» »

Kakšne Ideje za protiprašni filter?

Kakšne Ideje za protiprašni filter?

pingo76 ::

Ohišje chieftec midi tower.

MALJUTKA ::

Ja, in?
Saj se dajo kupit originalni (za 80 vente ziher, za ostalo nevem). Doma imam dva nova. Enega ti dam zastonj, za drugega mi das za pir.

pingo76 ::

LOL! Kako ga pa namontiraš v tiste plastique nosilce (čifotek) kjer ne gre niti za dlako več not kot ventilator?
Pivo? Izberi brand:D

Tjulenj ::

materi/ženi/punci/sosedi vzem ene stare najlonke, raztegni čez ventilator, s sekundnim prilimaj... voila! :D ne pozabi vsake toliko časa posesat "filtra"

MALJUTKA ::

Heh, najboljse da najlonke kar cez celo kisto potegnes

kuglvinkl ::

Kako ga pa namontiraš v tiste plastique nosilce (čifotek) kjer ne gre niti za dlako več not kot ventilator?

Mislim, kakšno vprašanje... Znajdi se! Lahko ga daš tudi spredaj, pred pleh, se ti ne zdi? A da moraš luknje zvrtat?...

In potem dodaš še LOL. Kam gre ta svet.
Your focus determines your reallity

nikonezna ::

Kot filter je tudi dobro filter za nape, sam moraš dobit takega redkega da bo vent vleku skozi zrak. Dobro je tudi tisto pregrinjalo za paradižniki (tako belo-prozorna pletena mreža), če ne pa najlonke je zelo dobra ideja.

Jaka83 ::

Najlon all the way.:D
Pol maš pa že fetiš računalo.>:D Pa leder škorne in bič v roke, pa gremo. Aja, pa lisic ne smeš pozabit.>:D
:\ Have I gone too far?

burkiburke ::

Al pa čipkaste najlonke ali pa z kakšnim detajlem za case moderje:D .
Meni ni ratalo z najlonkami, če sm ih preveč zategnil je pretok bil v redu ali je tudi prah išel skozi, če pa premal obratno:( Žal ni za nabavit origigi mrežice proti prahu večje kot 92mm.:'(

Matek ::

Saj ti je MALJUTKA napisal, za Chieftece se dobijo originalni, probaj z roko spredaj pod masko prijet, tam je reža in v njo lepo samo porineš ta filter, pa čisti zrak ki ga ventilatorja na notranji strani not vlečeta.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rap3r ::

MadManMato mogoče veš kje se dobi za chiefteca original?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia izdala naslednjo kartico na GK110: GTX 780 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5418536 (16570) Dober dan
»

DIY removable dust filter

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
391304 (936) Halfdead987
»

filtri za ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152087 (1972) MedusasPath
»

Filter za ventilator

Oddelek: Kaj kupiti
111218 (1065) Jakka
»

Filtri za vente

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141843 (1601) morphling1

Več podobnih tem