» »

Iphone 6 prazna baterija ob nizkih temperaturah - Apple ne prizna napake

Iphone 6 prazna baterija ob nizkih temperaturah - Apple ne prizna napake

1
2
»

Andruxa ::

Glede na to da moderatorji ne počnejo nič, dajmo prosim ignorirati klobasarije teh malih trolov, ker potem nastane kaos v temi in forum izgubi smisel. Zaenkrat nas je 7 s to napako, če kdo pozna še koga, prosim na ZS.
Lp, A

Invictus ::

Glede na to da niti ne znaš obelodaniti pogojev pri kterih ti telefon crkne, ne pametuj...

Nizke temperature so zelo specifičen pojem. Evo primera:

+20 °C
To je najvišja poletna temperatura na Gorenjskem.

+15 °C
V Španiji ljudje nosijo plašče in rokavice.
Gorenjci se sončijo in plavajo v Bohinjskem jezeru, ki ima 10 stopinj.

+10 °C
Francozi se pripravljajo na kurilno sezono.
Gorenjci 'flancajo' rože v svojih vrtovih.

+5 °C
Italijanski avtomobili ne vžgejo več.
Gorenjci se začnejo voziti na motorjih in na zapravljivčkih.

0 °C
Destilirana voda zmrzuje.
Voda v Bohinjskem jezeru je malo gostejša.

-5 °C
V Kaliforniji veliko ljudi skoraj zmrzne.
Gorenjci pripravijo na dvorišču zadnji piknik pred zimo.

-10 °C
Škoti so začeli kurilno sezono.
Gorenjci so začeli nositi dolge rokave.

-20 °C
Avstralci bežijo z Mallorce.
Začetek praznovanj na prostem v Bohinju.

-30 °C
V Grčiji množično umirajo ljudje zaradi podhladitve.
Gorenjci začnejo sušiti perilo v zaprtih prostorih.

-40 °C
Pariz se je ustavil zaradi mraza.
Gorenci gredo na hokejsko tekmo na prostem - igrajo Jesenice proti Olimpiji in ozračje je "vroče".

-50 °C
Polarni medvedje so evakuirali severni tečaj.
Iz vojašnice v Bohinjski Beli so sporočili, da so zimske vaje preživetja na prostem prestavljene zaradi visokih temperatur.

-70 °C
Dedek Mraz se je preselil na jug.
Vojska zapusti vojašnico v Bohinjski Beli in se odpravi na enotedenske priprave, kako preživeti v zimi.

-83 °C
Mikrobi v hrani ne preživijo več.
Gorenjske krave se začnejo pritoževati, da imajo kmetje mrzle roke.

-273 °C
Nihanje v atomih preneha.
Gorenjec začne preklinjati: "Don's sej pa uhvad'v, ejga!"

-300 °C
Pekel zmrzne.
Gorenjec posodi denar sosedu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: njyngs ()

Andruxa ::

moderatorji?
Lp, A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andruxa ()

Invictus ::

Če si odprl temo, si je ne lastiš ;).

pač relativno butasto vprašanje z nepopolnimi podatki, potem pa še jokcaš. Pokliči mamo :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: njyngs ()

Dimnik ::

Invictus...ne trolaj...nimaš nič pametnega za delat

Invictus ::

V bistvu ne. Tečajniki delajo vaje, pa še prekleto počasni so... In tokrat es butasti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

MTm2H37rqt7B ::

imam 5s in 6s, pri obeh se telefon kar ugasne (kot da zmanjka baterije) in kasneje, ko ga prinesem not, se prižge in indikator baterije laže 25% ali več

nism več fan appla, žal

Andruxa ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

imam 5s in 6s, pri obeh se telefon kar ugasne (kot da zmanjka baterije) in kasneje, ko ga prinesem not, se prižge in indikator baterije laže 25% ali več

nism več fan appla, žal


Nesi na servis, tebi bodo zamenjali brezplačno, ker imaš 6S. Kot sem napisal je to uradno priznana napaka.
Lp, A

shadeX ::

Nesi na servis, tebi bodo zamenjali brezplačno, ker imaš 6S. Kot sem napisal je to uradno priznana napaka.


Daleč od resnice.

Samo določena serija 6S modelov je upravičena do te menjave. Ne gre se za praznenje baterije ampak za nepričakovan shutdown naprave, ko je baterija še napol polna.


Apple has determined that a very small number of iPhone 6s devices may unexpectedly shut down. This is not a safety issue and only affects devices within a limited serial number range that were manufactured between September and October 2015.


Če je vaš 6S med to serijo izveš tukaj. Potrebuješ samo serijsko telefona.

tikitoki ::

njyngs je izjavil:

Prijatelj mi je ravno danes kazal, da se mu je v 5 minutni vožnji 6S v mrzlem avtu (cirka -13) izpraznil iz 15% na 3%. Kar se tiče menjave baterije dvomim da pomaga, ker je mel telefon na uradnem servisu (nova baterija) pred 2 mesecema.


Sej ti pise, da ne garantirajo delovanja pod -4 stopinjami. Kot drugo, ce nebi pri fiziki ali kemiji sedeli na usesih, bi vedeli, da je voltaza odvisna od temeperature.

Andruxa ::

tikitoki je izjavil:

njyngs je izjavil:

Prijatelj mi je ravno danes kazal, da se mu je v 5 minutni vožnji 6S v mrzlem avtu (cirka -13) izpraznil iz 15% na 3%. Kar se tiče menjave baterije dvomim da pomaga, ker je mel telefon na uradnem servisu (nova baterija) pred 2 mesecema.


Sej ti pise, da ne garantirajo delovanja pod -4 stopinjami. Kot drugo, ce nebi pri fiziki ali kemiji sedeli na usesih, bi vedeli, da je voltaza odvisna od temeperature.

5 stopinj celzija pri meni.
Lp, A

tikitoki ::

Andruxa je izjavil:

tikitoki je izjavil:

njyngs je izjavil:

Prijatelj mi je ravno danes kazal, da se mu je v 5 minutni vožnji 6S v mrzlem avtu (cirka -13) izpraznil iz 15% na 3%. Kar se tiče menjave baterije dvomim da pomaga, ker je mel telefon na uradnem servisu (nova baterija) pred 2 mesecema.


Sej ti pise, da ne garantirajo delovanja pod -4 stopinjami. Kot drugo, ce nebi pri fiziki ali kemiji sedeli na usesih, bi vedeli, da je voltaza odvisna od temeperature.

5 stopinj celzija pri meni.


Hmmm, v postu na katerega sem odgovoril pise 5 minut hlajenja telefona na -13 stopinjah.

Andruxa ::

tikitoki je izjavil:

Andruxa je izjavil:

tikitoki je izjavil:

njyngs je izjavil:

Prijatelj mi je ravno danes kazal, da se mu je v 5 minutni vožnji 6S v mrzlem avtu (cirka -13) izpraznil iz 15% na 3%. Kar se tiče menjave baterije dvomim da pomaga, ker je mel telefon na uradnem servisu (nova baterija) pred 2 mesecema.


Sej ti pise, da ne garantirajo delovanja pod -4 stopinjami. Kot drugo, ce nebi pri fiziki ali kemiji sedeli na usesih, bi vedeli, da je voltaza odvisna od temeperature.

5 stopinj celzija pri meni.


Hmmm, v postu na katerega sem odgovoril pise 5 minut hlajenja telefona na -13 stopinjah.


jaz sem pa temo odprl, ker je to tovarniška napaka, ki se dogaja krepko nad 0. Pač on je napisal primer na -13. In ne gre za dejansko praznjenje baterije, ampak za ugašanje telefona. Sicer javlja da je baterija prazna, ampak baterija je po priklopu na polnilec še vedno polna.
Lp, A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andruxa ()

next3steps ::

Andruxa je izjavil:

Kolikor vem je Apple že priznal tovarniško napako na verziji telefoa Iphone 6S in menje baterije na lastne stroške. Težava je pa v tem, da ima tudi iphone 6 to isto težavo, je pa ne priznajo. Imam iphone 6 in so mi rekli na servisu, da je to pri meni naključje, da 6 nimajo tovarniške napake, samo pri meni se je kao pojavila. Vendar ima enako kolega v firmi, zdaj sva se pozanimala okoli in sva hitro našla še tri druge osebe z iphone 6 z isto težavo. Definitivno ne gre za veliko naključje. Vsem se ugaša telefon na nizkih temperaturah.

Komu se to še dogaja na Iphone 6? Predlagam da se zberemo in skupaj reklamiramo to precenjeno žalost od smartfona

5, 5C ima pravtako probleme okrog nule. Verjetno pa kar vsi Jabuk™ tulifoni enako, kot pri konkurenci.

trenerkar ::

shadeX je izjavil:

50€? Kje? Meni so na uradnem servisu v BTCju povedali ceno 154€.


Ok I didn't see that coming. 154€ za menjavo baterije max. 40€ vredne baterije? What?

Torej imaš samo še eno možnost. Menjaj sam oz. daj nekomu, ki se na to spozna. Pri teh iPhonih se da še lepo zamenjat baterijo.

Ovce so zato, da se strižejo.

Oberyn ::

Invictus je izjavil:

Kupite tole...
http://www.catphones.com/
Military StandardMIL-SPEC 810G, Shock and Drop, Operating Temp: -25°C (-13°F) to 55°C (131°F), Category 4 vibration
To bo moj nasldnji telefon ;).
:D.

He he, to je moj sedanji telefon. Baterija? Ene 4-5 dni normalne uporabe, na večurnih sprehodih po temle mrazu z vključeno navigacijo se izprazni za 1-2%.

Andruxa ::

Oberyn je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kupite tole...
http://www.catphones.com/
Military StandardMIL-SPEC 810G, Shock and Drop, Operating Temp: -25°C (-13°F) to 55°C (131°F), Category 4 vibration
To bo moj nasldnji telefon ;).
:D.

He he, to je moj sedanji telefon. Baterija? Ene 4-5 dni normalne uporabe, na večurnih sprehodih po temle mrazu z vključeno navigacijo se izprazni za 1-2%.


invictus,SaXsIm,math, dajte razložit revežu, kako je to fizikalno nemogoče in da je sedel na ušesih pri urah fizike. Revež se očitno ne spozna na fiziko in ves zaveden telefonira pri -10.
Lp, A

SaXsIm ::

Jaz pa ti še enkrat povem, da si poglej specifikacije telefona. Ker tvoja primerjava je nekako podobna temu, da bi se lastnik BMW 5 serije jezil, ker se ne more voziti travniku z 30 cm snega, njegov sosed z Lado Nivo pa se lahko.

Ne pravim sicer, da tvoj telefon ni okvarjen, vendar si moreš najprej razjasniti, kaj okvara sploh je. A ti telefon deluje v deklariranem temperaturnem območju delovanja ali ne? Ali nagaja samo izven tega območja? Lahko napako reproduciraš?

Če je območje delovanja od -10°C pa do 50°C, tebi pa je crknil pri +2°C, potem si že na dobri poti, da gre za okvaro. Sedaj pojdi še enkrat na takšne razmere, in če se napaka ponovi, to sestavi v en dopis, ki ga priložiš garancijskemu zahtevku.

Seveda, pri temu je ključna stvar, ki sem te jo že vprašal, to je koliko je telefon star. Če ni več v garanciji, pozabi na vse skupaj. Prav tako še opomba - garancija je 2 leti, na baterijo pa ponavadi samo 1 leto.

Na "class action" pa kar pozabi. Nisi v Ameriki.
SaXsIm

Andruxa ::

SaXsIm je izjavil:

Jaz pa ti še enkrat povem, da si poglej specifikacije telefona. Ker tvoja primerjava je nekako podobna temu, da bi se lastnik BMW 5 serije jezil, ker se ne more voziti travniku z 30 cm snega, njegov sosed z Lado Nivo pa se lahko.

Ne pravim sicer, da tvoj telefon ni okvarjen, vendar si moreš najprej razjasniti, kaj okvara sploh je. A ti telefon deluje v deklariranem temperaturnem območju delovanja ali ne? Ali nagaja samo izven tega območja? Lahko napako reproduciraš?

Če je območje delovanja od -10°C pa do 50°C, tebi pa je crknil pri +2°C, potem si že na dobri poti, da gre za okvaro. Sedaj pojdi še enkrat na takšne razmere, in če se napaka ponovi, to sestavi v en dopis, ki ga priložiš garancijskemu zahtevku.

Seveda, pri temu je ključna stvar, ki sem te jo že vprašal, to je koliko je telefon star. Če ni več v garanciji, pozabi na vse skupaj. Prav tako še opomba - garancija je 2 leti, na baterijo pa ponavadi samo 1 leto.

Na "class action" pa kar pozabi. Nisi v Ameriki.


hehe bravo no :) pa btw dvakrat sem ti napisal pri kateri temp meni crkne, pa ignoriraš in se naprej delaš pametnega
Lp, A

SaXsIm ::

Sicer pa, ker ti je tako težko - LINK iPhone 6 ima deklarirano temperaturno območje (okolice) delovanja med 0°C in 35°C. In deklarirano ne deluje pri temperaturah pod -20°C in nad 45°C. Se pravi, da kadar je temperatura med 0°C in -20°C, ni garantirano, da bo iPhone 6 deloval. Lahko bo, lahko ne bo. In Apple ti je to povedal.
SaXsIm

Andruxa ::

SaXsIm je izjavil:

Sicer pa, ker ti je tako težko - LINK iPhone 6 ima deklarirano temperaturno območje (okolice) delovanja med 0°C in 35°C. In deklarirano ne deluje pri temperaturah pod -20°C in nad 45°C. Se pravi, da kadar je temperatura med 0°C in -20°C, ni garantirano, da bo iPhone 6 deloval. Lahko bo, lahko ne bo. In Apple ti je to povedal.


kaj če bi si ti prebral kaj sem napisal preden klobasaš vse naokoli po threadu?
Lp, A

SaXsIm ::

Dej ne seri. Podane imaš vse relevantne informacije, ki so mi vzele minuto googlanja, ki se je tebi več kot očitno ni dalo vložiti, ali pa si toliko nesposoben, da tega ne najdeš sam. V tej temi o delovanju telefonov nisi pisal samo ti in odgovori niso namenjeni samo tebi. Nasvet, ki sem ti ga dal, je povsem ok, če pa iz napisanega nisi sposoben izluščiti podatkov, na podlagi katerih si morda lahko urediš popravilo telefona, pa je to tvoj problem. Garancijskega zahtevka ti pač ne bom napisal.
SaXsIm

Andruxa ::

SaXsIm je izjavil:

Dej ne seri. Podane imaš vse relevantne informacije, ki so mi vzele minuto googlanja, ki se je tebi več kot očitno ni dalo vložiti, ali pa si toliko nesposoben, da tega ne najdeš sam. V tej temi o delovanju telefonov nisi pisal samo ti in odgovori niso namenjeni samo tebi. Nasvet, ki sem ti ga dal, je povsem ok, če pa iz napisanega nisi sposoben izluščiti podatkov, na podlagi katerih si morda lahko urediš popravilo telefona, pa je to tvoj problem. Garancijskega zahtevka ti pač ne bom napisal.


no no ne bit zdej siten

PS
nočm nobenga profi full time forumaša užalt (sori saxsim), sam js iščem ljudi z isto napako, ne pa random nasvetov za boljši lajf. To je point te teme. Ampak valda, fala lepa za vse modrosti, da ne boste rekl da sm nevljuden.
Lp, A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andruxa ()

Invictus ::

Andruxa je izjavil:


invictus,SaXsIm,math, dajte razložit revežu, kako je to fizikalno nemogoče in da je sedel na ušesih pri urah fizike. Revež se očitno ne spozna na fiziko in ves zaveden telefonira pri -10.

Za razliko od tebe je pismen in zna prebrati delovne pogoje.

Deluje do -25 stopinj Celzija ;).

Ocitno ste lastniki iPhonov res bolj butasti od ostalih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Andruxa ()

Andruxa ::

no vglavnem, še vedno zbiramo uporabnike z enako težavo :)
Lp, A

nightrage ::

Imam iphone 6 in se sprašujem al znam samo jaz odpravit to napako. No sej zadeva ni preveč kritična, fora je samo v tem, da na IPhonu6 odinštaliraš iOS, obdržiš design ter nanj inštaliraš Android!!!!

Andruxa ::

nightrage je izjavil:

Imam iphone 6 in se sprašujem al znam samo jaz odpravit to napako. No sej zadeva ni preveč kritična, fora je samo v tem, da na IPhonu6 odinštaliraš iOS, obdržiš design ter nanj inštaliraš Android!!!!


the best, ej če pa slučajno poznaš koga s to napako, k hoče obdržat iOs sporoč pliz kthx
Lp, A

Mare2 ::

Andruxa je izjavil:

no vglavnem, še vedno zbiramo uporabnike z enako težavo :)


Andruxa. V navodilih piše, v katerih temperatura aparat deluje. Npr. Od +30 do minus 15 (tega podatka jaz nimam). In če ne deluje v tem območju bi morali upoštevati garancijo tudi individualno.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Andruxa ::

Mare2 je izjavil:

Andruxa je izjavil:

no vglavnem, še vedno zbiramo uporabnike z enako težavo :)


Andruxa. V navodilih piše, v katerih temperatura aparat deluje. Npr. Od +30 do minus 15 (tega podatka jaz nimam). In če ne deluje v tem območju bi morali upoštevati garancijo tudi individualno.


Telefoni niso več pod garancijo (večinoma), gre pa za tovarniško napako. Apple je ni dolžen odpravit, ker smo čez garancijo, bi blo pa lepo da bi jo. Jo tudi je, ampak samo na določeni seriji telefonov. Gre pa za identično napako tudi pri naših.
Lp, A

Mare2 ::

A lani, ko je bil še v garanciji, je pa delal pri minus 15? Verjetno lani ni bilo tako nizkih temperatur.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Andruxa ::

Mare2 je izjavil:

A lani, ko je bil še v garanciji, je pa delal pri minus 15? Verjetno lani ni bilo tako nizkih temperatur.


problem ni samo pri minus temperaturah, ampak tudi nad nič, čim je pod 10 se začnejo težave, tam okoli 5 stopinj že zelo zeza. Lani se je že začelo, ampak je bilo milejše in nisva reagirala, letos se je poslabšalo toliko, da je uporaba zunaj nemogoča. V teh minus temperaturah zdaj pa sploh, telefon ugasne na desetminutni vožnji do centra.
Lp, A

Mare2 ::

Andruxa, meni so na Samsung Galaxy s6 menjali baterijo, ko je bila stara 11 mesecev in 3 tedne. V garanciji.

Sicer pa podpiram tvoja prizadevanja.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Andruxa ::

Mare2 je izjavil:

Andruxa, meni so na Samsung Galaxy s6 menjali baterijo, ko je bila stara 11 mesecev in 3 tedne. V garanciji.

Sicer pa podpiram tvoja prizadevanja.


no, saj počasi se zbiramo. Bomo videli, če bodo kaj odreagirali. Bo pa definitivno razmislek, če ne bo naslednji raj spet android ....
Lp, A

Gambino ::

Sprijaznite se uporabniki Iphonov. Pač vaši telefoni niso primerni za naše razmere. Si pa lahko pomagate tako, da si iphonček nabijete v rit, kjer je temperatura konstantna in ne bo več problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

denis74si ::

Fantu se je v januarju parkrat sklopil i phone 6s pri 36% baterije, nakar se ga en dan kar ni dalo vec vklopit kljub polnjenju. To je bilo v času, ko je bilo zelo mraz. Odnesli smo ga v mobitelovo trgovino in so ga poslali na servis. Odgovorili so, da reklamcije ne bodo upostevali, ker naj bi se indikator za vlago obarval oz.naj bi prisel v stik z vlago. Prakticno nam niso povedali kaj je s telefonom narobe, kaj narediti (mogoce probat menjat baterijo).

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

SaXsIm je izjavil:

Sicer pa, ker ti je tako težko - LINK iPhone 6 ima deklarirano temperaturno območje (okolice) delovanja med 0°C in 35°C. In deklarirano ne deluje pri temperaturah pod -20°C in nad 45°C. Se pravi, da kadar je temperatura med 0°C in -20°C, ni garantirano, da bo iPhone 6 deloval. Lahko bo, lahko ne bo. In Apple ti je to povedal.


Ej, za nobeno običajno potrošniško napravo še nisem šel brat temperaturnega območja delovanja, če ni bilo iz Marsa očitno, da je to relevantno za moje razmere.
Na dokumentaciji za iphone sicer tega nikjer nisem videl napisanega, pa tudi sicer je zadeva napisana v fontu (barva in velikost), da je muka brat.
A ni za pričakovati, če prodajajo napravo v delih sveta, kjer je nekaj tednov na leto temperatura pod minimalno operativno temperaturo te naprave, da to napišejo nekje na precej dobro vidno mesto na sami dokumentaciji? Ker ti zagotavljam, da če bi uporabniki ugotovili, da je to tam, ker se resnično lahko zgodi, da ostaneš brez delujočega telefona zaradi običajnih zimskih temperatur, marsikdo iphona ne bi kupil.
In dejansko je neumno dati na trg flagship telefon, ki odpove na temperaturah, ki so značilne za večini relevantnih trgov. Ker tega nihče ne pričakuje in ker se uporabniki lahko precej razjezijo zaradi tega. In iphone je glavni pri applu, razkuri veliko uporabnikov in lahko spoznaš usodo na primer Palm-a...

erkgheoruugh ::

Evo še en tukaj z isto težavo na 6ki. Sicer ni moj, ampak v družini.
Pod pet stopinj, ko ga vzameš iz žepa, crkne v roku ene minute ne glede na napolnjenost.

Val202 ::

V tej temi bo veliko jamranja, skupnih želja po tožbi Jabuka, nato pa iz tega ne bo nič. Tudi, če se vas najde deset, ne boste dosegli nič. Plačali boste pač tistih ~100€ za zamenjavo baterije in septembra navdušeno kupili nov ajfon.

/rant-off

kriko1 ::

zmaugy je izjavil:


Ej, za nobeno običajno potrošniško napravo še nisem šel brat temperaturnega območja delovanja, če ni bilo iz Marsa očitno, da je to relevantno za moje razmere.
Na dokumentaciji za iphone sicer tega nikjer nisem videl napisanega, pa tudi sicer je zadeva napisana v fontu (barva in velikost), da je muka brat.
A ni za pričakovati, če prodajajo napravo v delih sveta, kjer je nekaj tednov na leto temperatura pod minimalno operativno temperaturo te naprave, da to napišejo nekje na precej dobro vidno mesto na sami dokumentaciji? Ker ti zagotavljam, da če bi uporabniki ugotovili, da je to tam, ker se resnično lahko zgodi, da ostaneš brez delujočega telefona zaradi običajnih zimskih temperatur, marsikdo iphona ne bi kupil.
In dejansko je neumno dati na trg flagship telefon, ki odpove na temperaturah, ki so značilne za večini relevantnih trgov. Ker tega nihče ne pričakuje in ker se uporabniki lahko precej razjezijo zaradi tega. In iphone je glavni pri applu, razkuri veliko uporabnikov in lahko spoznaš usodo na primer Palm-a...


http://www.apple.com/lae/iphone-7/specs/ (Environmental Requirements)

Pricakoval bi, da bi bilo tako kot si napisal, ampak ne. Treba tlacit cim tansje in v roku leta pokvarljive baterije ter jih zalepit v telefon, da jih ne mores vec enostavno menjat.

shadeX ::

septembra navdušeno kupili nov ajfon.


Jaz sem že ga včeraj. Ampak tokrat, ni bil problem mraz ampak izpostavljenost malo večji sobni temperaturi (26 stopinj). Pa pravi, da ne more uporabit fleša (za kamero), ker je telefon prevroč. :)).

EDIT:

Sem pa ugotovil, da baterija na iPhone 7, ni nič boljša kot na 6S (modelu z napako na bateriji).


EDIT2:

Battery life, na iPhonih od 6 naprej, je katastrofa. Čist druga pesem je npr na iPhonu SE, 5S, kjer res zdrži vsaj še 1x več kot pri 6, 6S, 7 modelih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

next3steps ::

Andruxa je izjavil:

no vglavnem, še vedno zbiramo uporabnike z enako težavo :)

Lahko pripravim vsaki telefon do tega. Razen tistih z okrog IP68 in tistih, ki so naklonjeni pregrevanju x10/sd 800

zmaugy ::

Val202 je izjavil:

V tej temi bo veliko jamranja, skupnih želja po tožbi Jabuka, nato pa iz tega ne bo nič. Tudi, če se vas najde deset, ne boste dosegli nič. Plačali boste pač tistih ~100€ za zamenjavo baterije in septembra navdušeno kupili nov ajfon.

/rant-off


Ne. Ko bo na mojem iphonu crknila baterija, grem nazaj na android. Ni ga čez pravi speed dial, micro SD, kontrolo nad datotečnim sistemom. Zamenljivo baterijo.

shadeX ::

Zamenljivo baterijo.


Tega je tud na droidu skoz manj.

zmaugy ::

Upam da bo vsaj Samsung prišel k pameti po fiasku z Note baterijo. Kako bolj enostavno in ceneje kot vreči v smeti vse Note, bi bilo zamenjati njihove baterije (če bi to lahko naredili uporabniki - kot v starih dobrih časih).

next3steps ::

Lahko bi jih pa istotako menjal tu Sammy, pa jih ni. In ne zaradi tega, ker so vgrajene.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple znatno otežil menjavo baterij v iPhonu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12322257 (16791) bbf
»

Francija preiskuje Apple zaradi suma načrtovanja zastarelosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10625005 (21616) MrStein
»

Apple priznal, da v starih iPhonih upočasni procesor (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20858716 (49664) Jst
»

Apple bojda ob iztrošeni bateriji upočasni iPhone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14540654 (34786) MrStein
»

Iphone 6 16GB vs Samsung galaxy s6 edge+ 32GB

Oddelek: Kaj kupiti
234493 (3719) Jeremias

Več podobnih tem