» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
11 / 20
»»

Ganon ::

Sedem dni lahko brezplačno testiraš, pojdi na eShop.

111111111111 ::

Testiral nisem bil zadovoljen. :)

Je kdo že naredil moddanje switcha? Kako se vam obnese?

Pungiish ::

Lastnik novega switcha :)) Kupil v bundlu s super smash bros ultimate.

Tr0n ::

Obvezno se Breath of the Wild in Super Mario Odyssey. :D

opeter ::

Pa Puyo-Puyo Tetris. Sicer je tudi na drugih platformah, a na Switchu je zelo uživantski.

Če imaš rad potezno strategijo priporočam Mario + Rabbids: Kingdom Battle.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pungiish ::

opeter je izjavil:

Pa Puyo-Puyo Tetris. Sicer je tudi na drugih platformah, a na Switchu je zelo uživantski.

Če imaš rad potezno strategijo priporočam Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

Tr0n je izjavil:

Obvezno se Breath of the Wild in Super Mario Odyssey. :D

Hvala, vzel še zeldo, ko ne bo interneta :3 damn, za ostale bom pa počakal oz. Kupil rabljeno, drugače se bom spufal.
Za tbs bi raje vzel octopath traveler kot pa mario + rabbids, mnenje?

Igra kdo ssbu, delite kode, da ga malo smashnemo skupaj. Čeprav je to moja prva ssb igra, tako da nisem nevem kako dober, še:)

Ganon ::

Pungiish je izjavil:

Za tbs bi raje vzel octopath traveler kot pa mario + rabbids, mnenje?


Obe sta fenomenalni igri.

Pungiish ::

Ganon je izjavil:

Pungiish je izjavil:

Za tbs bi raje vzel octopath traveler kot pa mario + rabbids, mnenje?


Obe sta fenomenalni igri.


Ok, kul :)

Videl sem, da imaš že dolgo switcha. Uporabljaš screen protector? Sem kupil splatoon 2 case, dal gor ta plastični protektor, ena smetka me je motila, zato sem ga dal dol, spucal, a se je potem prah nabral na delu z lepilom in sem vse uničil.. Zdaj bom naročil steklo.
Dock res poškoduje ekran? Malo sem paranoičen, ker bi me zelo motilo, če bi imel kakšne praske. Sicer sem ga dal že kake 5-7x ven, a se še vseeno bojim, da ga bom kdaj nerodno postavil notri ali vzel ven.

Ganon ::

Ne poškoduje ekrana. Če res grdo delaš s konzolo in jo na silo postavljaš v stojalo, pa se lahko zgodi marsikaj. Kot z vsako stvarjo. Jaz sicer na vsako prenosno napravo z zaslonom namestim zaščito že pred prvo uporabo.

L1nK ::

Jutri ima Mueller 10% kupone na vse Switch konzole. Koliko so sploh bundli tam?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Pungiish ::

Ok, namestil stekleno zascito. Uporabil "hinge method" v kopalnici s paro. 100% bi bil zadovoljen, ce ne bi pod zascito ostala 1 majhna smetka, ki se v bistvu ponavadi sploh ne vidi, razen ce je temno oz. Je ekran ugasnjen. Malo me moti, ni pa tako hudo, da bi zdaj dal dol protektor in reskiral novega. Edino upam, da smetka ne bo okraspala oz. Se zazrla v zaslon..

Igram pa SSBU, BOTW, Warframe in Shovel knight.
Kasneje, ko se bom navelical, pa razmisljam se o nakupu Mario and rabbids, Octopath traveler, Mega man (vse, tudi legacy verzije); sem sel malo cez demo in mi je bil zelo vsec ( moj prvi mega man tbh), najbolj pa cakam na Animal Crossing, ker to igro pa sem igral nesteto ur na DSiju in emulatorju pred leti.

L1nK ::

Če me želi kdo dodati med Switch friende: SW-2137-8344-0038
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

predi ::

Super Smash Bros Ultimate ne podpira local co-op v Adventure modeu.. Komplet razočaranje. Na enem JoyCon controlerju pa zelo težko igraš.

predi ::

Včeraj sem dobil adapter, ki omogoča priklop različnih third party kontrolerjev na Switch. Gor sem priklopil XBox 360 (z Wireless adapterjem) in deluje odlično. Odzivnost je enaka kot na Joy Con kontrolerjih. Vtakneš v USB port, zamenjaš mode in dela (v nastavitvah na Switchu moraš pred tem še enableat wired mode za pro kontroler). Baje gre tudi obratno - Joy Con/Pro kontroler na PC, ampak nisem preveril. Default button mapping je enak kot na Joy Con kontrolerju (po pozicijah), lahko pa obrneš vrstni red, da se potem komande ujemajo s simboli na kontrolerju. Je pa sam adapter grd in bulky.

yayo ::

Nintendo switch ima tudi žiroskop, kajne? Xbox plošček tega nima, pri npr. zadnji Zeldi pa ga potrebuješ če se ne motim. Ima ga pa DS4.

MisterM ::

Predi, kakšen je kaj latency? Skoraj vsi konverterji dodajo kakšen frame ali dva laga pri 60fps in ta Mayflashov so na Shoryuken forumih stestirali in ugotovili nekje 20ms v povprečju. Ali morda zadeva podpira tudi analogne triggerje?

predi ::

Ja, res je glede senzorjev, ampak ni nujno da jih igra potrebuje. Za Smash Bros Ultimate, kjer sem testiral, recimo ni potrebe po tem.

Jaz pri igranju razlike ne opazim, je pa res, da nisem profesionalni igralec. Triggerji delujejo, ne vem pa ali jih tretira kot analogne. Nekak dvomim, glede na to, da imajo uradni kontrolerji digitalne, njim pa so prilagojene vse igre.

MisterM ::

Jaz sem šen nabavit Nintendo Gamecube controller ravno zaradi analognih trigerjev. Izšli so namreč novi Trials Rising, ki sem jih tokrat nabavil za Switch - prejšnje sem igral na PS4 in X360, pa z digitalnimi triggerji enostavno ne morem napadati platinum časov. Igra ta kontroler podpira, poleg te vem le še za Super Smash Bros Ultimate. Sicer na Switchu Trialsi delujejo bolj bogo, a ker imam čas posvetiti se ji edinole na vlaku, sem se odločil za Switch port. Za gamecube controller pa rabim še adapter, katerega pa v Konzolku dobijo šele maja, pa adapter iz USB-C na USB-A. S takšno kontrapcijo kablov in adapterjev pa bo kar problem uživati v špilu med vožnjo z vlakom.

wired ::

predi je izjavil:

Ja, res je glede senzorjev, ampak ni nujno da jih igra potrebuje. Za Smash Bros Ultimate, kjer sem testiral, recimo ni potrebe po tem.

Jaz pri igranju razlike ne opazim, je pa res, da nisem profesionalni igralec. Triggerji delujejo, ne vem pa ali jih tretira kot analogne. Nekak dvomim, glede na to, da imajo uradni kontrolerji digitalne, njim pa so prilagojene vse igre.


Ta adapter uporabljam že nekaj časa, z DS4 kontrolerjem, ki podpira tudi motion controls. Obrnil tako Mario Odyssey, Zeldo.
V isti kombinaciji ga uporabljam tudi na PC-ju.

staher ::

Pozdravljeni!
Imamo nintendo switch. Konzola je imela neke težave in smo uveljavljali garancijo.
Ker je v kompletu z konzolo bila tudi igra Splatoon2. Seveda je bila konzola dana na tovarniške natavitve, sedaj pa ne morem ponovno nasntet igre, me opozori da je številka že zasedena.

Kako spet do igre ??

hvala

Ganon ::

Priložena številka za dolpoteg igre ima enkratno veljavnost. Je pa bila igra dodana vašemu uporabniškemu računu, tako da pojdite v spletno trgovino in jo ponovno namestite.

staher ::

Grem v trgovino najdem Splatoon2, najde igro proceed to purchase tam zraven je cena. Korak naprej, pa ti možnosti Credit card
Nintendo e shop- pri temu mi da možnost odtipkati codo samo j že v uporabi.
PayPal
Sin me sprašuje?
PS4 ima Fortnite, ali ima lahko to kar ima na ps4 tudi enako na switch-u (VSE ENAKO V IGRI)

Ganon ::

Prijavljen naj bo z uporabniškim računom, s katerim je bila igra "kupljena", odpre naj eShop, potem izbere svoj profil in tam ima opcijo "redownload".

staher ::

A je vidno iz Nintendo Account na netu kaj je imel. Ko pogledam pod redownlad igre ni notri neke druge stvari ki jih je download po servisu so pa.

Sedaj sem še dal enkrat na tovarniške in grem znova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

Ganon ::

Vse je vidno.

https://accounts.nintendo.com/

So vam zamenjali konzolo? Če so in se iz prejšnje ni odjavil, je tista konzola še vedno nastavljena kot primarna konzola za njegov uporabniški račun. Odjavi jo lahko na zgoraj prilepljeni povezavi.

staher ::

Nova ni mislim da so jo popravili, se lahko povežeš?

tole je v menuju


User Information
Sign-In and Security Settings
Family Group
Shop Menu
Other Settings
Check In

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

Ganon ::

Shop menu > Information About Account Activity

staher ::

Information About Account Activity
Transactions 1-2/2
Transaction date: 27/4/2019
Transaction number: 4311624191
Nintendo Switch
YouTube
Amount paid:
0,00 €
Transaction date: 26/4/2019
Transaction number: 4310654044
Nintendo Switch
Fortnite
Amount paid:
tole je samo!

Samo to se vidi po servisu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

Ganon ::

V nastavitvah imaš spodaj še "Deregister Primary Console". Naredi to in se potem ponovno poveži, mogoče gre za novo konzolo. Naj bo ta, ki jo imate zdaj, primarna.

staher ::

Sem deregister a je potrbno zaj kaj na novo registrirat?

Ganon ::

staher ::

Nnič ne gre, sranje ne znam da ga J...Š.

staher ::

Sin me sprašuje?
PS4 ima Fortnite, ali ima lahko to kar ima na ps4 tudi enako na switch-u (VSE ENAKO V IGRI)

Ker v PS3 se ni potrebno prijavit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

staher ::

SEM UREDIL! FORTNITE
Za igro, pa sem jim pisal na sedež v firme, čakam na rezultate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

predi ::

BTW, število prodanih izvodov igre Super Smash Bros Ultimate za Switch je v štirih mesecih preseglo število vseh prodanih konzol Wii U. Dayum..
https://www.nintendoenthusiast.com/2019...

111111111111 ::

Zanimivo, ko bi rekel, da je Zelda Numero Uno.

Pungiish ::

predi je izjavil:

Super Smash Bros Ultimate ne podpira local co-op v Adventure modeu.. Komplet razočaranje. Na enem JoyCon controlerju pa zelo težko igraš.

Z novim update-om, podpira!:)

predi ::

Pungiish je izjavil:

predi je izjavil:

Super Smash Bros Ultimate ne podpira local co-op v Adventure modeu.. Komplet razočaranje. Na enem JoyCon controlerju pa zelo težko igraš.

Z novim update-om, podpira!:)
Misliš na Spirit Board-u, ne v Adventure mode-u.

Pungiish ::

predi je izjavil:

Pungiish je izjavil:

predi je izjavil:

Super Smash Bros Ultimate ne podpira local co-op v Adventure modeu.. Komplet razočaranje. Na enem JoyCon controlerju pa zelo težko igraš.

Z novim update-om, podpira!:)
Misliš na Spirit Board-u, ne v Adventure mode-u.

Točno, pardon.

Ganon ::

Nintendo zmagal E3. Prihaja nov del v seriji Zelda, nadaljevanje Breath of the Wild! Tega ni pričakoval nihče. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

predi ::

Poleg tega so imeli drugi po 90 minutne predstavitve, Nintendo pa zgolj 40 minut. Tako sem vsaj prebral nekje v svojem feedu.

Machete ::

Ni namenske teme zato sprašujem tu. Katero državo izbrati za Nintendo račun, rabil ga bom za 3ds linijo?
Switch verjetno nabavim druge ali posodobljene generacije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

Slovenija je že več let uradno podprta s strani Nintenda.

Machete ::

Ok, dobro vedeti. V bistvu sem se tule prvo zaplel, zasto sem vprašal: https://www.nintendo.com/countryselecto...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Tune in Monday, Aug. 19 at 6am PT / 9am ET for an all-new, livestreamed Indie World video showcase, featuring roughly 20 minutes of information on indie games coming to Nintendo Switch!
https://live.nintendo.com/

ps: še dober mesec do Switch lite
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PoStrah ::

poz, če bo kdo zasledil kake super akcije zaradi odprodaje starih switchev v sloveniji (razen če lahko v tujini kupim in uveljavljam garancijo v sloveniji, ne da se mi ukvarjat s pošiljanjem in raje v slo dam nekaj evrov več) naj napiše tu prosim, ker se mi zdi da vi velikokrat stvari prej opazite kot jaz. raje kupim "star" switch ker se mi ne gre za življensko dobo baterije, ker bo 95% to stacionarna konzola in raje cenej čez pridem, če bodo popusti na stare switche
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Daliborg ::

@PoStrah ,potem pa kupi rabljenega. Nintendo nikoli ne zniža cen, samo ali doda kakšno igro ali pa izda kakšen special edition.

Lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PoStrah ::

no to pa je razočarnaje. ker sam switch je precej draga konzola glede na to da moraš še 80€ dat da dobiš dodtna joycona in to brez gripa ...
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

opeter ::

Nintendovi delničarji se ne bi strinjali s tabo ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Daliborg ::

Tako je , Nintendo switch je vreden nakupa že samo zaradi Mario maker 2. :)
Nintendo ima tudi že desetletja kvalitetne igre ki ne slonijo na napredni grafiki ampak igralnosti. Jaz svojega 2ds še vedno primem v roke in odigram kako igro.

Lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_
««
11 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14852 (295) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3911851 (1324) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
417405 (5047) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516123 (9483) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
298930 (6671) zmaugy

Več podobnih tem