» »

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4

1
2
»

WallSreet ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Meni je bilo v Bad Boysih vedno smešno, ko je tam en rich policaj, ki fura 200k Poršeje in tvega življenje. Precej nerealno:D

Taras je slovenski detektiv Lowrey:))

Brez problema, če zraven prodaš par kg kokaina.

Men je blo to kull, ko sm bil otrok. Vau. Bom jaz tud policaj iz. detektiv, vozu porša 911 turbo pa strelu bad guyse.


Verjamem da bo mlajši generacije potem ta film kul. Ne vrti se vse okoli tebe in nima veze če imaš 40 let. Če si ti kot otrok užival v tem, potem sem prepričan da se bodo našli otroci, ki bodo uživali v tem filmu. Povej mi koliko realnih akcijskih filmov poznaš pa ti bom jaz naštel vsaj 5x več akcijskih filmov ki so nerealni. Akcijske scene med Chuck Norisom in Bruce Leejem so bile pa realne ali kako? Pol ure dolge borbe in vsak po 400 udarcev v glavo lol.

WallSreet ::

DrDre95 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Veliko ljudi si trailerjev sploh ne pogleda.


Normalno. To so fanboji ki bojo šli v kino 12x gledat, pa četudi ne bo nič drugega kot 2 uri zvočnih efektov prdenja.


Nope. Govorim na splošno. Imaš filme ki niso franšize in kjer si folk ne pogleda trailerja in gre pač v kino ker je slišal da je film tight. Poznam veliko folka ki si trailerjev ne pogleda.

Ne vem kaj bo saj filma še nisem gledal in morda boš celo imel prav. Sem pa prepričan da boš v tej temi še smetil tudi potem ko si boš film tudi ti pogledal LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

DrDre95 ::

WallSreet je izjavil:

gre pač v kino ker je slišal da je film tight


Saj pravim da fanboji pogoltnejo vse in so pripravljeni dati lastno življenje za branjenje imena svoje najljubše holiwodske zvezde.

WallSreet ::

DrDre95 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

gre pač v kino ker je slišal da je film tight


Saj pravim da fanboji pogoltnejo vse in so pripravljeni dati lastno življenje za branjenje imena svoje najljubše holiwodske zvezde.


Več kot očitno si ti eden izmed njih saj se drugače nebi non stop pritoževal :)). Se slišimo po tem ko si boš film pogledal :D

2dark ::

WallSreet je izjavil:


Povej mi koliko realnih akcijskih filmov poznaš pa ti bom jaz naštel vsaj 5x več akcijskih filmov ki so nerealni.


oo7 ::

Bad Boys 4 že v pred produkciji.

'Bad Boys 4' in the Works

https://www.hollywoodreporter.com/heat-...

sulaco ::

Me ne čudi da bo nadaljevanje saj se aktualni film konča z možnostjo nadaljevanja in vpeljavo mlajših igralcev=bljak

Drugače pa sem kar malo razočaran nad filmom...tipični popkorn akcijski film...zelo se vidi da sta Martin in Will stara...

Glede na to da smo 17 let čakali na nadaljevanje je ZELO slab scenarij!! IMDB ocena 7,4 je previsoka
Nekaj podobnega kot pri T6 in Rambo5

2dark ::

sulaco je izjavil:


Drugače pa sem kar malo razočaran nad filmom...tipični popkorn akcijski film...zelo se vidi da sta Martin in Will stara...



Film ni bil narejen za ljudi, ki so odraščali s prvim in drugim delom. Ustvarjen je za novo generacijo najstnikov.

Horas ::

2dark je izjavil:

sulaco je izjavil:


Drugače pa sem kar malo razočaran nad filmom...tipični popkorn akcijski film...zelo se vidi da sta Martin in Will stara...



Film ni bil narejen za ljudi, ki so odraščali s prvim in drugim delom. Ustvarjen je za novo generacijo najstnikov.


saj to je problem teh strokovnih kritikov! ne znajo z cajtom naprej! ostajajo za luno in se derejo kak drek je pa kk je nerealno itd...

2dark ::

Horas je izjavil:



saj to je problem teh strokovnih kritikov! ne znajo z cajtom naprej! ostajajo za luno in se derejo kak drek je pa kk je nerealno itd...


Policaj iz oddlka narkotikov , ki vozi novega poršeja 911? SUper realno res.

Horas ::

pa wtf je to problem?! da faq je z vami narobe?! sicer pa ja imaš policaje in ne navadne ampak kriminaliste, inšpektorje ki imajo take avte.

WallSreet ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:



saj to je problem teh strokovnih kritikov! ne znajo z cajtom naprej! ostajajo za luno in se derejo kak drek je pa kk je nerealno itd...


Policaj iz oddlka narkotikov , ki vozi novega poršeja 911? SUper realno res.


Tip še kar joka pa se pritožuje. Saj te razumemo, film ti ni všeč ni ti potrebno znova in znova tega ponavljati.

Saj te razumemo Policaj iz oddelka narkotikov ne vozi Poršeja, kolikokrat boš to še omenil

sfaljk ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:



saj to je problem teh strokovnih kritikov! ne znajo z cajtom naprej! ostajajo za luno in se derejo kak drek je pa kk je nerealno itd...


Policaj iz oddlka narkotikov , ki vozi novega poršeja 911? SUper realno res.


Če se prav spomnim je v prvem delu povedal od kje mu denar za tak avto. Nek fond oziroma dediščina. V glavnem če se prav spomnim je lik Willa Smitha sin bogatašev in je policist zaradi "gušta". Z Martin Lawrencem se tudi nekaj kregata, ker mu Martin očita, da je s polno ritjo lahko srat - kar je res.

2dark ::

Horas je izjavil:

sicer pa ja imaš policaje in ne navadne ampak kriminaliste, inšpektorje ki imajo take avte.


Ne, nimaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

WallSreet ::

Box Office: 'Bad Boys for Life' Scores Big With $66 Million Launch
https://variety.com/2020/film/news/box-...

Horas ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:

sicer pa ja imaš policaje in ne navadne ampak kriminaliste, inšpektorje ki imajo take avte.


Ne, nimaš.


ne kje pa, policaji so vsi po vrsti skromni kajne. raje majo chevrolet aveo kot pa porsche 911 če majo tolk dnarja.

oo7 ::

Bad Boys for life že raste na travnikih.

oo7 ::

Kar zabaven film sicer nič posebnega. Se pa vidi, da filma ni režiseral Michael Bay, ker eksplozij in akcije je veliko manj. Še vedno mi je najboljši v tej seriji prvi Bad Boys film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

TineTone ::

Groza. A ima ta Holliwood samo ene 4 različne scenarije za snemanje produktov in samo igralce menjajo?

gddr85 ::

najbrž zmanjka keša za proper scenarij, gre vse v Willa Smitha + efekte :))

meho7 ::

Zgleda, da Januar se vedno velja za odlaganje gnoja.
Sranje od sranja

Vazelin ::

A ta Martin Lawrence je bil na kakšnem odvajanju, da ga ni bilo nikjer dolga leta? Včasih si samo TV prižgal in je ven skočil lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

al pa se mu ni dalo več snemat. dnarja ma ko dreka.

Vazelin ::

Sem pogledal movie. Pač taka 90s style akcija :D Povprečna zadeva. Za pogledat je.

Sam kok je pa Miami sweet mesto8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

Sem pogledal movie. Pač taka 90s style akcija :D Povprečna zadeva. Za pogledat je.

Sam kok je pa Miami sweet mesto8-)




Dobra stvar Floride in Miamija je ta da je tam vedno toplo jutri naj bi bilo 31 stopinj (24 stopinj v Miamiju), ter da so Bahami praktično pred vrati. Slaba stvar pa je vlaga, ki je sredi poletja (pa tudi skozi celotno leto) neznosna :)). Drugače pa je Florida zagotovo izjemna zvezna država. Tale video je dober:



Re Martin: Zjebale so ga droge in potem zdravljenje. Neki časa je bil tudi v komi, ta zgodba je dobro znana. Ko je sredi belega dne oblečen kot medved z pištolo v roki tekel po ulici ves zadet. Takrat se je to vse začelo. Škoda saj je bil Lawrence znan ravno po tem da je bil vedno naspidiran in vedno ko si ga videl na TV-ju je bil poln energije. Zdaj pa povsem umirjen včasih deluje kot da se mu ne da. Meni osebno je bil eden najboljših komedijantov in ima kar nekaj top komedij.

Tule govori o tem lol

Horas ::

čudno, nikjer ni blo ne na 24 ur ne na siolu o njem da je mel težave.

miami pa res ja, če bi kdaj šel bi šel ravno tja mal na plažo.

WallSreet ::

Horas je izjavil:

čudno, nikjer ni blo ne na 24 ur ne na siolu o njem da je mel težave.

miami pa res ja, če bi kdaj šel bi šel ravno tja mal na plažo.


Tole je iz 96

https://www.latimes.com/archives/la-xpm...

Potem 1999 je imel še heat stroke (zaradi tega tudi govori nekako počasi, da se ti včasih zdi kot da se mu ne da govoriti)

Martin Lawrence emerges from a coma after heat stroke
https://ew.com/article/1999/08/25/marti...

Actor Martin Lawrence Comes Out of Coma
https://www.latimes.com/archives/la-xpm...

COMIC MARTIN LAWRENCE FIGHTS FOR LIFE
https://nypost.com/1999/08/26/comic-mar...

Nekje sem bral da je moral jemati pomirjevala in ne vem kaj še vse in zaradi tega se je popolnoma spremenil tudi fizično je postal bolj "napihnjen". Prime Martin je bil vsaj zame najboljši komedijant. Kar žalostna zgodba kako je končal predvsem ker je bil znan po tem da je imel polno energije.

Plaže imajo res lepe. Tole zgleda zakon samo ne zdaj ko je Corona Virus :D.

WallSreet ::

WallSreet je izjavil:

Horas je izjavil:

čudno, nikjer ni blo ne na 24 ur ne na siolu o njem da je mel težave.

miami pa res ja, če bi kdaj šel bi šel ravno tja mal na plažo.


Tole je iz 96

https://www.latimes.com/archives/la-xpm...

Potem 1999 je imel še heat stroke (zaradi tega tudi govori nekako počasi, da se ti včasih zdi kot da se mu ne da govoriti)

Martin Lawrence emerges from a coma after heat stroke
https://ew.com/article/1999/08/25/marti...

Actor Martin Lawrence Comes Out of Coma
https://www.latimes.com/archives/la-xpm...

COMIC MARTIN LAWRENCE FIGHTS FOR LIFE
https://nypost.com/1999/08/26/comic-mar...

Nekje sem bral da je moral jemati pomirjevala in ne vem kaj še vse in zaradi tega se je popolnoma spremenil tudi fizično je postal bolj "napihnjen". Prime Martin je bil vsaj zame najboljši komedijant. Kar žalostna zgodba kako je končal predvsem ker je bil znan po tem da je imel polno energije.

Plaže imajo res lepe. Tole zgleda zakon samo ne zdaj ko je Corona Virus :D.



Edit: Američani majo veliko srečo glede plaž in jim ni potrebno potovati po drugih državah. Imajo Vzhodno obalo potem imajo spodaj Florido in Bahame tik pred nosom. Potem imajo na drugi strani države zahodno obalo (daleč najlepše obale, Venice beach, Santa Barbara, Hermosa, Seal beach, Newport beach, Huntington beach pier etc) in potem še Hawaii-je.

Tole si poglej kot v GTA :D



Poglej pri 2:00 naprej kot v igrici :)) Če bi kaj podobnega probal v Sloveniji oziroma Evropi bi folk mislil da nisi normalen lol.



Vem da sem malce zašel ampak ko smo ravno pri tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Vazelin ::

Zato pa upam, da bo GTA6 novi Vice City :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

Zato pa upam, da bo GTA6 novi Vice City :D


Ja tudi jaz komi čakam GTA6 :) Zanimivo kako me GTA San Andreas vedno spominja na poletje in sončni zahod ter palme in morje. Meni osebno najboljši GTA. Vsaj kar se okolice tiče so zadeli v polno, LA. Vice City je baziran na Miamiju kar seveda ni slabo. Kar pogrešam čase ko smo nažigali San Andreas celo poletje :)). Klasika.

Horas ::

;) 8-)

Horas ::

sem par dni nazaj pogledal bad boys for life. je za pogledat, vidi se da so posneli zgolj zarad sentimenatlnosti in druženja. moje mišljenje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

ETI3n ::

Bolje da ga niso niti snemali, na kurac mi je šel Martin Lawrence, njegovo stalno kurčenje čez celoten film, bleh.

facepalm ::

Jaz sem ta del razumel kot nek uvod v novo serijo Bad Boys filmov, brez Willa in Martina. Hkrati je to zakljucek njihove "dobe".
Po mojem mnenju je film izsel 10 let prepozno in zato ni cutiti vec tiste kemije med protagonistima.

Horas ::

facepalm je izjavil:

Jaz sem ta del razumel kot nek uvod v novo serijo Bad Boys filmov, brez Willa in Martina. Hkrati je to zakljucek njihove "dobe".
Po mojem mnenju je film izsel 10 let prepozno in zato ni cutiti vec tiste kemije med protagonistima.


to pa res ja. in je bilo kje zaslediti da nameravajo posnet z novimi igralci?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

facepalm ::

Horas je izjavil:

facepalm je izjavil:

Jaz sem ta del razumel kot nek uvod v novo serijo Bad Boys filmov, brez Willa in Martina. Hkrati je to zakljucek njihove "dobe".
Po mojem mnenju je film izsel 10 let prepozno in zato ni cutiti vec tiste kemije med protagonistima.


to pa res ja. in je bilo kje zaslediti da nameravajo posnet z novimi igralci?


Konec. Kjer namignejo, da je sin Mika "the good guy" in bo v naslednjem delu na prostosti. Torej, ga bo nadomestil.
My guess..

Horas ::

might be.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Vazelin ::

Lawrence je za v penzijo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Lawrence je za v penzijo

Will smith bo tud počas šel v penzion. Model še vedno misli, da je star 25.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Scenarij za Bad Boys 4 film se že piše.

Vazelin ::

Film je imo že posnet.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Film je imo že posnet.


Pa ne Bad Boys 4 ?

oo7 ::

Untitled Bad Boys Sequel ali Bad Boys 4 film izide 14 junija 2024.

oo7 ::

Prvi sliki iz film Bad Boys 4





14. junij 2024

ahac ::

BAD BOYS: RIDE OR DIE - Official Trailer (HD)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rambo: Last Blood [5] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16725841 (701) Horas
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668401 (4598) oo7
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735000 (19895) GrimReaper
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710253 (9158) Timurlenk

Več podobnih tem