» »

Pretvornik

Pretvornik

mare323 ::

Pozdravljeni
Zanima me v kateri trgovina se da kupiti pretvornik napetosti(da ne bi hodil prevec naokrog). Mora biti 12V 6A
Hvala

Magic1 ::

Pretvornik v kaj??? AC, DC, 220V, xV?
Magic

mare323 ::

AC 220v

Assass1n ::

še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Magic1 ::

Vedno ko nekdo sprašuje tako na kratko, da se še odgovorit ne da, grem pogledat aktivnost uporabnika. Kot ponavadi tudi ta le uleti, ko neki rabi in si niti cele minute truda ne vzame, da bi jasno napisal, kaj bi sploh rad...
Magic

daki1 ::

Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme.
Na garaži imam na strehi solarni panel, v notranjosti garaže imam regulator in en 12V akumulator. Na akumulator imam-sem imel priključen inverter saj je ta dokaj hitro prenehal delovati, imel sem tegale https://www.amazon.de/gp/product/B01AWB... .
Ali mi lahko svetujete kaj naj kupim za ne prevelik denar-vrednost tega v linku +nekaj €. Potrebujem pa za odpiranje garažnih vrat, katere imajo 120w motorček.potrebujem predvsem za odpiranje vrat in da v mirovanju oz. ko ne odpiram vrat inverter porablja čimmanj.
Hvala.

d4vid ::

Tudi mene zanima kak razsmerik naj kupim, da je sinusni in da ni pretirano drag. Moci nekje 600W, kolikor sem racunal. Poganjal bi centralno kurvajo ob primeru izpada elektrike, torej 4x crpalke in pec (50W). Skupaj cca 250W, po moji oceni.
Vezano bi mel preko releja, ko izpade omrezje, se preklopi na inverter. Gledal sem UPS, vendar so od 130€ dalje brez akumulatorja.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

shmandi ::

UPS je najboljša rešitev.

daki1 ::

daki1 je izjavil:

Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme.
Na garaži imam na strehi solarni panel, v notranjosti garaže imam regulator in en 12V akumulator. Na akumulator imam-sem imel priključen inverter saj je ta dokaj hitro prenehal delovati, imel sem tegale https://www.amazon.de/gp/product/B01AWB... .
Ali mi lahko svetujete kaj naj kupim za ne prevelik denar-vrednost tega v linku +nekaj €. Potrebujem pa za odpiranje garažnih vrat, katere imajo 120w motorček.potrebujem predvsem za odpiranje vrat in da v mirovanju oz. ko ne odpiram vrat inverter porablja čimmanj.
Hvala.


Prosim pomagajte mi z nasveti kaj kupiti, pa da bo v "pripravljenosti" cim manjsa poraba


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black Friday 2018: Dobre Kupčije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16428110 (12530) TheBlueOne
»

Oneplus 6T

Oddelek: Mobilne tehnologije
475947 (3049) Nejkoy
»

IP kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
358499 (5492) gregc1
»

Golf 4 1.9 tdi letnik 99

Oddelek: Na cesti
344218 (3632) krneki0001
»

LED dimmer, spreminjanje barve

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
112052 (1734) Invictus

Več podobnih tem