC.

adict123 ::

Torej do naslednjega leta (najverjetneje) lahko pozabim da bom kje dobil PS5, kajne?
there's no chemical solution to a spiritual problem

IL_DIAVOLO ::

5k vreden pc za 500 evrov? Sounds like a good deal.

TOP ::

No tisti ki ste ga dobili,kaka je razlika razen v izgledu.Bo treba tudi kako novo igro naredit,ker drugače neke razlike ni.

oo7 ::

adict123 je izjavil:

Torej do naslednjega leta (najverjetneje) lahko pozabim da bom kje dobil PS5, kajne?


Verjetno ja.
Razen če bo kje nova zaloga ampak jo bodo verjetno razgrabili v prvem dnevu.

jimyboy ::

Če boste naročevali na amazon.uk je veliko scamov !!

https://twitter.com/flagwithoutwind/sta...

https://twitter.com/hilly_cfc/status/13...

oo7 ::

It'll be Long Time Before Games Will Show the Full Potential of PS5

https://www.gamepressure.com/newsroom/i...

IL_DIAVOLO ::

Vsaj mačke ne bojo lačne :))

yayo ::

kolikor razumem, gre v teh dveh primerih za sum, da je nekdo zamenjal konzole v paketih. Verjetno potem, ko so paketi zapustili skladišče.
Mr. Obvious je moje ime. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

xseki ::

Rokk88 je izjavil:

Nisem prepričan, da ga bomo tisti, katerim se je usr* danes na Amazon.de, res dobili kaj kmalu.
Ker meni 1.niso trgali iz kreditne, 2.datum dobave v potrditvenem mailu ni naveden
 Slika

Slika


Jaz sem pravkar kontakriral njihov Live Chat in sem jih vprašal kakšno je stanje z paketom. Gospod mi je rekel, da je moj paket v obdelavi in, da me za konzolo ne rabi skrbet.

Link če si naročil preko Nemškega: https://www.amazon.de/gp/help/contact-u...?

LeQuack ::

Najbolj smešno je to, da je včasih budget PC premagal konzole, zdaj pa so konszole ene 3x bolj price/performance kot novi PC-ji, v smislu igranja igric. Že samo za spodobno grafično daš skoraj ceno cele konzole.
Quack !

TOP ::

Ja ma s samo konzulo si nimaš,kaj pomagat računaj še igre 70e vsaka ob izidu pa je hitro čez budget in kaj si lahko še pomagaš s konzulo nič en čas nabijaš,kot zmešan potem pa stoji in pobira prah.PC pa še rabi.

LeQuack ::

TOP je izjavil:

Ja ma s samo konzulo si nimaš,kaj pomagat računaj še igre 70e vsaka ob izidu pa je hitro čez budget in kaj si lahko še pomagaš s konzulo nič en čas nabijaš,kot zmešan potem pa stoji in pobira prah.PC pa še rabi.


Aja za PC pa ne rabiš plačati za igrice? Mislim ja lahko jih "ukradeš", ampak lahko tudi cel PC "ukradeš" če smo že pri tem, ali pa PS5 tud. Ampak glede price/performance sem mislil seveda za igrice, itak poleg tega je za običajnega uporabnika samo še brskanje po internetu, po moje če da na PS priklopiti tipkovnico/miško in uporabljati browser, potem je to win.
Quack !

UganiKdo ::

Ker novi spili ob izzidu na pc so pa zastonj?

Predvsem pa je to spet primerjava hrusk in jabolk ki jima nic z temo.

Argica ::

epic so skoz zastonj, indiegala, steam večkrat ipd.

LeQuack ::

Ampak igric na PC-ju ne moreš prodati.
Quack !

patron ::

Vsakemu svoje... jaz sem naprimer vsa ta leta imel fiksno idejo, da igre se špila samo na računalniku s tipkovnico in miško in za konzolo nisem želel niti slišati. Ampak zadnje nekaj let se mi enostavno ni dalo sedeti za računalnikom in igrati igre. Poleg sedenja v službi res ni pasalo sedeti še doma za PC-jem. Za konzolo sem pa imel idejo da če bo pa pod 200€ jo pa kupim. Potem pa sem lansko leto za black friday kupil PS4 Slim za 199€ v BigBangu in od takrat se sprašujem kaj sem toliko časa čakal in sedaj bi dal tudi več. Tokrat mi je samo zaloga za PS5 preprečila, da nism nabavil še PS5 :D

Da se še malo teme držim. Se mi zdi, da nič ne zamujam, ker še nimam PS5. Imam še en kup iger za PS4, ki jih želim preigrati. Malo sem upal na boljšo grafiko ampak kolikor sem gledal na youtube neke strašne razlike v grafiki ni za PS4 igre. Bom malce lažje počakal na zalogo :)

UganiKdo ::

Argica je izjavil:

epic so skoz zastonj, indiegala, steam večkrat ipd.


govorimo o novih špilih, ki ob izzidu stanejo 70 EUR. Za konzole lahko rabljene dobiš za minimalen denar, dva ducat ti jih pa vsako leto skupaj z PSN dostavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kitl76 ::

Špila se takole samo je precej drago- Nabaviš gaming PC cca. 2500 EUR kišta in kupiš ps5 400 EUR. Potem igraš vse igre na PC "zastonj" kar pa je eksluziv pa igraš na ps5. Tako sem jaz prefural prejšno generacijo ps4. Te pa verjetno ne bom, ker gaming PC je predrag sem postal preškrt. Naročen imam ps5 pri t2, ki ga žal zdaj v prvem valu ni bilo in pri tem bom verjetno ostal PC pa ostane 4 leta star še naprej tak kot je bil brez dragega upgrade-a.
««
28 / 132
»»