» »

Rambo: Last Blood [5] (2019)

Rambo: Last Blood [5] (2019)

1 2 3
4
»

mr_chai ::

oo7 je izjavil:

Silvo Stalone ima zgodbo za Rambo 6 film ampak ni nujno, da bodo film posneli... :P


Me zanima kam ga bo zdej general prišel iskat in prosit za pomoč. V dom za ostarele ?


Kvinta ::

Dokler se jim splača in minusa ne delajo je vseeno vse skupaj :))
A.C.A.B

oo7 ::

Quentin Tarantino pravi, da bi posnel remake prvega filma Rambo z Adam Driverjem v glavni vlogi.

Horas ::

tarantino? ne vem trenutno sem zmeden ne vem kaj bi pričakoval od tarantinota glede da vem kaj je rambo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Quentin Tarantino pravi, da bi posnel remake prvega filma Rambo z Adam Driverjem v glavni vlogi.


To bi bil hit. Not. Driver je tako dolgočasen igralec.

D3m ::

oo7 je izjavil:

Quentin Tarantino pravi, da bi posnel remake prvega filma Rambo z Adam Driverjem v glavni vlogi.


S kom?
Z jedijem?
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

oo7 je izjavil:

Quentin Tarantino pravi, da bi posnel remake prvega filma Rambo z Adam Driverjem v glavni vlogi.


S kom?
Z jedijem?


Ne. On je igral sitha. Sin od han solota.

D3m ::

My bad. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Ta pa res ni za vlogo rambota.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Ta pa res ni za vlogo rambota.


Po mojem pa ne bi bil tako slab. Vse je odvisno od scenarija.
Fizično je vsekakor na podobnem nivoju kot Sly Stallone. Pa še višji je.



Za Star Wars se je posebej izuril.


Predvsem pa zna podobno kot Christian Bale za filmske žrtvovati in gre skozi spremembe (npr. izguba telesne mase ali pa obratno):
Adam Driver discusses 50lb weight loss for latest film role… before revealing beefed up body in magazine shoot
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

gre se zato, da nima Stallonevega hladnega pogleda. Sploh ne vem, kdo bi lahko odigral vlogo Ramba. Po moje nihče.

oo7 ::

Rambo 6: Producers Reveal Exciting New Update - Fans Are in for a Thrilling Ride!

https://en.hocmarketing.org/rambo-6-pro...

yayo ::

bambam20 je izjavil:

gre se zato, da nima Stallonevega hladnega pogleda. Sploh ne vem, kdo bi lahko odigral vlogo Ramba. Po moje nihče.

je pa Driver bivši marinec. Sicer se ni kot Rambo učil streljati z mitraljezom iz boka, ampak je v vojski upravljal z 82mm minometom. Po dveh letih in pol je moral marince zapustiti zaradi poškodbe z gorskim kolesom.

2dark ::

yayo je izjavil:

bambam20 je izjavil:

gre se zato, da nima Stallonevega hladnega pogleda. Sploh ne vem, kdo bi lahko odigral vlogo Ramba. Po moje nihče.

je pa Driver bivši marinec. Sicer se ni kot Rambo učil streljati z mitraljezom iz boka, ampak je v vojski upravljal z 82mm minometom. Po dveh letih in pol je moral marince zapustiti zaradi poškodbe z gorskim kolesom.


Problem Driverja je, da ni rojen za akcijske vloge. Enostavno nima tistega pogleda. Driver je super igralec za trilerje ipd.. ne pa za akcijske filme. Morda, ko bo malo starejši. Trenutno pa mu ta vloga ni pisana na kožo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Sylvester Stallone si želi Ryana Goslinga kot njegovega naslednika 'Ramba': "Če bom kdaj predal štafeto, jo bom predal njemu, ker obožuje ta lik"

Pithlit ::

Roza Rambo? No ja... če je že vse woke, naj bo pa še to.

Ne vem no, te ikone bi lahko tudi upokojili ker jih bo mal težko menjat. Rambo bo skoz Sly. Indy bo skoz Harrison... Al pa naj za reboot počakajo še kako desetletje da bo te ki smo odraščali z njimi pač postalo vseeno.
Life is as complicated as we make it...

oo7 ::

To pa sigurno Silvota kot Rambota ne more nadomestiti nihče. Ampak v prihodnosti lahko pričakujemo remejke pa rebote...

Horas ::

ahahaha lalala pa barbikin ken da bi bil rambo??????? ahahahaha
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Escape Plan 2 (2018, Sly)

Oddelek: Sedem umetnosti
302407 (1018) oo7
»

Mortal Engines (2018) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9814847 (9581) bambam20

Več podobnih tem