» »

Problemi s predvajanjem filmov

Problemi s predvajanjem filmov

ttina ::

Help!!!
Do predkratkim so še vsi filmi delovali...zdaj pa nič.
Na vseh playerjih: Radlight, Bs, gdivx, nplayer, divxplayer, se slika ne da povečati. Če dam na full screen, se poveča samo črn ekran okrog slike, sama slika pa je v počasnem posnetku oz. stroboskop.
Radlight mi tudi javlja naj ga ponovno instaliram, češ da manjkajo "vitalne komponente" za njegov zagon, Bspalyer pa pri vklopu javlja naslednje: Overlay failed, nato še Warning, Display hardware is not capable of color-space conversion. Switch to RGB.
Moja predvidevanja o možnih vzrokih: precej sem instalirala in odinstalirala grafične programe (Photoshop, Illustrator), fonte (pfm in ttf), in brisala razne zadeve, ki se mi (preko mrežne kartice) z interneta vsedajo na računalnik.
PC- sam je pa precej zmogljiv (za grafiko), virusov ni.
Prosim, če mi lahko čimprej odgovorite, ker se mi že meša.
ttina
  • spremenila: ttina ()

SatjaSatja ::

A pa si že probala še enkrat inštalirat omenjene predvajalnike (najprej odinštaliri stare). Drugač pa ne vem, sliš se kr hudo. Inštaliri ffdshow.
S.L.

ttina ::

Sem že nekajkrat na novo inštalirala vse predvajalnike, pa tudi ffdshow je inštaliran.
ttina

SatjaSatja ::

Mogoče maš pa kej pokvarjene driverje za grafiko. Probi inštalirat kkšne nove, za vsak slučaj pa prej še odinštaleri ta stare.
S.L.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374903 (4046) KTr1sk
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272793 (2213) tigrr
»

Črn zaslon

Oddelek: Zvok in slika
71022 (940) Alkoman
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152305 (1940) Zoidberg
»

program za drevajanje divx filmov

Oddelek: Programska oprema
91193 (1042) Predator

Več podobnih tem