» »

Pametni telefon z dobro kamero

Pametni telefon z dobro kamero

sebavet ::

Odločam se za nakup pametnega telefona do cene nekje 250 eur. Zanima me kateri telefon v tem rangu dela po vašem mnenju najbolj kvalitetne fotografije.
  • spremenil: sebavet ()

popster ::

Verjetno kak hibrid med telefonom in fotoaparatom, svoj cas so bili, zdaj mislim da sem videl spet enega, lahko to poisces?

next3steps ::

Rabljen High-End mobilnik.

sebavet ::

Ni pomembno, da gre ravno za kamero z visoko ločljivostjo. Pomemben je izgled fotografij.

specing ::

Xiaomi Mi5?

jype ::

Nexus 5X

Dimnik ::

Dobro bi bilo povedat približno velikost ekrana....

kosta ::

next3steps je izjavil:

Rabljen High-End mobilnik.


X2. Samsungova S serija je sinonim za hude fotke, moja S4 je delala zelo lepe pa gre za model iz 2013, tako da bi osebno pogledal za S5. Pa še vodoodporen je.:)

sebavet ::

Velikost do 5 col, raje manjše.

kosta ::

Sem malo preletel bolho, za 250€ komot dobiš S6 ali S6 Edge. Slednjega imam jaz in ne vidim 1 slabosti. Ajde, če si obseden z odstranljivo baterijo in SD kartico ni zate (je pa S5), sicer pa super telefon za majhen znesek. Po 1.5 leta BP.:)

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Dimnik ::

Ja z počenim steklom....

next3steps ::

Dobiš tudi S6 za 250, le da ni Edge model. Pa LG G4, iPhone 6 (6s za dodatnih 100 eur), HTC One A9, Sony Xperia Z3, Motorola Droid Turbo, novega Honor 8 (za 70 eur več) ......
ah, pa še Nexus.

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Napisal je 5" ali manj, to so vsi večji

next3steps ::

Ah, si pa brihta.

Dimnik ::

Poglej nazaj...

Brihta??? Kaj je s tabo?

Pod 5" mi trenutno pade na pamet samo sony z3 compact

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

next3steps ::

Brihta si, ker dobre kamere in malega zaslona hkrati ne bo zmogel kar tako na 1-2-3 dobiti. Če se bo opredelil o največji dolžini telefona namesto o največjem zaslonu, mu bomo ŠE lažje pomagali.
V njegov okvir padejo od naštetih iPhone 6, Samsung Galaxy S6. Če mu teh par milimetrov povzroča panične napade, žal mi kaj dosti ne moremo storiti.

Dimnik ::

Ma odvisno veš....npr jaz sem z mi5 prešaltal na honor8 in sta oba 5,2...ampak me zelo moti ko se na honorju pojavijo tipke na ekranu in imam potem spodaj tri centimetre črnine, telefon je črn....

kosta ::

S5 in S6 sta oba 5.1", kar ne igra neke velike vloge, poleg tega bom že n-tič poudaril da ima Samsung fizični home button, ostala gumba pa sta popolnoma ločena od ekrana samega in se ne prikažeta le ob podrsu. Prav zaradi tega že več let vztrajam samo na Samsungih, bo pa očitno treba konec leta pogledati kam drugam, če se uresničijo napovedi za S8. Nokia 6 ima fizični gumb in upam, da storijo enako pri flagship 8.;)

Dimnik ::

Imajo takšen princip tipk tudi druge znamke ne samo samsung.....sem imel enih par samsungov pa verjetno nikoli več..ker tisti kateri so zmogljivi imajo previsoko ceno...dve leti starega telefona pa ne mislim kupovat za 300e...

kosta ::

OFF: Potem te pa lepo prosim da mi pokažeš kakšen high-end telefon, po možnosti takšen ki bo izšel letos, da ima fizični home button na sredini pod ekranom. Js ga ne poznam, bi si ga pa želel.:)

ON: če pa rabljen telefon ne bi prišel v poštev, se oglasi do prvega Telekoma/Simobila/lokalnega dilerja/tašče in primerjaj nove cenejše Samsunge. Sicer so 250€ bo kar težka, osebno bi vzel A5 2017 za 310€ (seveda z vezavo), če bi imel možnost.

Dimnik ::

Ovca....
Ne kupujem prek operaterjev oz vezav....sploh pa ne pri telekomu

Mislim telefon z njihovo navlako, če kupiš pri njih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

next3steps ::

Dimnik je izjavil:

Imajo takšen princip tipk tudi druge znamke ne samo samsung.....sem imel enih par samsungov pa verjetno nikoli več..ker tisti kateri so zmogljivi imajo previsoko ceno...dve leti starega telefona pa ne mislim kupovat za 300e...

A si ti Sebavet?
Nisi?
No, potem pa ne jamraj, ker ne govorimo zate.
@mršspat

Dimnik ::

Ti imaš kakšne probleme mojster???

Spat lahko greš ti, kdo si ti da boš meni ukazoval...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

sebavet ::

Ok, ravno včeraj sem kupil second hand Samsung S5. Super kamera, super slike. Hvala vsem za predloge.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava telefona ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
374227 (2870) THXMASTER
»

Samsung Galaxy s8 ali s7

Oddelek: Mobilne tehnologije
224210 (3694) next3steps
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7420572 (13847) sift
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
162706 (2317) Dimnik
»

Nakup telefona samsung galaxy s7/s8/iphone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8318260 (14947) next3steps

Več podobnih tem