» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
255 / 361
»»

KuntaKinte ::

na začetku digitalne tv si dobil 3 kartice in module zastonj,pol so bili večinoma paketi z 2,kot danes,tretja za doplačat,vmes je bil jackpot paket,kjer si imel 3 zastonj,nekateri cenejši paketi so imeli samo eno kartico

SmeskoSnezak ::

KuntaKinte je izjavil:

na začetku digitalne tv si dobil 3 kartice in module zastonj,pol so bili večinoma paketi z 2,kot danes,tretja za doplačat,vmes je bil jackpot paket,kjer si imel 3 zastonj,nekateri cenejši paketi so imeli samo eno kartico

A niso bile tri kartice in en modul? Mene zanima ravno tole.
@ Pusti soncu v srce... @

Spc ::

KuntaKinte je izjavil:

na začetku digitalne tv si dobil 3 kartice in module zastonj,pol so bili večinoma paketi z 2,kot danes,tretja za doplačat,vmes je bil jackpot paket,kjer si imel 3 zastonj,nekateri cenejši paketi so imeli samo eno kartico


Točno tako, to je bilo takrat ko je telemach kupil triero in še kakšno leto po tistem.
Potem pa so si na telemachu zmislili, zakaj ne bi zaračunali za vsako kartico posebej...

Ko je bila triera še "za sebe" pa so nam vse kanale katere smo imeli v analogni shemi odklenili v DVB-C, tako, da za standarne programe sploh ni bilo potrebe po conax karticah, razen če si naročil posebne pakete so ti dali conax kartico.
 

SmeskoSnezak ::

A ve kdo podrobneje, kateri modul so dali takrat?
@ Pusti soncu v srce... @

Sade ::

Tistga ko je gor feferon ( TechniSat)!

TechniCrypt CX



Drugač pa verjetno kmal v shemo dobimo History 2 HD!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

Spc ::

Sade je izjavil:

Drugač pa verjetno kmal v shemo dobimo History 2 HD!

Z zažganimi podnapisi v sam kanal....
 

KuntaKinte ::

SmeskoSnezak je izjavil:

KuntaKinte je izjavil:

na začetku digitalne tv si dobil 3 kartice in module zastonj,pol so bili večinoma paketi z 2,kot danes,tretja za doplačat,vmes je bil jackpot paket,kjer si imel 3 zastonj,nekateri cenejši paketi so imeli samo eno kartico

A niso bile tri kartice in en modul? Mene zanima ravno tole.


možno,da je bil samo en modul,vem,da sem najmanj enega kupil

ufek ::

Kako ste kaj zadovoljni tisti na Telemach optiki? Se splača preklopiti iz Telekoma? Namreč, pri nas zdaj skupaj polagata optiko Telemach in Telekom. Vabijo oboji, s tem da ima na papirju Telemach boljo ponudbo:

Telekom Paket Modri za 59,95 EUR:
- do 100/20 Mb/s
- 235 programov/42 HD
- BOX S za prvi TV
- telefon: 1000 min v vsa slo omrežja
- mobitel: neomejeni pogovori/SMS, 3GB podatki
- ugodnost pri vezavi: 6 mesecev -6EUR na naročnino, torej 53,95 EUR (prihranek v 6 mesecih 36 EUR)

Telemach primerljiv paket Gold trojka Extra optika za 52,00 EUR + mobilni paket ŠE VEČ za 12,00 EUR, skupaj torej 64,00 EUR:
- 120/120 Mb/s
- več kot 200 programov/40 HD, paket KLUB SCENA, KLUB SCENA AXN
- 1 interaktivni sprejemnik, kot drugi pa osnovni sprejemnika (kakšna je sploh razlika??)
- telefon: brezplačni klici v omrežju Telemach in skupini United Group
- mobitel: neomejeni pogovori/SMS, 5GB podatki
- ugodnost pri vezavi: 6 mesecev 1 EUR za naročnino optike (prihranek v 6 mesecih 306 EUR)

Na papirju se sicer ponudba Telemacha sliši boljše, so mi pa uporabniška izkušnja, čim manj problemov ter podpora tudi zelo pomembni. Koliko razumem, pri Telemachu ne gre gledati TV prek PC (druge mrežne kartice z MulticastTV), kot je to možno preko Telekoma? Ker to mi je velik minus potem. Slišim tudi od ljudi, da je programski vmesnik za TV pri Telemachu najslabši in najpočasnejši od vseh ponudnikov. Kolega, pri katerem imajo Telemach (sicer DSL) ima tudi problem s tem da si z gledanjem njihove sheme na novem TVju le ta ne zapomni njihove programske sheme po izklopu. In potem ko jo spet prižge vedno ponovno nalaga imena za vsak kanal posebej (kar pomeni, da mora nekaj časa bit na aktivnem kanalu, tačas je vidna samo številka kanala). Zdaj si je celo dal sprintat shemo, da vidi kam sploh preklaplja. Halo? Katerega leta pa smo?

S Telekoma so me klicali glede priklopa optike in ko sem jim povedal, da je Telemach dal boljšo ponudbo, mi je gospa začela govoriti koliko je skritega drobnega tiska pri Telemachu, da naj pazim. In kako so ljudje nezadovoljni z njimi in da tisti ki so šli stran jim je potem žal, da jih kličejo nazaj da bi se vrnili itd. Zdaj kaj je res ali ne pa me zanima bolj s strani uporabnikov, še najraje tistih, ki ste prestopili iz Telekom optike na Telemach optiko.

Hvala.

Spc ::

ufek je izjavil:

Koliko razumem, pri Telemachu ne gre gledati TV prek PC

Seveda gre, samo DVB-C USB ali PCIe kartico je treba kupit, ki podpira conax in CI modul.
 

MrStein ::

Očitno je bilo mišljeno: brez dodatne opreme
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

seminal ::

To da pri telekomu šimfajo konkurenco pa je podn za moje pojme... Da hočejo s takšnimi dejanji da prideš k njim..
Vzami telemach super dela sploh optika.

ufek ::

@Spc nisem tako mislil. To je že povezano z dodatnimi stroški..

@MrStein tako je.

@seminal ja, jaz sem bil tudi malo presenečen nad direktnostjo. Sem ji še zabrusil nazaj "tudi vi niste ravno popolni", pa je odgovorila "amapak smo še vedno boljši, saj je pri nas vse transparentno, pri ostalih pa je to vprašljivo". Dražji pa pravi da so zato, ker so vedno prvi v ponujanju tehnologij in storitev, ostali pa potem prilagajajo cene glede na njihove izhodiščne. Poleg tega seveda, da oni gradijo in vlagajo v omrežje, ostala konkurenca pa se šlepa na njihovi infrastrukturi. :D
Mi še lahko daš kakšen komentar glede počasnega vmesnika na tv in da si ne zapomni seznama kanalov ob izklopu? In pa kaj je mišljeno pod opcijo paketa "1 interaktivni sprejemnik, kot drugi pa osnovni sprejemnik"?

seminal ::

Za tv nevem kako je pri optiki, ker ima znanec in nevem če gre tudi tv po optiki al navadno po kabelski. Sam imam brez optike in je TV super, 3 kartice, vse deluje kot treba. Kanali se spremenijo samo če oni frekvence menjajo kar pa ni pogosto. nevem kaj je mišljeno pod interaktivni sprejemnik vprašaj na telemach. Za tv na kompu pa imaš D3GO pa lahko gledaš na kompu al pa tablici.
Drugače optika pomoje pri vseh ponudnikih dela enako :) odvisno pa je kolko kateri spusti pipico za hitrosti.

Gapi ::

ufek je izjavil:

Kako ste kaj zadovoljni tisti na Telemach optiki? Se splača preklopiti iz Telekoma? Namreč, pri nas zdaj skupaj polagata optiko Telemach in Telekom. Vabijo oboji, s tem da ima na papirju Telemach boljo ponudbo:

Telekom Paket Modri za 59,95 EUR:
- do 100/20 Mb/s
- 235 programov/42 HD
- BOX S za prvi TV
- telefon: 1000 min v vsa slo omrežja
- mobitel: neomejeni pogovori/SMS, 3GB podatki
- ugodnost pri vezavi: 6 mesecev -6EUR na naročnino, torej 53,95 EUR (prihranek v 6 mesecih 36 EUR)

Telemach primerljiv paket Gold trojka Extra optika za 52,00 EUR + mobilni paket ŠE VEČ za 12,00 EUR, skupaj torej 64,00 EUR:
- 120/120 Mb/s
- več kot 200 programov/40 HD, paket KLUB SCENA, KLUB SCENA AXN
- 1 interaktivni sprejemnik, kot drugi pa osnovni sprejemnika (kakšna je sploh razlika??)
- telefon: brezplačni klici v omrežju Telemach in skupini United Group
- mobitel: neomejeni pogovori/SMS, 5GB podatki
- ugodnost pri vezavi: 6 mesecev 1 EUR za naročnino optike (prihranek v 6 mesecih 306 EUR)

Na papirju se sicer ponudba Telemacha sliši boljše, so mi pa uporabniška izkušnja, čim manj problemov ter podpora tudi zelo pomembni. Koliko razumem, pri Telemachu ne gre gledati TV prek PC (druge mrežne kartice z MulticastTV), kot je to možno preko Telekoma? Ker to mi je velik minus potem. Slišim tudi od ljudi, da je programski vmesnik za TV pri Telemachu najslabši in najpočasnejši od vseh ponudnikov. Kolega, pri katerem imajo Telemach (sicer DSL) ima tudi problem s tem da si z gledanjem njihove sheme na novem TVju le ta ne zapomni njihove programske sheme po izklopu. In potem ko jo spet prižge vedno ponovno nalaga imena za vsak kanal posebej (kar pomeni, da mora nekaj časa bit na aktivnem kanalu, tačas je vidna samo številka kanala). Zdaj si je celo dal sprintat shemo, da vidi kam sploh preklaplja. Halo? Katerega leta pa smo?

S Telekoma so me klicali glede priklopa optike in ko sem jim povedal, da je Telemach dal boljšo ponudbo, mi je gospa začela govoriti koliko je skritega drobnega tiska pri Telemachu, da naj pazim. In kako so ljudje nezadovoljni z njimi in da tisti ki so šli stran jim je potem žal, da jih kličejo nazaj da bi se vrnili itd. Zdaj kaj je res ali ne pa me zanima bolj s strani uporabnikov, še najraje tistih, ki ste prestopili iz Telekom optike na Telemach optiko.

Hvala.

Kje si ti najdu Gold trojka extra optiko 120/120 za 52EUR? Najdu sm sicer optiko 60/60 za 83EUR Ali pa ošo mix xl 100/50 za 64EUR
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

ufek ::

Gapi je izjavil:

Kje si ti najdu Gold trojka extra optiko 120/120 za 52EUR? Najdu sm sicer optiko 60/60 za 83EUR Ali pa ošo mix xl 100/50 za 64EUR

Na letaku, ki mi ga je pustil Telemachovec, ko je novačil za optiko od vrat do vrat. Drugače je pa tule: http://telemach.si/oec/paketi/gold-troj...

Gapi ::

Se opravičujem!
No person is rich enough,to buy back his past.

Hair_Y ::

Zdravo,

sam imam ravno ta paket optike 120/120 že malo več kot leto dni.
V tem času mislim, da ni bilo niti enega izpada, razen takrat ko
je šla tujina (televizija je delala normalno naprej).

Pri televiziji se niti enkrat ni zgodilo, da bi slika kakor koli
zaostajala ali 'kockala'. Tv vmesnik je res malo bolj češki proti
Telekomovemu, se ga pa navadiš. Je pa zadosti hiter, imena kanalov
ostajajo tudi po ugašanju...

Mislim, da ne morem najti niti ene pripombe...

ufek ::

@Hair_Y no, take komentarje sem rabil. Hvala. :)

Izaso ::

Tudi jaz sem nedolgo na Telemachu in sem precej zadovoljen. Optika dela kot mora, TV ni imela nobenih prekinitev ali kockanja, pa tudi mobilni signal je vsepovsod. Pozna se tudi na računu, kar je najpomembneje.

strom_15 ::

Tudi sam imam Teleachovo optiko paket GOLD TROJKA EXTRA OPTIKA (120 / 120 mbps) in lahk rečem, da vedno dosežem zagotovljene hitrosti tudi ob delujočih TV. Moje izkušnje so zelo dobre.

seminal ::

storm 15 itak da dosežeš max hitrosti ob vseh tvjih če imaš optiko :) to je bil problem na ADSL in VDSL. Tudi pri navadni kabelskem netu in TV deluje pri telemachu vse tako kot je treba ker sta ločena.

dexterboy ::

Meni pa vsakič DVIGNE pritisk informacija, da, če bi hotel spremeniti paket iz obstoječega Jackpota, bi MORAL doplačati za HD paket!!! Pa vsi imajo FullHD televizorje doma, sedaj bi pa moral doplačevati sedem evrov na mesec (84 na leto), da bi gledal to, kar gledam sedaj in za kar je sprejemnik narejen???
Ne hvala, pa čeprav na račun 10/1,5 neta...
O optiki pa lahko samo še sanjam, pa čeprav je Zokigrad v igri...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

KuntaKinte ::

gre za par večinoma brezveznih programov,edino eurosport,travel pa food mi je žal,za to se ne splača trpet

strom_15 ::

Novi programi v digitalni programski shemi!

Obveščamo vas, da bo z 29. 7. 2016 v digitalni programski shemi nekaj lepih televizijskih novosti:

CINESTAR FANTASY

Edinstveni filmski program s slovenskimi podnapisi za vse ljubitelje domišljijskih likov, fantazije ter hororja.



Program bo na voljo v začetni programski shemi na programskem mestu (programsko mesto 24), kjer se trenutno nahaja Klasik TV.

BN SAT

Program bo, po ponovno pridobljenih pravicah za predvajanje, na voljo v osnovni programski shemi (programsko mesto 90) in dodatnem paketu BALKAN

BN Music TV

Program bo, po ponovno pridobljenih pravicah za predvajanje, na voljo v razširjeni programski shemi (programsko mesto 158) in dodatnem paketu BALKAN

RTL HRVAŠKA

Izjemno priljubljen hrvaški program, ki je trenutno na voljo le v dodatnem paketu BALKAN, bo viden tudi v osnovni programski shemi (programsko mesto 307)

Obveščamo vas, da je program Klasik TV nadomestil CINESTAR FANTASTY, edinstveni filmski program za vse ljubitelje domišljijskih likov, fantazije ter hororja. Želimo vam obilo filmskih užitkov!

BorutK-73 ::

Končno HRTL.

Malcolm_Y ::

Jaz še nimam RTL - no, imam, ampak je črn. Na 24 pa imam še Klasik TV. Je potrebno storiti kaj posebnega, da se programi osvežijo?

Spc ::

Malcolm_Y je izjavil:

Jaz še nimam RTL - no, imam, ampak je črn. Na 24 pa imam še Klasik TV. Je potrebno storiti kaj posebnega, da se programi osvežijo?

Hrvaški RTL gleda moja mati že vsaj kaki mesec.

Oba RTL-a sta označena samo: RTL
Tako, da ne moreš vedeti kateri je hrvaški in kateri je nemški.

Hrvaški RTL: 282 MHz
Nemški RTL: 218 MHz
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Malcolm_Y ::

Mislim na programskem mestu 307 - piše, da je RTL, slike pa ni.

Spc ::

Malcolm_Y je izjavil:

Mislim na programskem mestu 307 - piše, da je RTL, slike pa ni.

Kaj je to programsko mesto ?!
 

Yossarian ::

Malcolm_Y je izjavil:

Mislim na programskem mestu 307 - piše, da je RTL, slike pa ni.


Pri meni pa že je.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Malcolm_Y ::

Spc je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Mislim na programskem mestu 307 - piše, da je RTL, slike pa ni.

Kaj je to programsko mesto ?!

RTL HRVAŠKA

Izjemno priljubljen hrvaški program, ki je trenutno na voljo le v dodatnem paketu BALKAN, bo viden tudi v osnovni programski shemi (programsko mesto 307)

Spc ::

Še vedno ne razumem "programskega mesta" so to Megahertz-i ali kaj druga ?
 

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutK-73 ::

Pri nas je danes začel delovat Cinestar fantasy namesto klasik tv in HRTL je tudi oživel, samo 1ka, 2ka je zakodirana.
Imamo pa en čuden problem, oba HRT-ja sta zakodirana.:8)

Imamo pa razširjeno shemo.

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

OK, zdaj imam oba.

Alexius Heristalski ::

Spc je izjavil:

Še vedno ne razumem "programskega mesta" so to Megahertz-i ali kaj druga ?

Številka na sprejemniku, kaj se delaš neumnega. :P Če gledaš z vgrajenim tunerjem ali s Cablestarom, ta številka seveda nič ne pomeni.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Spc je izjavil:

Še vedno ne razumem "programskega mesta" so to Megahertz-i ali kaj druga ?

Številka na sprejemniku, kaj se delaš neumnega. :P Če gledaš z vgrajenim tunerjem ali s Cablestarom, ta številka seveda nič ne pomeni.

Se pravi je to totalna bedarija.
Recimo primer:
Sosedu TV zloži kanale po abecedi, meni zloži po frekvenci, kolegu pa po regiji, babici po audio jeziku, dedeku pa po signalu (od najvišjega do najnižjega) ... in še bi lahko naštevali različne kombinacije...

Ko bo šel sosed gledati to "listo" mu ne bo nič jasno kajti imel bo vse kanale drugačno "zložene" kot ostali, ko bo kdo drug šel gledat listo bodo številke spet drugačne kot na "telemachovem seznamu".

Torej ta "programska mesta" so čista bedarija, saj noben ne ve kako so te številke zložene, in tako bo imel vsak drugače in ne tako kot je to telemach napisal.
Nikjer pa ni napisano kako so ta "programska mesta" definirana.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

BorutK-73 ::

Zato pa pravijo na telemach help desku, da je najbolje narediti full search ko dodajo nove programe.;(( Ko jim je tako teško napisat zraven frekvence in modulacijo.:P

Zgodovina sprememb…

Spc ::

BorutK-73 je izjavil:

Zato pa pravijo na telemach help desku, da je najbolje narediti full search ko dodajo nove programe.;(( Ko jim je tako teško napisat zraven frekvence in modulacijo.:P

Full search ti tudi nič ne pomaga, še vedno neboš imel programa na točno tisti "številki".
 

MrStein ::

Jaz ima vse* na istih številkah kot v tem dokumentu: http://info.telemach.si/pdf/digitalna-s...
Tako da: "Ne vem, kaj vi počenete." ;)

* čisto vse seveda nisem preveril, večina, vključno z HRTL na 307, je tam

PS: A še komu (digitalni) radijo preskoči nekje enkrat na minuto?
Različni kanali, recimo Rock Radio (programska številka 555).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

BorutK-73 ::

Spc je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Zato pa pravijo na telemach help desku, da je najbolje narediti full search ko dodajo nove programe.;(( Ko jim je tako teško napisat zraven frekvence in modulacijo.:P

Full search ti tudi nič ne pomaga, še vedno neboš imel programa na točno tisti "številki".

Seveda, zato pa to nikoli ne naredim, edino ko je nov TV.

XS!D3 ::

Spc je izjavil:

Alexius Heristalski je izjavil:

Spc je izjavil:

Še vedno ne razumem "programskega mesta" so to Megahertz-i ali kaj druga ?

Številka na sprejemniku, kaj se delaš neumnega. :P Če gledaš z vgrajenim tunerjem ali s Cablestarom, ta številka seveda nič ne pomeni.

Se pravi je to totalna bedarija.
Recimo primer:
Sosedu TV zloži kanale po abecedi, meni zloži po frekvenci, kolegu pa po regiji, babici po audio jeziku, dedeku pa po signalu (od najvišjega do najnižjega) ... in še bi lahko naštevali različne kombinacije...

Ko bo šel sosed gledati to "listo" mu ne bo nič jasno kajti imel bo vse kanale drugačno "zložene" kot ostali, ko bo kdo drug šel gledat listo bodo številke spet drugačne kot na "telemachovem seznamu".

Torej ta "programska mesta" so čista bedarija, saj noben ne ve kako so te številke zložene, in tako bo imel vsak drugače in ne tako kot je to telemach napisal.
Nikjer pa ni napisano kako so ta "programska mesta" definirana.


Ta ID je v metapodatkih in ni kr nekaj, kot ti praviš. Večina sprejemnikov zna zložiti kanale po teh številkah (no vsi s katerimi sem imel do sedaj opravka) in na našem Sonyju so vsi kanali točno na teh številkah. Lahko seveda razvrstiš drugače pa tudi ni nujno, da privzeto vsi sprejemniki razvrstijo na te številke, ampak niso pa ta programska kr nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()

Malcolm_Y ::

MrStein je izjavil:

Jaz ima vse* na istih številkah kot v tem dokumentu: http://info.telemach.si/pdf/digitalna-s...
Tako da: "Ne vem, kaj vi počenete." ;)

* čisto vse seveda nisem preveril, večina, vključno z HRTL na 307, je tam

PS: A še komu (digitalni) radijo preskoči nekje enkrat na minuto?
Različni kanali, recimo Rock Radio (programska številka 555).

Meni to dela in točno na istem kanalu, drugih pa ne poslušam.

MrStein ::

Kaki sprejemnik pa imaš?

Moj je Sony KDL-50W829
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LapD ::

Programska shema po frekevencah http://telemach.si/Binary/1045/Programs...
web&motion designer

BorutK-73 ::

LapD je izjavil:

Programska shema po frekevencah http://telemach.si/Binary/1045/Programs...

Manjkajo modulacije.

strom_15 ::

Obvestilo za naročnike paketa TOTALNI TROJČEK

Naročnike paketa TOTALNI TROJČEK obveščamo, da na podlagi določil 2. odst. 129. člena Zakona o elektronskih komunikacijah ter v skladu z določili Splošnega akta o obliki in načinu objave obvestila o spremembi pogojev iz naročniške pogodbe 1. 9. 2016 v veljavo stopijo naslednje spremembe:

a) vsebina dodatnega paketa HD se prerazporedi v Osnovno in Razširjeno shemo;

b) spremenijo se cene storitev:
oCINEMAX se od uveljavitve spremembe obračunava v višini 4,10 EUR;
oukinja se možnost najema sprejemnikov HD DVR, HD DVB-T, HD DVB-T2 obračunavanje najema sprejemnikov HD preneha (cena in možnost najema dodatnih sprejemnikov v sklopu storitve TOTAL TV DOM HD ostajata nespremenjeni);

c) naročnikom paketa HD z Osnovno shemo se paket spremeni v Razširjeno shemo.

Od objave obvestila o spremembah do njihove uveljavitve imajo naročniki-potrošniki v skladu z določili 2. odst. 129. člena Zakona o elektronskih komunikacijah (ZEKom-1) pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo, drugi uporabniki pa ob izpolnjenem pogoju iz 5. odstavka 129. člena ZEKom-1. Naročnik, za katerega to določilo velja in je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Pravica do odstopa v skladu s tem obvestilom ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov, zlasti je naročnik, ki je odpoved v skladu s tem obvestilom podal v času pogodbene vezave, dolžan poplačati morebitno priključnino ter prejete ugodnosti v obliki popusta na naročnino in/ali druge s pogodbo in/ali aneksom dogovorjene ugodnosti. Za dodatne informacije in pojasnila v zvezi z najavljeno spremembo lahko naročniki pokličejo na brezplačno telefonsko številko za pomoč uporabnikom 080 22 88 ali se obrnejo na zaposlene v poslovnih enotah Telemach.

Spc ::

BorutK-73 je izjavil:

LapD je izjavil:

Programska shema po frekevencah http://telemach.si/Binary/1045/Programs...

Manjkajo modulacije.

Pa še frekvence niso zložene po vrsti ampak je vseskupaj zmešano.
 

BorutK-73 ::

Zato pa sam uporabljam to stran:
http://www.kabelska.net/viewtopic.php?f...
Zadnje čase traja par dni da posodobijo nove programe

Spc ::

Pa je šla tujina.

:))
 
««
255 / 361
»»