» »

Paketomat - Amazon?

Paketomat - Amazon?

jtothek ::

Ali je kdo poizkusil dostaviti Amazonov paket na paketomat od pošte?
Ali ne splošno, ali je kdo poizkusil paketomat?

LeQuack ::

Tudi jaz sem imel danes isto idejo vprašati.
Quack !

kulSMS ::

Jaz sem iz aliexpress enkrat lansko leto naročil na paketomat (Pošta Slovenije) in je normalno prišlo.
Načeloma je možno povsod tako, saj itak vpišeš ime + gsm in naslov od paketomata.

Mene zanima, če je slučajno možno naročit poljubno pošiljko na GLS paketomat?

Pac-Man ::

Možno, dokler gre noter in jo dostavi GLS >:D
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Phantomeye ::

Pac-Man je izjavil:

Možno, dokler gre noter in jo dostavi GLS >:D


Bluziš, GLS in Pošta Slovenije imata svoje paketomate.

destroyer2k ::

Phantomeye je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Možno, dokler gre noter in jo dostavi GLS >:D


Bluziš, GLS in Pošta Slovenije imata svoje paketomate.


Preberi vprašanje še 1x, potem pa odgovor in ti bo jasno kaj je napisal.

hopsy ::

Oj, eno vmesno vprašanje na to tematiko. Se da direct4.me automate uporabit na podoben način, kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

UganiKdo ::

Odvisno od dostavne službe. Kot razumem imajo dogovor s pošto Slovenije, da lahko pakete preusmeriš na direct4.me (navodila so na spletni strani), z ostalimi dostavnimi službami pa po dogovoru. Teoretično lahko kdorkoli pusti paket zate, tako da boš moral preverit z dostavno službo.

destroyer2k ::

Direktno ne moreš poslati v direct4.me, ampak žal potrebuješ sms, email, ki se ga dobi ob sprejemu pošiljke in nato preusmeriti v zabojnik.

Boone ::

Ima še kdo težave s plačilom odkupnine s kartico? Sem imel paket z odkupnino in mi ni hotel prebrati kartice, tako da sem ga dobil potem v poslovalici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boone ()

mynology ::

Zdravo,
Zanima me, ali lahko naročim paket prek Amazona direktno na paketomat?
Zanima me še, kako je s plačilom davka, ker bi naročil nekaj, ki stane nekaj manj kot 150€?
Hvala in lp

Samael ::

mynology je izjavil:

Zdravo,
Zanima me, ali lahko naročim paket prek Amazona direktno na paketomat?
Zanima me še, kako je s plačilom davka, ker bi naročil nekaj, ki stane nekaj manj kot 150€?
Hvala in lp

Naročiš že, naročiš ... (če veš naslov paketomata) ampak tega seveda ne boš storil, saj ne veš s katero poštno službo ti ga bodo poslali. Paketomat za prevzem je isto kot prevzem v poslovalnici. Pošta Slovenije ima svoje, DHL ima svoje, itd ...
Samael != Samuel

Samael ::

Mimogrede, ta tema ja sama po sebi precej neumna, kjer ljudem ni povsem jasen koncept paketomata, ki je nadomestek poslovalnice določene dostavne službe ne pa tvojega poštnega nabiralnika. Smo že debatirali o tem na forumu.

Pošta Slovenija ima svoje paketomate, v katere lahko pošlješ ali preusmeriš pakete, ki so tja dostavljeni preko Pošte Slovenije. Podobno je tudi z nekaterimi drugimi dostavnimi službami.
Če boš navedel naslov paketomata Pošte Slovenije, le ta pa bo poslan preko kakšne druge dostavne službe, napr. DHLja, ga bo DHLjev kurir lahko postavil kvečjemu na streho paketomata Pošte slovenije. Ali pa v bližnji koš za smeti - če ne bo tako prijazen, da te tam pokliče in vpraša, če je kdo na naslovu paketomatu doma, da podpiše ...
Paketomat ni tvoj poštni nabiralnik ampak nadomestek poslovalnice določene dostavne službe. Tja ga greš prevzeti, kot bi šel na njihovo poslovalnico. A boš paket, ki ti ga dostavlja napr. Fedex ali pa DPD šel iskati na Pošto Slovenije?

Pozdravljeni,

Res je, pošiljke v paketomate Pošte Slovenije lahko vlagajo le naši dostavljalci. Ostale dostavne službe imajo svoje paketomate.

Lep pozdrav,
...

Oddelek skrb za uporabnike - Kontaktni center
DIVIZIJA PRODAJE

Pošta Slovenije d.o.o.,
Slomškov trg 10, 2500 MARIBOR
T: 080 14 00, email: www.posta.si
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23552937 (3319) starfotr
»

GLS dostava

Oddelek: Loža
3210842 (4870) cebelar123
»

Sledenje pošiljke

Oddelek: Loža
466965 (3699) profii
»

MojPaket spletna trgovina Pošte Slovenije

Oddelek: Kaj kupiti
285610 (2341) _Denny_

Več podobnih tem