» »

Ali naj vrnem tole zimsko gumo?

Ali naj vrnem tole zimsko gumo?

harmony ::

Kupil preko interneta 4 nove zimske gume, ker jih nujno rabim in dobim eno gumo splosceno. WTF. Ocitno so jo salabajzerji narobe skladiscili.





Mislite, da se bo pri montazi nazaj povlekla? Nocem imeti potem kaksnih problemov, neda mi se je pa tudi vracati, ampak jo bom vrnil v kolikor boste rekli, da je za vracilo. Znotraj ni zvita nic.

wungad ::

Guma je stik z življenjem. Ne šparaj in mora se "ti dat".
.

RegulusDraco ::

jaz bi menjal.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Sami ::

Normalno, da menjaj, tole je jajčasta guma, avto bi ti moral tudi malo tresti pri višjih hitrostih.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

harmony ::

Okej, jutri jo vracam nazaj. Samo to sem hotel slisati.

smacker ::

Dobro preglej še ostale. Ne pozabi preverit DOT ;) Glede na to da je spletna prodaja, lahko brez pojasnila vrneš vse 4 in zahtevaš denar - napišeš da je ena fuč in si nujno rabil pa si kupil pri vulkanizerju, ker nisi imel časa čakat da pošljejo nove.
Tole je zaskrbljujoče, kje si naročil, da se izognemo?

harmony ::

smacker je izjavil:

Dobro preglej še ostale. Ne pozabi preverit DOT ;) Glede na to da je spletna prodaja, lahko brez pojasnila vrneš vse 4 in zahtevaš denar - napišeš da je ena fuč in si nujno rabil pa si kupil pri vulkanizerju, ker nisi imel časa čakat da pošljejo nove.
Tole je zaskrbljujoče, kje si naročil, da se izognemo?

https://www.reifendirekt.de/

Ma preko te strani sem ze veckrat kupil, do sedaj nikoli tezav. Napisal sem jim ze, da je samo 1 fuc in da v kolikor do petka mi dostavijo novo na svoje stroske, bom poslal samo eno drugace jim bom res poslal vse 4 pa ko jih j...

wragetz ::

Samo majo pa gume res ugodno. Za mojo dimenzijo je recimo ista guma (Dunlop Sport BluResponse) za 49 EUR po komadu! bolj poceni kot na npr. mimovrste. Ima še kdo kake izkušnje s to trgovino?

harmony ::

Ja to ti je ta trgovina...

https://www.gume-direkt.com/

Dimnik ::

S to trgovino ni nič narobe....preverjeno parkrat

Heavy ::

harmony je izjavil:

Ja to ti je ta trgovina...

https://www.gume-direkt.com/



Tudi jaz sem naročal tu. Brez problema.
#TeamFelix

RegulusDraco ::

trgovina je vredu, pač se jim je zgodilo da so ti prodali artikel z napako. Verjetno so tako že dobili.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

harmony ::

RegulusDraco je izjavil:

trgovina je vredu, pač se jim je zgodilo da so ti prodali artikel z napako. Verjetno so tako že dobili.

Oni so prodajalci. Oni morajo izdelek pregledati preden ga posljejo stranki. Jaz sem zaradi tega imel dodatnih vsaj 15€ stroskov. Moral sem iti po gume, placal sem prevzem na drugi posti v Nemciji, sedaj sem jih vrnil in moral sem ponovno placati, da pridejo po gume.

Res cool.

bluefish ::

Da bi pa to njim napisal, ne gre?

harmony ::

bluefish je izjavil:

Da bi pa to njim napisal, ne gre?

Po cem sklepas, da to nisem napisal? Seveda sem jim napisal. Odgovora se nisem dobil. Najbrz ga tudi ne bom.

vostok_1 ::

Naceloma ko jo napihneš ne bi smelo biti večjih anomalij. I've seen much worse.
Je pa vseeno tečno, da kupiš nove pa dobiš take. Ok...če si kupu najcenejše kitajske zadeve...ne smeš bit presenečen. Da pa bi top claso kupoval in dobil to...i'd be pissed.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

N0t0ri0us ::

mislim da se bo normalno napihnila in postala spet okrogla. Če se ti ne da vračat gume pojdi k vulkanizerju in naj jo zmontira. Če bo napihnjena še vedno jajčasta ali če bodo na centrirki večja odstopanja jo vrni.

harmony ::

Dobil odgovor. Se zmeraj imam to negativnost iz Slovenije, kjer odgovora niti nisem pricakoval, ampak ocitno v DE / AT na stvari gledajo malo drugace.

Kot opravicilo bom dobil 15€ popusta pri naslednjem nakupu. No ja, dejansko bo komaj za pokriti stroske skladiscenja gum v skladiscu, kjer so mi dostavili gume, ampak boljse kot 0€ je pa ze.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup in montaža letnih pnevmatik

Oddelek: Na cesti
252801 (2103) jero_no1
»

Prodajalci gum

Oddelek: Na cesti
209891 (7479) šernk
»

Nakup nove gume... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10220813 (14853) krneki0001
»

Gume prek spleta ali klasično?

Oddelek: Na cesti
3915268 (13744) Olórin
»

nakup zimskih gum preko neta

Oddelek: Na cesti
224239 (3711) theBill

Več podobnih tem