» »

Huawei P9 Lite počasno delovanje

Huawei P9 Lite počasno delovanje

rezator ::

Zdravo.

Sestra ima omenjeni telefon. Telefon ji dela zelo počasi. Počasi ji odpira aplikacije in podobne zadeve. Enak telefon ima tudi punca in prijatelj. Njima deluje odlično. Punci odpira dolgo samo kamero.

Zanima me ali je to programski problem ali je kaj narobe z aparatom? Počasi deluje že od začetka.

Bo ponastavitev na tovarnšike nastavitve sploh kaj spremenilo, tudi če je samo programski problem?
Some people feel the rain. Others just get wet.

batuk ::

Meni je telefon po 22 mesecih začel delati malo počasneje. Zaenkrat mi telefon odgovarja, tako da se najbrž ne splača kupovati drugega. Garancije ima še 2 meseca.

Kako je s tem factory resetom? Je še kakšna fora, da bo telefon deloval bolje? Je možno kam shraniti razne nastavitve/spletne strani itd., da ne bom vsega ponovno nastavljal?

FX6300B ::

factory reseta je fora ravno to da pobriše vse nastavitve in aplikacije skratka kramo ki si jo namestil/nastavil namenoma/nenamenoma tako da telefon spet deluje enako kot takrat ko je bil kupljen drugače kakšen custom rom pride prav, samo glede na to da sprašuješ glede factory reseta ne priporočam ker lahko brickaš če nisi ravno vešč
May the force be with you!

biorudi ::

Neka aplikacija požre veliko resursov, zato melje in melje. Meni je tudi požrl baterijo v nekaj urah. Factory reset pomaga. Stike, slike ipd spraviš na HiSuite na računalnik, da ti potem ni treba ročno vnašati nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8027292 (9205) nergac
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410248 (8124) mrbanana
»

GSmart Classic com.android.settings

Oddelek: Mobilne tehnologije
131289 (1046) frg4
»

HTC Desire 601 - slaba baterija po posodobitvi

Oddelek: Mobilne tehnologije
173995 (3441) Heisenberg
»

Samsung Galaxy Ace težave z baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
51935 (1848) G_mAn

Več podobnih tem