» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
235 / 361
»»

PARTyZAN ::

Nekaj tujine ne dela, vključno z Googlom.

MrStein ::

Thanks Obam... Telemach!

(še dobro, da nisem zapravil uro za remote debugging...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutK-73 ::

Orias je izjavil:

Mene zanima naslednja stvar: V digitalni shemi imamo malo morje radijskih postaj. Ali obstaja, kje kakšen seznam, na katerih frekvencah se nahajajo ti radijski programi ?

radio
http://www.kabelska.net/viewtopic.php?f...
Programi
http://www.kabelska.net/viewtopic.php?f...

Zgodovina sprememb…

Spc ::

s1m0n je izjavil:

A še komu tujina ne dela ?
gMail in ostalo mi je vse nedosegljivo.

Ja tudi jaz sem imel danes težave z tujino, par strani je delovalo zelo počasi.
 

PARTyZAN ::

BorutK-73 ::

BorutK-73 je izjavil:

med 15. 12. 2015 in 15. 1. 2016 brezplačno spremljajte številne dodatne programe in uporabljajte storitve, ki sicer niso del vašega paketa
http://telemach.si/a13823/Pomoc/Novosti...
HBO?

HBO in Cinemax zgleda ni del tega paketa. Ostalo je pa vse odklenjeno

Zgodovina sprememb…

less ::

A je možno gledal d3go preko katerega drugega programa na računalniku?

GrimReaper ::

Včeraj so mi zamenjali modem Arris TM602B/DM za Cisco EPC3928S EuroDOCSIS3.0 z vgrajenim usmerjevalnikom.
Ali ima tukaj kdo izkušnje s tem modemom?
Ker meni usmerjevalnik ne dela niti približno dobro, problematično je samo brskanje po internetu, ostalo je ok. Nekaj časa dela, potem se za nekaj časa vse ustavi, ali zelo počasi odpre stran, ali pa jo šele po parih poizkusih.
Nisem delal prav dolgih poizkusov, ampak mislim, da če je priklopljen samo en računalnik preko kabla, dela ok, dva preko kabla pa že ne več. Vse to z izklopljenim wireless, tako da ta ni vzrok problema.
Tukaj sem našel podoben opis problema:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/i...

Pa če sem že pri minusih, tudi napajalnik ni ravno tih v večernih urah, včeraj sem mislil da je monitor ali TV, ampak oba preglasi napajalnik modema.

Zdaj sem pač priklopil na stari router TP-LINK TL-WR740N, ki dela res odlično. Mislim, tudi sem imel že probleme, ker je star že 3 leta, ampak zadnje par dni deluje BP.
ASUS RT-N53 sem pa poslal v garancijo, ker je začel dnevno prekinjati čez noč. In to po samo dveh mesecih delovanja.
Recimo prvega ASUS WL-500gP sem imel celih 6 let, res pa da sem moral vmes zamenjati 3 napihnjene kondenzatorje v routerju in enega v napajalniku.

Ne vem pa ali se naj s tem Ciscom sploh ubadam, ali ga imam pač samo za modem, router pa res samo za skrajni backup. Verjetno ti comboti tako ali tako niso dobri.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Imej ga kot modem če že imaš router.

GrimReaper ::

Saj problem je, da nima možnosti bridge mode.
Sem probal tudi po vodičih za Cisco EPC3925 dodat HTML kodo za izbiro Working Mode (mal je blo treba preuredit za 3928), ampak ko izberem Bridge, mi napiše 403 Forbidden.

Tako da zaenkrat sem pač na Ciscu izklopil wireless in v DHCP nastavil statični IP za router.

Tukaj sem bral, da lahko pokličeš ISP, in ti oni uredijo bridge mode:
http://forums.redflagdeals.com/cisco-dp...
http://forums.xfinity.com/t5/Home-Netwo...
Bom v ponedeljek poklical Telemach, da vidim, če je to res.

Saj drugače vse dela kot mora, ampak mi dvojno rutiranje preprosto ni všeč.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

KuntaKinte ::

sam sem imel enake probleme s tem modemom,rešil po dvakratnem tovarniškem resetu,vmes sem jim težil,celo zamenjali so ga,
problem ostal isti

Zgodovina sprememb…

misek ::

Sem novi uporabnik Telemach trojčka pa mi tale modem deluje čisto ok že nekaj tednov. Je pa na njega vezan router TP-Link WR1043ND v2 in nanj 2 računalnika na kablu.

Orias ::

GrimReaper je izjavil:


Bom v ponedeljek poklical Telemach, da vidim, če je to res.


Jaz ti že danes povem, da to pri Telemachu ni možno :) :). Ti ciscotovi modemi so podn od podna. Da pa kaj druga dobiš, moraš pa tak biti že "velika živina".

Buggy ::

Vceraj je bilo na vseh programih Telemacha pri casovnem zamiku nenormalno kockanje...se kdo s temi izkusnjami, ker mi je prijazna gospodicna rekla, da naj bi slo za sistemsko napako, pa ne vem a se me je samo na hitro hotla resit ;)

chucki ::

Da, že par dni kocka
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

BorutK-73 ::

Lokacija? Savinjska vse ok (glede na starše)

Buggy ::

Baje imajo v LJ neke probleme v centrali in casovni zamij od 20-23ure nagaja

delfinus ::

Prosim nekoga, ki je na celjskem Telemachu (bivsi Turnsek), ce mi lahko pomaga in preveri ali odpre slednji dve strani.

http://www.stereophile.com
http://www.surfermag.com

Imam problem, da ze nekaj dni ne morem dostopati do teh strani. Dostopam pa lahko brez problema preko webproxy-a ali pa, ce se s tabilico povezem preko Wi-Fi Telemach omrezja.
Ne vem kje blokirajo ali ISP ali pa lastniki omenjenih strani.

lp, d.

Orias ::

Meni nobene od njih ne odpre. Mislim, da Telemach nekaj čara, ker že sam od 23ega, ne morem dostopati do parih strežnikov lociranih pri Skanova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()

delfinus ::

Hvala Orias, torej so nekje blokirali. Bom naprej pisal na Telemach. Nato pa se k lastnikom teh strani. Ne vem na kateri strani je blokada.

lp, d.

Orias ::

Meni so na Skanova potrdili, da nič ne blokirajo in da od mene pride zahteva iz nekega X googlovega IPja.

delfinus ::

Ja cist mozno. Ker te dve strani sta pa del TEN Networka http://www.enthusiastnetwork.com/ , kjer mi nekaj strani znotraj tega Networka odpre, nekaj pa sploh ne. Vse tiste, ki imajo 64.93.76.214 kot IP ne delujejo.

lp, d.

chucki ::

Meni odpre ( Žalec ) , ampak nismo bili pod Celje
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

delfinus ::

Kaksna je struktura tvojega IP chucki? Moj IP se zacne: 77.38.X.XX . Verjetno je blokirano za celo serijo IPjev.

lp, d.

Malcolm_Y ::

Tudi meni strani ne odpre. Isto IP 77.38.xxx.xxx, Telemach, bivši Turnšek, središče Celja.

chucki ::

213.161.xx.xx
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

delfinus ::

Hvala chucki, torej je dostop problematicen samo za Telemach (Celje; ex-Turnšek) 77.38.xxx.xxx.
lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Orias prosim napisi se strani, katere tebi ne odpre. Sem v stiku s Telemach-om. lp, d.

BorutK-73 ::

chucki je izjavil:

Meni odpre ( Žalec ) , ampak nismo bili pod Celje

Enako.

Kaj pa če probata nastavit DNS-e na googlove?
Google DNS:
Primary DNS Server: 8.8.8.8
Secondary DNS Server: 8.8.4.4

Zgodovina sprememb…

delfinus ::

Hoj,
ne, googlovi DNS strezniki ne pomagajo, sem poskusil vceraj. Bliznjica je zgolj samo raba web proxya, ampak to ni resitev.
lp, d.

Spc ::

delfinus je izjavil:

Prosim nekoga, ki je na celjskem Telemachu (bivsi Turnsek), ce mi lahko pomaga in preveri ali odpre slednji dve strani.

http://www.stereophile.com
http://www.surfermag.com

Imam problem, da ze nekaj dni ne morem dostopati do teh strani. Dostopam pa lahko brez problema preko webproxy-a ali pa, ce se s tabilico povezem preko Wi-Fi Telemach omrezja.
Ne vem kje blokirajo ali ISP ali pa lastniki omenjenih strani.

lp, d.

Meni deluje normalno, je pa res, da uporabljam svoj dns server in ne telemach-ovega.
 

delfinus ::

Hoj spc, kaksna je tvoja struktura IPja, kot si viden navzven? Sprasujem za tvoj lasten IP, ne DNS? 77.38.xxx.xxx? Tnx.
lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Spc ::

delfinus je izjavil:

Hoj spc, kaksna je tvoja struktura IPja, kot si viden navzven? Sprasujem za tvoj lasten IP, ne DNS? 77.38.xxx.xxx? Tnx.
lp, d.

213.161.8.*
 

Orias ::

Probleme imamo mi ki imamo IPje ranga 77.38.58.***, 77.38.100.*** ... . Pri nas na firmi imamo že 2 leti probleme, sprva je res bilo nekaj z routingom in zahteva sploh ni prišla do strežnika. Sedaj se pa dogaja tako, da zahteva pride do strežnika. Ponudnik gostovanja strežnikov pa nam dovoljuje dostop glede na IP naslov. Ampak problem je v tem, da če pogledaš loge na strežniku, da pride request iz čisto drugega IPja ( nek googlov host). Zanimivo je to, da sodelavcem, ki so pri Telemachu ( eden je iz Velenja, drugi pa iz Murske Sobote) in obema dela vredu. Sej začasno je zdaj problem rešen. Pač moram delati kot butalec.

Spc ::

Jaz imam tudi težave, če se hočem povezat na mumble server 216.127.64.113
Dela na drugi klasi telemachovih ipjev, 8.* pa noče delat, dobim error:
Connection timed out.

Zaradi tega sem si mogel postavit SOCKS5 strežnik na drugem ip naslovu, da sploh zadeva deluje.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Pegart ::

Sem novi naročnik Telemachovih storitev. Seveda smo dobili doma ravno tega Ciscota, ki ga vsi kritizirate (Cisco EPC3925) in se je že pojavila prva težava, ki pa ni nujno posledica tega all-in-one modema (upam). Nanj se s svojim računalnikom lahko povežem žično ali brezžično. Brezžično je zaradi stare wifi kartice v računalniku povezava samo do 20 Mbps DL, s paketom imamo pa 60 Mbps, torej bi bil raje povezan s kablom, da bi lahko vseh 60 Mbps koristil. Obe povezavi sem stestiral na speedtest.net, ki pokaže zgoraj omenjeni vrednosti - 20 pri brezžični in 60 pri žični.

Do čudnega obnašanja pa pride ob prižigu torrent programa, kjer mi preko brezžične povezave vse lepo deluje - torrenti se prenašajo s polno hitrostjo te povezave (torej do 20 Mbps in celo malo čez); pri žični mi pa torrenti ne grejo čez 10 Mbps in v bistvu konstantno skačejo med 3 in 6 Mbps (zelo sporadično čudno - poudarek da testiram z istim torrentom in ne 5 sekund ampak pustim dlje), hkrati mi izjemno počasi odpira strani in dostop do modema preko IP je praktično nedelujoč (te slabi simptomi se ne pojavijon če sem povezan brezžično). Ko zaprem torrent program, se vse normalizira.

Glede na trenutne osnovne teste, vse kaže na to, da bi lahko bil kabel zanič, ampak mi je malo čudno, ker sama hitrost (60 Mbps), odpiranje strani, youtube, speedtest ipd. dela zelo lepo, ko se pa odpre torrent program pa klecne. Bi sklepal da na račun številnih povezav, ki so značilne za torrentiranje, ampak potem bi se moralo isto zgoditi tudi na brezžični povezavi.

Kakšen nasvet ali ideja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pegart ()

flisko ::

s kakšno hitrostjo pa takrat seješ,če je sejanje na max tvojega paketa ,ti to upočasnjuje,zmanjšaj sejanje na polovico tvojega uploda in testiraj.

Pegart ::

Manj kot 10 %. Ni to krivo, sem najprej pogledal, imam že kar nekaj kilometrine s torrenti. :P

Zdaj sem itak opazil, da se mi vsake toliko časa zabaše/upočasni celoten internet (po novem ne glede na brezžično/zično povezavo), če imam torrent program prižgan (tudi, če se ne prenašajo stvari s polno hitrostjo - so pod 10 % v obe smeri). Tako da bi sklepal, da je povezano z večjim št. povezav, ki pridejo s torrenti. Imam namreč 400+ torrentov. Sicer je v povprečju od tega aktivnih manj kot deset, ampak se ostali vseeno povezujejo s trackerji, da preverjajo stanje seederjev/leecherjev, torej vplivajo na št. povezav.

Bom sprobal brez torrentov neka časa, da vidim, če je res tu krivec pa potem naprej.

flisko ::

praviš da je cisco,povej mi serijsko prve 3 številke,a mogoče kdaj kej piska v nejm.

andy2k13 ::

Pegart je izjavil:

Sem novi naročnik Telemachovih storitev. Seveda smo dobili doma ravno tega Ciscota, ki ga vsi kritizirate (Cisco EPC3925) in se je že pojavila prva težava, ki pa ni nujno posledica tega all-in-one modema (upam). Nanj se s svojim računalnikom lahko povežem žično ali brezžično. Brezžično je zaradi stare wifi kartice v računalniku povezava samo do 20 Mbps DL, s paketom imamo pa 60 Mbps, torej bi bil raje povezan s kablom, da bi lahko vseh 60 Mbps koristil. Obe povezavi sem stestiral na speedtest.net, ki pokaže zgoraj omenjeni vrednosti - 20 pri brezžični in 60 pri žični.

Do čudnega obnašanja pa pride ob prižigu torrent programa, kjer mi preko brezžične povezave vse lepo deluje - torrenti se prenašajo s polno hitrostjo te povezave (torej do 20 Mbps in celo malo čez); pri žični mi pa torrenti ne grejo čez 10 Mbps in v bistvu konstantno skačejo med 3 in 6 Mbps (zelo sporadično čudno - poudarek da testiram z istim torrentom in ne 5 sekund ampak pustim dlje), hkrati mi izjemno počasi odpira strani in dostop do modema preko IP je praktično nedelujoč (te slabi simptomi se ne pojavijon če sem povezan brezžično). Ko zaprem torrent program, se vse normalizira.

Glede na trenutne osnovne teste, vse kaže na to, da bi lahko bil kabel zanič, ampak mi je malo čudno, ker sama hitrost (60 Mbps), odpiranje strani, youtube, speedtest ipd. dela zelo lepo, ko se pa odpre torrent program pa klecne. Bi sklepal da na račun številnih povezav, ki so značilne za torrentiranje, ampak potem bi se moralo isto zgoditi tudi na brezžični povezavi.

Kakšen nasvet ali ideja?


Kater torrent klient uporabljas in kaksne so nastavitve? Predvsem max. globalno st. povezav (zreduciraj na cca 200). Izklopi DHT.

Izklopi firewall in vso ostalo zascito v security/firewall zavihku v Ciscotu.

Naceloma nebi smel met tezav, vsaj jest jih nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

GrimReaper ::

Sam sem imel pa na Ciscu (samo za modem ga še imam) ravno obraten primer, torrenti so delali BP, odpiranje internetnih strani pa vse od normalnih 3s do več kot 1 minute, tudi ob zaprtem torrentu in povezanem samo enem računalniku, preko žice seveda.
Za router res ne vidim razloga zakaj bi ga kdo hotel uporabljat.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Pegart ::

flisko je izjavil:

praviš da je cisco,povej mi serijsko prve 3 številke,a mogoče kdaj kej piska v nejm.

278 in nič ne piska.

andy2k13 je izjavil:

Pegart je izjavil:

Sem novi naročnik Telemachovih storitev. Seveda smo dobili doma ravno tega Ciscota, ki ga vsi kritizirate (Cisco EPC3925) in se je že pojavila prva težava, ki pa ni nujno posledica tega all-in-one modema (upam). Nanj se s svojim računalnikom lahko povežem žično ali brezžično. Brezžično je zaradi stare wifi kartice v računalniku povezava samo do 20 Mbps DL, s paketom imamo pa 60 Mbps, torej bi bil raje povezan s kablom, da bi lahko vseh 60 Mbps koristil. Obe povezavi sem stestiral na speedtest.net, ki pokaže zgoraj omenjeni vrednosti - 20 pri brezžični in 60 pri žični.

Do čudnega obnašanja pa pride ob prižigu torrent programa, kjer mi preko brezžične povezave vse lepo deluje - torrenti se prenašajo s polno hitrostjo te povezave (torej do 20 Mbps in celo malo čez); pri žični mi pa torrenti ne grejo čez 10 Mbps in v bistvu konstantno skačejo med 3 in 6 Mbps (zelo sporadično čudno - poudarek da testiram z istim torrentom in ne 5 sekund ampak pustim dlje), hkrati mi izjemno počasi odpira strani in dostop do modema preko IP je praktično nedelujoč (te slabi simptomi se ne pojavijon če sem povezan brezžično). Ko zaprem torrent program, se vse normalizira.

Glede na trenutne osnovne teste, vse kaže na to, da bi lahko bil kabel zanič, ampak mi je malo čudno, ker sama hitrost (60 Mbps), odpiranje strani, youtube, speedtest ipd. dela zelo lepo, ko se pa odpre torrent program pa klecne. Bi sklepal da na račun številnih povezav, ki so značilne za torrentiranje, ampak potem bi se moralo isto zgoditi tudi na brezžični povezavi.

Kakšen nasvet ali ideja?


Kater torrent klient uporabljas in kaksne so nastavitve? Predvsem max. globalno st. povezav (zreduciraj na cca 200). Izklopi DHT.

Izklopi firewall in vso ostalo zascito v security/firewall zavihku v Ciscotu.

Naceloma nebi smel met tezav, vsaj jest jih nimam.

uTorrent 3.1.3, nastavitve imam že od nekdaj bolj omiljene, da se prejšnji router ni matral. Global maximum number of connections imam tako že od prej 200, max per torrent pa 35. Vse firewall in security nastavitve sem tudi izključil v routerju. Svoj računalnik dal tudi v DMZ, tako da gre res mimo vsega. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pegart ()

andy2k13 ::

Pegart je izjavil:

flisko je izjavil:

praviš da je cisco,povej mi serijsko prve 3 številke,a mogoče kdaj kej piska v nejm.

278 in nič ne piska.

andy2k13 je izjavil:

Pegart je izjavil:

Sem novi naročnik Telemachovih storitev. Seveda smo dobili doma ravno tega Ciscota, ki ga vsi kritizirate (Cisco EPC3925) in se je že pojavila prva težava, ki pa ni nujno posledica tega all-in-one modema (upam). Nanj se s svojim računalnikom lahko povežem žično ali brezžično. Brezžično je zaradi stare wifi kartice v računalniku povezava samo do 20 Mbps DL, s paketom imamo pa 60 Mbps, torej bi bil raje povezan s kablom, da bi lahko vseh 60 Mbps koristil. Obe povezavi sem stestiral na speedtest.net, ki pokaže zgoraj omenjeni vrednosti - 20 pri brezžični in 60 pri žični.

Do čudnega obnašanja pa pride ob prižigu torrent programa, kjer mi preko brezžične povezave vse lepo deluje - torrenti se prenašajo s polno hitrostjo te povezave (torej do 20 Mbps in celo malo čez); pri žični mi pa torrenti ne grejo čez 10 Mbps in v bistvu konstantno skačejo med 3 in 6 Mbps (zelo sporadično čudno - poudarek da testiram z istim torrentom in ne 5 sekund ampak pustim dlje), hkrati mi izjemno počasi odpira strani in dostop do modema preko IP je praktično nedelujoč (te slabi simptomi se ne pojavijon če sem povezan brezžično). Ko zaprem torrent program, se vse normalizira.

Glede na trenutne osnovne teste, vse kaže na to, da bi lahko bil kabel zanič, ampak mi je malo čudno, ker sama hitrost (60 Mbps), odpiranje strani, youtube, speedtest ipd. dela zelo lepo, ko se pa odpre torrent program pa klecne. Bi sklepal da na račun številnih povezav, ki so značilne za torrentiranje, ampak potem bi se moralo isto zgoditi tudi na brezžični povezavi.

Kakšen nasvet ali ideja?


Kater torrent klient uporabljas in kaksne so nastavitve? Predvsem max. globalno st. povezav (zreduciraj na cca 200). Izklopi DHT.

Izklopi firewall in vso ostalo zascito v security/firewall zavihku v Ciscotu.

Naceloma nebi smel met tezav, vsaj jest jih nimam.

uTorrent 3.1.3, nastavitve imam že od nekdaj bolj omiljene, da se prejšnji router ni matral. Global maximum number of connections imam tako že od prej 200, max per torrent pa 35. Vse firewall in security nastavitve sem tudi izključil v routerju. Svoj računalnik dal tudi v DMZ, tako da gre res mimo vsega. ;((


Cudno. A si zicno povezan direktno na Cisco al mas vmes se kako stikalo?

Kot si ze sam omenu, simptomi nakazujejo na problem s st. povezav. Zakaj samo preko zicne povezave mi je pa uganka.

Pegart ::

Žično, vmes ni nič. In ravno to je smešno, ker so simptomi pri žični povezavi 10x slabši.

Recimo, če mi kakšen torrent začne s polno hitrostjo uploadati (imamo 2 Mbps), mi vse ostalo dobesedno crkne (youtube, internetne strani), medtem ko torrent normalno s polno hitrostjo naprej. Sem omejil na polovico (100 KB/s), še vedno isto - torrent normalno uploada, ostalo se ne premakne. Omejim upload na 10 KB/s in se počasi ostale zadeve zbudijo. Bandwitha je dovolj, samo nekaj zjebe router/modem, da ni zmožen, ko mi torrent program kaj DLja ali ULja z večjimi hitrostmi (pa sploh ni treba, da so 100 %).

flisko ::

napisal si epc3925 zato sem te vprasu za serijsko,278 je epc 3928s

Pegart ::

Ja, pardon. Napaka. 3928S imam. ;((

Sade ::

A lahko nekdo prosim preveri na kateri frekvenci je BBC EARTH HD.

Hvala!

Spc ::

Sade je izjavil:

A lahko nekdo prosim preveri na kateri frekvenci je BBC EARTH HD.

Hvala!

To žal ne obstaja.
Od BBC-ja imamo samo:


[channel171]
Frequency=434000
Symbolrate=6875
Root=Triera
Name=BBC World
Category=Telemach
Provider=Telemach
-------------------------
[channel335]
Frequency=498000
Symbolrate=6875
Root=Triera
Name=BBC Entertainment
Category=Telemach
Provider=Telemach
 

Sade ::

hvala !

Sem opazu, da šlamparija z datumom vklopa


http://telemach.si/a13911/Pomoc/Novosti...

Tule sicer piše, da bo vklopljen 6.1.2016, pa ga seveda še zmeraj ni!

Lp!

Orias ::

Na d3go ga je možno spremljati. Doma pa tak, ne dobim skor nobenega programa. Novoletnih praznikov, še pa tak ni konec :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()
««
235 / 361
»»