» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
26 / 132
»»

Kvinta ::

V bistvu je s tem naredil otrokom največjo možno uslugo, glede na splošen nivo idiotizmov, ki jih strelja po forumu.


Moja žena ma IQ med 20 in 30 pa se mi zdi da je bolj pametna od tebe + otroka tudi .... nisem ti jaz kriv če si star 40 let pa živiš v hotelu mama in sproščaš svoje frustracije po vsem kar leze in gre ;((
A.C.A.B

Slopek ::

Kvinta je izjavil:

V bistvu je s tem naredil otrokom največjo možno uslugo, glede na splošen nivo idiotizmov, ki jih strelja po forumu.


Moja žena ma IQ med 20 in 30 pa se mi zdi da je bolj pametna od tebe + otroka tudi .... nisem ti jaz kriv če si star 40 let pa živiš v hotelu mama in sproščaš svoje frustracije po vsem kar leze in gre ;((

Saj ni treba na soncu bit non stop.
Da bi jemal na morje konzolo. Ni ne tvja, ne telefona. Ampak smo si različni. Eni imajo radi ženske z IQ30, drugi pa smo bolj zahtevni. Glede vseh stvari je tako. Tudi glede dopusta ;)

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Sicer sam ne nosim konzole na dopust, ampak zakaj vas to tak moti? Na dopust se gres spocit in ljudje igrajo igre za sprostitev... Cudno gledam, ce si nekdo nese delo na dopust.

Ekzekli...spočit, oči nič ne počivajo. Igre igraš že doma za 4 stenam, torej kak dopust je to če si za 4 stenam in s konzolo = enako kot doma :)
Delo na dopust pa tud krneki

springfield ::

Kaj na dopustu ne seksas, ker to pocnes tudi doma? :))
Pustite ljudem, da delajo na dopustu kaj jim pase. Eni so 2 tedna skupaj pijani, eni hodijo okoli, eni igrajo igre, eni se probajo kaj novega naucit,... Vsak se na svoj nacin spocije.

D3m ::

Pol pa teme odpirajo o skrbništvu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Badwolff ::

Anni

Žal, smo prejeli premalo konzol, da bi lahko odpremili tudi vaše naročilo, dobili smo samo 5 konzol PlayStation 5 Digital.

Prodane so bile prvim naročnikom, žal za vas nismo prejeli zaloge.

Nova dobava trenutno ni znana, morda decembra, ali bolj verjetno v začetku leta 2021.

Sporočite, ali boste čakali novo dobavo, ali naročilo prekličemo

xseki ::

Badwolff je izjavil:

Anni

Žal, smo prejeli premalo konzol, da bi lahko odpremili tudi vaše naročilo, dobili smo samo 5 konzol PlayStation 5 Digital.

Prodane so bile prvim naročnikom, žal za vas nismo prejeli zaloge.

Nova dobava trenutno ni znana, morda decembra, ali bolj verjetno v začetku leta 2021.

Sporočite, ali boste čakali novo dobavo, ali naročilo prekličemo

Lahko vprašam kdaj si ga prednaročil? Jaz sem tudi prednaročil pri Anni, zgleda, da ga ne bom dobil.

IL_DIAVOLO ::

Morda pa se boste zadovoljni, ker niste dobili polizdelka :)

oo7 ::

PlayStation 5 Stock to Be Available on Amazon in Europe on Launch Day

https://wccftech.com/playstation-5-stoc...

Oktan ::

Jaz sem ga naročil na Sony ACS prvi dan ko se ga je dalo 17.9
Pa so mi potem javili da jih dobijo tako malo da pridem na vrsto šele v drugi pošiljki ki upajo da bo do konca leta...
Mogoče se bojo pa res do takrat pokazale kakšne serijske napake pa še prekličem naročilo...

Skyman ::

Pri sony ACS si moral 50€ v naprej placati da je sploh obveljala garancija,kar je zelo podlo ce mene vprašaš.Da potem cakas kot idiot in ga prej dobis drugje za isti kes,a te prisilijo da ostanes pri njih razn,ce se ti ne gre za tistih 50€.

Jaz sem ga tudi "prednarocil" a ga vrjetno dobim po novem letu v letu 2021 upam da nekje do poletja,ko bodo potem pofixal vse porodne tezave

Drugace je prisel ze novi firmware
New PS5 System Update 20.02-02.25.00 Is Being Rolled Out by Sony; Weighs in at 886MB
https://wccftech.com/new-ps5-system-upd...

Oktan ::

Jaz sem ravno zaradi avansa 50€ računal da bom s tem prednaročilom res dobil. So mi pa rekli, da mi vrnejo denar kadarkoli želim če se premislim s čakanjem...

Skyman ::

Potem pa vredu da ti ne "poberejo" denarja.Sem mislil da si placal teh 50 kot avans in da ti ga ne vrnejo.Potem ni panike

GregiB ::

Ima kdo kak info, kdaj bo možno v rodni grüdi kupiti PS5 "off the shelf"? Zdi se, da bodo prve pošiljke vse namenjene prednaročnikom... Oz., kdaj bomo kaj lahko računali na kakšne bundle (konzola + igra, konzola + dodaten pad...) ali konzolo v kakšni bolj apetitlih barvi?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

springfield ::

Jaz ne bi racunal pred januarjem, februarjem. Bundli mogoce celo komaj pomladi.

oo7 ::

PlayStation CEO Justifies Increase in Price of PS5 Games

https://exputer.com/playstation-ceo-jus...

messi1985 ::

Znancu so danes poslali ps5 iz acs, vendar je prednarocil ze julija in takrat placal 50€. Imam celo sliko ampak ne znam prilepit ?

GregiB ::

Mah, glede na to, da igram le 2 igri, bom počakal z nakupom, ena gre next gen decembra (FIFA) ena pa sploh ne (GranTurismo)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

rawlit ::

messi1985 je izjavil:

Znancu so danes poslali ps5 iz acs, vendar je prednarocil ze julija in takrat placal 50€. Imam celo sliko ampak ne znam prilepit ?


Saj ti verjamemo, da kak kos so pa res dobili :) Je pa res zanimivo kako ponudba ne dohaja povpraševanja na tem področju, vse je razgrabljeno, PS5, nove grafične, novi CPUji. Samo še igrce igramo očitno :)

vres.ales ::

Otroci so doma, pa božič se bliža. Tako enostavno je to :)
Največ jih je tak teh, ko so zadnje 4 lete osnovke pa vsi letniki srednje

alexslo93 ::

Ali so že komu poslali iz bigbanga?

xseki ::

Če kdo živi blizu meje, lahko konzolo naroči pri Libro.at, konzole gredo baje online ob 24:00 danes zvečer. Namesto svoj naslov, vneseš naslov svoje najbližje Libro poslovalnice.

vimos ::

alexslo93 je izjavil:

Ali so že komu poslali iz bigbanga?



Še nobenega obvestila nisem prejel.

bgrabnar ::

vimos je izjavil:

alexslo93 je izjavil:

Ali so že komu poslali iz bigbanga?



Še nobenega obvestila nisem prejel.


Tudi jaz ne BB prevzem po pošti,, sem pa klical in dal poizvedbo id narocila ter št predračuna da preverjo,, me bodo obvestili, upam da jih ne zmanka pa da dobim.

bgrabnar ::

Ravnokar me je gospa klicala iz BB,so dali naprej, sedaj je pa vse odvisno od pošte.

alexslo93 ::

bgrabnar je izjavil:

vimos je izjavil:

alexslo93 je izjavil:

Ali so Ĺže komu poslali iz bigbanga?



Ĺ e nobenega obvestila nisem prejel.


Tudi jaz ne BB prevzem po poĹĄti,, sem pa klical in dal poizvedbo id narocila ter ĹĄt predraÄuna da preverjo,, me bodo obvestili, upam da jih ne zmanka pa da dobim.


Meni so spremenili na spletni strani status na zaključeno pred dvemi urami. Nisem pa dobil maila ali smsa za potrdilo.

vimos ::

Sem klical v BB, je rekla gospa da tisti, ki smo dali osebni prevzem nas bodo jutri klicali direktno iz trgovin, za prevzem.

filip007 ::

Pa po eden v trgovino, to pa je VIP, no vsaj vrst ne bo 3 dni prej.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

PS5 Update Doesn't Seem to Fix Rest Mode Issues or Other Serious Bugs

https://wccftech.com/ps5-update-no-fix-...

oo7 ::

PS5 je v 4 dneh prodal 118 000 enot Playstation 5.

mr_tech ::

oo7 je izjavil:

PS5 je v 4 dneh prodal 118 000 enot Playstation 5.

To je podatek samo za Japonsko.
https://kotaku.com/japanese-launch-sale...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_tech ()

celje ::

nimam obcutka, ampak a ni to malo?

kitl76 ::

Men je tudi ta cifra za cel svet majhna.

mr_tech ::

Ni za cel svet ampak samo za Japonsko.
https://wccftech.com/ps5-sells-118k-xsx...

mr_tech ::

Kdor je v programu zvestobe pri Telekomu Slovenije imajo na zalogi:
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

celje ::

ja, meni se zdi majhna stevilka. japonska ima (sem sel prej goglat) cca 126 mil. prebivalcev. niso oni kao mahnjeni na igre? baje so tam znani igralci iger vecje zvezde od igralcev v filmih ali od sportnikov.

Magic1 ::

mr_tech je izjavil:

Kdor je v programu zvestobe pri Telekomu Slovenije imajo na zalogi:
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

And it is already gone, ko sem ravnokar pogledal:))
Magic

Runnagain ::

Magic1 je izjavil:

mr_tech je izjavil:

Kdor je v programu zvestobe pri Telekomu Slovenije imajo na zalogi:
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

And it is already gone, ko sem ravnokar pogledal:))


Verjetno so imeli par kosov. Nekaj kosov bo danes na voljo še na amazonu, tako uk, kot verjetno tudi ostali.
Kdor želi, lahko poskusi srečo :).

LP, Runnagain!!

kitl76 ::

Samo tale Sony je res nesposoben, da se ne more pri nobeni generaciji konzol bolje pripraviti na lunch. Konzola narejena že par mesecev a oni proizvodne praktično še zagnal niso.

springfield ::

Ker Xbox pa dobis takoj, ne? Al pa Zen3 procesorje? Al pa nove graficne? Ne, samo Sony je nesposobn.
Tak pac je. Ljudje so totalno neucakani pa razgrabijo takoj, ko ven pride. Malo potrpis pa v miru kupis, se kaki glitch popravijo v tem casu.

Magic1 ::

Bravo, najbolje da si zrihtajo skladišča, jih filajo in počakajo naslednji božič na izdajo, da bodo lahko vsi dobili day one. Kaj misliš da so trenutno zalogo naštancali čez zadnji vikend?
Magic

quaror ::

Mene je PS5 že pričakal pred vrati danes zjutraj. Naročil sem v Big-Bangu. SMS za dostavo sem prejel danes zjutraj.

Dopust je potrjen...gremo stestirat :)

chucki ::

Kje si doma da te pridemo oropat :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

xseki ::

Očitno se je še Big Bang zelo izkalal z prednaročili. Sam sem nažalost pri njih zamudil.

vimos ::

Tudi jaz se ga dobil v BB, vse pohvale. Zanimivo, da so "manjši" prodajalci ala playgame,gamecenter na polno sprejemali prednaročila, sedaj pa po komentarjih ni videt, da bi ga kdo od njih dobil.

yayo ::

zdaj pa izkušnje prosim.

alexslo93 ::

Sem tudi prejel ps5 danes iz bigbanga. Zdaj bom jo priklopil in testiral.

mastal ::

Je kdo mogoče dobil oz. ima potrjeno dobavo s strani t2?

Runnagain ::

Pohvale BigBangu...sem pozitivno presenečen, da ste jih prejeli na dan izdaje od njih.

vimos ::

Ja bili so tudi mislim da edini, ki so zahtevali celotno plačilo ob naročilu. Se pravi so najbrš točno vedeli koliko jih bodo lahko dobili.
««
26 / 132
»»