» »

popravilo pametnih telefonov

popravilo pametnih telefonov

amazingtpp ::

Imam težavo s svojim Oneplus one telefonom. Prosim a bi mi lahko kdo pomagal?
Težava je sledeča...
Odločil sem se da bom iz cyanogenmod 13 (cm13) prešel na oxygenos 2.1.4 (kar mi je tudi uspelo). Poleg tega sem telefon tudi rootal. Nato pa nisem bil zadovoljen s oxygenos in sem se želel vrniti nazaj na cyanogenmod 13. Zato sem najprej flashal cyanogenmod 11 na telefon (uporabil sem oneplus one toolbox). Potem pa sem poskusil flashati nazaj cyanogenmod 13 ter sem pri tem odklenil bootloader. Zdi se mi da sem tu naredil nekakšno napako, saj se telefon noče prižgati. Ko ga želim prižgati samo zavibrira in na ekranu se nič ne prikaže. Pravtako sem poskusil metode is te spletne strani. Prav tako sem ga poskusil prižgati v fastboot in recovery modu a nič ni delovalo.
A bi mi kdo lahko prosim pomagal?

mrbanana ::

Priključi OPO na računalnik, zaženi telefon z VolUp + Power - drži skupaj cca. 10 sekund, potem pojdi v Windowsih pod device manager in poglej za novo neznano napravo - QHSUSB_BULK, če gre se oglasi na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mrbanana ()

šernk ::

In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

valdo ::

mrbanana je izjavil:

Priključi OPO na računalnik, zaženi telefon z VolUp + Power - drži skupaj cca. 10 sekund, potem pojdi v Windowsih pod device manager in poglej za novo neznano napravo - QHSUSB_BULK, če gre se oglasi na ZS.

misliš kaj takega?
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

mrbanana ::

valdo je izjavil:

mrbanana je izjavil:

Priključi OPO na računalnik, zaženi telefon z VolUp + Power - drži skupaj cca. 10 sekund, potem pojdi v Windowsih pod device manager in poglej za novo neznano napravo - QHSUSB_BULK, če gre se oglasi na ZS.

misliš kaj takega?


tako ja, še obstaja pomoč :)
moral boš na silo namestiti nepodpisane gonilnike in flashat original ColorOS sistem, drži se teh navodil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668073 (36785) Yossarian
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241778 (1448) vilonja
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220415 (15270) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6424063 (20430) Uporabnik

Več podobnih tem