» »

privacy error NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

privacy error NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

3CPm0Tra ::

Uporabljam windows 10 z windows defenderjem, windows firewalom in google chrome. Sem že preveril, da ni težava v nastavitvi časa, saj bi potem vrglo ven drugačen error NET::ERR_CERT_DATE_INVALID. Sem poskusil z drugimi računalniki, mobilni android povsod ista napaka. Poskusil sem z firefox, opero, safari, internet explorer in edge. Za zdaj uporabljam cyberghost za obiskovanje githuba.

A je v Sloveniji github.com blokiran?

konspirator ::

Stran dela.

Preveri, če imaš nameščen "DigiCert SHA2 Extended Validation Server CA" nameščen v "trusted root".

https://www.digicert.com/digicert-root-...

3CPm0Tra ::

Kako preverim, če imam nameščen "DigiCert SHA2 Extended Validation Server CA" v "trusted root". In če nimam kako ga namestim?

broken/link ::

3CPm0Tra ::

uspelo mi je namestiti "DigiCert SHA2 Extended Validation Server CA" v "trusted root". Imam pa windows 10 home edition tako, da sem namestil še group policy object editor. Tam sem obkljukal Define these policy settings in stran mi še vedno ne dela

3CPm0Tra ::

uspelo mi je hvala za vse nasvete. Pognal sem xubuntu live usb odprl web browser šel na github in tam sem dobil možnost, da prezrem certifikate. Stran se še vedno ni odprla, ker je bila blokirana s storitvijo varnega spleta pod kategorijo PHISHING, to pa sem obšel s tem da sem poslal opombo naj preverijo in popravijo napako varnemu spletu. Github dela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samopodpisan certifikat na Outlook Office 365/Win10

Oddelek: Operacijski sistemi
162635 (2244) poweroff
»

Ponudnik certifikatov po elektronski pošti namenoma poslal 23.000 zasebnih ključev!

Oddelek: Novice / Varnost
114935 (3206) c3p0
»

Ob vstopu na stran spletne banke mi ne ponudi okna s certifikatom

Oddelek: Pomoč in nasveti
429017 (6701) mepa
»

Vdor v Sony odnesel tudi certifikate, nesnaga že tu

Oddelek: Novice / Varnost
85675 (3595) tomaz88

Več podobnih tem