» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
5 / 20
»»

111111111111 ::

Hej, Ganon kako se tebi obnese? Imaš katero od teh težav?

Sploh spremljaš forum ali sam Zeldo igraš? :D

OK.d ::

Joj to pa je tak polizdelek, da kar glava peče8-O
LPOK.d

scipascapa ::

Ko bo 200€ in igre max 40€, se lahko pogovarjamo. Te cene so pretirane.

Tr0n ::

CEMU 1.7.3 ze celo pride v BotW, ampak bodo se rabili par mescov, da bo fully playable.

https://streamable.com/vm3ju

Still, kr hitro so tole poemulirali.

Ganon ::

111111111111 je izjavil:

Hej, Ganon kako se tebi obnese? Imaš katero od teh težav?

Sploh spremljaš forum ali sam Zeldo igraš? :D


Celoten vikend sem presedel v fotelju, igra je čudovita. Danes nadaljujem.

S konzolo nimam niti ene same težave. Pa saj je pri vsaki konzoli enako. Vsako najmanjšo težavo, naj bo še tako redka, se napihne do onemoglosti, po navadi z namenom trolanja. Nič posebej novega.

OK.d je izjavil:

Joj to pa je tak polizdelek, da kar glava peče ...8-O


... reče oseba, ki je konzolo videla samo preko računalniškega zaslona.

scipascapa ::

Pač fan si.

350EUR za pol plastike, 70EUR igre, 70EUR PRO kontroler....pa kje si ti to videl.

Apple cene.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Ganon je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Hej, Ganon kako se tebi obnese? Imaš katero od teh težav?

Sploh spremljaš forum ali sam Zeldo igraš? :D


Celoten vikend sem presedel v fotelju, igra je čudovita. Danes nadaljujem.

S konzolo nimam niti ene same težave. Pa saj je pri vsaki konzoli enako. Vsako najmanjšo težavo, naj bo še tako redka, se napihne do onemoglosti, po navadi z namenom trolanja. Nič posebej novega.

OK.d je izjavil:

Joj to pa je tak polizdelek, da kar glava peče ...8-O


... reče oseba, ki je konzolo videla samo preko računalniškega zaslona.


Kakšna ti je kvaliteta sestave in sam Switch?
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

Ganon je izjavil:


Celoten vikend sem presedel v fotelju, igra je čudovita. Danes nadaljujem.

Evo mene daje prava Slovenska fovšija in sem bil preveč Gorenca, da bi si jo privoščil. :)

petrus ::

Tr0n je izjavil:

CEMU 1.7.3 ze celo pride v BotW, ampak bodo se rabili par mescov, da bo fully playable.

Do naslednje zime imajo ravno dovolj časa, ko izide drugi in zadnji(?) DLC, prej mene niti ne mika:
stati inu obstati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petrus ()

Tr0n ::

Ah, igra je ze zdaj dolga po 80+ ur, ce hoces vse videt, tako da tisti DLC res ni potreben. :)

petrus ::

The Nintendo Switch Pro Controller works with the PC
With a bluetooth connection, it’s a pretty simple process.


79,99 € v Big Bangu, najdražji 1st party controller vseh časov.
stati inu obstati

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

meho7 ::



8-O

Gatsu ::

Faaak sej ne rečem vse konzole so imele ob izzidu težave. Ampak ne pomnim da bi bile tako raznolike in da bi tako očitno par stvari šlo mimo kontrole kakovosti kot je dock in pa joyconi ter wristwrapi. Če po nesreči narobe skup daš ne moreš več narazen dobit... Faaak pa to bodo tud otroc uporabljal...

puginho ::

Tableta spustla?

Pri 2 milijonih konzol, kolikor bi se jih naj prodalo v prvem dnevu je verjetno nekaj defektnih. Isto je bilo pri ps4 launch, polno videov kak se pregreva.... Pri vsakem je isto, ni to zaj nekaj novega.

111111111111 ::

Gatsu je izjavil:

Faaak sej ne rečem vse konzole so imele ob izzidu težave. Ampak ne pomnim da bi bile tako raznolike in da bi tako očitno par stvari šlo mimo kontrole kakovosti kot je dock in pa joyconi ter wristwrapi. Če po nesreči narobe skup daš ne moreš več narazen dobit... Faaak pa to bodo tud otroc uporabljal...

Hja revolucija. Prva konzola, ki jo lahko špilaš na poti. Valda bodo težave. Ganon jih nima, sploh ne sodeluje v temi ker špila Zeldo. Če mu ne bi delalo bi sodeloval z nami luzerji, ki jo lahko šimfamo ali hvalimo, je pa nimamo. :D

scipascapa ::

The bundle is priced at ?339.98 but there is a 10% off code to bring it down to ?305.98.
Use code VC50 for this price.
Seems to be the best price for both the console and game, essentially making Zelda ?25.99.


Nintendo Switch Console With Neon Red/Neon Blue Joy-Con with The Legend of Zelda: Breath of the Wild

€401.19

Gatsu ::

111111111111 je izjavil:


Hja revolucija. Prva konzola, ki jo lahko špilaš na poti. Valda bodo težave. Ganon jih nima, sploh ne sodeluje v temi ker špila Zeldo. Če mu ne bi delalo bi sodeloval z nami luzerji, ki jo lahko šimfamo ali hvalimo, je pa nimamo. :D


Revolucija? Hahahahaha... ja ok razumem Nintenda se ne sme šimfat.

Pa ne rabiš Switcha za Zeldo, jaz jo čisto lepo igram na WiiU. Ki je tudi en polizdelek ampak vsaj lahko uporabim DS4 za igranje... Sem pa igral skor do treh zjutraj in sem kar orenk zjeban zdej... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

Ganon ::

Kapljajo prve informacije o prodajnih številkah. V Evropi poročajo o najuspešnejšem začetku prodaje od vseh Nintendo konzol v zgodovini. Enako dobro se prodaja tudi drugod po svetu.

D3m je izjavil:

Kakšna ti je kvaliteta sestave in sam Switch?


Konzola je težka, kvalitetno sestavljena, plastika pa je prijetna na otip in prav tako deluje kvalitetno. Brez pripomb. Barve zaslona so žive, vidni kot pa zelo širok. Uporablja IPS matriko. V glavnem, pusti zelo dober vtis.

111111111111 ::

Gatsu je izjavil:


Revolucija? Hahahahaha... ja ok razumem Nintenda se ne sme šimfat.

Ne sme. :D

Gatsu je izjavil:


Pa ne rabiš Switcha za Zeldo, jaz jo čisto lepo igram na WiiU. Ki je tudi en polizdelek ampak vsaj lahko uporabim DS4 za igranje... Sem pa igral skor do treh zjutraj in sem kar orenk zjeban zdej... :)

Dejasnko sem razmišljal o tem. Vseeno si fan Nintenda vidim. :) Saj vem da na forumu ne smemo o tem ampak... Je tvoja Zelda varnostna kopija? :)

Ganon je izjavil:

Kapljajo prve informacije o prodajnih številkah. V Evropi poročajo o najuspešnejšem začetku prodaje od vseh Nintendo konzol v zgodovini. Enako dobro se prodaja tudi drugod po svetu.

D3m je izjavil:

Kakšna ti je kvaliteta sestave in sam Switch?


Konzola je težka, kvalitetno sestavljena, plastika pa je prijetna na otip in prav tako deluje kvalitetno. Brez pripomb. Barve zaslona so žive, vidni kot pa zelo širok. Uporablja IPS matriko. V glavnem, pusti zelo dober vtis.


Glej, glej, kdo nas je prišel pogledat. Bejž stran, ne maramo te. :D In si že prišel do faze ko se ti ne tresejo roko ko odložiš joystick? :) Na poti si kaj igral? Kako se obnese?

Gatsu ::

Niti nisem nek Nintendo fan. Kupujem pa njihove konzole zaradi Zeld in Metroidov. Mariota sem se pa naveličal že pri SMG1. Zelda je zaenkrat še varnostna kopija, ker imam še vedno občutek, da me bo minilo igrat zaradi preglomazne mape, po kateri se zelo počasi kam pride, sploh če si tak firbec kot jaz... Po 10-12 urah sem komaj do Kakariko prišel... Meni najljubša stvar v Zeldah ni overworld ampak ogromni dungeoni in tega tukaj ni.

111111111111 ::

Škoda za Maria. SMG2 je bil naravnost fantastičen.

Molči o Zeldi, ker že gledam da bi pofejkal z WiiU. :D

opeter ::

Ali mi lahko nekdo razloži, zakaj je manj slik na sekundo, ko je zadeva priklopljena (docked)?
A ni v tisti škatli tudi neka strojna oprema, ki pomaga pri poganjanju iger?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gatsu ::

Zato ker docked je višja resolucija - 900P in Eurogamer predvideva, da zna bit problem v memory bandwithu. Tale Zelda je zarad glomaznega openworlda kar hud zalogaj za hw na katerem laufa. Pa verjetno tudi optimizacija porta ni ravno perfektna.

Machete ::

opeter je izjavil:

Ali mi lahko nekdo razloži, zakaj je manj slik na sekundo, ko je zadeva priklopljena (docked)?
A ni v tisti škatli tudi neka strojna oprema, ki pomaga pri poganjanju iger?


V škatli ni ničesar, če se prav spomnim enega videota na tubi..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gatsu ::

Če se kdo boji, da bo v Sloveniji zmanjkalo stikal bo vesel dejstva, da imajo samo v BigBangu na Rudniku 15 komadov na zalogi. To je imo zaloga za do konca leta lol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

opeter ::

Gatsu je izjavil:

Zato ker docked je višja resolucija - 900P in Eurogamer predvideva, da zna bit problem v memory bandwithu. Tale Zelda je zarad glomaznega openworlda kar hud zalogaj za hw na katerem laufa. Pa verjetno tudi optimizacija porta ni ravno perfektna.


To pomeni, da so lahko težave tudi z drugimi, še prihajajočimi igrami. Zakaj Nintendo ni naredil rezerve pri strojni opremi?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gatsu ::

Zato ker je to primarno prenosna konzola, ki jo lahko tudi priklopiš na TV. Sicer jo Nintendo propagira ravno obratno. Ampak sedaj, ko vemo specifikacije in so zunaj prve igre je jasno, da temu ni tako. Sej 1st party igre ki bodo od začetka delane za Switch bodo laufale in izgledale odlično. Ampak 3rd party porti bodo pa verjetno vsi po vrsti takale žalost, dokler pač bodo.

D3m ::

Torej si dal cca. 400€ za igranje Zelde.

Ko se naveličaš pa Switch na podstrešje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gatsu ::

Če si mene vprašal ga nisem kupil in ga verjetno tudi če naredijo novega Metroida ne bom. Sigurno pa ne dam več kot 250€ z pro kontrolerjem in igro vred tudi v tem primeru. Za Zeldo imam WiiU ki mi večino časa nabira prah, ker še hčerki raje gledata videoposnetke na ipadu kot pa da bi igrali MK8, Mariota, Yoshija ipd na WiiU tiste par ur čez vikend ko jima je dovoljeno.

wired ::

opeter je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Zato ker docked je višja resolucija - 900P in Eurogamer predvideva, da zna bit problem v memory bandwithu. Tale Zelda je zarad glomaznega openworlda kar hud zalogaj za hw na katerem laufa. Pa verjetno tudi optimizacija porta ni ravno perfektna.


To pomeni, da so lahko težave tudi z drugimi, še prihajajočimi igrami. Zakaj Nintendo ni naredil rezerve pri strojni opremi?

Mogoče pa je tudi kaj v temu, da je zadeva, ko razumem, port iz WiiU. Bomo videli, ko pride Mario:)
Je pa tak framerate (v dock načinu) prve AA igre res slaba popotnica za naprej, ja..
Lahko bi sicer pustili 720P tudi v dock načinu, sam potem bi bila igra identična kot na WiiU:D

OK.d ::

Kaj je to 4K:))
LPOK.d

Tr0n ::

opeter ::

Wow, hudo. To Nintendo s svojimi konzolami ne bo dosegel še do leta 2030.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Vsi ta vecji bugi odpravljeni (nedelujoca fizika, voda, trava etc.) v prihajajoci verzijo 1.7.4.

https://streamable.com/hb5wr

Zdaj ostane samo se optimizacija. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

petrus ::

To in neuradne 4k teksture za botw! :)
stati inu obstati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petrus ()

Tr0n ::

V bistvu ze imas graphics packe za BotW in Cemu. Gre za texture redefining, ki interno poveca resolucijo teksture in zgleda kr dobro. :)

https://github.com/slashiee/cemu_graphi...

opeter ::

Hehe, emulatorji znajo iz originalnih iger izstisniti dosti več, kot je to bilo mogoče na prvotni strojni opremi.
Vem, da je to Wii U verzija Zelde, samo vseeno.

Originalna Switch verzija nikoli ne bo tako dobro izgledala, kaj šele delovala (razen na emulatorju) ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

111111111111 ::

Na emulator se da povezat orginalne daljince?

Tr0n ::

Tukaj nima toliko veze emulator, kot OS podpora in razni XInput wrapperji. Emulator potem samo XInput pre-redirecta.

Tr0n ::

Cemu 1.7.4 improvements.

111111111111 ::

V Mtehniki so začeli prodajati Switch. Če uporabiš 25% kupon si že kar lepo znižaš ceno. prideš na ene 256€ kar pa je že sprejemljiva cena. Mogoče kdo ve če se to da?

Tr0n ::

Probaj, pa porocaj. :)

scipascapa ::

javi...

Gregex ::

Kolikor vem v Mtehniki ne gre unovčit kupona. Vsaj včasih se ni dalo.

Ganon ::

111111111111 je izjavil:

V Mtehniki so začeli prodajati Switch. Če uporabiš 25% kupon si že kar lepo znižaš ceno. prideš na ene 256€ kar pa je že sprejemljiva cena. Mogoče kdo ve če se to da?


Ničesar ne boš unovčil, ker je kupon unovčljiv samo v živilskih prodajalnah, kjer med drugim ponujajo tudi tehnično robo.

OK.d ::

Zdaj se je začel že v doku krivit, če ga imaš notri predolgo časa:P
LPOK.d

Ganon ::

Fake news. Ne pozabimo, tudi zaslon se opraska, ko ga postaviš v dock. Neštetokrat sem že to naredil, pa nima niti praskice.

111111111111 ::

Ganon je izjavil:


Ničesar ne boš unovčil, ker je kupon unovčljiv samo v živilskih prodajalnah, kjer med drugim ponujajo tudi tehnično robo.

Kolega je kupil TV. :) Zato sem pomislil, da bi mogoče Switcha spravil skozi. :D

petrus ::

stati inu obstati
««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14854 (297) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3911858 (1331) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
417414 (5056) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516131 (9491) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
298938 (6679) zmaugy

Več podobnih tem