» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
296 / 361
»»

Han ::

Vse kaže, da morajo popolnoma resetirat prijavo v Moj Telesmeh, če si tam regstriran več kot 2 leti... Test čez 15 minut...

Han ::

Po klicu na 080 2288 so resetirali nastavitve in izbrisali registracijo. Šele po tem, po vnovični registraciji, je EON začel delovati tako kot bi moral že v štartu.

MadMen ::

Han je izjavil:

Po klicu na 080 2288 so resetirali nastavitve in izbrisali registracijo. Šele po tem, po vnovični registraciji, je EON začel delovati tako kot bi moral že v štartu.

Ja joj ker car si ti.

Han ::

Carji so oni, ker ne znajo problema rešit globalno in ukrepat na jasno zastavljeno vprašanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

dejanslo ::

Vam dela mega.nz? Jaz dobim zmeraj nek server error

 mega error

mega error



Na vseh napravah, ki jih doma dobim v roko - win, mac in android (v vseh mogočih brskalnikih, seveda).
Včasih je lang file, večinoma "undefined".

Kolegu na Telekomu dela bp.

edit img
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

misek ::

dejanslo: to misliš osnovno stran? Meni odpre bp na ff 59.0.2.

dejanslo ::

Zanimivo. Osnovna, katerikoli link, niti new account confirmation..
There`s More Than One Way To Do It

MrStein ::

Potem ko se tisti krogec okoli zavrti?

Ker imaš na slovenščino nastavljeno*. Nastavi preferred language (ne vem, kako se temu v Chrome točno reče) na recimo angleščino, pa bo delalo. Za dobro mero cache zbriši (ctrl-shift-del).

* napaka je seveda na njihovi strani, ampak dokler popravijo podporo za slovenščino...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

dejanslo ::

MrStein je izjavil:

Potem ko se tisti krogec okoli zavrti?

Ker imaš na slovenščino nastavljeno*. Nastavi preferred language (ne vem, kako se temu v Chrome točno reče) na recimo angleščino, pa bo delalo. Za dobro mero cache zbriši (ctrl-shift-del).

* napaka je seveda na njihovi strani, ampak dokler popravijo podporo za slovenščino...


Deluje - 100x hvala!
There`s More Than One Way To Do It

Pinturicchio ::

Imam paket gold trojka extra. Na stacionarnem računalniku dobim max obljubljeno hitrost 150Mbps, medtem ko preko wifi-ja na mobilnem telefonu dobim max okoli 70Mbps (včasih še manj). Pokličem na Telemach in mi tehnik pove da preko wifi-ja ni možno dosegati takšnih hitrosti kot preko kabla. Je to res?

MrStein ::

Ja in mogoče.
Najmodernejši wifi nese tudi 1 Gbps. Kakega pa imaš ti, pa je vprašanje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

KuntaKinte ::

Cisco EPC3928S modem router ne spravi več kot 70 od sebe,boš moral svoj router priklopit

XS!D3 ::

Pinturicchio je izjavil:

Imam paket gold trojka extra. Na stacionarnem računalniku dobim max obljubljeno hitrost 150Mbps, medtem ko preko wifi-ja na mobilnem telefonu dobim max okoli 70Mbps (včasih še manj). Pokličem na Telemach in mi tehnik pove da preko wifi-ja ni možno dosegati takšnih hitrosti kot preko kabla. Je to res?

Za realnih 150Mbps po luftu bo treba kakšen 802.11ac acess point nabavit oziroma več njih za ustrezno pokritost, če gre za večji objekt predvsem pa če imaš železobetonske stene (moreš vedet da ac laufa samo na 5GHz).

Spc ::

XS!D3 je izjavil:

M.B. je izjavil:

Se je še komu število upstream kanalov na modemu zmanjšalo? Pri meni je iz 3 na 51 dBmV padlo na enega na 56 dBmV.

Tole se mi zdi že kar visoka oddajna moč (modem se "dere" ker pride na drugo stran preslab signal). Če se ne motim je to zelo blizu maksimuma in je lahko tudi razlog, da ne more bondat večjega števila kanalov. Omejitev je sicer odvisna tudi od modulacije, ampak pri 16-QAM (nevem pa kaj dejansko uporabljajo, vrjetno tudi ni povsod in za vse enako) je mislim, da po specifikaciji za več kot 1 kanal max 52dBmV, za en kanal pa 58dBmV.

Jaz mam tudi kar visoko oddajno moč:

Power Level:
Channel 1: 49.0 dBmV
Channel 2: 49.0 dBmV
Channel 3: 49.0 dBmV
Channel 4: 50.5 dBmV
 

M.B. ::

Trenutno so 4je kanali pa spet kar visoki:

Power Level:
Channel 1: 54.0 dBmV
Channel 2: 54.7 dBmV
Channel 3: 53.7 dBmV
Channel 4: 55.2 dBmV
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Spc ::

M.B. je izjavil:

Trenutno so 4je kanali pa spet kar visoki:

Power Level:
Channel 1: 54.0 dBmV
Channel 2: 54.7 dBmV
Channel 3: 53.7 dBmV
Channel 4: 55.2 dBmV

Zanimivo, potem imam jaz kar nizke.
 

starfotr ::

V službi imamo telemach. Danes je vse štekalo, cel dan. Ni prvič. Doma še iz časov xDSL ni bilo takih težav, niti sedaj ne, ko je optika. Tu pa stalno nekaj narobe.

Če bi bil jaz naročnik, bi že zdavnaj zamenjal za bolj zanesljivega operaterja. Tako doma, kot v službi. To je ena čisto navadna balkanska čorba.

MadMen ::

Zakaj pa doma ne zamenjaš? Te žena tepe?

starfotr ::

Nerodno sem se izrazil. Doma nisem nikoli imel telesmeha. Samo v službi imam ta gnila jajca od operaterja.

webmaher ::

zelo nerodno ja...le kdo je zanesljiv pri nas ... noben ti rečem.... ampak če se mal znajdeš in imaš vsaj 2 lepo kasiraš popuste in si malo tu malo tam :))
Drugače pa je Telesmeh kar se tiče interneta in tudi tv v naših koncih že nekaj časa zadovoljivo dober oz. boljšega sploh ni...

kumer ::

MB, okolica...

Ze več ur brez vseh storitev - tv, fix tel, internet.

Ne vem kako si lahko v letu 2018 to privoščijo? ;(

Sem bil 15 let na T-2 in tako dolgega izpada ne pomnim.

MadMen ::

A si glihkar reku da si bil 15 let na t-2ju?



Drugače pa sej ne da lah pogledaš mal čez okno in ugotoviš razlog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

kumer ::

V čem je tvoj problem?

Vidim skozi okno, kot sem tudi videl ko sem bil na T-2, in ne pomnim izpada, ki sedaj traja že kake 4 ure...

MadMen ::

Med drugim je moj problem v tem, da praviš da si bil pri podjetju t-2 15 let, medtem ko samo podjetje obstaja 14 let recimo. Ena iz malenkosti...

Spc ::

kumer je izjavil:

MB, okolica...

Ze več ur brez vseh storitev - tv, fix tel, internet.

Ne vem kako si lahko v letu 2018 to privoščijo? ;(

Sem bil 15 let na T-2 in tako dolgega izpada ne pomnim.

Ja, celoten maribor je bil brez interneta in dvb-c signala zaradi "neviht" par ur, verjetno bo spet padlo omrežje čez par ur.
Totalni blackout za celoten Maribor.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

KuntaKinte ::

Celoten mb pa res ne,meni dela brez prekinitve

Spc ::

KuntaKinte je izjavil:

Celoten mb pa res ne,meni dela brez prekinitve

Tako so mi povedali na supportu, verjetno še sami ne vedo kaj govorijo.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

M.B. ::

Pri nas na studencih je zmanjkala celotna kabelska ob 18:10 pa je ob 20:15 prišlo nazaj. Pa so ble že hujše nevihte pa ni zmanjkalo. Do 22 je vsaj internet bil, potem pa sem vse izklopo ker je blo spet divje okoli.

Najbolj je pa vedno pri Telemachu da ko zmanjka pa greš na spletno stran gledat pa nič ni. Pol pa neveš al si ti edini ko nimaš al je kaj večjega. Bi blo klicov verjetno tud manj če bi na spletno stran napisali. Jaz sem šel na spc smokeping gledat in ker tisti tud ni bil dostopen se mi je zdelo da je malo večji problem.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

MrStein ::

M.B. je izjavil:


Najbolj je pa vedno pri Telemachu da ko zmanjka pa greš na spletno stran gledat pa nič ni. Pol pa neveš al si ti edini ko nimaš al je kaj večjega.

Pri drugih ni dosti bolje. Recimo pri T-2 v primeru težav izginejo vsa obvestila, tudi stara.

webmaher ::

ja res so bebci vsi po vrsti...težko jim je priznati da nekaj ne dela... no pri Telesmehu so zadnje čase boljši, saj če pokličeš najprej povedo kje je kaj narobe... saj kak mesec nazaj je bilo tako...

floyd1 ::

Najbolj je pa vedno pri Telemachu da ko zmanjka pa greš na spletno stran gledat pa nič ni.

Točno tako. Sicer pa je bilo včeraj ob klicu na njihovo servisno številko takoj obvestilo, da je ves MB padel dol. Vsaj to. Da bi pa dali obvestilo še na www, pa je zgleda že preveč. Piše pa se 2018...:|

kumer ::

MadMen je izjavil:

Med drugim je moj problem v tem, da praviš da si bil pri podjetju t-2 15 let, medtem ko samo podjetje obstaja 14 let recimo. Ena iz malenkosti...


Kako si pameten.
14, 15 let, sedaj pa si me dobil, še kaj?

Nazaj na temo.

TV, Tel smo dobili zjutraj okrog 8 ure, torej 12+ ur brez...
Internet še vedno ne deluje, kmalu bo torej 24h.
Pravijo, da odpravljajo napake in ne vedo kdaj bo spet deloval.

Še dobro da sem fizična oseba in ne podjetje.

Povzetek: Telemach štala... :'(

MadMen ::

Šure, telefon dela int. pa ne, to je tud res tak kredibilen podatek. Sej ne da če se modem ne vzpostavi, ne deluje oboje... pač bullshitaj naprej.

kumer ::

Očitno ti ne veš o čem govoriš.
Tel in TV delata od jutra, internet pa je začel delovat okrog 19 ure, torej potrebovali so več kot 24h, da internet spet deluje.
Res neprofesionalno.

In če misliš še dalje bullšitat (tvoj izraz), sem čez dan 10x preveril ali internet deluje in ni deloval. Preveril ob 19:15 in deluje.

Zakaj pa je tel in TV deloval, internet pa ne, pa lahko preveriš pri telemachu. Meni so znali povedat samo: napake se odpravljajo...

Spc ::

Spet celotni izpad telemach-a v mariboru.
Baje je okoli 500 ljudi brez signala.

Izpad signala: DOCSIS, DVB-C in vse ostalo.
Ne deluje nič že 1 uro.
 

Spc ::

Še graf:
 

misek ::

Spc je izjavil:

Spet celotni izpad telemach-a v mariboru. Baje je okoli 500 ljudi brez signala.
Telemach ima samo 500 odjemalcev v Mariboru?

Spc ::

misek je izjavil:

Spc je izjavil:

Spet celotni izpad telemach-a v mariboru. Baje je okoli 500 ljudi brez signala.
Telemach ima samo 500 odjemalcev v Mariboru?

Ne zakaj?
ampak je celoten izpad, ne samo izpad interneta.
 

M.B. ::

Pol mam pa tokrat jaz srečo. Na studencih vse dela. Je pa kot omenjeno že dve nedelji ni. Eno 6 ur eno pa 2 uri.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Spc ::

Evo sedaj sem dobil signal nazaj ampak DHCP ne pridobi več ip naslova, prav tako sosed ne dobi več ip naslova preko DHCPja.

Napaka:
Your ISP's DHCP does not function properly.

DHCP server jim baje več ne deluje.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

M.B. ::

Vsaj s tem se lahko tolažiš, da se je to zgodlo med tednom in se bo moralo poznat na računu.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Han ::

Trenutno je internetni in TV mrk v Celju.

So popravili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Sade ::

Han je izjavil:

Trenutno je internetni in TV mrk v Celju.

So popravili...


Celje optika ni blo mrka.....tut ob tej uri ne....

strom_15 ::

Telemach najbolj zaupanja vreden ponudnik fiksnega interneta


Rezultati raziskave Trusted Brand 2018 Telemach postavljajo na prvo mesto v kategoriji fiksnega interneta. Tovrstne nagrade kažejo na zaupanje uporabnikov in visoko kakovost Telemachovih storitev, za nas pa so dodatna spodbuda, da bi bili še boljši!
Raziskava Trusted Brand, ki jo izvaja agencija Valicon, zajema odzive 5.000 naročnikov revije Reader's Digest Slovenija, njen osrednji cilj pa je odkriti najbolj zaupanja vredne domače in tuje blagovne znamke. Anketiranci navajajo svojo najbolj zaupanja vredno blagovno znamko v skupno 32 kategorijah, pri tem pa podjetja nimajo neposrednega vpliva na anketirance, saj ti ne izbirajo iz nabora navedenih znamk, temveč raziskavo izpolnjujejo glede na lastne izkušnje in mnenje.

Telemach je torej po izboru potrošnikov najbolj zaupanja vredna blagovna znamka v Sloveniji na področju fiksnega interneta. To je izkaz zaupanja potrošnikov in zagotavljanja najboljše uporabniške izkušnje, k čemer pri Telemachu stremimo s svojo ponudbo in stalnimi izboljšavami storitev.

Hvala za zaupanje!


vir: www.telemach.si

starfotr ::

Japajade. Vsak ti napiše, kar želiš, samo plačaj, pa tudi drek postane zlato.

Daniel ::

Mhm, kot bivši Teleingov naročnik čakam že nekje 3 tedne, da mi nekdo pride menjat Conax kartice za sprejemnike za ogled nazaj (prva prijava brez odziva, druga me niso našli v sistemu, tretja napaka v sistemu po prijavi, četrta poteče jutri... brez komentarja. Hitrost namesto 150/150 dela z do 100/100 ker centrala od Teleinga na optiki sploh ne podpira višjih hitrosti - naj bi bilo rešeno prihodnji teden). Unifon po prijavi napake in obvestilu, da je težava rešena sploh ne dela itd., itd., itd. Občutek natega po tem, ko so Teleing prodali Telemachu raste iz dneva v dan...

gregor ::

ali se že dobijo nove eon škatlice za tv?
govorilo se je, da bodo na voljo v letu 2018
ker bi res rad zamenjal to staro "sr***" od D3 škatlic, še 1080p ne prebavijo
LP

Orias ::

Na to tudi jaz čakam. Tiste d3 škatlice še SD signal komi prebavijo. Preklop med kanali traja po 3 sekunde in več. Jaz imam nek olimexov oneboard računalnik, na njem Android in EON in vse skupaj priključeno na TV. Dela vse skupaj, dosti bolje kot preko D3 STBja. Občasno se pojavijo kocke. Ampak ni vsaj nadležnega čakanja med preklapljanjem kanalov in zmrzovanja vmesnika.

gregor ::

upajmo da bo čim prej na voljo, če ne bo potrebno nabavit nov smart TV:)
ali telemach že kaj dela na 4K?

webmaher ::

še na svojih SKjih HD ne morejo bodo pa 4k... vse skupaj vodijo Srbi in pač gledajo najprej na vse drugo kot pa na Slovenijo... hvala Europi za peneze in končno sem dočakal dan, da imam vsaj približno možnost izbiranja... kar se tiče preklopa med kanali je res kriza saj na Sonyu to traja 2 sekundi vsaj...če pa strimam z mojega PCja na HTPC in potem prek HDMIja na Sonya je pa sekundo ali manj... sem kakopak zamenjal Conax kartici med sabo pa je bil rezultat enak... kar se tiče same kvalitete slike je preko HTPCja boljša kot če se gleda preko vgrajenega DVB C tunerja...
««
296 / 361
»»