» »

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4

«
1
2

oo7 ::



Bad Boys film se vrača po 15 letih. Najavljena dva filma Bad boys, ki naj bi izšla leta 2018 in 2019. V glavni vlogi bosta zaigrala Will Smith in Martin Lawrence :)

Bad Boys for Life (2018) - http://www.imdb.com/title/tt1502397/?re...

Bad Boys 4 (2019) - http://www.imdb.com/title/tt4919268/?re...




Od prvega filma Bad Boys je minilo že 22 let se še spomnim, ko sem si film prvič sposodil v videoteki :)

oo7 ::

'Suicide Squad 2' Delays Allow Will Smith to Film 'Bright 2,' 'Bad Boys 3' Next

Bad Boys For Life (its official title) is set to film between November and March in Miami and Atlanta, according to the report, with plans to be released in theaters on January 17, 2020.

https://comicbook.com/dc/2018/08/18/sui...

MostWanted ::

bad boys what r u gonna do... 8-)

opeter ::

Bad Boys for Life (2018) - tuakj nekaj ne štimajo letnice, če bo film predstavljen komaj leta 2020. Četrti del pa (predvidevam) še pozneje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Map ::

Bad Boys 3 je bil napovedan že nekaj časa nazaj, na pamet bi rekel da vsaj leta 2016. Zakaj tako odlašajo?

MostWanted ::

Map je izjavil:

Bad Boys 3 je bil napovedan že nekaj časa nazaj, na pamet bi rekel da vsaj leta 2016. Zakaj tako odlašajo?


marsikaj je lahko, denar, pogodbe, neusklajeno snemanje,produkcija...

Vazelin ::

Kam je prešel ta Martin Lawrence lol

oo7 ::

'Bad Boys 3' Is Happening (For Real This Time)

The on-again/off-again Bad Boys 3 is back on again, as Sony just gave the greenlight to the Will Smith/Martin Lawrence sequel. The plan now is to release the film, titled Bad Boys for Life, in 2020. Smith has officially signed on, while Lawrence is still hammering out details of his deal. We've been here before, but for now, let's all assume Bad Boys 3 is on track, shall we?

https://www.slashfilm.com/bad-boys-3-gr...

Isotropic ::

na wiki piše še nekaj o eni seriji

microchip ::

Bad boys 47, batman 432, need 4 speed 78... Holivud.

oo7 ::



martinlawrenceIt's official. Bad Boys for Life.

https://www.instagram.com/p/BpnkvR9h7Ar...

oo7 ::

Will Smith & Martin Lawrence Announce Bad Boys 3

WallSreet ::

M-Power

Zakon sem ravnokar želel odpreti novi thread pa vidim, da si me že prehitel. Komaj čakam! Oba dela sta top shit! Prvi del je vendarle nekoliko bolj poseben!

Vazelin je izjavil:

Kam je prešel ta Martin Lawrence lol


Boli ga K, človek je s to franšizo zaslužil za 3 življenja in zadnjih nekaj let samo uživa ;((

Zgodovina sprememb…

WallSreet ::



Hollywood v svojem največjem sijaju 8-)

oo7 ::

Bad Boys for Lif3 je naslov tretjega filma Bad Boys. Danes so začeli z snemanjem filma.

The new installment centers on the Miami PD and its elite AMMO team's attempt to take down Armando Armas (Scipio), head of a drug cartel. Armando is a cold-blooded killer with a vicious, taunting nature. He is committed to the work of the cartel and is dispatched by his mother to kill Mike (Smith). Nunez will take on the role of Rite, the tough and funny criminal psychologist who is the newly appointed head of AMMO and Mike's former girlfriend- and the one who got away.


Samo režiserja sta pa kar ena ? :|

Vazelin ::

John Woo bi moral to režirati in bi bilo imo zakon.:)

Poldi112 ::

Meh, zgleda bo treba na petko počakat, da vidimo, kako skušata preprečiti bombardiranje kubanskega letala. Zgleda še nista dovolj stara, da bi umla. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

oo7 ::

willsmith
FIRST LOOK! Theeeeey're BAAAAaaaack! :-) @badboys

https://www.instagram.com/p/BtQsG6aB4rZ...

MostWanted ::

oo7 je izjavil:

willsmith
FIRST LOOK! Theeeeey're BAAAAaaaack! :-) @badboys

https://www.instagram.com/p/BtQsG6aB4rZ...


yea baby! martin je pa zabuhu :D

WallSreet ::

WallSreet ::

Will Smith and Martin Lawrence Make an Arrest On Set of Bad Boys 3





The intense scene has Will and Martin taking down a suspect who crashed his motorcycle and then they apprehend him.

The humorous duo appears to be having some sort of heated argument as they have the suspect under control with both pointing their guns but still arguing with each other.
Smith and Lawrence have been hard at work filming Bad Boys For Life (Bad Boys 3) in Atlanta since the beginning of the year, with fans eagerly anticipating their return to the big screen.

It will be another year before we can see these hawt boys of the law hit the big screen with the movie's release date not being until January 2020. Till then we enjoy these behind-the-scenes pictures and countdown the days till we get to see this comical pair at it again.


oo7 ::

Film Bad Boys 3 posnet.



Bad Boys. It's a wrap!

yoco ::

A se meni samo zdi, a Lawrence na zgornji sliki res fat zgleda?

oo7 ::

yoco je izjavil:

A se meni samo zdi, a Lawrence na zgornji sliki res fat zgleda?


Ja je malo bolj okrogel.

Vazelin ::

Kam za vraga je prešel Lawrence? Ga je Holywood black listal? Ker včasih je kukal iz vsakega grma oz. filma lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WallSreet ::

Pri tem filmu bom naredil izjemo in napovednika ne bom gledal. Jasno je da prvega dela ne moreta ponoviti (drugi časi, popolnoma drugačno okolje). Upam samo da bo vsaj približno na ravni tistega drugega dela. Pričakovanja so velika že zaradi franšize vendar je realnost nekoliko drugačna. Redki so primeri ko comebacki prekašajo originale. MIB3 je flopnil, podobno se je zgodilo z Dumb&Dumber ter Terminatorjem in zdaj želijo forsirati še "Rush Hour 4", "White men can't jump 2" in "Welcome to America". Pri določenih filmih bi bilo potrebno narediti izjeme in jih pustiti pri miru. Čeprav si močno želim BB3 in močno upam da me presenetita (talent ni v vprašaju) pa dvomim da lahko zaigrata še eno klasiko. Vendarle sta zdaj že nekoliko starejša, predvsem v primeru Lawrenca se mi zdi, da je "izven forme". Pri takšnih filmih je največji problem ta, da so pričakovanja vedno prevelika in da večina ljudi ponavadi primerja novejše izvedbe z originalom. Zato bom v tem primeru naredil še eno izjemo in svoja pričakovanja ne bom temeljil na podlagi prvega dela.

Je pa jasno da bo prva scena ubijalska :D.

WallSreet ::

Bad Boys For Life trailer World Premiere


Trailerja nisem gledat tako kot sem zapisal zgoraj.

oo7 ::

Spet mu je poškodoval avto :))

gddr85 ::

damn, nekam odebeljen izgleda Martin :P

starboi ::

ojoj , to pa izgleda zelo povprečna zadeva :|

oo7 ::

BAD BOYS FOR LIFE - Official Trailer #2

oo7 ::

Bad Boys For Life - Nostalgia - At Cinemas January 17

2dark ::

Men tale tretji del deluje tako, kot da 2 ostarela tipa skoz jamrata kako je bilo kull, ko sta bila 20 let mlajša. Iz trailerja se mi zdi, d abo vse enako prežvečeno, reciklirano, kot smo že videli, samo manj okusno.

zagotovo pa tega ne bom šel gledat v kino.

oo7 ::

2dark je izjavil:

Men tale tretji del deluje tako, kot da 2 ostarela tipa skoz jamrata kako je bilo kull, ko sta bila 20 let mlajša. Iz trailerja se mi zdi, d abo vse enako prežvečeno, reciklirano, kot smo že videli, samo manj okusno.

zagotovo pa tega ne bom šel gledat v kino.


Tako sta jamrala v smrtonosnem orožju 4. No ja Roger je jamral vse 4 filme i to old for this shit >:D

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Men tale tretji del deluje tako, kot da 2 ostarela tipa skoz jamrata kako je bilo kull, ko sta bila 20 let mlajša. Iz trailerja se mi zdi, d abo vse enako prežvečeno, reciklirano, kot smo že videli, samo manj okusno.

zagotovo pa tega ne bom šel gledat v kino.


Tako sta jamrala v smrtonosnem orožju 4. No ja Roger je jamral vse 4 filme i to old for this shit >:D


Ah, ne primerjaj mi Leathal weapon s tole ciganijo.

Tale me spominja na zadnji Will Shithov film Gemini Man...

Vazelin ::

jutri že predpremiera v koloseju.
lol movie je dolg več kot 2 uri
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

jutri že predpremiera v koloseju.
lol movie je dolg več kot 2 uri



Srečno, ko ; če greš v kino.

WallSreet ::

2dark je izjavil:

Men tale tretji del deluje tako, kot da 2 ostarela tipa skoz jamrata kako je bilo kull, ko sta bila 20 let mlajša. Iz trailerja se mi zdi, d abo vse enako prežvečeno, reciklirano, kot smo že videli, samo manj okusno.

zagotovo pa tega ne bom šel gledat v kino.



Na podlagi 2 trailerjev si prišel do zaključka da 2 ostarela tipa non stop jamrata bravo. Filma še gledu ni pa že dela neke zaključke lol.

Pri smrtonosnem orožju sta Mel pa Danny tudi non stop jamrala pa te verjetno takrat to ni motilo. Si pač old school in takoj prinerjaš ta novi del z starimi klasikami. Očitno si obstal v prejšnjem stoletju.

Kurzweil ::

Tole izgleda, kot še ena žalitev za možgane....

oo7 ::

2dark ::

WallSreet je izjavil:



Na podlagi 2 trailerjev si prišel do zaključka da 2 ostarela tipa non stop jamrata bravo. Filma še gledu ni pa že dela neke zaključke lol.


Logično. Če me trailer ne pritegne, tud film ne more bit dober. Trailerji niso za okras. Z njim ti prodajo film. Ne grme nikol v kino gledat filma, če prej nism pogldu trailerja in tle smo dobil dva tipa, ki korakata proti 50-im, obnašata se, kot da sta stara 20 in imata krizo srednjih let.

Horas ::

spet to pluvanje po filmih in igralcih. ka maš pa ti za pokazat v lajfu beli dihur??

DrDre95 ::

Horas je izjavil:

ka maš pa ti za pokazat v lajfu beli dihur??


Sam res beli dihur. Ti sploh nisi pravi moški ker se na internetu ne boriš za zaslužek in Oskarje za ostarele Holiwudske zvezde.

Vazelin ::

Meni je bilo v Bad Boysih vedno smešno, ko je tam en rich policaj, ki fura 200k Poršeje in tvega življenje. Precej nerealno:D

Taras je slovenski detektiv Lowrey:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DrDre95 ::

Kdor gleda te filme in je že izven osnovne šole bi se moral resno zamisliti o svojem obstoju. Debate o temu če bi Čak Noris lahko pretepel Brus Lija pa so dandanes še vedno zelo resna tema med 30+ let starimi konzumatorji produkta.

Monster ::

Kdor gleda te filme in je že izven osnovne šole bi se moral resno zamisliti o svojem obstoju. Debate o temu če bi Čak Noris lahko pretepel Brus Lija pa so dandanes še vedno zelo resna tema med 30+ let starimi konzumatorji produkta.


Nickname checks out :D
Ka zaboga...

WallSreet ::

DrDre95 je izjavil:

Kdor gleda te filme in je že izven osnovne šole bi se moral resno zamisliti o svojem obstoju. Debate o temu če bi Čak Noris lahko pretepel Brus Lija pa so dandanes še vedno zelo resna tema med 30+ let starimi konzumatorji produkta.


Če ti takšni filmi pustijo neizmerni pečat v življenju in če se moraš po koncu filma zamisliti o svojem obstoju to več pove o tebi kot karkoli drugega. Se nebi čudil če potem gledaš razne Game Of Throne serije, verjetno tam verjameš v zmaje? Ponavadi takšni kot si ti gledajo, razne Game Of Throne in Walking Dead serije kjer zombija 9x ustreli v glavo pa ta še vedno stoji LMAO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Meni je bilo v Bad Boysih vedno smešno, ko je tam en rich policaj, ki fura 200k Poršeje in tvega življenje. Precej nerealno:D

Taras je slovenski detektiv Lowrey:))

Brez problema, če zraven prodaš par kg kokaina.

Men je blo to kull, ko sm bil otrok. Vau. Bom jaz tud policaj iz. detektiv, vozu porša 911 turbo pa strelu bad guyse.

WallSreet ::

2dark je izjavil:

WallSreet je izjavil:



Na podlagi 2 trailerjev si prišel do zaključka da 2 ostarela tipa non stop jamrata bravo. Filma še gledu ni pa že dela neke zaključke lol.


Logično. Če me trailer ne pritegne, tud film ne more bit dober. Trailerji niso za okras. Z njim ti prodajo film. Ne grme nikol v kino gledat filma, če prej nism pogldu trailerja in tle smo dobil dva tipa, ki korakata proti 50-im, obnašata se, kot da sta stara 20 in imata krizo srednjih let.


To sploh ni res, ne govor neumnosti. Veliko ljudi si trailerjev sploh ne pogleda. Trailerji so zato da lahko bumbarji kot si ti potem jokajo o tem kako je vse narobe. Will pa Martin se lahko obnašata kot 20 letnika saj jima dol visi za mnenje drugih. Uživata in se norca delata na velikih zaslonih, ti boš pa potem doma v svoji sobi gledal ta film medtem ko bosta ona počela to v čemur uživata in bila poleg tega plačana za 20 tvojih življenj. In kaj zdaj če sta 50? Saj ne delata v pisarni za računalnikom ali v banki ampak snemata film ( It's called the entertainment industry for a reason. It's supposed to entertain us)

DrDre95 ::

WallSreet je izjavil:

Veliko ljudi si trailerjev sploh ne pogleda.


Normalno. To so fanboji ki bojo šli v kino 12x gledat, pa četudi ne bo nič drugega kot 2 uri zvočnih efektov prdenja.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rambo: Last Blood [5] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16726003 (863) Horas
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668493 (4690) oo7
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735119 (20014) GrimReaper
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710262 (9167) Timurlenk

Več podobnih tem