» »

Nov PC

Nov PC

«
1
2 3

znamovsi ::

Prosim da mi predlagate, kaj kupiti za 200€
Mislil sem kupiti tole: http://www.bolha.com/racunalnistvo/komp...
rama nebi vzel in s tem znižal ceno
Seveda, pa me zanima še, kakšna grafika je najboljša za zraven (bolj gamerska)
Lp

popster ::

Potem ram že imaš? Grafične so večinoma vse gamerske mora pa bit taka da paše v socket(slot), mislim da drugega ni.

znamovsi ::

Doma imam že 2x4gb rama ja
Kakšna pa je najboljša?
V cenovnem rangu krog 100eur seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: znamovsi ()

meho7 ::

Raje tole vzemi brez ramov pa zglihas ceno na 230

gddr85 ::

če bo za špile bo tole kar je linkal meho7 konkretno bolje, zraven pa eno 760/gtx770/280/280x..razen, če je budget z gpujem 200e, potem bo težka..

znamovsi ::

budget je 200€skupaj žal

smacker ::

Kere špile bi pa rad igral? Za novejše naslove bi bil pomoje najbolša opcija PS/Xbox.

Halfdead987 ::

znamovsi je izjavil:

budget je 200€skupaj žal

Na netu najdi nek i3 komplet z maticno za ~100€ in kupi neko rabljeno 7870 ali gtx 660

klinker ::

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Pac ti se zajebavas? HD 280x so ~160 kar je 8/10 kapitala. Tist i5 je pa tut bl podn

gddr85 ::

bo pa tist dual core i5 kr švoh zraven ene 280x ;)
če bo bolj za špile, res mogoče bolje kakšna konzola..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

klinker ::

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Pac ti se zajebavas? HD 280x so ~160 kar je 8/10 kapitala. Tist i5 je pa tut bl podn


Kakih 160? Frend jo je pred skoraj pol leta kupu za 120€, 7970, ki je isat k, pa so po 90-100€.
Ja, ta i5 je bolj svoh in je kak novejsi i3 boljsa zadeva, bo pa vseeno boljse lavfalo kot na 7870/660.

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Pac ti se zajebavas? HD 280x so ~160 kar je 8/10 kapitala. Tist i5 je pa tut bl podn


Kakih 160? Frend jo je pred skoraj pol leta kupu za 120€, 7970, ki je isat k, pa so po 90-100€.
Ja, ta i5 je bolj svoh in je kak novejsi i3 boljsa zadeva, bo pa vseeno boljse lavfalo kot na 7870/660.

http://www.bolha.com/iskanje?q=Radeon+2...
Na, pa najdi.

klinker ::

Najdi si.
Ce pa mislis da ti jih mecejo v hrbet si pa v zmoti, namrec, ko hoces kako rabljeno solidno komponento po realni ceni, je treba kak dan potrpet in cekirat.
Jst sem ti napisal za kolko je dobu kolega, 14. 9. pa sta ble 2 7970ke za stotaka na bolhi.
Drugace pa evo ti 270x za 80€.

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Najdi si.
Ce pa mislis da ti jih mecejo v hrbet si pa v zmoti, namrec, ko hoces kako rabljeno solidno komponento po realni ceni, je treba kak dan potrpet in cekirat.
Jst sem ti napisal za kolko je dobu kolega, 14. 9. pa sta ble 2 7970ke za stotaka na bolhi.
Drugace pa evo ti 270x za 80€.

Moj kolega je isto dobu 280x za 80€ ko je en rabu denar, pa to pac ne pomeni da so take realne cene. Če misli čakat da bo imel en ekonomsko krizo da kupi komponente bo čakal 4 mesece za vsak del kompa.

klinker ::

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.

DarwiN ::

Halfdead987 je izjavil:

http://www.bolha.com/iskanje?q=Radeon+2...
Na, pa najdi.

Evo ti, najdem. Pa še to sploh ni tolk ugodno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gddr85 ::

trenutno so cene od cca 120 navzgor, 380/x prodajajo še dražje.. ;)

Halfdead987 ::

DarwiN je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

http://www.bolha.com/iskanje?q=Radeon+2...
Na, pa najdi.

Evo ti, najdem. Pa še to sploh ni tolk ugodno.

No kul zdej mu pa še najdi proc in plato za 75€ ki ne bo to bottleneckalo.

DarwiN ::

To bolj težko.. Jaz sem ti prilepil link samo zato, ker si rekel, da so 160€ najcenejše.. 280x je vredna ~100€, še posebej zato, ker jih je veliko šlo čez val rudarjenja... Prodajalci na bolhi so pa itak zmešani.. No, 95% jih je takšnih.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Halfdead987 ::

DarwiN je izjavil:

To bolj težko.. Jaz sem ti prilepil link samo zato, ker si rekel, da so 160€ najcenejše.. 280x je vredna ~100€, še posebej zato, ker jih je veliko šlo čez val rudarjenja... Prodajalci na bolhi so pa itak zmešani.. No, 95% jih je takšnih.

Ponavljam, nima veze koliko misliš ti da je vredna- ceno postavi trg.

klinker ::

gddr85 je izjavil:

trenutno so cene od cca 120 navzgor, 380/x prodajajo še dražje.. ;)


7970 pa se ceneje ;)
Malo se se zglihas in je.

klinker ::

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.


Glej, take so realne cene. Ce pa ti hoces danes/jutri, pa kupi kar trg ponuja in ne joci. Meni pac ne bo noben umru, ce bom dobu pravo komponento za pravi denar cez en teden ali dva. To je pac hiba kupovanja rabljene robe, za ostale so pa stacune ali prvi diler ki ga najdes.
Se pa dobi tudi cpu in plata v ta budget. Sem sam pred mesci dobu Asus maximus formula in i5 750 s custom coolerjem za 90€. Tako da za podoben denar bi se dalo tudi kak novejsi in hitrejsi i3 s cenejso plato dobit.

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.


Glej, take so realne cene. Ce pa ti hoces danes/jutri, pa kupi kar trg ponuja in ne joci. Meni pac ne bo noben umru, ce bom dobu pravo komponento za pravi denar cez en teden ali dva. To je pac hiba kupovanja rabljene robe, za ostale so pa stacune ali prvi diler ki ga najdes.
Se pa dobi tudi cpu in plata v ta budget. Sem sam pred mesci dobu Asus maximus formula in i5 750 s custom coolerjem za 90€. Tako da za podoben denar bi se dalo tudi kak novejsi in hitrejsi i3 s cenejso plato dobit.

Spet pred mesci blabla. Da se dobit tudi i7 6700 za 20€ ko bo kakšnemu narkomanu škripnilo ampak tisti ki se mu ne mudi s prodajo bo postavil pač normalno ceno. Sej bi vsak kupil od enga ko nujno rabi keš ampak pač ne gre. Lahko dela po tvoje pa bo mogoče čakal 3 mesece na grafo pol.

loveJDM ::

I5 750 pa plata je tak poštena cena 90€...

kokpa ::

jaz bi prodal komplet pa predlagajte koliko je vredno in če bo človeka zanimalo. I5 2500k, asus maximus iv gene-z z68, 8gb corsair venegence 1600mhz, Msi gtx 770 4gb, ostalo drobovje bi uporabo za novi build.

klinker ::

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.


Glej, take so realne cene. Ce pa ti hoces danes/jutri, pa kupi kar trg ponuja in ne joci. Meni pac ne bo noben umru, ce bom dobu pravo komponento za pravi denar cez en teden ali dva. To je pac hiba kupovanja rabljene robe, za ostale so pa stacune ali prvi diler ki ga najdes.
Se pa dobi tudi cpu in plata v ta budget. Sem sam pred mesci dobu Asus maximus formula in i5 750 s custom coolerjem za 90€. Tako da za podoben denar bi se dalo tudi kak novejsi in hitrejsi i3 s cenejso plato dobit.

Spet pred mesci blabla. Da se dobit tudi i7 6700 za 20€ ko bo kakšnemu narkomanu škripnilo ampak tisti ki se mu ne mudi s prodajo bo postavil pač normalno ceno. Sej bi vsak kupil od enga ko nujno rabi keš ampak pač ne gre. Lahko dela po tvoje pa bo mogoče čakal 3 mesece na grafo pol.


Ti zgleda realen ne znas bit, ko skaces iz bolanih 180€ za 280ko, pa 20€ za 6700k?
Sklepam en od unih ki rodajajo na bolhi svoj rabljen krs vec kot za novo v trgovini :D
Jst ti pac povem kaj sem vidu, kupu, itd...in to niso ble svetle izjeme ki se pojavijo 2x na leto, ampak vsaj 1x na mesec.
Gor imas linkano 270x za 80€, 10€ se se zgliha 100% ker je ze lep cas tam, po tvoje pa je pol 280ka kolko vredna? 7970 so ble 3 za 90-110€, itd. Ce se ne motim je bla se ena 290ka za 190€.
Pac, rabljeno grafo za 100€ se da dobit kulturno, le Nvidie ne isci pa bo.

loveJDM je izjavil:

I5 750 pa plata je tak poštena cena 90€...


Je ja, zato sem kupu.
Samo imas bebce ki hocejo samo za plato 775 maximus 100€ danes ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Halfdead987 ::

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.


Glej, take so realne cene. Ce pa ti hoces danes/jutri, pa kupi kar trg ponuja in ne joci. Meni pac ne bo noben umru, ce bom dobu pravo komponento za pravi denar cez en teden ali dva. To je pac hiba kupovanja rabljene robe, za ostale so pa stacune ali prvi diler ki ga najdes.
Se pa dobi tudi cpu in plata v ta budget. Sem sam pred mesci dobu Asus maximus formula in i5 750 s custom coolerjem za 90€. Tako da za podoben denar bi se dalo tudi kak novejsi in hitrejsi i3 s cenejso plato dobit.

Spet pred mesci blabla. Da se dobit tudi i7 6700 za 20€ ko bo kakšnemu narkomanu škripnilo ampak tisti ki se mu ne mudi s prodajo bo postavil pač normalno ceno. Sej bi vsak kupil od enga ko nujno rabi keš ampak pač ne gre. Lahko dela po tvoje pa bo mogoče čakal 3 mesece na grafo pol.


Ti zgleda realen ne znas bit, ko skaces iz bolanih 180€ za 280ko, pa 20€ za 6700k?
Sklepam en od unih ki rodajajo na bolhi svoj rabljen krs vec kot za novo v trgovini :D
Jst ti pac povem kaj sem vidu, kupu, itd...in to niso ble svetle izjeme ki se pojavijo 2x na leto, ampak vsaj 1x na mesec.
Gor imas linkano 270x za 80€, 10€ se se zgliha 100% ker je ze lep cas tam, po tvoje pa je pol 280ka kolko vredna? 7970 so ble 3 za 90-110€, itd. Ce se ne motim je bla se ena 290ka za 190€.
Pac, rabljeno grafo za 100€ se da dobit kulturno, le Nvidie ne isci pa bo.

loveJDM je izjavil:

I5 750 pa plata je tak poštena cena 90€...


Je ja, zato sem kupu.
Samo imas bebce ki hocejo samo za plato 775 maximus 100€ danes ;((

Nope, ravno obratno od tega sem (danes prodal Kindla Paperwhite za 50€, lol).

Nvidie ne? Tole je boljši deal kot 280x za 125
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

Anyway, tega pokliči pa če je legit še za 120€ dobiš kak i5 2400 z maticno

Zgodovina sprememb…

Halfdead987 ::

klinker ::

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Ta je dobu na bolhi, ce pa mislis da je 280x vredna za dve 270x, naj jim stoji v predalu ane.
Pac, tolko so vredne, to je to.

Nope. Ceno določi trg, ne ti in tvoje mišljenje.


Glej, take so realne cene. Ce pa ti hoces danes/jutri, pa kupi kar trg ponuja in ne joci. Meni pac ne bo noben umru, ce bom dobu pravo komponento za pravi denar cez en teden ali dva. To je pac hiba kupovanja rabljene robe, za ostale so pa stacune ali prvi diler ki ga najdes.
Se pa dobi tudi cpu in plata v ta budget. Sem sam pred mesci dobu Asus maximus formula in i5 750 s custom coolerjem za 90€. Tako da za podoben denar bi se dalo tudi kak novejsi in hitrejsi i3 s cenejso plato dobit.

Spet pred mesci blabla. Da se dobit tudi i7 6700 za 20€ ko bo kakšnemu narkomanu škripnilo ampak tisti ki se mu ne mudi s prodajo bo postavil pač normalno ceno. Sej bi vsak kupil od enga ko nujno rabi keš ampak pač ne gre. Lahko dela po tvoje pa bo mogoče čakal 3 mesece na grafo pol.


Ti zgleda realen ne znas bit, ko skaces iz bolanih 180€ za 280ko, pa 20€ za 6700k?
Sklepam en od unih ki rodajajo na bolhi svoj rabljen krs vec kot za novo v trgovini :D
Jst ti pac povem kaj sem vidu, kupu, itd...in to niso ble svetle izjeme ki se pojavijo 2x na leto, ampak vsaj 1x na mesec.
Gor imas linkano 270x za 80€, 10€ se se zgliha 100% ker je ze lep cas tam, po tvoje pa je pol 280ka kolko vredna? 7970 so ble 3 za 90-110€, itd. Ce se ne motim je bla se ena 290ka za 190€.
Pac, rabljeno grafo za 100€ se da dobit kulturno, le Nvidie ne isci pa bo.

loveJDM je izjavil:

I5 750 pa plata je tak poštena cena 90€...


Je ja, zato sem kupu.
Samo imas bebce ki hocejo samo za plato 775 maximus 100€ danes ;((

Nope, ravno obratno od tega sem (danes prodal Kindla Paperwhite za 50€, lol).

Nvidie ne? Tole je boljši deal kot 280x za 125
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

Anyway, tega pokliči pa če je legit še za 120€ dobiš kak i5 2400 z maticno


760ka ni vredna 80€, halo. 280ka jo poje za malco pa se bo lacna na koncu :) za 80€ je 270x imo boljsi buy.

next3steps ::

Halfdead987 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

http://www.bolha.com/iskanje?q=Radeon+2...
Na, pa najdi.

Evo ti, najdem. Pa še to sploh ni tolk ugodno.

No kul zdej mu pa še najdi proc in plato za 75€ ki ne bo to bottleneckalo.

Stara i3 in plata, za 60 eur. En je prodajal na oglasih.

loveJDM ::

Staro i3,plato pa 8gb RAM-a mam jaz,samo ne dam za 60€...za 70€ sem zlahkoto prodal 775komp pa je bilo kr povpraševanje,pa je bil slabši :)

Halfdead987 ::

loveJDM je izjavil:

Staro i3,plato pa 8gb RAM-a mam jaz,samo ne dam za 60€...za 70€ sem zlahkoto prodal 775komp pa je bilo kr povpraševanje,pa je bil slabši :)

RAM že ima.

Ahim ::

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Pac ti se zajebavas? HD 280x so ~160 kar je 8/10 kapitala. Tist i5 je pa tut bl podn


R9 290 ravno nekdo prodaja za 150 EUR v malih oglasih. Kako bo potem 280 drazji od tega?

GTX 680 = 110 EUR, ravno tako mali oglasi.

Fino bi bilo, ce ne bi stresal neumnosti.

Halfdead987 ::

Ahim je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

klinker je izjavil:

Sej je najdu i5 z maticno za 100€.
Za 100€ pa vpregnes ze 7970 ali 280x, ne pa krs 660/7870, treba je pa se napajalnik videt.

Pac ti se zajebavas? HD 280x so ~160 kar je 8/10 kapitala. Tist i5 je pa tut bl podn


R9 290 ravno nekdo prodaja za 150 EUR v malih oglasih. Kako bo potem 280 drazji od tega?

GTX 680 = 110 EUR, ravno tako mali oglasi.

Fino bi bilo, ce ne bi stresal neumnosti.

Poglej bolho in poglej za koliko ponavadi prodajajo 280x,preden govoris tak debilizem. Verjetmo jih nebom sam ocenjeval, ampak sem pac videl da od 10ih 280x ki se prodajajo jih ima 9 ceno nad 150€.

klinker ::

Lahko dajo ceno 200€, prodali pac ne bodo ker se dobi za manj.
Overall vemo tu vsi da so cene na bolhi zlatarske...pac, ce dobis nooba ki bo kupu ok, jst za njihovo ceno pac ne bom.

smacker ::

Halfdead987 je izjavil:

Poglej bolho in poglej za koliko ponavadi prodajajo 280x,preden govoris tak debilizem. Verjetmo jih nebom sam ocenjeval, ampak sem pac videl da od 10ih 280x ki se prodajajo jih ima 9 ceno nad 150€.

Your argument is invalid: http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

Halfdead987 ::

smacker je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

Poglej bolho in poglej za koliko ponavadi prodajajo 280x,preden govoris tak debilizem. Verjetmo jih nebom sam ocenjeval, ampak sem pac videl da od 10ih 280x ki se prodajajo jih ima 9 ceno nad 150€.

Your argument is invalid: http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

FUNKCIONALNA PISMENOST

smacker ::

Kaj me briga oglas za 180eur, dobim jo za 125. Verjetno še zdilam na 110 ob nakupu. PRAKTIČNOST. Če ti ne znaš rabljene robe kupit, ti nismo mi krivi.

DarwiN ::

Čez 1 mesec bodo nove GTX 1050Ti@4Gb pri nas za ~180€.

Nekak površno res lahko rečeš, da trg določa cene, ampak za bolho to ne velja, ker je 95% prodajalcev utrganih v glavi.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Halfdead987 ::

smacker je izjavil:

Kaj me briga oglas za 180eur, dobim jo za 125. Verjetno še zdilam na 110 ob nakupu. PRAKTIČNOST. Če ti ne znaš rabljene robe kupit, ti nismo mi krivi.

Nisi pismen, face it. Nisi razumel zgornjega posta, to je fact. Kul, ce se hoces ti glihat kul, ampak fant zgoraj rabi pc za max 200€ in ti ne mores racunat na to da se bo za vsako stvar glihal, da dobi potem vse za 200.
+ ce jih ima 9 za 160 in en za 125 je normalna cena 160. tisti pač hoče prej prodat.

DarwiN je izjavil:

Čez 1 mesec bodo nove GTX 1050Ti@4Gb pri nas za ~180€.

Nekak površno res lahko rečeš, da trg določa cene, ampak za bolho to ne velja, ker je 95% prodajalcev utrganih v glavi.

seveda doloca. sej ti ne rabis kupit ce ti je cena previsoka ampak to je isto kot da gres k nvidiji in reces da ima amd boljsi p/p in hoces popust.

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Jaz sem tvoj post dobro razumel. Razbral sem da kvasiš gluposti in dal repliko. Tega pa tvoji možgani zgleda ne dojamejo. Cena je taka kot jo plačaš, ne taka kot jo ima 90% ljudi na bolhi. Še vsak izdelek kupljen preko bolhe sem shandlal. Tud za 40% navedene cene že ;) Če jo danes kupiš, jo dobiš za 125eur (fix, če maš srečo še celo manj). Ti pa kar lepo kupi od onega ki ima čas prodajat pa hoče 180eur met, noben ti ne brani.
PS: nehaj se že ponavljat, nisi papagaj. OPja zanima kaj kupit, ne kak ti določaš normalno ceno rabljenih izdelkov.

Halfdead987 ::

smacker je izjavil:

Jaz sem tvoj post dobro razumel. Razbral sem da kvasiš gluposti in dal repliko. Tega pa tvoji možgani zgleda ne dojamejo. Cena je taka kot jo plačaš, ne taka kot jo ima 90% ljudi na bolhi. Še vsak izdelek kupljen preko bolhe sem shandlal. Tud za 40% navedene cene že ;) Če jo danes kupiš, jo dobiš za 125eur (fix, če maš srečo še celo manj). Ti pa kar lepo kupi od onega ki ima čas prodajat pa hoče 180eur met, noben ti ne brani.
PS: nehaj se že ponavljat, nisi papagaj. OPja zanima kaj kupit, ne kak ti določaš normalno ceno rabljenih izdelkov.

Nope, nisi razumel, ker drugače tvoj odgovor ne bi bil tak (razen če si malce poseben, v tem primeru se opravičujem).
Gre se za to, da sem mu rekel kaj naj normalno kupi in je prišel en cel pameten da ima on boljši predlog, če misli fehtat da mu spusti 20€.

smacker ::

Ja, sem razumel. Ampak se ne strinjam s tabo, zato si dobil tak odgovor. Tisti "en cel pameten" mu je predlagal i5 + 280x za 220eur (pomoje komot zgliha na 200, pa tud če ne verjetno ni problem 20eur dodat), proti tvojemu predlogu i3 + gtx 660. To kar si ti predlagal, dobiš novo za dobrih 200eur. Moj glas je na strani "enga celega pametnega". Ni treba bit poseben, da tak razmišljaš ;)

Halfdead987 ::

smacker je izjavil:

Ja, sem razumel. Ampak se ne strinjam s tabo, zato si dobil tak odgovor. Tisti "en cel pameten" mu je predlagal i5 + 280x za 220eur (pomoje komot zgliha na 200, pa tud če ne verjetno ni problem 20eur dodat), proti tvojemu predlogu i3 + gtx 660. To kar si ti predlagal, dobiš novo za dobrih 200eur. Moj glas je na strani "enga celega pametnega". Ni treba bit poseben, da tak razmišljaš ;)

Lol, ivy bridge i3 nabije tistega dvojedrgnega i5 ornk.
Grafo sem mu pa prvo predlagal 7870, seveda ce dobi i3 ceneje vzame pac boljso.

Btw, to kar sem ti boldal ~ si braindead?

Halfdead987 ::



TOLE KUPI

smacker ::

770 je v rangu 280x, pa cena je primerljiva. Ne se zdaj ven mazat. Gtx660 je isti rank kot hd7870.
Pa še novo i3+750ti (rank 660) za dobrih 200eur: https://www.mindfactory.de/shopping_car...

Halfdead987 ::

smacker je izjavil:

770 je v rangu 280x, pa cena je primerljiva. Ne se zdaj ven mazat. Gtx660 je isti rank kot hd7870.
Pa še novo i3+750ti (rank 660) za dobrih 200eur: https://www.mindfactory.de/shopping_car...

V gamingu je gtx 660 precej boljša od 750 ti.
770 je prav tako boljša od 280x.

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-280X-...
http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-750...
Poglej prva charta

Zgodovina sprememb…

D3m ::

770 rang 280X?

LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upgrade pcja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12412884 (9509) gddr85
»

Nizkocenovni gaming pc

Oddelek: Kaj kupiti
424337 (3016) AC_DC
»

Poceni gaming pc (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11611142 (9970) Šolar
»

Nova grafa do okrog 140€?

Oddelek: Kaj kupiti
335674 (4720) PugPlug

Več podobnih tem