» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
319 / 360
»»

hojnikb ::

mojtelemach
#brezpodpisa

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ETI3n ::

Tale njihov EON box je za odpad, s tem da se zadeva dnevno resetira po 5X, enostavno zamrzne.Pri ogledu nazaj se mi vedno pojavi črna slika, film teče, a v ozadju enostavno ni slike, in to je kao uporabniška izkušnja, khm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

webmaher ::

ja EON tudi preko android boxa zadnje čase nič od nič ... gledaš Eurosport in ti v uri 4X ven vrže... tudi EON box ki je priklopljen na Sony TV se zadnje čase pogosto sam od sebe restarta... svašta...

Sade ::

Eon premium.... Na optiki.. Not bad... in to eno leto za 19,99 €!!

aborko ::

Pa drugo leto? :) Imaš kak plan kako izkoristit tako linijo?

Sade ::

drugo leto pa 61 uvrov kar znese ce preračunaš cca 41 evrov mesecno 2 leti...

aborko ::

Kr vredu ja, a si že prej bil na Telemachu al si nov uporabnik? Telefonijo maš tut na Telemachu?

Veron ::

akcija 19,99 je za nove naročnike

-JM- ::

Kako 19,99, če je pa 30,90 ?

Han ::

Do konca julija imajo akcijo za nove naročnike - EON Full prvo leto po 20 eur/mesec.

VaeVictis ::

Si bom malce sposodil temo, če se komu kaj podobnega dogaja oz. če mrbit kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?

Imam Telemach modem Cisco in router Tenda, lokacija Ljubljana.

Sedaj se mi pa že nekaj dni dogaja, da internet povezave pade dol na računalniku za par sekund (cca. 10s), potem je pa spet vse normalno, na routerju kaže, da je ves čas povezan (tudi po par dni), vse nastavitve so enake že ves čas (leta in leta je sedaj vse delalo, zadnji mesec so pa problemi).

Kaj bi lahko bilo narobe?

ps: Tole se dogaja na več računalnikih, vse strani so nedosegljive in slovenske in tuje, router in modem sem že resetiral, ali je mogoče lahko modem kriv za to stanje ali pa ima mogoče Telemach kake probleme?

ps2: Ali lahko odklopim modem in ga prinesem na Telemach in mi ga zamenjajo ali pa mora priti serviser, da zamenja modem?

ps3: Še tole, internet je preko Telemacha, kabelski internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

Han ::

Kateri router točno? Firmware je zadnji? Kako so računalniki povezani v internet - žično ali brezžično?

ropo009 ::

Hi,

nameravam preiti iz DTV na EON light paket pri Telemachu.

Če ima kdo ta paket, ali mi lahko pove par informacij:

- kakšen modem oziroma router dobiš v tem paketu
- če ima wifi - ali je dual band
- ali ima giga port(e)
- sam bom svoj glavni router povezal na njihovega. Ali
lahko tukaj pričakujem kakšne omejitve ali težave?
- ali lahko namestitev opreme sam urediš, ali morajo priti
iz telemacha in oni priklopijo naprave

lp.

VaeVictis ::

Han je izjavil:

Kateri router točno? Firmware je zadnji? Kako so računalniki povezani v internet - žično ali brezžično?


Modem je Cisco EPC3208.

Router je Tenda AC15 (firmware je zadnji).

Modem in router sta povezana žično.

Računalniki so povezani na router žično in preko WiFi (odvisno od računalnika).

Pri vseh se dogaja enako (nternet povezave pade dol na računalniku za par sekund (cca. 10-20s), potem je pa spet vse normalno).

HappyPills ::

Probaj 2 zadeve. Lahko pustiš laufat ping v cmdju recmo ping www.slo-tech.com -t ter
laufaj 2 kjer boš pingal svoj router ter modem. Da vidiš kaj se ti neha odzivat. Kle boš dobil vpogled al ga serje lokalno al modem ter naprej.

Master_Yoda ::

Nabavil sem free2go paket, ter se poskusil registrirati na moj.telemach spletni strani. Ko pridem do koraka kjer mi bi poslali kodo preko SMS, mi javi da je napacna stevilka. Kaj rabijo par dni da posodobijo bazo, ali je kaka druga finta ?
Dovie'andi se tovya sagain.

MrStein ::

VaeVictis je izjavil:


Imam Telemach modem Cisco in router Tenda, lokacija Ljubljana.

Če je ta ruter od Telemacha, jim prijavi napako.
Če je tvoj, pa probaj brez tega ruterja. Ali začasno drug ruter ali PC direktno na modem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

VaeVictis ::

No danes je pa ves dan delalo brez prekinitev, očitno so imeli neke probleme na Telemach-u.

Vsem hvala za pomoč.

BTW, če kdo ve odgovor na tole vprašnje, ali lahko odklopim modem in ga prinesem na Telemach in mi ga zamenjajo ali pa mora priti serviser, da zamenja modem?

misek ::

Na naših koncih menja samo serviser, saj v telemachovih centrih sploh nimajo te opreme. V nasprotju s Telekomom, kjer lahko modem takoj menjaš v centru (recimo po udaru strele).

s1m0n ::

Kaj se zdaj od opreme (modem/router) dobi ob vezavi na Telemach?
Še je kakšna opcija, da se dobi samo modem ali je edina opcija kombi naprava?
Kako je nato, če želiš imet svoj gor svoj router?

mitko25 ::

Če ti dajo modem Ubee (modem + router) imaš opcijo wifi na tem modemu. Če vztrajaš pri svojem routerju, jih moraš prosit, da ti modem namestijo v bridge način.

husky1 ::

Kako bi lahko naložil Vimeo na eon box?

s1m0n ::

Kaj pa, da Telemach na optiko za modem/router ?

-JM- ::

Na Telekom optiki dajo Innbox V60-U

andy2k13 ::

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/

aborko ::

A potem računajo 50€ za spremembo paketa če grem iz gold trojka extra na eon full?

starboi ::

aborko je izjavil:

A potem računajo 50€ za spremembo paketa če grem iz gold trojka extra na eon full?


Telemach ni nikoli računal 50€ za spremembo paketa, dajte že enkrat prenehati s takšnimi in drugačnimi nebulozami :|

aborko ::

Tak je odgovor iz njihove podpore:
V primeru prehoda na EON LIGHT je potrebno plačati strošek konfiguracije priključka v višini 50€.

Torej če greš na nižji paket očitno računajo.

Buggy ::

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/

Ce seveda nimamo se ne potecene 24 mesecne vezave od prej. Na visji paket je prehod brezplacen a brez akcijske ugodnosti 50% off kot recomo zdaj. Za prehod na cenovno nizjega pa so neki penali. Ce so nalagali mene sem jaz vas :)

andy2k13 ::

Buggy je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/

Ce seveda nimamo se ne potecene 24 mesecne vezave od prej. Na visji paket je prehod brezplacen a brez akcijske ugodnosti 50% off kot recomo zdaj. Za prehod na cenovno nizjega pa so neki penali. Ce so nalagali mene sem jaz vas :)


Velja samo za tiste na starejsih paketih in brez aktivne vezave, se razume.

HappyPills ::

Tale akcija je namenjena predvsem prebivalcem na sever LJ, kjer je dosedaj kraljeval Telemach, zdaj pa je z optiko priletel Telekom in se je bitka vnela. :).

Badwolff ::

Kakšen je default admin u/p za Cisco ruter?

Če sem slučajno kaj zamenjal, se da resetirat?

MrStein ::

A HDMI izhod na Tehnicolor PDS2100 STB dela?
Je treba kje posebej vklopiti?

Do zdaj je bil priklopljen na TV preko analognega kabla (CVBS). HDMI kabel je priklopljen, a ni slike, le na starem kablu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutK-73 ::

Verjetno v nastavitvah tehnicolor-ja.

MrStein ::

Uf, lahko bolj točno?
A kdo uporablja sploh tole?

A ni ceneje, če namesto STB Telemach da zgolj kartico?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutK-73 ::

Imaš TV ki podpira conax? Te škatle se uporablja tudi za ogled za nazaj, conax tega ne podpira.

MrStein ::

Itak da TV podpira Conax. A sploh prodajajo take, ki ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mailer ::

Mogoče kdo ve kakšna je razlika med redno odpovedjo naročniškega razmerja in tisto, ki je v skladu s 129. členom ZEkom-1?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

modelno1 ::

Pri redni ti zaračunajo stroške prekinitve pogodbe in ufurajo svoj odpovedni rok (ponavadi do konca obračunskega obdobja), če pa prekineš v skladu s 129. členom ZEKom-a, ti pa tega ne smejo.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

BorutK-73 ::

MrStein je izjavil:

Itak da TV podpira Conax. A sploh prodajajo take, ki ne?

Jaz sem predvideval da imaš starejši TV, ker si omenil analogni priklop tehnicolorja.
Potem pa zamenjaj tehnicolor za conax modul in kartico na telemachu. Cena je ista, 3€. Se pa rešiš enega daljinca (od tehnicolorja)

Veron ::

Telemachovi TV boxi D3 ali EON dela HDMI CEC (TV on/off)?

Xserces ::

Meni dela (EON)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

andy2k13 ::

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

yoco ::

andy2k13 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

lol, jz sem ravno danes vzel Eon Premium, pa nisem nov naročnik! :))

andy2k13 ::

yoco je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

lol, jz sem ravno danes vzel Eon Premium, pa nisem nov naročnik! :))


Resno? In so ti priznal 50% popusta za 12 mesecev?

Vedran ::

Ali se lahko na EON Premium FTTH paketu dobi dodatno 50 Mbps upload-a (doplačilo 1€) in statična IP (doplačilo 1€)?
Ker baje če se doplača 30€ za 1Gbps/50Mbps ni mogoče dobiti statične IP.

delavec44 ::

andy2k13 je izjavil:

yoco je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

lol, jz sem ravno danes vzel Eon Premium, pa nisem nov naročnik! :))


Resno? In so ti priznal 50% popusta za 12 mesecev?


Mene tudi po mailu nategujejo, da ni možno (2 različni osebi) čeprav mi ne znajo razložiti kako ima lahko obstoječi naročnik nov priključek. Kdor je te pogoje pisal s zasluži posebno nagrado. V ponedeljek grem osebno gor pa da vidimo kaj bo.

Za vse informacije se priporočam.

andy2k13 ::

delavec44 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

yoco je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

lol, jz sem ravno danes vzel Eon Premium, pa nisem nov naročnik! :))


Resno? In so ti priznal 50% popusta za 12 mesecev?


Mene tudi po mailu nategujejo, da ni možno (2 različni osebi) čeprav mi ne znajo razložiti kako ima lahko obstoječi naročnik nov priključek. Kdor je te pogoje pisal s zasluži posebno nagrado. V ponedeljek grem osebno gor pa da vidimo kaj bo.

Za vse informacije se priporočam.


Mi smo mel opravka s stirimi osebami. Dve po elektronski posti, eno po telefonu in eno v poslovalnici.

Izmikal so se na razlicne nacine. Ali tako, da so ponujal predhodne manj ugodne akcije, ali trdili, da je akcija misljena za njihove mobilne (WTF!?) narocnike. V poslovalnici pa so posebne pogoje (smo jih sprintal in prinesli sabo) razlagali tako, da mora obstojeci narocnik najprej prekiniti narocnisko razmerje in ga cez tri mesece ponovno skleniti!

Zdej me pa resno zanima, ce oni selektivno obravnavajo razlicne potrosnike, glede na lokacijo in konkurencno pokritost lokacije. Skratka, ce mas moznost it h konkurenci ti akcijo priznajo, ce nimas drkajo v glavo v nedogled.

yoco ::

andy2k13 je izjavil:

yoco je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Telemach ma -50% za 12 mesecev akcijo, ki vkljucuje obstojece narocnike.

https://telemach.si/Binary/12555/


Update!

Ta akcija, kljub temu, da so posebni pogoji precej jasni in omenjajo tudi obstojece narocnike, velja samo za nove narocnike.

Razlicne osebe na Telemachu so podale vsaj tri razlicne izgovore zakaj je temu tako. Vsi izgovori so nekje med bizarno in komicno.

Zrelo za inspekcijsko prijavo.

lol, jz sem ravno danes vzel Eon Premium, pa nisem nov naročnik! :))


Resno? In so ti priznal 50% popusta za 12 mesecev?

Ja, brez heca. Danes ob pol šestih sem bil v poslovalnici v Tržiču in brez problema šel z Gold Extra Trojček na Eon Premium (1 leto 50%). Moram pa povedat, da nisem vzel njihovih škatel in sem obdržal obe Conax kartici.
««
319 / 360
»»