» »

Adria Mobil d.o.o.

Adria Mobil d.o.o.

Quantum ::

Pozdravljeni,

zanima me, kolišna je povprečna bruti plača za delavca v omenjenem podjetju? Gre za delo v proizvodnji.

lp

konspirator ::

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ad...

Tako čez palec bi rekel okoli minimalne.
--

bambam20 ::

Po moje 790€ bruto. Plus malica ( če je nimajo ) in prevoz. Dodatke ti pa zrinejo v osnovno plačo.

Bud_Bundy ::

Je pa ponavadi lepa božičnica in seveda, kot v marsikateri proizvodnji, na toplem si:)

MadMen ::

bambam20 je izjavil:

Po moje 790€ bruto. Plus malica ( če je nimajo ) in prevoz. Dodatke ti pa zrinejo v osnovno plačo.

To že nekaj časa ni več možno...saj nekaterih.

Ganon ::

Sorodnik dela v Adrii Mobil. Osnovna plača okoli 900 evrov bruto plus dodatki (poslovna stimulacija, osebna stimulacija itd.). Plačan prevoz in malica, če nanjo ne hodiš. Lani je poleg plače dobil še (neto zneski): maja nekaj več kot 900 evrov regresa, junija 400 evrov, julija 700 evrov nagrade in decembra 1600 evrov božičnice. To je v Adrii Mobil nekaj običajnega.

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

Sorodnik dela v Adrii Mobil. Osnovna plača okoli 900 evrov bruto plus dodatki (poslovna stimulacija, osebna stimulacija itd.). Plačan prevoz in malica, če nanjo ne hodiš. Lani je poleg plače dobil še (neto zneski): maja nekaj več kot 900 evrov regresa, junija 400 evrov, julija 700 evrov nagrade in decembra 1600 evrov božičnice. To je v Adrii Mobil nekaj običajnega.



Pozabu si povedat, da ne dela v montaži. oz. proizvodnji ;)

MadMen je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Po moje 790€ bruto. Plus malica ( če je nimajo ) in prevoz. Dodatke ti pa zrinejo v osnovno plačo.

To že nekaj časa ni več možno...saj nekaterih.


Seveda naj ne bi bilo možno, saj je s 15.12.2015 bilo spremenjeno, da so dodatki dodatno obračunani. Ampak hej. Vidim plačilne liste ljudi in se samo čudim in za glavo držim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Ganon ::

bambam20 je izjavil:

Pozabu si povedat, da ne dela v montaži. oz. proizvodnji ;)



Zakaj nakladaš? Dela v proizvodnji. In ne, dodatki niso vključeni v osnovno plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Pozabu si povedat, da ne dela v montaži. oz. proizvodnji ;)



Zakaj nakladaš? Dela v proizvodnji. In ne, dodatki niso vključeni v osnovno plačo.



Oprosti.

Potem ima osnovo 632,96 EUR neto. vse dodatke še napiši ( plus prevoz in malica), da bomo na jasnem

Quantum ::

Pozdravljeni, zanima me kakšen je delovnik v Adrii? Se pravi od katere ure zjutraj začnejo delati?

mailer ::

Kot po večini ostalih firm, proizvodnja ob 6h, pisarne ob 7h.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Quantum ::

Ali kdo ve mogoce kaksni so pogoji dela nq CNC?(placa,delovnik...)

bambam20 ::

Quantum je izjavil:

Ali kdo ve mogoce kaksni so pogoji dela nq CNC?(placa,delovnik...)


Plača je taka kot v večini proizvodenj. Slaba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri obrazložitvi plačilnih list (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810214 (8399) Lonsarg
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8118990 (16606) McHusch
»

Podgorje d.o.o. aka Revoz d.d.

Oddelek: Loža
296858 (5163) D3m0r4l1z3d
»

[Delovna razmerja]Neto znesek na pogodbi za redno delovno razmerje za nedolocen cas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7422105 (19558) St235
»

Višina plače? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5015552 (11775) kulSMS

Več podobnih tem