» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
161 / 361
»»

Vohun ::

Vip
To je napisal Cable iz kabelska. net

Poglejte si njihove srbske brate (SBB) pa njihovo shemo imajo več HD programov za manjši denar.

Pa še do danes niso popravili imena in logotipa na uradni strani v ESPN America HD! Zavajanje...

Programi HDTV prikazujejo sliko v razmerju 16 : 9 in omogočajo digitalni večkanalni zvok Dolby. Na UPCju raje šparajo pri 2.0 MPA kodiranju... In sam dolby digital se lahko uporablja na SD programih in ni odvisen od resolucije slike...

Recimo tukaj lahko vidite koliko jih ima res Dolby Digital.

"Slika v visoki ločljivosti se od slike v običajni ločljivosti loči po kakovosti.
Slika HD prikazuje tudi do 3x več podrobnosti, ima 8x boljši kontrast, kar pomeni, da je slika izjemno ostra, jasna, čista. Kdor je poskusil gledati nogometno tekmo v tehniki HD, ni imel potrebe biti na igrišču, saj je občutek skoraj isti."

Z telemachomo kompresijo že ne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vohun ()

Vohun ::

Vip, še nekaj, zakaj nimate EPG in EIT na Travel HD, ESPN HD in Animal HD?

Spc ::

Ja nekateri programi so res super stisjeni..
Lep primer zelo stisjenega programa:

http://www.netsky.org/telemach/lowbitrate.jpg
Ne vem če je tukaj kriv telemach ali poptv. Ampak slika je super slaba.

Takrat ko smo še imeli analogno je bila slika 100x lepša kot pa sedaj ko je digitalna.
Pa je oboje SD.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

RuskiSnajper ::

Telemachova televizja za en K

ne pustijo samostojnih dekoderjev ... mores plačevat 2 eura z njihovimi

Seveda lahko kupim nove in dam kartico tja not ... ampak še vedno 2 eura za dekoder.

Ce nesem dekoder nazaj moram karico tudi - potem sem spet na zacetku

Še za na konec pa lahko imaš samo 3 NAJVEČ - torej ŠE 19 eurov bom plačal POLEK če hočem met 6 televizij in še 6 za tiste +3 dekoderje

daj no.

NoBody- je izjavil:

Končno presedlal na T2 FTTH :D

 speedtest

speedtest



C:\Users\NoBody>ping t-2.net

Pinging t-2.net [84.255.209.78] with 32 bytes of data:
Reply from 84.255.209.78: bytes=32 time=2ms TTL=59
Reply from 84.255.209.78: bytes=32 time=2ms TTL=59
Reply from 84.255.209.78: bytes=32 time=2ms TTL=59
Reply from 84.255.209.78: bytes=32 time=2ms TTL=59


C:\Users\NoBody>ping google.com

Pinging google.com [209.85.148.103] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.148.103: bytes=32 time=21ms TTL=53
Reply from 209.85.148.103: bytes=32 time=21ms TTL=53
Reply from 209.85.148.103: bytes=32 time=21ms TTL=53
Reply from 209.85.148.103: bytes=32 time=21ms TTL=53


Tako da hvala bogu da sem se rešil telesmeha :D



fauš! - ker tu v MB se NIČ ne gradi prokleti lenuhi JOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hočem se rešit tega telemacha ze en krat.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

RuskiSnajper je izjavil:

Telemachova televizja za en K

ne pustijo samostojnih dekoderjev ... mores plačevat 2 eura z njihovimi


Kako to misliš samostojnih dekoderjev ?
 

Saintek ::

Pomoje je mislil, da bi tam dobil samo kodirno kartico stb pa si kupil sam. Pomojem mu nek drugi hi end stb tud kaj dosti ne pomaga alipač ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saintek ()

VidKo ::

Lahko imaš svoj STB brez problema. Moraš pa pri njih nabaviti CI kartico.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Spc ::

Valda da si lahko sam kupiš kaj hočeš.
Zadeva mora samo imeti conax režo in to je to.

Jaz uporabljam to:
http://www.technisat.com/index088e.html...

Več o tem tukaj:
http://slo-tech.com/forum/t67849/p30860...
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Spc ::

Zakaj je youtube na telemachovem strežniku ??


8-O
 

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

PARTyZAN ::

Google ima strežnike pri lokalnih ISPjih, kjer ima keširane najpogosteje predvajane videe v tisti regiji.

techfreak :) ::

Očitno imajo cache YT videov.

Spc ::

hmm to pa prvič slišim.
 

V-i-p ::

Google se je glede na promet na Youtube iz Telemachovih IPjev odločil, da sponzorira nekaj zverinskih serverjev. Pridejo pa še trije.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

RuskiSnajper ::

To sem ze dostkrat videl - preferred je seveda cache - da ti hitreje nalaga video

Hvala za info SPC ... jas mislim da ima telemach zelo nesprejemljive storitve.

CI adapter stane na mimovrstah 50 Eurov to je absurdno za nek butast adapter. in nikjer drugje razen na mimovrstah da nisem najdel v slo.

CI adapter se rabi za HDTVje in PC monitorje z TV cartico .... imam 2 doma ki to uporabljata ... ker je pa telemach zahteva 18 eurov za tale adapter > potem pa spet 2 evra + vsak mesec , enako kot da bi mel dekoder najet ... prav naviti so, ker piše da NAJEM DEKODERJA stane 2 evra (ker ga nič ne plačaš, prvi je pa zastojn, torej bres posebaj naročnine 2 eur) ne pa NAJEM adaptera.

Trenutno plačujemo 26 Eur z 3 dekoderji z 150 Kanali ... stem da ne moremo gledat vseh kanalov na vseh televizjah zarat tega ker je dekoder:

-digitalna kvaliteta dekoderja je slabša od normalnega analognega signala (kitajski fake-RGB scart)
-veliko je provlemov med premikanjem programov saj skos rabi tako dolgo ali pa frizne
-vsak tolko časa (dnevi , ure ...random) se pojavi hard-lock in ga moreš totalno odklopit iz elektrike (tudi slika freezne pred tem, gumbek ne dela

To tile sive barve ki imajo EPG (spored)

-vsak par mescov se programi zmešajo pa morm nastavlat znova

- pred kakim letom dni je še bil UPDATE ... zdaj pa še updejtat ne moreš starega 2008 FIRMWARA na 2009 - uspel sem upgrejdat 2 dekoderja - tretji ma še staro verzijo in glih ta tretji se mu večkrat zmešajo programi ko operaterji dodajajo nove programe in spreminjajo nekaj ...

na analogni televizji pa odklapljajo programe enega za enim ...

PrimozR ::

RuskiSnajper je izjavil:

To sem ze dostkrat videl - preferred je seveda cache - da ti hitreje nalaga video

Hvala za info SPC ... jas mislim da ima telemach zelo nesprejemljive storitve.

CI adapter stane na mimovrstah 50 Eurov to je absurdno za nek butast adapter. in nikjer drugje razen na mimovrstah da nisem najdel v slo.

CI adapter se rabi za HDTVje in PC monitorje z TV cartico .... imam 2 doma ki to uporabljata ... ker je pa telemach zahteva 18 eurov za tale adapter > potem pa spet 2 evra + vsak mesec , enako kot da bi mel dekoder najet ... prav naviti so, ker piše da NAJEM DEKODERJA stane 2 evra (ker ga nič ne plačaš, prvi je pa zastojn, torej bres posebaj naročnine 2 eur) ne pa NAJEM adaptera.

Trenutno plačujemo 26 Eur z 3 dekoderji z 150 Kanali ... stem da ne moremo gledat vseh kanalov na vseh televizjah zarat tega ker je dekoder:

-digitalna kvaliteta dekoderja je slabša od normalnega analognega signala (kitajski fake-RGB scart)
-veliko je provlemov med premikanjem programov saj skos rabi tako dolgo ali pa frizne
-vsak tolko časa (dnevi , ure ...random) se pojavi hard-lock in ga moreš totalno odklopit iz elektrike (tudi slika freezne pred tem, gumbek ne dela

To tile sive barve ki imajo EPG (spored)

-vsak par mescov se programi zmešajo pa morm nastavlat znova

- pred kakim letom dni je še bil UPDATE ... zdaj pa še updejtat ne moreš starega 2008 FIRMWARA na 2009 - uspel sem upgrejdat 2 dekoderja - tretji ma še staro verzijo in glih ta tretji se mu večkrat zmešajo programi ko operaterji dodajajo nove programe in spreminjajo nekaj ...

na analogni televizji pa odklapljajo programe enega za enim ...

Od kdaj pa to? Pa samo da smo si na jasnem, 2 € ti ne plačaš za CI modul temveč za dekodersko kartico, ki jo vtakneš v modul. Enako je s setopboxom.

Je bil pa leto in pol nazaj CI adapter lepo zastonj. Tja sem jim privlekel STB (sicer tistega z DVR-om, kar je bila morda malo napaka - doma je še en navaden) in v zameno dobil CI adapter.

Tilen ::

V-i-p je izjavil:

Google se je glede na promet na Youtube iz Telemachovih IPjev odločil, da sponzorira nekaj zverinskih serverjev. Pridejo pa še trije.


Afaik jih imajo tudi pri Amisu in ostalih providerjih. Telemach ni tukaj nič posebnega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spc ::

RuskiSnajper je izjavil:

To sem ze dostkrat videl - preferred je seveda cache - da ti hitreje nalaga video

Hvala za info SPC ... jas mislim da ima telemach zelo nesprejemljive storitve.

CI adapter stane na mimovrstah 50 Eurov to je absurdno za nek butast adapter. in nikjer drugje razen na mimovrstah da nisem najdel v slo.

CI adapter se rabi za HDTVje in PC monitorje z TV cartico .... imam 2 doma ki to uporabljata ... ker je pa telemach zahteva 18 eurov za tale adapter > potem pa spet 2 evra + vsak mesec , enako kot da bi mel dekoder najet ... prav naviti so, ker piše da NAJEM DEKODERJA stane 2 evra (ker ga nič ne plačaš, prvi je pa zastojn, torej bres posebaj naročnine 2 eur) ne pa NAJEM adaptera.

Trenutno plačujemo 26 Eur z 3 dekoderji z 150 Kanali ... stem da ne moremo gledat vseh kanalov na vseh televizjah zarat tega ker je dekoder:

-digitalna kvaliteta dekoderja je slabša od normalnega analognega signala (kitajski fake-RGB scart)
-veliko je provlemov med premikanjem programov saj skos rabi tako dolgo ali pa frizne
-vsak tolko časa (dnevi , ure ...random) se pojavi hard-lock in ga moreš totalno odklopit iz elektrike (tudi slika freezne pred tem, gumbek ne dela

To tile sive barve ki imajo EPG (spored)

-vsak par mescov se programi zmešajo pa morm nastavlat znova

- pred kakim letom dni je še bil UPDATE ... zdaj pa še updejtat ne moreš starega 2008 FIRMWARA na 2009 - uspel sem upgrejdat 2 dekoderja - tretji ma še staro verzijo in glih ta tretji se mu večkrat zmešajo programi ko operaterji dodajajo nove programe in spreminjajo nekaj ...

na analogni televizji pa odklapljajo programe enega za enim ...

Verjetno govoriš o cisco sprejemniku, ki je bil delan za balkanski trg.
Ta sprejemnik je sramota in si ne zasluži imena sprejemnik.
Meni je delal ta cisco podobne probleme. Ko mi je elektrike zmajnkalo za 2 uri zaradi nekih vdrževalnih del elektro maribora so se mi vsi kanali zaklenli.
Potem so mi povedali, da mora bit ta cisco non-stop na elektriki drugače pozabi vseskupaj. Če imaš srečo in se ti to zgodi v petek zvečer moraš čakati do ponedeljka da ti odklenejo programe.

Najboljša rešitev je če si narediš tv na pcju.
Z tem dobiš:
1. DVB-C / DVB-T / DVB-S2 FULL HD v eni napravi.
2. Stabilnost
3. TV / RADIO / DVD / DivX / BluRay v eni napravi.
4. Scanner za DVB-C / DVB-T / DVB-S2
5. Video Recorder, ki posname tisto kar dobi (brez stiskanja podatkov)

Za to potrebuješ nek star rabljen računalnik Core 2 Duo 2.5GHz, 2GB rama in malo večji monitor.
Lahko pa potem delaš kaj ti paše še svoje kodeke lahko uporabiš.
Pa še en remote controller imaš za vse, vključno z gledanjem divxov in dvdjev. Dobiš ga zraven DVB kartice.
Vzameš pa samo conax kartico, ki jo dobiš na telemachu.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Alexius Heristalski ::

RuskiSnajper je izjavil:

CI adapter stane na mimovrstah 50 Eurov to je absurdno za nek butast adapter. in nikjer drugje razen na mimovrstah da nisem najdel v slo.

Elsat Radenci jih ima za 40 evrov.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

RuskiSnajper ::

Spc je izjavil:


Potem so mi povedali, da mora bit ta cisco non-stop na elektriki drugače pozabi vseskupaj. Če imaš srečo in


omg8-O

Okey ... rajši mam tega sivega naprej - to bi pomoje bil deal breaker - ce bi se pa to dogajalo pa ze zdavanje ne bi imel več telemachove televizje.

Najbol tečno mi je ker če grem zdaj na te telefonske kable ... in naročnino itd priklop ... potem pa na optiko potem res nisem nardil dost...

Zgodovina sprememb…

Tero ::

Ima kdo kakšne težave z kabelskim internetom?
Meni se nikakor modem ne sinhronizira.



Kaj to pomeni če samo 3 ledika utripajo?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

RuskiSnajper ::

Tero je izjavil:

Ima kdo kakšne težave z kabelskim internetom?
Meni se nikakor modem ne sinhronizira.


Kaj to pomeni če samo 3 ledika utripajo?


to je star modem , sam ta zgleda daljši tak da še maš nekaj za telefon pomoje polek - so ti sploh upgrejdali na DOCSIS 2.0 ? Mogli bi lol.

Drugace pa se preslabo vidi katere lučke otripajo

Zgodovina sprememb…

logit ::

Pri meni se vsaka lučka ustavi in šele nato začne druga utripati.
Drugače si z desne sledijo INTERNET, PC LINK, CABLE LINK, CABLE ACTIVITY, MESSAGE, TEL 1, in TEL 2.
Na videu utripajo prve tri.

logit ::

V manualu piše Connecting (Ranging complete, DHCP in progress).

MatejM ::

Spc je izjavil:


Verjetno govoriš o cisco sprejemniku, ki je bil delan za balkanski trg.
Ta sprejemnik je sramota in si ne zasluži imena sprejemnik.
Meni je delal ta cisco podobne probleme. Ko mi je elektrike zmajnkalo za 2 uri zaradi nekih vdrževalnih del elektro maribora so se mi vsi kanali zaklenli.
Potem so mi povedali, da mora bit ta cisco non-stop na elektriki drugače pozabi vseskupaj. Če imaš srečo in se ti to zgodi v petek zvečer moraš čakati do ponedeljka da ti odklenejo programe.



Haha, te je en serviser fajn "nategnil". Lahko imaš sprejemnik izklopljen 3 mesece in ko ga vklopiš, še ti mora vedno delovati, le če se niso spremenile frekvence kanalov. Problem je edino v kartici, da ne odklene programov, če se ne uporablja več kot en mesec, včasih pa kartica zgubi sinhronizacijo z serverjem in jo je potrebno reaktivirati in to so naredili tudi v tvojem primeru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MatejM ()

RuskiSnajper ::

logit je izjavil:

Pri meni se vsaka lučka ustavi in šele nato začne druga utripati.
Drugače si z desne sledijo INTERNET, PC LINK, CABLE LINK, CABLE ACTIVITY, MESSAGE, TEL 1, in TEL 2.
Na videu utripajo prve tri.


Bolje da vprašaš to na pomoči ... s tem je blo tolko problemov in so se pojavli novi z novim ... vglavnem to je vse zarad telemacha ker me stvari ne pošlihtane.

Da sploh ne začnem razlagat kako počenja moj modem.

Tilen ::

Tero me je spomnil na en moj prispevek iz 2010. 8-)

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

chucki ::

Rofl, crknu od smeha :D

RuskiSnajper ::

ja .. toti z telefonskimi lučkami so totalno pokvarjeni.

Jas mam Arrisa in ima 2 TEL liniji

VSE lučke za internet gorijo vedno VEDNO so prizgane ... ko se zažene utripa LINIJA1 za par sekund - in potem se ta ugasne in začne utripat LINIJA 2 - takrat je internet popolno vzpostavljen.

Če nekaj dogaja pri telemachu ... in če začne utripat LINIJA1 (linija2 pa se ugasne) potem je nekaj narobe in je padel signal - to je nek BUG in vglavnem neka druga napaka.

Ko povezave normalno ni potem utripa US ali DS (upstream/downstream) to je

Fora je da oni nevejo kaj to pomeni ko LINIJA1 utripa in interneta ni ...

Druga stvar pa je ... da se po kakšnem dnevu od resetiranja modema (vklop in izkop elektirke za sekundo) vklopita OBE liniji in začneta utripat .... ko sem ga dobil je to še bil problem ker je takrat internet nekako delal ampak fejt počasi in z vlkim pingom. Ta vlki ping je povzročil da je ven metalo vsake ... pol ure.

To so pol nekak fixali in zdaj pač na začetku utripa LINIJA2 potem pa OBE ... in dela vredu. Če pa ven vrže pa se normalna diagnostika pokaže in ponavadi utripa US.

To se je dogajalo med polovico 2010 in 2011.

Spc ::

MatejM je izjavil:

Spc je izjavil:


Verjetno govoriš o cisco sprejemniku, ki je bil delan za balkanski trg.
Ta sprejemnik je sramota in si ne zasluži imena sprejemnik.
Meni je delal ta cisco podobne probleme. Ko mi je elektrike zmajnkalo za 2 uri zaradi nekih vdrževalnih del elektro maribora so se mi vsi kanali zaklenli.
Potem so mi povedali, da mora bit ta cisco non-stop na elektriki drugače pozabi vseskupaj. Če imaš srečo in se ti to zgodi v petek zvečer moraš čakati do ponedeljka da ti odklenejo programe.



Haha, te je en serviser fajn "nategnil". Lahko imaš sprejemnik izklopljen 3 mesece in ko ga vklopiš, še ti mora vedno delovati, le če se niso spremenile frekvence kanalov. Problem je edino v kartici, da ne odklene programov, če se ne uporablja več kot en mesec, včasih pa kartica zgubi sinhronizacijo z serverjem in jo je potrebno reaktivirati in to so naredili tudi v tvojem primeru.

Ciscotov sprejemnik ne uporablja conaxa ampak PowerKey.
To pomeni, da kartice nima.
Tako, da me ni serviser nič napizdo, pač PowerKey je šrot.

http://www.cisco.com/web/consumer/pdf/a...

:)
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

RockyS ::

SmeskoSnezak ::

Ja, res super programi. Včeraj je slika štekala pa mela probleme na vseh teh, dans pa mi tv kaže, da sploh NI SIGNALA. Odlično.... naj rajš kaki HD kanal dajo kot pa neko POP sranje...
@ Pusti soncu v srce... @

PARTyZAN ::

Mi je precej vseeno za te pop programe.

Spc ::

Spet neki pop kanali.
POP TV tak samo poneumlja narod.

Upam, da bodo ti progami super low bit rate, ker si več kot 1mbit/s pop tv ne zasluži.
Rajši naj telemach zviša bitrate na kvalitetnih programih kot je recimo VH1 Classic in podobni.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

LapD ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ja, res super programi. Včeraj je slika štekala pa mela probleme na vseh teh, dans pa mi tv kaže, da sploh NI SIGNALA. Odlično.... naj rajš kaki HD kanal dajo kot pa neko POP sranje...


Prvi stavek težko prebrat ne :) "ki bodo z oddajanjem pričeli 1. septembra."

Sicer pa se ni za sekirat ... dvomim da bo kaj velik folka pripravljenega zmetat 12 eurov na mesec za par risank in starih filmov, tako da bo šel ta paket lepo v pozabo po dveh mesecih
web&motion designer

RockyS ::

12€ paket ? :O

Vohun ::

Ali sploh še delujeta tista pop plus programa?

Spc ::

Vohun je izjavil:

Ali sploh še delujeta tista pop plus programa?

Logotip je samo.

Video: 1.8 Mbit/s MPEG-2 4:2:0
Audio: 192 kbit/s MPEG1 Layer 2



 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

SmeskoSnezak ::

LapD je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ja, res super programi. Včeraj je slika štekala pa mela probleme na vseh teh, dans pa mi tv kaže, da sploh NI SIGNALA. Odlično.... naj rajš kaki HD kanal dajo kot pa neko POP sranje...


Prvi stavek težko prebrat ne :) "ki bodo z oddajanjem pričeli 1. septembra."

Sicer pa se ni za sekirat ... dvomim da bo kaj velik folka pripravljenega zmetat 12 eurov na mesec za par risank in starih filmov, tako da bo šel ta paket lepo v pozabo po dveh mesecih

Mnja, nisem bral, kar onemu zgoraj sem odpisal, saj sem te programe pač opazil...
@ Pusti soncu v srce... @

Alexius Heristalski ::

Teli Proplusovi tepčki bi naredili veliko več, če bi ponudili kakšen HD program.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Teli Proplusovi tepčki bi naredili veliko več, če bi ponudili kakšen HD program.

Takšen program, ki ga imajo oni težko verjamem.

Komentarji:
http://popnonstop.24ur.com/clanek/pop-n...
 

M.B. ::

Mene nekaj zanima.
V gospodinjstvu je bil problem dostopat do strani E-um z dveh računalnikov na tretjem je pa šlo.

Ugotovil sem da tista dva računalnika uporabljata DNS od telemacha za Maribor:
Primarni strežnik DNS: ns1.triera.net, 213.161.0.10
Sekundarni strežnik DNS: ns2.triera.net, 213.161.0.20
Tisti pri katerem pa je šlo pa od Arnesa.
Zanima me če lahko kdo ki ima DNS od Telemacha pride do strani.

Vse ostale spletne strani je šlo normalno odpirat. Včeraj je šlo odpirat tudi stran preko Telemachovih DNS strežnikov.
Sedaj sem tam nastavo da tudi uporablja DNS od Arnesa, ampak še vedno mi ni jasno zakaj ene domene ne gre resolvat ostale pa gre.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

psychoshorty ::

Pozdravljeni,

ze kaksna dva tedna opazam "neznosne" napake v obliki kratkotrajnih izpadov kateri trajajo ponavadi cez dan. Vsak izpad lahko traja od ene minutke do pol urce. Cisto razlicno variira. Na telemachov helpdesk sem ze poslal obsirni log izpadov kakor tudi vnosov v modemu a do danes se nisem dobil odgovora. Zanima me, ce ima kdo od vas tudi taksne tezave, saj izgleda da ima modem non-stop tezave z sihronizacijo. Predvidevam, da je razlog noisy signal a ko sem malce povprasal tudi sosede, so mi le ti odgovorili, da se njim dogaja popolnoma isto zato to ni osamljen primer. Na hitro lahko dam nekaj vrstic iz modema:

Downstream
Freq/Power: 386.000 MHz 0 dBmV
Signal to Noise Ratio: 35 dB
Modulation: QAM256

--------------------------------------------------------------------------------
Upstream
Freq/Power: 60.000 MHz 31 dBmV
Channel Type: DOCSIS 2.0 (ATDMA)

Symbol Rate: 5120 kSym/sec

Modulation: QAM64

--------------------------------------------------------------------------------

***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 18000200 3 UCD invalid or channel unusable
***** 17000100 3 SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000300 3 Ranging Request Retries exhausted
***** 18000200 3 UCD invalid or channel unusable
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out
***** 20000700 3 Unicast Ranging Received Abort Response - Re-initializing MAC
***** 17000400 3 SYNC Timing Synchronization failure - Failed to receive MAC SYNC frame within time-out period
***** 13000100 3 DHCP FAILED - Discover sent, no offer received
***** 20000200 3 No Ranging Response received - T3 time-out

Naj omenim da se to dogaja na podrocju Rotovza. Ima kdo se kaksne probleme podobne mojim? Hvala za vsak feedback iz vase strani!

Lp,
Psycho.

Spc ::

Friška lista programov telemacha za DVB Viewer PRO:

http://www.netsky.org/telemach/DVBCTele...

Datum: 25.8.2011
 

ameba ::

Živjo,

prijatelj me sprašuje, kako bi lahko gledal TV na računalniku. Monitor nima nobenega priključka, premišljuje, da bi kupil S-video kartico ali pa http://www.mimovrste.com/artikel/268003...


Hvala za odgovore.

Spc ::

ameba je izjavil:

Živjo,

prijatelj me sprašuje, kako bi lahko gledal TV na računalniku. Monitor nima nobenega priključka, premišljuje, da bi kupil S-video kartico ali pa http://www.mimovrste.com/artikel/268003...


Hvala za odgovore.

Če bi rad gledal digitalno tv naj kupi to:
http://www.technisat.de/index9c8e.html?...

Ta kartica podpira DVB-C in DVB-T ter je kompatibilna z DVB Viewer PRO.
 

Spc ::

Ima še kdo packet loss na 466MHz ?


 

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Spc ::

hehe 0.6mbit/s.
Kaj naj rečem, slika je "huda".
:))


 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Mad_Lion ::

Pozdravljeni,
Zanima me kako mi bo telemach omogočil spremljanje digitalnih programov če imam tv ki nima reže za kartico prav tako ne scart.
Tv polno podpira mpeg4 zato nebi rad imel njihovih raznoraznih crap škatel ala cisco.
Ima priključke na sliki.

Tilen ::

Zanima me kako mi bo telemach omogočil spremljanje digitalnih programov če imam tv ki nima reže za kartico prav tako ne scart.


Preko činčev. Kablov ne dobiš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PARTyZAN ::

Brez STBja ne bo šlo, žal.
««
161 / 361
»»