» »

Tt Gf4 highest performance cooler???

Tt Gf4 highest performance cooler???

kihc ::

Stvar je taka,
V kratkem dobim Voodooja3 2000 za, ki bo v mashini namenjeni lazjim graficnim opravilom (beri: nic oziroma malo iger like ut, rtwc: ET...)
Voodooja bom flashal na 3000 in poskusil kar najbolj naviti.
Sedaj iscem cooler zanj ki bo tudi kolikor toliko 'zakon' zgledal.

Sedaj sem med odlocitvijo med tem Tt-jevim super cudom, ki pa meni osebno zgleda kot 'peace of shit' (kos cenene plastike). Stvar je sicer ze dolgo na trgu in tudi tukaj ni bilo kaksnih hudih debat o njegovi odlicnosti. Vendar ne razumem kako so mu lahko potem na Tweakers Ausralia dodelili oceno 9,5/108-O?
Moja druga izbira je home made kopija tega hladilnika in sicer iz hladilnih reber Volcanota 10+ in enega obicajnega ventilatorcka. Seveda bo za videz poskbljeno:D

frenk ::

mogoče 11+:\...>:D

Marjan ::

Odvisno kolko ke$ha si pripravlen dat.

2.400sit ali 3.400sit.

Drugi ti bo zasedel enga ali dva slota, medtem ko prvi hladilnik nobenega. Tud v Voodooja se ne splača investirat kej dosti.
In prvi hladilnik ni ceneni kos plastike ampak je celoten iz bakra in tudi odlično opravlja svojo nalogo. Tako, da ti predlagam prvega.

Boš pa pri kateremkoli moral malo zmodificirat hladilnik, da ga boš lahko pritrdil na grafično.

Jest osebno bi na Voodoo-ja dal najbolj poceni rebra, ki se mi valjajo po omari. Ti pa naredi kakor hočeš :D

:))

kihc ::

@frenk: sem ga imel v mislih>:D vendar mi je cena zbistrila misli.

@Marjan: glede pci rez ni problem - imam jih 5, rabim samo sound in mrezno tako da se vedno 3 na razpolago :D.
Glede denarja bom poskusil le porabiti saro v koiristne namene. No skratka, najprej morem obe zadevi videti v zivo.

aja se nekaj.... RESPECT 3DFX !!! :D

Dr_M ::

ki pa meni osebno zgleda kot 'peace of shit' (kos cenene plastike

ti se pa ne spoznas kej prevec na hladilnike, ane??

no hladilnik za gpu je v celoti iz bakra, tista prozorna plastika na vrhu je pa zato da ventilator ne piha prosto po presernu. edin tisti hladilniki za ram so _neuporabni_.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ru7 ::

Kakega Blue (če ga kje dobiš) alpa Crystal Orb bi dal jst gor, čist zadost hladi

frenk ::

ru7:odvisno kva je zadost:D

moj volcano5 je kr fajn vroč>:D...no ja trenutno mam navaden cooler:(

asPeteR ::

Za vodoo 3000 bo popolnoma zadostoval Crystal orb ... Ce ga mam jaz na mojmu navitmu radeonu, bo pol tud za tole dober.
http://blog.stegnar.com

kihc ::

No vidim da je tema spet prišla k sebi;)

Torej enega crytala že imam (gf4 mx440), vendar mi ne izleda preveč 'estetsko'

Najbrž se bom odločil kar za Tt-jevo čudo, cool mod različico, ker z tistim V10+ se mi ne da preveč ubadat.
Aja torej se voodoo ne greje tako zelo veliko ko je navit (sicer pa je logično, serijsko ima na sebi samo kos plastike)

No hvala za odgovore

frenk ::

asPeteR: nikol ni dost...sploh pa če maš voltmod:)

asPeteR ::

frenk: Za vodoo 3000 bo vse dobro!>:D No, seveda ni nikol dost, ce mas kaksnega FX, volmodanga, potem ti ne preostane drugega da predelas SLK900 za FXa in das gor delto!>:D
http://blog.stegnar.com

kihc ::

@freeeenk:D : volt mod imaš? Na ramih? GPU-ju? Kako si to naredil?

Imaš morda kakšno slikico>:D ?

kihc ::

aja, govoriš za voodooja al radeona?:|

DjTonic ::

Voodoo se kar greje kolega ma gor rebra od mojega bivšega procesorja in moram povedat da so kar fajn topla>:D

frenk ::

kihc: govorim za ti4200 ampak trenutno nimam voltmoda in niti volcano5...nekj me je frafična zajbavala pa sm dou dol vse voltmode, nakonc sm pa vidu da mau po njej kapla:D...vodnga sm mau prehitr postaulou in zdej razstavljen čaka na novo postavitev rev 1.1:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Hladilnik za AMD (pasivno hlajenje) ?

Oddelek: Kaj kupiti
5934 (858) cortez
»

Hladilnik za chipset maticne? Kateri?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201276 (933) sash
»

Navijanje R8500LE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181368 (1152) Proximus
»

utišanje crystal orb-a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211351 (1072) tx-z
»

hlajenje proca pa grafikulje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131155 (896) element

Več podobnih tem