» »

Programi za optimizacijo diska

Programi za optimizacijo diska

KontraCepec ::

Kater skupek programov (oz posamezni programi) najbolje skrbijo za zdravje in hitrost diska... skrbijo za swap datoteko, defragmentirajo, odpravljajo razne napake, mogoče celo čistijo register?
Včasih sem redno uporabljal nortonove pripomočke, amapak se mi nekako zdi da jih je nekako povozil čas in se kljub raznim zakrpam v xpjih ne znajdejo najboljše.
  • premaknilo: bastadu ()

Lith ::

mogoče probaj Diskeeper, je tud v ozadju in lepo pospravlja fragmente na disku v lepši red
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

kuglvinkl ::

Za defrag: OO Defrag.
Your focus determines your reallity

Cokolesnik ::

Nortonovi pripomočki (antivirus, ghost, požarni zid, windoctor in ostala orodja) se v XPjih po mojih izkušnjah dobro znajdejo in nimajo težav s tem OS, zato je skrb odveč. Pravzaprav je Symantec podpisal pogodbo z Microsoftom, ki je ne podpiše prav vsakdo o združljivosti njihovih proizvodov z XPji.

Diskeeper pa je po analizah res bolj učinkovit kot nortonov speed disk, vendar pa to niti ni pomembno, saj so omenjeni Nortonovi pripomočki pomembnejši, razen tega pa imajo XPji že vgrajeno okrnjeno različico Diskeeperja, ki za razliko od tistega v samostojnem paketu pač deluje le ob ročnem zagonu in ne avtomatsko v določenih terminih (in nima smart scheduling).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brezplačni Defragment program?

Oddelek: Programska oprema
162659 (2270) Gregor P
»

kolko kaj defragmentirate vaše diske?

Oddelek: Strojna oprema
241638 (1185) fahrenGONE
»

Program za defragmentiranje!

Oddelek: Programska oprema
172309 (2057) LuckyMato
»

Diskeeper vprašanje

Oddelek: Programska oprema
91174 (1054) TheJack
»

Norton Speed Disk ali Diskepper ker je boljši?

Oddelek: Programska oprema
151782 (1559) Jst

Več podobnih tem