» »

Predsednik Trump

Predsednik Trump

Temo vidijo: vsi
««
6 / 26
»»

morbo ::

Ja, ja, ZDA so kar čez noč dežela nacistov. Hollywood in Wall Street sta glasovala za Hillary, tisto vmes pa za Trumpa. Sploh črnski jug je močno glasoval za Trumpa. White supremacists! :P

Spajky ::

oo7 je izjavil:

Trenutno pa Sorošev srčni vzpodbujevalnik na 200 udarcev na minuto.

Ma verjetno mu presajajo že N-to srce, ker ga je infarkt žvajznu :)) ...

mtosev je izjavil:

a koga skrbi za global warming zdaj ko je prišo Trump. mene resno skrbi

A še nisi slišal, da prihaja nova mala ledena doba? ;) Jutri bo že snežilo zvečer ...

morbo je izjavil:

..je nadvse radostno gledat skorumpirane in spolitizirane levičarske medije, ki kar ne morejo verjeti da se njihove zelo pristranske in lažnive prognoze niso uresničile, lol. ... potem pa... DAYUM, WTF happened??!!...
"Caterpillar" je padu na DNC NY proslavo in povabljeni "Born in the YUESEJ" že piše nov melodramatičen album "Fafala si mi, Fala ti" :)) ...

Pa ful smeha tudi, kako se svetovni globalistični politiki nenačelno obnašajo kot po vetru (vključno z našimi hlapci): še pred dnevi vsi za Klintonco, zdej pa vsi želijo in izražajo odobravanje Trumpu. :)) ... kot pri nas na Obali, ko lahko v eni uri Jugo obrne v Burjo ;) in obratno ...

...En naš politik, ki je bil v ameriki na obisku, je bil na trumpastem reliju pred časom, ne na "Klingonskem" ... uganite kateri :) ...

še neki Nigel F. se ni bal podpreti Trumpa pred časom-YT 6.35 min ...

... in potem bo nekega dne naša melaninska deklca v prisotnosti našega črnega piranskega župana opravila svečano odprtje golf igrišča v Sečovljah (kar do zdej ni uspelo niti štartat!) za polu-SLO sinka, da bo ta imel kje trenirat zraven slovenskega morja-piranskega zaliva če se bo šel namakat in ne "Savudrijska vala", ki bo le še grd spomin in SLO izključni gospodarski pas do Otranta s prostim izhodom v mednarodne vode bo dalje teflonski-DonRjauc izkoriščal za samopromocijo za precednika naše podAlpske Doline ŠentFlorjanske :)) ...

Ps.: Klingonce ni na spregled, a je že imigrirala v strahu pred pržonom? ... in pa Alex-u Jones-u ni še padlo na pamet, da bi demokratom prodajal OL majce z dem.simbolom in napisom "HUG ME" (tolažilni objem za dem.razočarance) ... lost business oportunity ... :)) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Phantomeye ::

Enostavno.

Ljudje so želeli spremembo. Outsiderja. Na voljo so imeli dva. Trumpa in Anti-Trumpa (Bernija).

Anti-Trumpa so znotraj stranke sabotirali (vključno z medijsko blokado. ala all eyes on Hillary).

Hillary je poskrbela, da je Trump dobil več medijske pozornosti, zato,, da bi ustvarila proti-kandidata, ki bi ga lahko hitro uničili (Trump je manj sposoben politik od svojih republikanskih kolegov, valda ne bi imel šans proti izkušeni političarki).

Hillary so nominirali za kandidatko. Žensko, ki je povezana z vsem, na kar so bili ljudje jezni. Na inštitucijo, wall street, banke, vojne etc.

Valda da bodo ljudje izbrali nekoga, ki je s svojo retoriko obljubil spremembno.

Ta človek bi bil lahko Bernie. Tako je pa Trump.

Samuel ::

Valda da bodo ljudje izbrali nekoga, ki je s svojo retoriko obljubil spremembno.


Saj niso. Hillary je dobila več glasov.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Phantomeye ::

Samuel je izjavil:

Valda da bodo ljudje izbrali nekoga, ki je s svojo retoriko obljubil spremembno.


Saj niso. Hillary je dobila več glasov.


Jah, ampak šteje electoral vote. Bistvo je, Hillary so napovedal, da bo Trumpa pojedla.

oo7 ::

Samuel je izjavil:

oo7 je izjavil:


Nato

Nato je označil kot zastarel, njihove članice pa kot nehvaležne zaveznice, ki imajo koristi od ameriške velikodušnosti. Amerika si po njegovih besedah ne more več privoščiti, da bi ščitila države v Evropi in Aziji brez primerne kompenzacije, zato je napovedal umik ameriških sil, če ne bo ustreznega prispevka. S tem je izrazil kritiko do članic Nato, ki ne izpolnjujejo svojega cilja prispevka v višini vsaj dveh odstotka BDP za obrambo.

Nato - Tudi tu ima Donald prav in naj umakne Ameriške vojake z Evrope tako se bo morala zganiti tudi Slovenija in več vlagati v lastno vojsko ne pa se samo zanašati na Nato.


Kaj to berem M-Power? A nisi bil ti tukaj, ki si pisal, da ZDA okupirajo pol Evrope?? 8-O
Zdaj pa beremo, da se ta "okupacija" ZDA sploh ne splača!?!??!

Sicer pa dajmo počakat prvo, da postane predsednik. Ker tole javkanje nima smisla.



To je o natu je pisalo v žurnalu saj je link spodaj. Jaz sem samo napisal, da se strinjam, da se ameriška vojska umakne z Evrope.

Samuel ::

oo7 je izjavil:

To je o natu je pisalo v žurnalu saj je link spodaj. Jaz sem samo napisal, da se strinjam, da se ameriška vojska umakne z Evrope.


Zakaj bi se ti s tem strinjal, če se pa Evropa s tem ne strinja?!
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Unknown_001 ::

Tisto maso, ki je presenetila svet in Trumpu pomagala da je Hillary preitel po desni predstavlja proletariat, ki se ne meče toliko po medijih. To so ljudje, ki delajo v industriji, na farmah, itd. taki se nimajo časa ven metat novicah in raznih shodih, zato so bili ves čas neopaženi, čeprav jih je ogromno. Zdaj se je pokazalo, kako veliko jih je. Trump je sedaj po vseh letih edini, ki jih je izpostavil in debato napeljal v tem smislu da se je potrebno zavzeti za delavce. Ni čudo da je pridobil toliko glasov. Do sedaj so bili vsi drugi bolj pomembni kot delovna raja. Od raznih imigrantov, manjšin, itd. Politiki so bolj ali manj igrali na karto socialne pravice. Sedaj je prišel kavbojc ki je total kontra dosedanjemu futranju raje s strpnostjo. Oooops...

Mene rezultat volitev niti malo ne preseneča. Mocarele ki se borijo proti kvazi "fašizmu" naj se pa jokajo... Tko, da še jst eno proletarsko prbijem, čeprav rahlo ignorantsko.


Jaz Trumpa ne dojemam kot grožnjo ampak kot dobrodošel šok za politiko, da se začnejo odvijati spremembe v najmočnejših strankah. Žižek je tudi dobro povedal na to temo...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mtosev ::

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

janezvalva ::

no, kot sem napovedal se je zgodilo:


janezvalva :: 3. nov 2016, 00:40:30
v glavnem, trump bo zmagal, lahko vi tukaj debatirate v nedogled.
konc koncev, pragmatičen pogled:
če imaš nekoga iz slovenije v beli hiši, ne more glih škodit



https://slo-tech.com/forum/t650031/7099

tema je sicer po novem zaklenjena (frustriran levičarski moderator?)

kaj se lahko pričakuje - pogled v prihodnost:

- zaton elitizma, oligarhizma
- vzpon družinskih vrednot
- zaton globalizma (EU, IMF, UN, itd.)
- vrnitev ZDA k svojim koreninam t.j. vrednotam prvotne republike

ne bi si pa upal napovedati
časovnega okvira(mogoče v grobem= od 10 do 100let)

hvala

Phantomeye ::

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


Države, katerih prebivalci so zdaj na slabšem kot pred diktaturo.

Diktatura ni nujno slabša od vsake oblike 'demokracije'.

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Zamislite se mal kake pišete. Resno. Trumpa so mediji postavili v polozaj nacista in ga žalili in ga deskriminirali do amena. Vi ste pa temu nasedli. Mene bi bilo sram.


Res je.

Trump je rekel, da bo izgnal vse ilegalce iz Amerike kar je tudi prav mediji pa so objavljali kot, da bo izgnal še tiste latinose, ki imajo ameriško državljanstvo in potem je bil označen za rasista.

Enako je bilo z muslimani rekel je, da ne bo pustil, da se v Ameriko pripelje toliko tisoč muslimanov z Sirije, ko nihče ne ve kdo je povezan z Isisom in je rekel, da bi raje naredil varne koridorje v siriji kjer bi lahko varno živeli spet mediji so to vse skupaj obrnili, da sovraži tudi muslimane v Ameriki in spet je bil proglašen kot rasist.

Donald Trump ni rasist ampak eden redkih, ki ve kaj je dobro za državo. V evropi se je izkazalo, da so masovne migracije velikanska napaka in v Ameriki je več kot 10 mio ilegalcev še enkrat toliko pa Američanov brez služb, ker podjetja izkoriščajo ilegalce za veliko manjše plačilo zato pa jih hočejo še več, ker velike korporacije hočejo samo $$$$$ in nič drugega in na tak način bo samo še več Američanov državljanov brez služb tako pa je rekel Donald Trum America first ;)
Problem so mediji, ker lažejo in poročajo pristransko.

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


Irak so Američani napadli, ker naj bi imeli jedrske rakete na koncu se je izkazalo, da so jih napadli zaradi nafte.
Vojno v Siriji je začela CIA zaradi plinovoda, ki ga Assad ni pustil speljati čez Sirijo.
Libijo so disabilizirali ravno tako zaradi $$$$.

Obama in Clinton imata eno najslabših zunanjih politik v zgodovini amerike po domače povedano za bruhat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mtosev ::

Phantomeye je izjavil:

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


Države, katerih prebivalci so zdaj na slabšem kot pred diktaturo.

Diktatura ni nujno slabša od vsake oblike 'demokracije'.
rajše živim v demokraciji in sem izobražen kot neki neizobraženec pod diktaturo nekega norca. samo moje želje. v Afg spet lahko ženske hodijo v šolo in so zatrli talibane in al kajdovce. mislim, da sem dobro razložil kaj mislim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Samuel je izjavil:

oo7 je izjavil:

To je o natu je pisalo v žurnalu saj je link spodaj. Jaz sem samo napisal, da se strinjam, da se ameriška vojska umakne z Evrope.


Zakaj bi se ti s tem strinjal, če se pa Evropa s tem ne strinja?!



Nima veze ali se Evropa strinja ali ne bo tako kot bo rekel Donald Trump in prav ima. Večina članic v NATO paktu so pijavke tudi Slovenija.

mtosev ::

oo7 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Zamislite se mal kake pišete. Resno. Trumpa so mediji postavili v polozaj nacista in ga žalili in ga deskriminirali do amena. Vi ste pa temu nasedli. Mene bi bilo sram.


Res je.

Trump je rekel, da bo izgnal vse ilegalce iz Amerike kar je tudi prav mediji pa so objavljali kot, da bo izgnal še tiste latinose, ki imajo ameriško državljanstvo in potem je bil označen za rasista.

Enako je bilo z muslimani rekel je, da ne bo pustil, da se v Ameriko pripelje toliko tisoč muslimanov z Sirije, ko nihče ne ve kdo je povezan z Isisom in je rekel, da bi raje naredil varne koridorje v siriji kjer bi lahko varno živeli spet mediji so to vse skupaj obrnili, da sovraži tudi muslimane v Ameriki in spet je bil proglašen kot rasist.

Donald Trump ni rasist ampak eden redkih, ki ve kaj je dobro za državo. V evropi se je izkazalo, da so masovne migracije velikanska napaka in v Ameriki je več kot 10 mio ilegalcev še enkrat toliko pa Američanov brez služb, ker podjetja izkoriščajo ilegalce za veliko manjše plačilo zato pa jih hočejo še več, ker velike korporacije hočejo samo $$$$$ in nič drugega in na tak način bo samo še več Američanov državljanov brez služb tako pa je rekel Donald Trum America first ;)
Problem so mediji, ker lažejo in poročajo pristransko.

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


Irak so Američani napadli, ker naj bi imeli jedrske rakete na koncu se je izkazalo, da so jih napadli zaradi nafte.
Vojno v Siriji je začela CIA zaradi plinovoda, ki ga Assad ni pustil speljati čez Sirijo.
Libijo so disabilizirali ravno tako zaradi $$$$.


Obama in Clinton imata eno najslabših zunanjih politik v zgodovini amerike po domače povedano za bruhat.
brez veze je razpravljati s ljudi kateri nesedajo na takšne teorije zarote
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Phantomeye ::

mtosev je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


Države, katerih prebivalci so zdaj na slabšem kot pred diktaturo.

Diktatura ni nujno slabša od vsake oblike 'demokracije'.
rajše živim v demokraciji in sem izobražen kot neki neizobraženec pod diktaturo nekega norca. samo moje želje. v Afg spet lahko ženske hodijo v šolo in so zatrli talibane in al kajdovce. mislim, da sem dobro razložil kaj mislim.


Če živiš v diktaturi, še ne pomeni, da si neizobražen. Jaz sem zgolj izpostavil, da je kvaliteta življenja v državah,kjer so se uprli diktatorju zdaj MNOOOOOOOOOGO slaba. Recimo sirija, libija etc.

znaš pojasnit zakaj?

Matako ::

Phantomeye je izjavil:

Samuel je izjavil:

Valda da bodo ljudje izbrali nekoga, ki je s svojo retoriko obljubil spremembno.


Saj niso. Hillary je dobila več glasov.


Jah, ampak šteje electoral vote. Bistvo je, Hillary so napovedal, da bo Trumpa pojedla.


V bistvu bolj kot gledaš, bolj postaja jasno, da so tisti smešni liki z lasuljami v osemnajstem stoletju vedeli več, kot jim pripisujemo. Večinoma so bili še večji kreteni kot Trump (recimo stari George je bil svojega dni zapirisežen sužnjelastnik), ampak določene stvari so jim bile pa kar jasne.

Recimo: na prvi pogled se zdi pravičneje, da se gleda zgolj število glasov. Prešteje se enostavno glasove, primerja številke in kjer je več tja gre zmaga. Pošteno! Pa je res? Pozabljate, da gre tukaj za praktično cel kontinent, medtem ko je populacija koncentrirana na majhnih koncih kot je ne vem... Južna Kalifornija - kulturno, gospodarsko in geografsko izredno kompakten kos planeta, ki bi dobil ogromen v bistvu nesroazmeren vzvod čez celotno zvezo in široko področje izven svojih meja. Učinek je kot da bi imel volilce, ki imajo "močnejši glas" od nekih drugih volilcev. Celotna populacija Nebraske s svojimi ruralnimi problemi in željami bi tako mirno lahko kar ostala doma, saj bi bili popoln ne faktor. _Vsak_ od njih.

Po domače: elektorski sistem je že od vsega začetka mišljen kot _geografski_ izenačevalec. Jasno, kar je strice v pajkicah z lasuljami skrbelo takrat bolj, da bo en tesno povezan Manhattan ali Filadelfija popolnoma deklasirala kraje, kjer je bilo do vsakega volilca ure ježe, če si ga sploh našel - in bi jih preprosto odjebali, nakar bi se runkelni seveda uprli in celotna Zveza bi bila v resni nevarnosti.

No saj so se uprli tudi tokrat. Ampak kar hočem povedati je, da kar je veljalo takrat... na nek način velja danes še bolj, ker so urbana središča še toliko večja in še toliko... homogenejša in volijo kot en borgovski kolektivni organizem.

Skratka, sistem je mišljen namensko za _geografsko_ velike države in v eni Sloveniji ali celo Nemčiji sploh nima smisla, zato bi bil s primerjavami previdnejši od povprečnega ljubiteljskega analitika. Mogoče bodo te volitve, če ne drugega, saj komu dale misliti, da dejansko obstajajo neke razlike... ki se jih ne da ignorirati.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

mtosev ::

@phantomeye seveda. ni več enega voditelja kateri bi lahko vladal celi državi. v določenih državah je takšno stanje, da lahko samo madman prepreči, da se razni narodi med sabo ne pobijejo. podobno kot je bil Tito. on je vse vajeti držal v rokah in ko je umrl in več ni bilo nikogar katerega bi se vsi ljudje bali je vse hitro šlo v wc školjko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

maco-maco ::

janezvalva je izjavil:

no, kot sem napovedal se je zgodilo:


janezvalva :: 3. nov 2016, 00:40:30
v glavnem, trump bo zmagal, lahko vi tukaj debatirate v nedogled.
konc koncev, pragmatičen pogled:
če imaš nekoga iz slovenije v beli hiši, ne more glih škodit



https://slo-tech.com/forum/t650031/7099

tema je sicer po novem zaklenjena (frustriran levičarski moderator?)

kaj se lahko pričakuje - pogled v prihodnost:

- zaton elitizma, oligarhizma
- vzpon družinskih vrednot
- zaton globalizma (EU, IMF, UN, itd.)
- vrnitev ZDA k svojim koreninam t.j. vrednotam prvotne republike

ne bi si pa upal napovedati
časovnega okvira(mogoče v grobem= od 10 do 100let)

hvala


Sem bil danes v Sevnici. Bilo je lepo.



Župan je na hitro spremenil prostorski akt in izdal gradbeno dovoljenje za postavitev Melanija in Donald twin towers. Notri dodo naselili bankirje iz City-ja. Če bo kaj prostora, pa še ambasade - Rusija, Madžarska,...
Samo a veš, kdo je zrihtal kredit? Clintonova od SA.
Družinske vrednote? Kaj pa vem, ko so nekaj popili, so se kar v javnosti grabili po intimnih predelih. Vsi prisotni, kar tako, naključno.
Kaj?

vostok_1 ::

OMG. Šele sedaj vidim....Trump je zmagal?!?!

Bog nas obvaruj.
Remember the patriot act and stuff? multiply by 10. To nas čaka...med drugim. Morda tudi uradni padec demokracije v ZDA.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

WarpedGone ::

Lol.. a lekarne danes ponoč dežurajo vse?
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

WarpedOne> Lol.. a lekarne danes ponoč dežurajo vse?

Sej odkar je izvoljen mu Secret Service ne dovoli več tvitat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

WarpedGone je izjavil:

Lol.. a lekarne danes ponoč dežurajo vse?


Veš kaj to pomen...da tvoja Tesla bo kvečjemu sam še dražja, težje dobavljiva in vse kar spada zravn predsednika, ki je nastorjen proti trajnostnim tehnologijam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Phantomeye ::

mtosev je izjavil:

@phantomeye seveda. ni več enega voditelja kateri bi lahko vladal celi državi. v določenih državah je takšno stanje, da lahko samo madman prepreči, da se razni narodi med sabo ne pobijejo. podobno kot je bil Tito. on je vse vajeti držal v rokah in ko je umrl in več ni bilo nikogar katerega bi se vsi ljudje bali je vse hitro šlo v wc školjko.


No. Res je, da nihče v resnici ne želi živeti v diktaturi (sploh, če ne gre za ekstremno obliko). Ampak v destabiliziranem sistemu pa še manj.

Zgodovina sprememb…

jype ::

vostok_1> Veš kaj to pomen...da tvoja Tesla bo kvečjemu sam še dražja, težje dobavljiva in vse kar spada zravn predsednika, ki je nastorjen proti trajnostnim tehnologijam.

To ni res. Precej cenejša bo, ker bo dolar v naslednjih štirih letih padal. Bo pa moral dlje čakat, da jo dobi.

Phantomeye> No. Res je, da nihče v resnici ne želi živeti v diktaturi (sploh, če ne gre za ekstremno obliko). Ampak v destabiliziranem sistemu pa še manj.

In vendar so ZDA postale destabilizirane, ker nihče ne ve, kdo Trump zares je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

givos ::

Dolar trenutno raste. Kkšn posebn razlog?

IL_DIAVOLO ::

Trump je lahko odličen predsednik, če ne bojo čustva premagale razuma.

mtosev ::

Phantomeye je izjavil:

mtosev je izjavil:

@phantomeye seveda. ni več enega voditelja kateri bi lahko vladal celi državi. v določenih državah je takšno stanje, da lahko samo madman prepreči, da se razni narodi med sabo ne pobijejo. podobno kot je bil Tito. on je vse vajeti držal v rokah in ko je umrl in več ni bilo nikogar katerega bi se vsi ljudje bali je vse hitro šlo v wc školjko.


No. Res je, da nihče v resnici ne želi živeti v diktaturi (sploh, če ne gre za ekstremno obliko). Ampak v destabiliziranem sistemu pa še manj.
meni to bolj paše kot diktatura. smo pač različni ljudje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vostok_1 ::

Po eni strani, privoščim demokratom, da so got fucked big time. Bernie je bil naravni kandidat, s skorajšnjo gotovostjo zmage.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Po eni strani, privoščim demokratom, da so got fucked big time. Bernie je bil naravni kandidat, s skorajšnjo gotovostjo zmage.

Ja, zaslužili so si bolečo lekcijo. Škoda, da bodo najebale ravno najbolj ranljive družbene skupine, politikom bo pa itak vseeno.

vostok_1 ::

As always.
V bistvu jype, vidiš kako se lepo zgodovina ponavlja. Metode so sicer malo bolj kompleksne. Enkrat je bil pač nož v hrbet sredi senata, danes treba mal fasado nastavit...end result je isti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Obama je naredil za manjšino v Ameriki bore malo skoraj nič pa se niste nič pritoževali Trump pa sploh še ni začel precedovati pa je že grozen predsednik:))

jype ::

M-Power> pa se niste nič pritoževali

Čemu si se zlagal? Saj ni nobene potrebe po tem.

M-Power> Trump pa sploh še ni začel precedovati pa je že grozen predsednik

Obljubil je ogromno neumnosti. Saj vem, da mu ne bi smeli ničesar verjet, a ker smo prijazni, smo za začetek pripravljeni smatrat, da resnično misli storiti vse tisto, kar je obljubil.

vostok_1> end result je isti.

Mene prav zanima, kako Trumpovi ventilatorji komentirajo dejstvo, da se ISIS navdušuje nad rezultatom volitev v ZDA.

vostok_1 ::

@jype
Obviously. He's gonna kill their families.


Jz predlagam, da svet naredi referendum in postavimo nazaj Busha Jr. na pozicijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Obama je tudi veliko obljubljal pa je v 8 letih naredil zelo malo pa se nič ne pritožujete.

Trump je veliko obljubil pa sploh še ni začel precedovati pa je že vse narobe :)

ShowDown ::

Izidi vzporednih volitev so pokazali, da je za Trumpa glasovalo največ belcev, moških, volivcev nad 45 let in tistih z višjimi prihodki. Za Hillary je volila večina žensk, temnopoltih, mladih in prebivalcev urbanih središč.


Vir: Več medijskih portalov, tujih in domačih.

Prej je nek strokovnjak govoril o tem da so Trumpa volili črnci.

EDIT: @morbo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

vostok_1 ::

Mislim...ne rabiš bit znanstvenik, da prepoznaš trumpa. On je isto kot, da bi običnemu prepotentnežu iz osnovne šole dal par miljonov. He's gonna hate the niggers and grab the pussies every successful chance he gets.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Trump je as close as you can get fašist dandanes na zahodu.
Če bi bili z zgodnjih 20 letih bi bil best buddy z Mussolinijem. To se vidi po popolnoma vsaki njegovi potezi. Agresiven, enoumen govor. Zavajanje, zanikanje, laži, možnost akumulacije velikih skupin retardirancev na kup.

How can you deny that?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Samo tole povem, da se boste liberalci čez 2-3 leta spet jokali tako kot ste dvomili v te volitve in dvomite v Donalda Trumpa kajti on bo naredil največ za manjšino v Ameriki po Abrahamu.

vostok_1 ::

@every trump supporter

Jaz razumem, da ste neizmerno veseli, da ni hillary zmagala...ampak look me in the eyes, in povejte mi, da navijate za trumpa and what he stands for.
Ne morem vrjet, da bi se podpisali pod njegove izjave, dejanja in moralo...i can't.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

@every trump supporter

Jaz razumem, da ste neizmerno veseli, da ni hillary zmagala...ampak look me in the eyes, in povejte mi, da navijate za trumpa and what he stands for.
Ne morem vrjet, da bi se podpisali pod njegove izjave, dejanja in moralo...i can't.


Ti bi se raje podpisal pod dejanja Hillary Clinton?

jype ::

M-Power> Ti bi se raje podpisal pod dejanja Hillary Clinton?

Ne, ampak Hillary je veliko lažje nadzirat, ker vsi vemo, koliko stane, kdo bere njene e-maile in od kod prihaja njen denar.

Za Trumpa vemo pa samo to, da ga financira Kremlin.

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

@every trump supporter

Jaz razumem, da ste neizmerno veseli, da ni hillary zmagala...ampak look me in the eyes, in povejte mi, da navijate za trumpa and what he stands for.
Ne morem vrjet, da bi se podpisali pod njegove izjave, dejanja in moralo...i can't.


Ti bi se raje podpisal pod dejanja Hillary Clinton?


I'd rather take a bullet. Da pa bi bil vesel za Trumpa...i'd also rather take a bullet. Ta dva kandidata sta the lowest of the low kar se normalnih politikov tiče.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ShowDown ::

jype je izjavil:

M-Power> Ti bi se raje podpisal pod dejanja Hillary Clinton?

Ne, ampak Hillary je veliko lažje nadzirat, ker vsi vemo, koliko stane, kdo bere njene e-maile in od kod prihaja njen denar.

Za Trumpa vemo pa samo to, da ga financira Kremlin.


Prosim za vir glede financ iz Kremlina.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


I'd rather take a bullet. Da pa bi bil vesel za Trumpa...i'd also rather take a bullet. Ta dva kandidata sta the lowest of the low kar se normalnih politikov tiče.


Trump je v bistvu komaj zdaj postal politik Clintonova je pa že zelo dolgo.

vostok_1 ::

My apologies. Sta the lowest of the low, kar se normalnih ljudi tiče.

Človeka sta, edino klintonovo mal sumim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

jype je izjavil:

M-Power> Ti bi se raje podpisal pod dejanja Hillary Clinton?

Ne, ampak Hillary je veliko lažje nadzirat, ker vsi vemo, koliko stane, kdo bere njene e-maile in od kod prihaja njen denar.

Za Trumpa vemo pa samo to, da ga financira Kremlin.



Trumpu je treba dati priložnost in zdaj jo je dobil, da se izkaže Clintonova se je pa že zdavnaj pokazala v politiki.

Tako kot Hillary financira država kjer najbolj kratijo človeške pravice posebej ženskam in hkrati financirajo Isis ;)

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

oo7 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Rajše bi vido Busha al Obamo, da sta še predsednik. Busha nisem nikoli sovražil in da republikanca je bil še kr normalen za razliko od Trump al Cruza.


Bush je začel vojno v Iraku Obama je bombardiral 7 držav in ob tem pobil veliko civilistov kaj je naredil Donald Trump tako slabega, da bi raje videl Obamo ali Busha?
ljudje v teh državah so se uprli diktaktorjem, če si pozabil. jaz podpiram zunanjo politiko katero je vodil obama


To je laž. Večina se jih nikoli nebi uprla, ker so vseeno imeli življenja vredno življenje. Imaš pa povsod nekaj fanatikov in tem je treba samo orožje v roke dat, pa malo moralne podpore in v medijih jih pokažeš kot dobre, pa imaš vojno v državi.
Po koncu vojne pa vsi priznajo da so prej veliko lepše živeli in da sedaj nimajo služb, nimajo denarja in da je veliko težje živeti.

Nekateri ste polni demokracije in mislite da je vaš način življenja edini pravi. Pa ni. Je za vas in vaše razmere. Ni pa za vse.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

vostok_1 je izjavil:

@every trump supporter

Jaz razumem, da ste neizmerno veseli, da ni hillary zmagala...ampak look me in the eyes, in povejte mi, da navijate za trumpa and what he stands for.
Ne morem vrjet, da bi se podpisali pod njegove izjave, dejanja in moralo...i can't.



Glej zato smo veseli. Komentiram raj ne, ker če ti to ni jasno, pol ...

http://www.pri.org/stories/2011-10-24/g...



Men se to ne zdi smešno, njej pa ....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

jype ::

Slonic-tonic> Glej zato smo veseli. Komentiram raj ne, ker če ti to ni jasno, pol ...

Čakaj, ti torej praviš, da je problem Clintonove v tem, da ni okupirala Libije in zaščitila civilnega prebivalstva pred Gadafijem, ter Gadafiju sodila pred ameriškim sodiščem?
««
6 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pod Trumpom se whitetrashu meša: rasizem po ameriško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513213 (11885) kallia

Več podobnih tem