» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
16 / 20
»»

dottor ::

Če se ne motim gre tudi s kreditno, ampak jaz sem dal PayPal.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ganon ::

Kdor ni igral Mario + Rabbids Kingdom Battle, si zasluži zapor.

kumino ::

Pozdravljeni, ce ima kdo otroke pa bi se "spoprijateljili" z mojima sta spodaj naslova:
1671-3619-3992
1619-6175-0604

Gregex ::

Nabavil switcha. Igre drage ko žafran je prva ugotovitev. Kje kupujete igre?

Gregor P ::

Če je le možno rabljene (prijatelji, znanci, bolha ipd.), za tiste ki so "večne" (tipično Nintendo igre Mario kart itd.) kupim tudi novo (v fizični obliki, kartica - ne online različice!) in običajno po normalni dragi ceni - če ni rabljene na voljo - (ker tem cena običajno ne pada); a so to ravno te igre, ki jih potem lahko najlažje prodaš naprej; sicer pa sem ravno v tem prazničnem času kupil kar nekaj online iger (torej zaklenjene na moj račun in konzolo "za večno"), ker so bile akcije tudi do 75% popusta (in sem pač zaradi tako nizke cene vzel v zakup, da se jih ne da prodati naprej).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Ganon ::

Switch je po slabih petih letih po prodaji prehitel wii.

Gregor P ::

Saj za manjše otroke praktično itak nimaš druge izbire; pa še za odrasle se kaj najde.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Za tiste, ki ste na UK trgovini oz. v EU, so zopet na voljo popusti za določene igre: https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-eSh...

Saj veste, kako je; klasika, tu in tam se najde kakšna dobra igra tudi poceni, vse tisto kar bi pa zares hoteli imeti pa ne8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

49106 ::

Dokler bodo igre vezane na račun in ne bodo prenosljive, je bolj smiselno kupovati v fizični obliki.

Gregor P ::

To itak (še posebej tiste, ki jih potrošniki vedno kupujejo), ampak če se najde kakšna online igra, ki je 50 ali 75% cenejša, potem se že splača.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dottor ::

Jaz sem vzel Gear Club 2 in Tony-a 1+2
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ganon ::

Jo bom še enkrat omenil, ker si res zasluži. Mario + Rabbids Kingdom Battle. Če je še niste, jo kupite zdaj, ko je v akciji. Vrhunska igra.

Včeraj sem ostal odprtih ust, ko so nepričakovano predstavili Xenoblade Chronicles 3. Izid že septembra letos!

Gregor P ::

Ganon je izjavil:

Jo bom še enkrat omenil, ker si res zasluži. Mario + Rabbids Kingdom Battle. Če je še niste, jo kupite zdaj, ko je v akciji. Vrhunska igra.

Nič, si me prepričal, grem kupit :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ganon ::

Avtorji so si za zgled vzeli XCOM, ga nadgradili in prestavili v barviti svet Maria, kjer se poti križajo z rabbidsi, ki jih v tej igri takoj vzljubiš. Javno jih je hvalil avtor XCOM-a, Jake Solomon in povedal, da ga je igra navdihnila, da v prihodnje naredi konkretne spremembe v žanru. Če to ni največja pohvala ...

dottor ::

Še 2 joycona nabavit in počakat na wii sport :)) Kolko tenisa smo preigrali na wii-ju, kolegu sem še skoraj luster dol vrgu :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Gregor P ::

... kaj če bi vidva raj šla kar na pravo igrišče :P

Sam sem tokrat nabavil naslednje igre:
- Mario + Rabbids(R) Kingdom Battle (samo zaradi Ganona:D)
- BioShock: The Collection
- Call Of Juarez: Gunslinger
- LEGO Jurassic World
- Asterix & Obelix XXL 2
- NBA 2K22, ta ima kar 49 GB8-O, ampak sem pa lahko vsaj izkoristil tiste točke od ostalih nakupov, tako da je stala na koncu 17,76 evrov.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ganon ::

Nobenega ljubitelja JRPG-jev? Danes je praznik, gospodje. Dospel je Xenoblade Chronicles 3. Monolithovci so dostavili igro leta. :D

Gregor P ::

A je to dobra igra? Če že, bi jaz raje igral kakšnega Gundama:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Mimogrede, katera sodobna Mario igra je naslednica Super Mario Worlda s Super Nintenda? A je to Super Mario 3D World, ali Super Mario Odyssey?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

MisterM ::

Gregor P je izjavil:

Mimogrede, katera sodobna Mario igra je naslednica Super Mario Worlda s Super Nintenda? A je to Super Mario 3D World, ali Super Mario Odyssey?


Mislim, da je od 2D platformerjev zadnji New Super Mario Bros. U Deluxe iz 2019. Od 3D pa Odyssey.

Ganon ::

MisterM je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Mimogrede, katera sodobna Mario igra je naslednica Super Mario Worlda s Super Nintenda? A je to Super Mario 3D World, ali Super Mario Odyssey?


Mislim, da je od 2D platformerjev zadnji New Super Mario Bros. U Deluxe iz 2019. Od 3D pa Odyssey.


Drži. Kasneje je bil sicer izdan še Super Mario Maker, ampak to ni klasični 2D Mario.

Gregor P je izjavil:

A je to dobra igra? Če že, bi jaz raje igral kakšnega Gundama:D


Ne dobra, vrhunska. Če so ti všeč posebnosti JRPG-jev.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ales85 ::

Ganon ::

Nintendo Direct je mimo, imamo datum izida nove Zelde: Tears of the Kingdom, 12. maj 2023. :D



Med drugim prihajajo še:

Fire Emblem Engage (20. januar 2023)
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse (začetek 2023)
Pikmin 4 (2023)
Octopath Traveler 2 (24. februar 2023)
Mario + Rabbids Spark of Hope (20. oktober 2022)
Bayonetta 3 (28. oktober 2022)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

TheHijacker ::

Predvidoma konec mesec dobim Nintendo Switch. Dobil dobro ceno preko amazona za komplet s Ring Fit Adventure. To je tudi primarno razlog, da sem ga vzel. Rekreacija doma, čez zimo. Kupil sem še Fitness Boxing 2 gledam pa tudi še za Let's Get Fit, če bo cena še kaj padla.

Doma imam še dva otroka stara 6 in 9 let. Za njiju imam Just Dance 2022. Vzel sem še dva dodatna Joy Con-a, tako da lahko vsi štirje doma sodelujemo. Lansko zimo smo Just Dance skoraj vsak večer igrali ampak preko mobitelov in pa Chromecasta. Predvidevam, da bo s Joy Con-i na zapestjih lažje in enako zabavno.

Lahko kdo predlaga še kakšno zabavno, poučno igro za otroke pod 10 let? V mislih imam še Mario Kart 8 Deluxe. Sem dobil v Lidlu tiste volane in zna biti zabavno. Majhni prsti še ne obvladajo gumbov na kontrolerjih, premikanje pa jima bo kar šlo. Torej nekaj kar se da upravljat s gibanjem in ne toliko pritiski gumbov.
http://www.google.si

vres.ales ::

Just dance je veliko razočaranje na switchu. Lahko sediš na kavču in samo po taktu glasbe premikaš kontorlerje in isto dobro dela, kot eden ki prav pleše, na Wii je bilo to boljše narejeno.
Mario party nam je všeč pa Arms je zelo dobra, če hočeš razgibati otroke, ker se moraš zelo vživeti, če hočeš premagati nasprotnika

TheHijacker ::

Glede Just Dance pač ne bom povedal, da lahko iz kavča premikaš :). Mario Party mi je pa tudi kar všeč. Počakam, če bodo v decembru kakšne akcije in jo takrat kupim. Za Arms sta pa še premajhna. Preveč nasilja.
http://www.google.si

Gregor P ::

King fu igra Sifu je zdaj tudi na Switchu8-)

https://www.nintendolife.com/reviews/ni...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Twixz ::

Jst bom sinu kupil Nintendo Switch + 2x Joy-con controller.
Kaj se splača kupit zravn za igrat? Zdej je uporabljal 3DS ampak sem se odločil da mu dam nekaj bolj "nobl".
A so še kake fore pri tem, je treba kaj ekstra pazit?

Ganon ::

Trije modeli so na voljo. Prvoten, OLED model z večjim in boljšim zaslonom in pa Lite model, ki ga ni moč priklopiti na televizor, deluje zgolj kot ročna konzola. Priporočam OLED.

Odvisno, kakšne igre ima rad in koliko je star. Super Mario Odyssey je nujen, pa The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, Animal Crossing: New Horizons, Kirby and the Forgotten Land, obe Mario + Rabbids, Luigi's Mansion 3, trilogija Xenoblade, vse tri Bayonette, Metroid ... Tega je ogromno. Imaš tudi precej iger, prenešenih iz prejšnje konzole wii U.

kriptobog ::

Jaz sem pred kratkim vzel OLED in sem vzel paket sports za igre. Bom pa se kaj od Mariota, ker ga vsi priporocajo.

ales85 ::

kriptobog je izjavil:

Jaz sem pred kratkim vzel OLED in sem vzel paket sports za igre. Bom pa se kaj od Mariota, ker ga vsi priporocajo.

Mario so prakticno vse dobre, razen menda Party. Je pa tudi res, da se okusi razlikujejo.

Jaz bom vzel se Mario Maker 2, ko bo znizan, ker tak dobis pa se izredno veliko raznolikosto in levele, ki so narejeni iz strani igralcev. Eni celo delajo remake starih Mario iger, katere potem igras v tej igri.

rawlit ::

Mario party niso slabe, sploh za igrat z mularijo.

Twixz ::

Kaj pa te sports? LINK

Ganon ::

Zabavne igre.

Gregor P ::

Jaz sem to igro kupil sedaj in še čakam pošiljko . Pričakujem pa veliko družinske zabave ob priložnostni rekreaciji.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

TheHijacker ::

Mi ga tudi imamo. Kupil osnovnega v2 preko Petrola za 239,99 €. Imamo ga izključno v dockingu. Zraven sem vzel še:

Dodatki:

- dva dodatna Joy Con (original Nintendo 71 €)
- Samsung Evo 256 GB micro SD (31 €)
- Gamepad (Lidl - 17,99 €)
- Polnilec za vse štiri Joy Con-e (Lidl, pozabil koliko je bilo. Ene 10 €)
- 2x komplet volanov (Lidl - 7,99 €)

Igre:

- Ring Fit Adventure (kartica + obroč) (71,99 €)
- Paw Patrol: On a Roll (digital) (20,14 €)
- Mario Kart 8 Deluxe (digital) (47,19 €)
- Pinball FX3 (digital) (zastonj osnovna igra, dodatno še mize, ki so v akcijo po 2-4 €)
- Let's Get Fit (kartica) (35,99 €)
- Just Dance 2022 (digital) (19,35 €)
- Fitness Boxing 2 (kartica) (Bolha 23 €)

To pa je to. Otroka (6 in 9 let) sta probala Pinball FX3 a imata slabe reflekse in falita. Fitness igre so zame in za ženo, otroka občasno boksata z menoj, ko igram Fitness Boxing 2. Ring Fit je kul, Fitness Boxing 2 enako dobra. Let's Get Fit je za ženo in še ni probala. Največ zabave in to bi res lahko igrali ves čas pa je Mario Kart 8 Deluxe. Vsak svoj volan in akcija. Igrama samo mi štirje brez CPU igralcev, 150 ccm, random proge. Uživanje na polno. Polno enega vpitja, norenja, smeha. Idealno za pol urce, ko imamo čas čez zimske dni ko je dan krajši.

Ni mi žal, da sem kupil.
http://www.google.si

freesty ::

Evo sm tudi sam vzel switch kaksen teden nazaj. Sem sicer vzel rabljenega v1, ki se ga da jailbreakat.

Igre, ki sem jih sprobal:
-It takes two - sva s punco igrala. Super igra. Dolga zgodba. Igrala sva ze pomoje 15 ur pa sva pomoje na 50%.
-Switch sports - sporti, ki se igrajo z joyconi.
-Just dance - zabavno. Mogoce res ne prepozna tocno potez ampak, ce igrata 2, pride vseeno do razlike v rezultatu.
-Mario Kart - itak klasika
-Mario golf - spila se z joyconi, zanimivo, sploh za ljubitelje golfa
-Super Mario Odisey- odlicna igra za posamičnega igralca
-Mario Party - super za več ljudi
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

111111111111 ::

Kaj pa Zelda: Breath of the Wild?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Zelda je noro dobra.

ales85 ::

BotW je dobra, ampak noben hud presežek. Pač še en tretje osebni open-world špil... Ima sicer nekaj malenkosti, ki so dobro izvedene, ampak ne bi rekel, da je tako zelo revolucionarno, kot jo verniki oglašujejo :D

Meni je bolj všeč kakšen Witcher na primer.

111111111111 ::

ales85 je izjavil:

BotW je dobra, ampak noben hud presežek. Pač še en tretje osebni open-world špil... Ima sicer nekaj malenkosti, ki so dobro izvedene, ampak ne bi rekel, da je tako zelo revolucionarno, kot jo verniki oglašujejo :D

Meni je bolj všeč kakšen Witcher na primer.

HEh, meni pa ravno Witcher ne sede. Govorim za Nintendo switch, nisem še poskusil na računalniku.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tattoo ::

prodaja kdo The Legend of Zelda Breath of the Wild?

Twixz ::

A je pomembno, da se (do)kupi še micro SD za Switch? Ker zdaj v osnovi bi rad samo eno igro in Switch podaril za božička, potem bi pa se naknadno kupoval.

vres.ales ::

Odvisno za koga kupuješ, če si bojo te brezplačne igre, kot so Fortnite ipd. prenašali, potem boš rabil kartico

freesty ::

Ce koga zanima, prodajam nintendo switch v1, ki se ga da jailbreakat.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Gregor P ::

Twixz je izjavil:

A je pomembno, da se (do)kupi še micro SD za Switch? Ker zdaj v osnovi bi rad samo eno igro in Switch podaril za božička, potem bi pa se naknadno kupoval.
… jaz sem sedaj kupil že drugo; ampak ena je skorajda že nujna, če kupuješ tudi igre prek spleta (npr. NBA zasede okoli 50 GB).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kamiKaZaA ::

Tu je čisto vseeno, kateri micro SD se vzame ali je potrebno posegati po tistih hitrejših PRO?

ales85 ::

Je dobro imeti hitrejso. V30 na primer, ce se prav spomnim.

kamiKaZaA ::

To varijanto gledam:
https://www.bigbang.si/sandisk-ultra-mi...

Je v redu? Ali je boljše kakšen Euro dati več in kupiti hitrejšo?
««
16 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14849 (292) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3911851 (1324) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
417402 (5044) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516120 (9480) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
298925 (6666) zmaugy

Več podobnih tem