» »

prince of persia 3d problem

prince of persia 3d problem

.smidge. ::

Ja ta spil sem privlekel iz praha...In potem sem ga zacel igrat in ker mi je bilo skoda CDjev sem nabavil noCD. Samo zdej v "visjih" levelih se mi je pojavil problem in sicer potleh ni bilo tekstur in sumim da je bil kriv crack, zato sem si shranil zadnja dva sejva in odinstaliral spil in ga spet instaliral. No in zdaj mi vseeno dela (se zazene) brez CDja edina razlika je da mi savi na delajo.:( Se naloada na 2/3 in potem zmrzne. Kaj naj storim?

Pa tak hud spil:'( :'( :'(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Hammer ::

Nabavi si original.

pravila

.smidge. ::

aha bravo in pocem ti sklepas da nimam originala;((

Crackinl sem samo za to da bi izkljucil moznost da bi iztrosil CD z nenehnim vrtenjem in ne se neki delat pametnega ce nimas kaj povedat ne pa da takole lezes moderatorjem v r*t;((
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Han ::

Naredi si sliko plošče (image), ki jo potem "vrtiš" v navideznem pogonu, npr. v DAEMON Tools.

.smidge. ::

Hm kako pa potem dopoves spilu iz katerega diska naj bere?
:(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Han ::

Tudi namestiš ga z navideznega pogona in potem avtomatsko bere z njega...

.smidge. ::

A tako bom vedu za drugic:( Zdaj mislim da sem nasel problem kot kaze mi je nocd predelal tudi se kaj drugega, ne samo exe fila,kljub da sem odistaliril in spet instaliral n* mi ob zagonu sploh ne zahteva da vstavim cd in zdaj mi isce podatke ma disku (kamor sem moral skopirat iz CDja) kjer jih pa vec ni in nocem da so ker je zgleda prihajalo do napak da ni bilo tekstur potelh in moram nekako spilu dopovedat da zacne spet brati s CDja

V tem grmu tici zajec :(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

.smidge. ::

No nekako sem zimproviziral da sem resil problem. Znova instaliral spil (iz imaga;)) in iz neta potegnil cheat tako da zacnem v tistem levelu kjer sem takrat koncal... Ma tekstur potleh pa se vedno ni, tako da ubogi nocd ki sem ga tako skretiziral ni bil prav nic kriv...

Gremo spilat dalje, malo pred polovico sem trenutno8-)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tr0n ::

Moznost da je crack kriv za teksture je zelo, zelo majhna.

Nasvet: preden skopiras patch oz. cracked exe, si najprej napravi backup originalne datoteke.

.smidge. ::

Saj si vedno, samo ta ni bil cracked exe, bil je exe ki ti je ob zagonu spremenil oni exe s katerim se igro zaganja!
:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tr0n ::

Ja, dve vrsti mas. Eno je patch, ki ti datoteko spatcha oz. originalno izvrsilno datoteko spremeni, drugi pa laufa v ozadju, ampak ti ne spreminja izvrsilne datoteke. Ce si mel drugi stil nocdja, potem imas se originalno .exe datoteko nespremenjeno.

.smidge. ::

Hm lahko bi bil to vzrok da laufa v ozadju da tudi po reinstalaciji ni zahtevalo da vstavim noter CD za igranje Samo kje mi potem laufa??

8-O
Jst se bom smeju na sirokoooo ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727288 (3043) Vesoljc
»

GTA SA Problem gta_sa.exe

Oddelek: Igre
192280 (1714) plavi85
»

prepovedane teme in zaklepanje

Oddelek: Slo-Tech
111357 (964) Mavrik
»

transport tycoon

Oddelek: Igre
352315 (1814) misso
»

Worms Armageddon

Oddelek: Igre
241838 (1602) edmund

Več podobnih tem